Horvaatia - Sloveenia ringreis

Horvaatial on külastajatele palju pakkuda. See on puhkamiseks suurepärane paik: Euroopa puhtaim taevasinine merevesi, idüllilised rahvuspargid ja vanad Vahemere kultuuride mälestised. Siin leidub nii Vana-Rooma kui ka keskaja vaatamisväärsusi. Lisaks sellele on horvaadid sõbralik ning külalislahke rahvas, mis on samuti eelduseks heale reisile.

Lugege lisaks meie giidide kohta siit > 

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-DUBROVNIK 
Koguneme Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis Germalo Reiside teeninduspunktis kell 16:15, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid. Lend Tallinn-Dubrovnik kell 18:15-20:15 (kohalikud kellaajad, lend toimub vahemaandumisega Rijekas). Palume kontrollida kogunemise ja lennuaega vahetult enne reisi! Palume kontrollida kogunemise ja lennuaega ka vahetult enne reisi!
Majutume Bosnia-Hertsegoviinas Neumis hotellis Grand**** või sarnases kahel järgneval ööl.

2. päev VABA PÄEV 
VÕI SOOVIJATELE LISAEKSKURSIOON - DUBROVNIK
Hommikusöök. Vaba päev või soovijatele pakume lisatasu eest väljasõitu  Dubrovnikusse.
Avastame ilusaimat Dalmaatsia linna Dubrovnikut. Jalutame mööda turistide lemmikut Placat, näeme Onofrijeva purskkaevu, Rolandi kuju, Sponza ja vürsti paleed. Vaba aega võib veeta vanalinnas või jalutades mööda taastatud linnamüüri nautides kauneid vaateid linnale ja merele.

3. päev SPLIT - TROGIR - SIBENIK - BIOGRAD
Hommikusöök. Linnaekskursioon Splitis, kus ootab meid uhke vana-rooma aegne vaatamisväärsus Dioklektianuse Palee. Suurejooniline antiikne palee on ümbritsetud keskaegsete hoonetega, kirikute ja väljakutega. Peatume kaunis saarel asuvas Trogiri linnakeses.
Mereäärne Šibenik on tore väike linnake vana keskuse ning ilusa rannapromenaadiga. Turistide imetleda on nii ajalooline arhitektuur kui ka maaliline asupaik. Jalutuskäik vanalinnas.
Majutume kahel järgneval ööl Biogradi piirkonnas hotellis*** või sarnane.

4. päev KRKA - ZADAR
Hommikusöök. Teeme väljasõidu Krka rahvusparki, kus imetleme Euroopa suurimat koskede ja kaskaadide süsteemi. Soovijatel on võimalik supelda võimsa kaskaadi juures.  Külastame Zadari linna, jalutuskäik ajaloolises linnasüdames. Külastame Etnolandi vabaõhumuusemi. Lõunasöök lisatasu eest.

5. päev PLITVICKA JÄRVEDE RAHVUSPARK 
Hommikusöök. Sõidame põhja poole ja saabume Plitvicka järvede rahvusparki, mis on Euroopa ühe kaunima loodusliku kohana kantud UNESCO maailmapärandi nimekirja. Metsaga kaetud mäed ja järved, mis on ühendatud kaskaadide ja koskedega. Laevasõit ja kerge matk kaunis looduses.
Jätkame sõitu mööda kaunist Aadria mere rannikut ning suundume Opatijasse, mis on Horvaatia populaarseim ja elitaarseim merekuurort. Juba sajand tagasi peeti seda tänu suurepärasele mikrokliimale tolleaegse Euroopa parimaks kuurordiks. Populaarsust lisas seegi, et siin armastasid aega veeta Euroopa kroonitud pead, eelkõige Austria-Ungari keisrid. Majutus kolmel järgneval ööl Opatijas mereäärses hotellis Istra*** või sarnane. 
 
6. päev KRK SAAR
Hommikusöök. Teeme väljasõidu Krki saarele. Vana-Rooma aegsed varemed ja romantilised mägikülad, kõrgete kaljudega ümbritsetud pisikesed liivalaguunid, keskaegne frantsiskaani klooster ja mäetipus paiknev maaliline Vrbniku linnake. Võimalus degusteerida kohalikku veini. Puhkus Baška rannas.
Õhtu võib veeta Opatija mereäärsel promenaadil jalutades. Siin ühilduvad moodsa kaasaegse kuurordi miljöö ja klassikaline kuurordi atmosfäär.

7. päev VABA PÄEV OPATIJAS
VÕI SOOVIJATELE LISAEKSKURSIOON ISTRIA POOLSAAR – MOTOVUN, POREC, PULA, ROVINJ 
Hommikusöök. Vaba päev rannas. Soovijatele ekskursioon Istria poolsaarele (lisatasu eest). Külastame künka peal asuvat, mitmete kunstnike lemmiklinna Motovuni. Viinamarjakasvatuspiirkonna läbimise järel avaneb imeilus vaade Aadria merele ja Horvaatia arvukatele saartele. Mereäärses Poreci linnas vaatame veneetsiapärast arhitektuuri ja mosaiikidega kaunistatud basiilikat. Külastame Pula linna, kus on säilinud suur Vana-Rooma aegne amfiteater. Külastame kirevat turuplatsi Rovinjis, kus saab osta kohaliku juustu, viinamarju ja muud.Soovijatega lõunastame ühiselt proovides hõrku lambarooga kohalikus restoranis.

