India - Kuldne Kolmnurk ja Goa puhkus

India - Kuldne Kolmnurk ja Goa puhkus

26.01.20 - 06.02.20
Giid Ervin Org
 Hind al 2199
Broneeri
Meie reisidel teenindavad Teid targad ja laia silmaringiga eestikeelsed giidid ning hoolivad reisijuhid. Lisaks on reisil ka kohalik giid, kes jagab praktilist infot ja tegeleb kohapealse korraldusliku poolega. Reisi meeldivaks kulgemiseks oleme välja valinud hea tasemega hotellid. Meie reisijuhid jagavad soovitusi söögikohtade osas ja annavad nõu muude küsimuste korral.
Anname endast kõik, et veedaksite kvaliteetse ja täisväärtusliku puhkuse!


Kutsume Teid tutvuma Maharadjade muinasjuttudest tuttava Indiaga!

India on meie jaoks eelkõige see müstiline religioosne maa, kust pärinevad hinduism ja budism. Indias toimib kõik teises rütmis - aeg, inimesed ja vahemaad. Reis Indiasse on justkui puhkus kõigest senituntust: see kõik on eksootiline, müstiline, religioosne, räpane, haisev, unustamatu, hullumeelne, vaene, suurepärane, ajalooline, kõike seda korraga ja ühekaupa veelgi enam. India kingib Sulle elamuse igal juhul!
 
Vaatamist on Indias palju - kaugetest aegadest pärit hindude templid, mis meie silmale on voib olla vastuvoetavamad kui kaasaegsed värvikirevad tegutsevad pühamud; suurepärased moslemiehitised, millest koige kuulsamat Taj Mahali peab kindlasti nägema; džunglites asuvad müstiliste muistsete linnade ja templite varemed ja palju muud vapustavat ja meeldejäävat.
 

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-HELSINGI-DELHI
Kogunemine kell Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lennud Tallinn-Helsingi ja Helsingi-Delhi (kellaajad täpsustamisel). Palume kontrollida lennuki väljumise aega vahetult enne reisi! 
 
2. päev DELHI
Saabume Delhisse. Delhi on India Vabariigi pealinn, mis on olnud pidevalt asustatud alates 11. sajandist eKr kuni tänaseni. Praeguse Delhi vaatamisväärsused pärinevad peamiselt Delhi sultanaadi ja Suurmogulite riigi aegadest. Vaatame Jama Masjidi mošeed ning külastame paika, Raj Ghat, kus 1948. aastal mõrvati ja hiljem tuhastati India iseseisvuse isa Mahatma Gandhi.
Pärastlõunal käime India vanimas Islami Hiilguse - Quwwat-ul-Islam - mošees, kus asub Delhi sümbol Qutb Minari minarett. Näeme briti koloniaalvõimu poolt 19.-20. sajandil loodud Delhi võimukeskust: parlamendihoonet ja presidendilossi ning India Väravat.
Majutus ja õhtusöök New Delhis hotellis Suryaa***** või sarnases.
 
3. päev RAJASTHANI PEALINN JAIPUR
Hommikusöök hotellis. Lahkume Delhist ja pärastlõunal jõuame roosast liivakivist ehitatud Rajasthani osariigi pealinna Jaipuri, mis on India rajputivürstide tuntuim kindluslinn. Külastame tähtede vaatlemise vastu huvi tundnud maharadža ehitatud observatooriumi ja 18. sajandi algul rajatud Jaipuri linna paleekompleksi, mida peetakse hinduistliku linnaplaneeringu ja arhitektuuri tipuks.
Majutus ja õhtusöök Jaipuris hotellis Golden Tulip**** või sarnases.
 
4. päev JAIPUR – AMBERI KINDLUS – FATHEPUR SIKRI – AGRA 
Hommikusöök hotellis. Külastame Jaipurist 11 km eemal asuvat maalilist, massiivset Amberi kindlusekompleksi (12.-18. sajand), kuhu soovijad saavad siseneda iidsete radžade kombel elevandi seljas. Teel Agrasse külastame India kuulsaima moslemivalitseja Akbar Suure (1556-1605) 16. sajandi lõpul keset poolkõrbe rajatud Fatehpur Sikri linna (mošee ja paleekompleks), mis tänapäeval hüljatud kummituslinnana meenutab muistse valitseja hiilgust.
Jõuame Agrasse. Majutus ja õhtusöök kahel järgneval ööl Agras hotellis Crystal Sarovar Premiere**** või sarnases.
 
5. päev AGRA 
Päikesetõusul läheme tutvuma India tuntuima ehitise Taj Mahaliga. Valgest marmorist Taj Mahal on kuulsaim monument armastusele, moslemivürst Shah Jahani poolt oma varalahkunud naisele Mumtaz Mahalile rajatud mausoleum. Hiline hommikusöök hotellis.
Agras vaatame veel ka 17. sajandist pärit kuulsat Punast kindlust, mis on Suurmogulite ajaloo ja arhitektuuri suurepärane näide. Külastame ka Itmad ud Daulahi nimelist mausoleumi. Küll väiksem ja vanem, kui Taj Mahal, loetakse just Itmad ud Daulahi kuulsa Mughalite marmorarhitektuuri esiemaks.
 
