Saksamaa

Saksamaa

10.08.19 - 15.08.19
Giid Piret Mayer
 Hind al 759
Broneeri
Saksamaa on igas mõttes mitmepalgeline maa – suured metsaalad, Alpid ja kaunid maastikud, romantilised väikelinnad, keskaegsed külad ja linnused. Kaasaegne Saksamaa on paljude kultuuride segu. See on maa, kus hinnatakse samaväärselt nii tehnilisi saavutusi kui ürgset loodust. Selle reisi jooksul näeme eelkõige minevikuhõngulist vana ja romantilist Saksamaad, kuid ka kaasaegset ja moodsat poolt.

Lugege meie giidide kohta lisaks siit >

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-BERLIIN,  BERLIIN
Koguneme Tallinna lennujaama lendudele registreerimise check-in lauas nr 1 kell 16:15, kus reisijatele väljastatakse vajalikud reisidokumendid. Lend Tallinn-Berliin kell 18:15-19:00 (kohalikud kellaajad, lennunumber LO8157 ).  Palume kontrollida lennuki kellaaega vahetult enne reisi! Majutus kahel järgneval ööl Berliinis hotellis Titanic*** või sarnane. 

2. päev   BERLIIN 
Hommikusöök.  Bussiekskursioon Berliinis - meid ootavad Keiser Wilhelmi kirik, tükike endisest müürist, Alexanderplatz ja 368 m kõrge teletorn ja Kurfürstendamm ning Potsdami väljak,  Hackischer Höfe ja East Side Gallery.  Jätkame jalgsi  tutvumist Saksamaa pealinnaga - uusrenessansi stiilis klaaskupliga Riigipäevahoone, Berliini sümboliks  peetav Brandenburgi värav, uhke Unter den Lindeni puiestee. Ühine meeleolukas laevasõit (lisatasu eest).

3. päev POTSDAM - MEISSEN 
Hommikusöök.   Sõidame Berliini lähistele Potsdami, et tutvuda Sanssouci pargi ja Cecilienhofi lossiga, mis oli 1945. aastal Potsdami konverentsi toimumispaigaks. Sanssouci park on kõikide aiakunsti austajate maiuspala, mida ilmestavad ka mitmed Friedrich Suure ajal ehitatud lossid.  Edasi sõidame Meissenisse. Jalutuskäik kaunis Meisseni vanalinnas - Albrechstburg, Frauenkirche ja raekoda.  Majutus hotellis*** või sarnases.

4. päev  MEISSEN - DRESDEN 
Hommikusöök. Meissen on eelkõige tuntud siinse portselanimanufaktuuri poolest, kus portselani hakati valmistama juba 18. sajandil. Tutvume valmistamise tehnoloogiaga, külastades muuseumi. Sõidame Dresdenisse, kaunilt taastatud Elbe-äärsesse Ida-Saksamaa linna. Jalutuskäik Dresdenis – Zwinger ja Saksi Rahvusooper ning Hofkirche ja taasavatud suursugune Jumalaema kirik. Soovijatel võimalus külastada mõnda galeriid või sisseoste sooritada.  Õhtuks jõuame Frankimaale ja majutus Frankimaal hotellis Igelwirt*** või sarnases. 

5. päev ROMANTILINE TEE -  DINKELSBÜHL -  ROTHENBURG 
Hommikusöök. Romantische Strasse ehk Romantiline tee on Saksamaa populaarseim tee turistide hulgas, ühendades Saksamaa kauneimaid paiku 400 km ulatuses. Külastame kuueteistkümne torni linna Dinkelsbühli. Kaunis linnasüdames asub Saksamaa ilusaimaks peetav gooti kirik. Külastame romantilist keskaegsetest müüridest ümbritsetud Rothenburgi linna. Saksamaa tunneb linna seal peetavate ajalooliste festivalide, kauni lossipargi ning jõulupoodide poolest. Linn on tõeliselt ilmekas näide keskaegsest linnapildist ja vahvärk arhitektuurist. Majutus  hotellis Merian*** või sarnases. 

6. päev ROTHENBURG - MÜNCHEN, LEND MÜNCHEN-TALLINN 
Hommikusöök.  Sõidame Baierimaa pealinna Müncheni. München on laiale maailmale tuntud kui kultuuri- ja meelelahutuslinn. Linnaekskursioon: Frauenkirche, uue ja vana raekojaga Marienplatz, Neuhauseri tänav, teatiinide kirik ja kuningate residents. Münchenis asuvad Vana ja Uus Pinakoteek, Glüptoteek, Deutsches Museum ning isegi ööpottide muuseum. Vaba aeg. Aeg suunduda lennujaama, lend München-Tallinn kell 20:50-00:10 (kohalikud kellaajad, LO8157). Auf Wiedersehen Deutschland!

Reisi hind

759 €* / 799
* Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 31.12.18

Hind sisaldab:
 • Lennupilet otselendudele Tallinn-Berliin ja München-Tallinn (Nordica liinilennud)
 • Sõit kõigi mugavustega bussis 
 • 5 ööd majutust hotellides***(2-ne tuba) hotellides vastavalt programmile, hommikusöögid hotellis
 • Giidi/reisisaatja teenused 
Lisakulud:
 • Tervisekindlustus, maksumus sõltuvalt vanusest (-65a, 65-80a kallim tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta) 7,86 €
 • Ühene majutus 180 €
 • Toitlustamine lennukis pardamenüü alusel lisatasu eest
 
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Tasuliste objektide hinnad (makstakse sularahas)
 • Cecilienhof 14 € (grupipilet)
 • Riiklik portselanimanufaktuur 8 € (grupipilet)
 • Laevasõit Berliinis 13 € 
 • Dresdeni galerii 12 € (individuaalne pilet)
Tasuliste sissepääsude hinnad võivad muutuda.

Viisa ja dokumendid

Saksamaale reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Sihtkohta reisimiseks sobib nii kehtiv passi kui ka isikutunnistus (ID-kaart).

Lisainfo

Lennuinfo Nordica liinilendudel
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kaaluga kuni 23 kg ja mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 50x100x80 cm. 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku, mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x20 cm, ja väikese isikliku eseme (käekott, arvutikott) (30 × 40 × 10 cm). Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: lisatasu eest pardamenüü alusel.

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.

PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

MEELDEJÄÄVAT REISI!

Kaart:

10.08.19 - 15.08.19
Giid Piret Mayer
 Hind al 759
Broneeri
Giid
Piret Mayer
Piret Mayer on Germalo Reiside meeskonnas giidina olnud tegev aastast 2000. Eesti Humanitaarinstituudis saadud põhjalik ja mitmekülgne haridus on olnud heaks aluseks pidevale enesetäiendamisele ning eestlastele oma lemmiksihtkohtade tutvustamisele...
Loe veel giidi kohta

Vaata reisimarsruuti

 • Saksamaa

Vaata reisist pilte