Dubai kultuuri- ja puhkusereis

Dubai kultuuri- ja puhkusereis

Meie reisidel teenindavad Teid targad ja laia silmaringiga eestikeelsed giidid ning hoolivad reisijuhid. Lisaks on reisil ka kohalik giid, kes jagab praktilist infot ja tegeleb kohapealse korraldusliku poolega. Reisi meeldivaks kulgemiseks oleme välja valinud hea tasemega hotellid. Meie reisijuhid jagavad soovitusi söögikohtade osas ja annavad nõu muude küsimuste korral.
Anname endast kõik, et veedaksite kvaliteetse ja täisväärtusliku puhkuse!


Araabia Ühendemiraatide liitriigi seitse iseseisvat emiraati asuvad küll kõrbes, kuid asustus on siiski koondunud linnadesse.  Dubai pakub kõigile külastajatele uusi ja põnevaid elamusi. See on koht, kus minevik kohtub tulevikuga, kus on võimalik näha nii ajaloolist kui ka ultramodernset. Dubais on ilusad liivarannad, suurepärased võimalused sisseostude sooritamiseks, maailma moodsaim arhitektuur. Dubai on eksootiline ja samas turvaline sihtkoht. Siin asuvad 828 m kõrgune Burj Khalifa, siin on merre ehitatud  tehissaared, siin on maailma üheks kõige luksuslikumaks peetav hotell Burj-Al-Arab, maailma suurim kaubanduskeskus. Abu Dhabi on riigi poliitika- ja tööstuskeskus, olles  üks suurimaid naftatootjaid maailmas. 


Lugege meie giidide kohta siit >

Reisikava

Reisile on võimalik teha eelbroneering.
Kinnitame Teie eelbroneeringu niipea kui on selgunud lõplik reisikava ja reisi hind. Täname!


1. päev LEND TALLINN-ISTANBUL
Kogunemine kell 16:30 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis Germalo Reiside teeninduspunktis, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid. Lennud Tallinn-Istanbul kell 18:30-21:45 ja Istanbul-Dubai 00:25-05:40 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid TK1422 ja TK762). Palume kontrollida reisi väljumise kellaaega ka vahetult enne reisi. 
 
2. päev LEND ISTANBUL–DUBAI, SOOVIJATELE DHOW KRUIIS
Varahommikul kell 05:40 saabume Araabia Ühendemiraatidesse - Dubaisse. Transfeer hotelli, majutus hotellis Dusit**** Hommikusöök ning puhkus  lennust.

Infotund, mille jooksul meie kogenud giid juhatab Teile kätte parimad söögikohad ja meelelahutuspaigad, annab infot kohalike olude ja lähiümbruse kohta.
 
Õhtul pakume soovijatele Dhow laevaga kruiis koos õhtusöögiga (lisatasu eest).
 
3. päev DUBAI - BURJ KHALIFAH PILVELÕHKUJA 
Hommikusöök. Täna tutvume Dubai vana ja uue linnaosaga. Vanalinna keskuseks on Deira, mis on koondunud ümber turu. Dubai uues linnaosas kõrguvad põneva arhitektuuriga pilvelõhkujad. Omaette vaatamisväärsuseks peetakse maailma suurimat Dubai kaubamaja, kust võib leida lausa 1200 erinevat poodi. Burj Khalifah pilvelõhkuja on maailma kõrgeim hoone olles Dubai uue linnaosa keskuseks. Ehitis on tekitanud maailmas palju uudishimu ning huvi. Majal on 160 korrust, meie sõidame 124. korrusele, kust avaneb imeline vaade tervele linnale (pilet lisatasu eest, ettetellimisel). Tutvume Dubai vanimate hoonetega Bastakiya kvartalis, mis on oma nime saanud Lõuna-Iraanist Bastakist pärit Pärsia kaupmeeste järgi. Külastame 180 aasta vanust Al Fahidi kindlust, kus hetkel tegutseb Dubai ajaloo muuseum. Võtame ette paadisõidu mööda Dubai jõge traditsioonilise Abra paadiga. Külastame Dubai kuulsaid turge – vürtsiturgu, tekstiili- ning kullaturgu. Vaatame maailma luksuslikumat hotelli Burj Al Arabi ja teeme väikese pildistamispeatuse omanäolise Jumeirah´i  mošee juures. 
 
