Liitu uudiskirjaga siit >
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele

Austria - Baierimaa

Kõrghetked: Kultuurimetropol Viin, Melki klooster ja Mozarti linn Salzburg, Kehlstein ja Königssee järv, Neuschwansteini loss, Baieri pealinn München ning kuulus õllekelder.
Transport: buss, lennuk
 
Aeg: 26.06.11-02.07.11
Kestvus: 7 päeva
Hind: al 674.15 €
Prindi

Üldinfo

Meil on hea meel pakkuda Teile reisi, mis viib Teid Austria ja Baierimaa kaunimatesse paikadesse – Viini, Salzburgi ja Münchenisse. Meie reis Kesk-Euroopasse pakub veelgi rohkem – kuninglikud lossid, Baierimaa külad ja kirikud.
 

Giid

Reisil on giidiks Helena Alas
Huvi erinevate kultuuride ja keelte vastu tõi Helena Alase Germalo Reisidesse tööle juba ülikooliajal 1998. aastal. Helenal on ajalooharidus Eesti Humanitaarinstituudist, ent ta on täiendanud end ülikoolides ka Hispaanias, Prantsusmaal ja Islandil. Suur reisikogemus ning õppimine ja töötamine erinevates riikides nagu Saksamaa, Prantsusmaa, Hispaania ja Lõuna-Aafrika on andnud Helenale sügava huvi eri rahvaste, kultuuride ja kommete vastu ning õpetanud talle ühtlasi seitse võõrkeelt. Germalo Reisides töötades leidis Helena oma lemmikpaiga Euroopas - Alpid - kus ta on olnud giidiks ja teejuhiks juba 8 aastat. Helena on giidina töötanud ka Islandil ja Hollandis. Helena on giidina väga põhjalik ja mitmekülgsete teadmistega, inimesena sõbralik ja rahulik ning hea suhtlemisoskusega.
 

Reisikava

1. päev TALLINN – VARSSAVI

Kogunemine Tallinnas kell 07:00 Estonia teatri vastas asuvas parklas.
Kogunemise ja väljasõidu kellaaega palume kontrollida vahetult enne reisi väljumist.
Sõidame läbi Baltikumi. Õhtuks jõuame Poola. Õhtune jalutuskäik Varssavi vanalinnas. Majutus Poola pealinnas Varssavis hotellis***.


2. päev VARSSAV-VIIN

Hommikusöök hotellis. Jätkame sõitu läbi Poola. Hilisõhtuks jõuame Viini, majutus kahel järgneval ööl hotellis****.
 

3. päev VIINI LINNAEKSKURSIOON

Hommikusöök hotellis. Täna teeme tutvust selle maailmakuulsa kultuurimetropoliga. Viin on ühtlasi vana ja uus, Viin armastab kunsti ja Viin armastab elu – nii kõlab ka üks Viini motodest. Hommikul külastame Habsburgide suveresidentsi Schönbrunni lossi. Teeme ekskursiooni Viini keskuses: näeme kuulsat Viini Ooperit ja Ringstrasset, keisrite residentsi – Hofburgi, Püha Stephani toomkirikut, Hundertwasserhausi. Miks mitte minna Sacheri kohvikusse ja proovida kuidas maitseb tõeline Sacher tort? Õhtu on võimalus veeta Viini heurigeride piirkonnas kohalikku toitu ja muusikat nautides või iseseisvalt minna kuulama Viini klassikalist kontserti. Majutus samas hotellis.


4. päev MELKI KLOOSTER – SALZBURG

Hommikusöök hotellis. Lahkume Viinist. Teel Saksamaale peatume ilusa barokkstiilis ehitatud Melki kloostri juures. Edasi jõuame juba Salzburgi ning teeme linnaekskursioon selles kuulsas Mozarti linnas. Vaatame vürstpiiskoppide residentse, Mirabelli aeda, jalutame keskaegses vanalinnas, kus kaasaegsed hooned vahelduvad suurepäraste barokkehitistega. Majutus Salzburgi lähistel hotellis*** .
 

5. päev KÖNIGSSEE - KEHLSTEIN – LINDERHOF

Hommikusöök hotellis. Külastame Berchtesgadeni Rahvusparki, Euroopa ühte ilusaimat piirkonda. Vaatame Saksamaa idüllilisimat paika - kristallpuhast Königssee järve, mis on paljudele tuttav tänu postkaartidele. Soovijatele pakume paadisõitu järvel. Tõuseme kohaliku bussi ja liftiga 1834 m kõrgusele Kehlsteini tippu, mis on tuntud kui Hitleri ”Kotkapesa”. Seejärel külastame Ludwig II ehitatud Linderhofi lossi, mille valmimisel oli üheks eeskujuks prantslaste päikesekuningas Louis ning Versailles loss. Jalutame lossiaias. Majutus Baierimaal hotellis***.
 