6. päev AGRA – ORCHA - KHAJURAHO
Hommikusöök hotellis. Täna hommikul võtame ette rongisõidu Jihansi, kus ootab meid buss, et sõidutada meid 20 km kaugusel asuvasse Orcha linnakesse. Betwa jõe kaldal asuv Orcha on üks omanäolisemaid linnu Indias. 16. sajandil Rajiputide pealinnaks ehitatud Orcha on kui ajas tardunud. Lugematute templite kummituslikud varemed, laiuvad põllud ning iidne kindlus teevad Orchast tõelise pärli. Edasi sõidame Khajurahosse. Majutus ja õhtusöök hotellis Ramada Plaza**** või sarnases.
 
7. päev KHAJURAHO, LEND KHAJURAHO-VARANASI
Hommikusöök hotellis. Unine Khajuraho külake sai kuulsaks 19. sajandil, kui küla kõrvalt džunglist leiti rohkem kui 85 templi varemed. See UNSECO kaitse all olev templite kompleks on üks huvitavamaid terves Indias. Rikkalike skulptuuridega kaetud ehitised olid sajandeid džunglis peidus. Algsest umbes 85 templist on küll säilinud vaid 20, kuid sellegipoolest on Khajuraho India üks olulisemaid religioosseid keskusi, kuhu tullakse kokku üle terve riigi, et palvetada tantsida ja muusikat teha.  
Pärastlõunal transfeer lennujaama ja lend Khajuro-Varanasi. Majutus ja õhtusöök kahel järgneval ööl Varanasis hotellis Madin***** või sarnases.
 
8. päev VARANASI
Hommikusöök hotellis. Gangese jõe kaldal asuv Varanasi on palverännakute keskus ning üks seitsmest pühast linnast Indias. Igal koidikul sooritavad siin sajad usklikud ennast vette kastes tuhandeid aastaid vanu religioosseid rituaale. Meie tutvume nende rituaalidega varahommikusel paadisõidul mööda seda müstilist jõge. Peale lõunat külastame Sarnathi. Siin pidas prints Siddhartha, paremini tuntud kui Buddha, oma esimese jutluse juba rohkem kui 2500 aastat tagasi.
 
9. päev VARANASI, LENNUD VARANASI - AHMEDABAD JA AHMEDABAD-GOA
Hommikusöök hotellis. Pärastlõunal transfeer lennujaama ja lend Varanasi-Ahmadabad kell 09:45-12:00 ja Ahmadabad - Goa kell 14:45-1630 (kohalikud kellaajad. Majutus järgneval kolmel ööl Goas hotellis Royal Orchid Beach Resort & Spa***** või sarnases. Õhtusöök hotellis.
 
10. päev PUHKUS GOAS
Hommiku- ja õhtusöök hotellis. Vaba päev, et nautida puhkust Goas.

11. päev PUHKUS GOAS
Hommiku- ja õhtusöök hotellis. Vaba päev, et nautida puhkust Goas.

12. päev LENNUD GOA-HELSINGI JA HELSINGI-TALLINN
Hommikusöök hotellis. Transfeer lennujaama ja lennud Goa-Helsingi ja Helsingi-Tallinn (kellaajad täpsustamisel). Tere tulemast koju!

Reisi hind

Reisi hind
2199 €* / 2315 €
*Soodushind kehtib korduvreisijatele

Hind sisaldab
 • Lennupiletid  liinilendudele Tallinn–Helsingi–Delhi ja Goa–Helsingi–Tallinn, toitlustamine lennukis (Finnairi liinilennud)
 • Lennujaamamaksud. NB! Maksude suurus võib muutuda olenemata reisikorraldajast tulenevalt kütusehinnast maailmaturul ja ametivõimude otsustes.
 • Käibemaks
 • Majutus hotellides****/***** vastavalt programmile (2-in toad), hommiku- ja õhtusöögid
 • Rongipilet Agra–Jihansi
 • Lennupiletid siselendudele Khajuraho–Varanasi ja Varanasi–Ahmedabad-Goa
 • Mugavustega konditsioneeriga minibussi kasutamine, joogivesi bussis
 • Ekskursioonid eesti keeles vastavalt programmile
 
Lisakulud
 • India viisa vormistamine 80 €. Viisa hind võib muutuda olenemata reisikorraldajast. Hind sisaldab viisa maksumust ning vormistamise tasu. Vormistatakse ühekordne viisa. Pass, foto ja vajalikud andmed palume tuua Germalo kontorisse 1 kuu enne reisi.
 • Tervisekindlustus al 20,06 € (tervisekindlustus), maksumus sõltuvalt vanusest (kuni 65a, 65-80a kallim tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Viisa saamiseks on reisikindlustuse vormistamine kohustuslik. Kellel ei ole kindlustus vormistatud Germalo kaudu, palume tuua koopia kindlustusest Germalo kontorisse hiljemalt kuu aega enne reisi. Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse.
 • Ühene majutus 425 €
Hinnas ei sisaldu sissepääsupiletid tasulistele objektidele!