4. päev VABA PÄEV 

VÕI SOOVIJATELE SAFARI
Hommikusöök. Vaba päev Dubai elu-oluga tutvumiseks, linnapeal uudistamiseks ning mõnusaks supluseks. Soovijatele õhtune safari (lisatasu eest) täis põnevust ning idamaist maagiat. Safari jooksul imetleme Dubai kõrbe, peatume kaamelifarmis. Safari sisaldab õhtusöögi. 
 
5. päev VABA PÄEV 
VÕI SOOVIJATELE EKSKURSIOON OMAANI- MUSANDAMI POOLSAARELE
Hommikusöök. Vaba päev Dubais puhkamiseks, rannamõnude nautimiseks või sisseostude sooritamiseks. 
Soovijatega sõidame  Musandami poolsaarele Omaanis (lisatasu eest), mis tõlkes tähendab fjordide maa. Dibba Al Byahi kalurikülast alustame kruiisi, mille jooksul näeme mägede vahele surutud kohalikke kalurikülasid ning imelist loodust.  Soovijatel võimalus snorgeldamiseks. Kruiisi hinnas sisaldub lõunasöök.  

6. päev VABA PÄEV PUHKUSEKS
Hommikusöök. Dubais on palju põnevat tegevust kogu perele. Võib külastada individuaalselt näiteks vahvat veeparki, võtta ette helikopterisõit või külastada delfinaariumit.
 
7. päev ABU DHABI - LEND DUBAI-ISTANBUL
Hommikusöök. Suundume Araabia Ühendemiraatide pealinna Abu Dhabisse, mille nimi pärineb legendist, eesti keelde tõlgituna tähendab see gaselli isa. Tõeliselt kaunist, roheliste aedade linna, kutsutakse sageli ka Lähis-Ida Manhattaniks. Kuid moodsate pilvelõhkujate kõrval kõrguvad minaretid. Abu Dhabi on suur emiraat, laiudes lausa 86% terve riigi ulatusest. Ekskursiooni käigus näeme ligi saja kupliga ehitud emiraadi paleed, mida  kasutatakse hotellina. Näeme kuulsat Uniooni väljakut, mis on dekoreeritud Ühendemiraatide kommetest lähtuvalt. Imetleme Abu Dhabi mošeed. Sõidame mööda rannikut ning imetleme kauneid vaateid merele. Võimalusel külastame traditsioonilist külakest, mis loodi, et kohalikud noored ei unustaks oma päritolu. Ühtlasi avaneb võimalus külastada luksuslikku kaubamaja Abu Dhabi Marina.  Aeg suunduda lennujaama. Lend Dubai-Istanbul kell 02:00-05:45.
 
8. päev  LEND ISTANBUL-TALLINN, SAABUMINE TALLINNASSE
Lend Istanbul–Tallinn 10:10-12:30 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid TK763 ja TK1421).

Reisi hind

Reisi hind aastal 2017
1199 €* /1262  € majutusega hotellis Dusit D2****
Hotell Dusit asub strateegiliselt heas ning hinnatud Barsha Heights piirkonnas. Hotellis on katusebassein, jõusaal, mitu restorani. Modernses hotellis on 237 tuba. Tubades TV, telefon, seif, minibaar ja WIFI ühendus. Vannituba on varustatud tualetitarvete ja fööniga. Lisatasu eest pakutakse spaa teenuseid. Majutus standardklassi tubades (mahutab maksimaalselt 2 inimest)
Majutus standardklassi tubades (mahutab maksimaalselt 2 inimest)
Kolmene või neljane majutus on võimalik Deluxe tubades, lisamaks 350€ täiskasvanu kohta. 
Soodustus lapsele 150 €(majutudes koos kahe vanemaga Deluxe toas) 

* Soodushind kehtib korduvreisijatele.