8. päev PREDJAMA LOSS - POSTOIJNA KOOPAD, LEND TRIESTE-TALLINN 
Hommikusöök. Sõidame Sloveeniasse. Vaatame omapärast Predjama lossi, mis valvab sissepääsu suurde koopasse. Seejärel külastame Euroopa kõige ilusamaid, Postojna koopaid. Sõidame koobastes elektrirongiga ja teeme jalutuskäigu, imetledes seda hiigelstalaktiitide ja maaliliste järvedega loodusimet. 
Transfeer lennujaama. Lend Trieste-Tallinn kell 20:45 – 00:20 (kohalikud kellaajad).

Reisi hind

899 €* / 946 €
* Soodushind kehtib korduvreisijatele
 
Hind sisaldab:
 •  Lennupilet Tallinn-Dubrovnik  ja Trieste-Tallinn (Nordica tellimuslennud)
 • Lennujaamamaksud, käibemaks
 • Sõit kõigi mugavustega bussis
 • 2 ööd Neumis hotellis**** (2-in.toad), 2 hommikusööki
 • 3 ööd Opatijas hotellis*** (2-in. toad), 3 hommikusööki
 • 2 ööd hotellis Biogradi lähistel*** (2-in. toad), 2 hommikusööki
 • Ekskursioonid eesti keeles, giidi/reisijuhi teenused 
Lisakulud
Lisatasu eest võimalik:
 • Päevane lisaekskursioon Dubrovnik 49 € (ettetellimisel ja tasumisel). Palume lisaekskursioonile registreeruda enne reisi Germalo Reiside kontoris. Lisaekskursiooni toimumise eelduseks on min. 15 soovijat.
 • Päevane lisaekskursioon Istria 49 € (ettetellimisel ja tasumisel). Palume lisaekskursioonile registreeruda enne reisi Germalo Reiside kontoris. Lisaekskursiooni toimumise eelduseks on min. 15 soovijat.
 • Ühene majutus 150 €
 • Tervisekindlustus al. 9,44 €, maksumus sõltuvalt vanusest (-65 a., vanematele kõrgem tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Muuseumide ja teiste tasuliste objektide hinnad:
 • Postojna koopad 21 € täiskasvanud / 17 € tudengid 16-25 a 
 • Pula amfiteater 50 HRK / 25 HRK (laps)
 • Poreci katedraal ja muuseum 40 HRK
 • Bussisõit Motovuni 20 HRK
 • Plitvicka rahvuspark 110 HRK / tudengid 80 HRK 
 • Krka rahvuspark 110 HRK 
 • Dubrovniku linnamüür 120 HRK
 • Veini degusteerimine 3 €
 • Lõunasöök 15 €
 • Etnoland koos lõunasöögiga 20 €
Hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!

Lisainfo

 • Vastavalt rahvusvahelistele hotellireeglitele toimub check-in hotellitubadesse alates kell 14:00 ja check-out kell 12:00.
 • Horvaatia rahaühik on kuna (HRK). Raha saab vahetada Tavidi valuutavahetuses. Kurss euro suhtes on u. 1€ = 7,5 HRK. Sloveenias kehtiv rahaühik on euro.
 • Rahvusparkide külastusel on soovitav kanda mugavaid jalanõusid. Postojna koobastes on temperatuur +8 C. Külastuseks vajalik sobiv riietus.
Lennuinfo
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta üks äraantav pagas kaaluga kuni 15 kg ja mille kolm mõõdet (laius + kõrgus + sügavus) ei tohi ületada 158 cm (nt 30x50x78 cm). 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg ja käsipagasi maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: lisatasu eest pardamenüü alusel.

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Viisa ja dokumendid

Horvaatiasse, Sloveeniasse ja Bosnia&Hertsegoviinasse reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Siseneda võib nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel. 

Kaart:

15.09.18 - 22.09.18
Giid Ervin Org
Giid Mae Merusk
 Hind al 899
Broneeri
Giid
Ervin Org
Ervin Org on Võrumaalt pärit, hingelt tartlane ning õppinud filoloogiat. Ervinile meeldib olla ümbritsetud uudishimulikest inimestest ja ta ütleb, et ongi jutustaja - omamoodi justkui interpreet, kes on maailma kirkust ja värve juba 19 aastat oma reisikaaslastele avaramaks jutustanud...
Loe veel giidi kohta
Giid
Mae Merusk
Mae iseloomustamisel ei teagi, kas oleks õigem alustada sellest, et tegemist on eestlasega, kes on viimased 11 aastat elanud Sitsiilias või peaks ütlema, et tegu on eestlasega, kes oleks juba pidanud Sitsiilias sündima...
Loe veel giidi kohta

Vaata reisimarsruuti

 • Horvaatia - Sloveenia ringreis

Vaata reisist pilte

Soovitame lisaks

Hind al  799
Horvaatia - 101 dalmaatsia elamust
09.09.18 - 16.09.18
Giid Heigo Sahk
12 vaba kohta
Vaata lähemalt
Hind al  899
Horvaatia - kultuuri- ja puhkusereis
11.09.18 - 18.09.18
Giid Lea Kreinin
7 vaba kohta
Vaata lähemalt
Hind al  599
Horvaatia - Biogradi puhkus
09.09.18 - 16.09.18
12 vaba kohta
Vaata lähemalt