Delhi
Jama Masjid moshee tasuta, pildistamispilet 200 INR
Qutb Minar 250 INR filmimispilet 50 INR 
Riksha sõit Delhis 200 INR (2 inimese rikšad)
Humayun`i haud 250 INR
Jaipur
Observatoorium 200 INR, filmimispilet 200 INR 
Linnapalee 400 INR 
Amberi kindlus 250 INR filmimispilet 200 INR
elevandisõit /1 elevant/ 2 inimest 1100 INR 
Fatepur Sikri
Mošee ja palee 300 INR filmimispilet 150 INR
Minibuss parklast 100 INR
Agra
Taj Mahal 750 INR, filmimispilet 50 INR 
Punane kindlus 300, INR filmimispilet 50 INR 
Sikandra 310 INR, filmimispilet 50 INR 
Khajuraho
Templid Lääne grupp 800 INR  filmimispilet 100 INR

Hinnad võivad muutuda sõltumata reisikorraldajast!

Viisa ja reisidokumendid

Viisa ja reisidokumendid
Eesti vabariigi kodanikele on Indiasse reisimiseks vajalik viisa. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud pärast Indiasse saabumise kuupäeva ja passis peab olema vähemalt kaks kõrvuti vaba lehekülge viisa vormistamiseks.
Elektroonilise viisa jaoks palume koopia tegemiseks tuua pass ja 1 foto (värviline, passifoto mõõtudes 5 x 5 cm, heledal taustal) büroosse 1 kuu enne reisi või saata skaneeritud passi koopia (värviline, PDF formaat, 10KB-300KB) ja skaneeritud foto (värviline, JPEG formaat, 10KB-1MB) e-postiga.
Ankeedi täitmiseks palume anda meile teada järgmised andmed: kodune aadress ja indeks, sünnilinn, haridus, ametikoht, töökoha aadress ja asutuse nimi, isa nimi, ema nimi, nende sünnikoht/linn ja kodakondsus, juhul kui nimi on muutunud - eelmine nimi, perekonnaseis (kas abielus või vallaline), abikaasa nimi, sünnikoht ja kodakondsus, kas olete varem Indiasse reisinud, eelmise viisa number, välja andmise aeg ja koht. Kas olete viimase kolme aasta jooksul reisinud järgmistesse riikidesse: Bangladesh, Bhutan, India, Maldiivid, Nepal, Pakistan ja Sri Lanka? Kui jah, siis millal ja mitu korda.

Lisainfo

Lisainfo
Sisspääsudele kulub ca 6000 INR ehk umbes 85 €, kuid kursid võivad muutuda!

Indias on kombeks jätta kohalikele giididele ja bussijuhtidele jootraha, kokku võiks arvestada u 25 EUR.
Soovitame raha vahetada vähemalt 250 EUR.
India ruupia kurss on 1 EUR on u 80 ruupiat, kurss on muutuv.
Mošeedesse ei tohi siseneda jalanõudega – need jäetakse väljapoole ning pärast on sobilik valvurile jätta jootraha u 10 INR.
Soovitame ka konsulteerida reisimeditsiini kabineti arstidega. Vajalikku informatsiooni saab ka www.tervisekaitse.ee

Lennuinfo Finnairi liinilendudel
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta üks äraantav pagas kaaluga kuni 23 kg ja mille kolm mõõdet (laius + kõrgus + sügavus) ei tohi ületada 158 cm (nt 30x50x78 cm). 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku, mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 56x45x25 cm, ja väikese isikliku eseme (käekott, arvutikott, fotoaparaat või vihmavari). Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 8 kg. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: Hinnas sisaldub soe toit ja joogid

Siselendudel on lubatud äraantav pagas 15 kg/inimese kohta. 

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.

PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

MEELDEJÄÄVAT REISI!

Kaart:

26.01.20 - 06.02.20
Giid Ervin Org
 Hind al 2199
Broneeri
Giid
Ervin Org
Ervin Org on Võrumaalt pärit, hingelt tartlane ning õppinud filoloogiat. Ervinile meeldib olla ümbritsetud uudishimulikest inimestest ja ta ütleb, et ongi jutustaja - omamoodi justkui interpreet, kes on maailma kirkust ja värve juba 19 aastat oma reisikaaslastele avaramaks jutustanud...
Loe veel giidi kohta

Vaata reisimarsruuti

 • India - Kuldne Kolmnurk ja Goa puhkus

Vaata reisist pilte