Hind sisaldab:

 • Lennupiletid Tallinn-Istanbul-Dubai-Istanbul-Tallinn (liinilennud)
 • Lennujaamamaksud seisuga märts 2017, käibemaks. Lennujaamamaksud võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!
 • Toitlustus lennukis
 • Mugavustega reisibussi kasutamine vastavalt programmile
 • Giidi/reisisaatja teenused, eestikeelsed ekskursioonid ja reisiteenindus kogu reisi vältel
 • Majutus hotellis**** vastavalt programmile(2-in toad), hommikusöögid
 • Varajane check-in hotelli saabumispäeval
Lisakulud:
 • Lennupiletid  Tallinn-Istanbul, Istanbul-Dubai, Dubai-Istanbul ja Istanbul-Tallinn
 • Lennujaamamaksud seisuga oktoober 2016, käibemaks. Lennujaamamaksud võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!
 • Toitlustus lennukis
 • Mugavustega reisibussi kasutamine vastavalt programmile
 • Giidi/reisisaatja teenused, eestikeelsed ekskursioonid ja reisiteenindus kogu reisi vältel
 • Majutus vastavalt programmile hotellis**** (2-in toad), hommikusöögid
 • Sissepääs Dubai muuseumi ja sõit Abra taksoga  
Lisakulud:
 • Ühene majutus hotellis 370 € 
 • Tervisekindlustus al. 15,34 € (kuni 65 a., vanematele kõrgem tariif). Lisainfo reisikindlustuse kohta Germalo Reiside kontorist. Soovitame kindlasti vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
 • Safari 65 € (ettetellimisel ja tasumisel). Hind sisaldab õhtusöögi.
 • Ekskursioon Omaani- Musandami poolsaar 130 eur (ettetellimisel ja tasumisel), sisaldab lõunasöögi, kestab terve päev. Palume meile teatada koos tellimusega passi number!
 • Dhow laevakruiis õhtusöögiga 50 USD (ettetellimisel, tasumisel kohapeal), kestus u 2h
 • Turismimaks Dubais hotellis 15 AED inimene öö/tasutakse kohapeal 
 • Burj Khalifah pilet (40 USD, ettetellimisel tasutakse kohapeal)
 • Monoreil pilet 15 aed
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.

Viisa ja dokumendid

Ainuke kehtiv reisidokument on pass. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale kavandatava reisi lõppemist.

Passis ei tohi olla Iisraeli viisa või Iisraeli sissesõidu- või väljasõidutemplid! Halli passiga viisat saada ei ole võimalik.

Lisainfo

 
 • Dubais kehtib Araabia ÜE dirham.
 • Dubais on kombeks teenindajatele anda jootraha, palume jootrahadeks arvestada 30 USD (kogutakse kogusummana). 
 • Dubais on kasutusel Suurbritannia 3-haruline lapikkontaktidega pistik.
 • Kaasa võtta mugavad rõivad looduses viibimiseks ja džiibisõitudeks, samuti ujumisriided (naistel lubatud trikoo ja meestel rannapüksid). Soovitame riietuda tagasihoidlikult, õlad ja põlved peaksid olema kaetud. Abu Dhabi moshee külastamiseks peab olema pea katud ning käed kuni pahkluudeni kaetud (nõutud on läbipaistmatud ja laiad rõivad).
 • Samuti palume konsulteerida reisimeditsiini kabineti arstiga, lisainfo www.reisivaktsiinid.ee.

Lennuinfo Turkish Airlinesi liinilendudel

Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kogukaalus kuni 30 kg, kuid ühe ühiku kaal ei tohi siiski ületada 23 kg.
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 8 kg ja maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: hinnas sisaldub soe toit ja joogid.

 

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
 PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Kaart:

21.10.18 - 27.10.18
 
Eelbroneering

Vaata reisimarsruuti

 • Dubai kultuuri- ja puhkusereis

Vaata reisist pilte