6. päev NEUSCHWANSTEIN JA BAIERI KÜLAD

Hommikusöök hotellis. Päeva naelaks kujuneb kindlasti Ludwig II imepärase Neuschwansteini muinasjutulossi külastamine. See on suurepärane näide ühe isiksuse fantaasiatest, mõttemaailmast, julgusest teistest erineda. Lossi lähedal kuristiku kohalt Maria sillalt avaneb suurepärane vaade Neuschwansteini lossile. Meie teele jääb ka kuulus Ettali klooster, mis on tuntud ka oma benediktiini poolest. Kaunis passiooniküla Oberammergau on justkui pilt muinasjuturaamatust. Majad on kaunistatud lilledega ja fassaadid maalitud. Peatus kauni rokokoo palverännukiriku Wiesi juures.
Meie teekond jätkub Münchenisse. Õhtul võimalus külastada maailmakuulsat Hofbräuhausi õllesaali. Majutus Müncheni kesklinnas hotellis***.


7. päev MÜNCHEN, LEND MÜNCHEN-TALLINN

Hommikusöök hotellis. Tänase päeva veedame siin Baierimaa pealinnas. Hommikune linnaekskursioon: Frauenkirche, uue raekojaga Marienplatz, Neuhauseri tänav. Aega jääb ka sisseostude ja meenete ostmiseks. München on laiale maailmale tuntud kui kultuuri ja meelelahutuslinn. Siin asuvad Vana ja Uus Pinakoteek, Glüptoteek, Deutsches Museum ning isegi ööpottide muuseum. Transfeer lennujaama, otselend München-Tallinn kell 19:25-22:50 (kohalikud kellaajad).
 

Reisi hind

669,15 EUR* / 704,31 EUR
10 470 EEK* / 11 020 EEK
Reisi hinnale lisandub Lufthansa poolt kehtestatud kütuselisamaks 5 EUR.


Reisi lõplik hind

674,15 EUR* / 709,31 EUR
10 548,16 EEK* / 11 098,29 EEK

* Soodushind kehtib korduvreisijatele.
 

Reisi hind sisaldab

* Sõit kõigi mugavustega bussis (WC, video; kuumad joogid hinnas)
* Lennupilet München-Tallinn (Lufthansa liinilend)
* Lennujaamamaksud, käibemaks
* 1 öö Varssavis hotellis*** (2-in toad), 1 hommikusöök
* 2 ööd Viinis hotellis**** (2-in toad), 2 hommikusööki
* 1 öö Münchenis hotellis*** (2-in toad), 1 hommikusöök
* 1 öö Hallwangis hotellis *** (2-in toad), 1 hommikusöök
* 1 öö Baierimaal hotellis*** (2-in toad), 1 hommikusöök
* Eestikeelsed ekskursioonid vastavalt programmile
 

Lisakulud

Lisatasu eest on võimalik:
* Ühene majutus hotellides (terve reisi vältel) 166 EUR / 2597,34 EEK
 * Tervisekindlustus al 7,38 EUR, maksumus sõltuvalt vanusest (kuni 65a, 65-80a kallim tariif lisainfo reisikindlustuse kohta)
* Toitlustamine lennukis vastavalt pardamenüüle
 

Lisainfo

Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Muuseumide ja teiste objektide hinnad:
* Heurigeri õhtu Viinis ca 20 EUR (3-käiguline õhtusöök)
* Kontsert Viinis ca 50 EUR
* Melki klooster 8.50 EUR
* Neuschwansteini loss 9 EUR
* Linderhof 8,25 EUR
* Paadisõit Königsseel 11,70 EUR
* Schönbrunni loss 10,50 EUR (Imperial Tour)
* Kohalik buss Berchtesgadenis 14,50 EUR
Piletite hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!

Oluline teada:
Heurigeris ja Müncheni õllekeldris tuleks arvestada jootrahaga teenindajatele ca 2 EUR inimese kohta.
Soovitame reisirahaks arvestada vähemalt 150 EUR ning veidi Poola zlotte. Reisi 1. päeval tehakse lõunapeatus Leedus, soovi korral soovitame vahetada veidi ka Leedu litte.
Palume kontrollida passi kehtivusaega (minimaalne kehtivusaeg 6 kuud peale reisi lõppu).
Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.

Palume tutvuda Germalo Reiside reisitingimustega!


MEELDEJÄÄVAT REISI!
Prindi lehekülg Küsi lisainfot
6 110 600, 6 110 601, 6 110 602, 6 110 604, 6 110 605, 6 110 607, 6 110 608

Germalo Reisid on ETFL liige

Vaata kaardilt
Pildigalerii