Liitu uudiskirjaga siit >
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
  Prindi

Portugal - Albufeira - Ekskursioonid

Ekskursioonid toimuvad eesti keeles. Palume ekskursioonid ette tellida!
Kohapeal tellides on kõik ekskursioonid 5% kallimad ning ekskursioonile pääs sõltub vabade kohtade olemasolust! Ekskursioonid toimuvad juhul kui on vähemalt 15 soovijat.

 

LAUPÄEVANE TURG LOULÈS – FARO

Laupäev on paljudes Lõuna-Portugali linnades turupäev ning külastame meiegi värvikat turgu Loulé’s. Klassikalise mauri stiili elementidega turuhoones ja seda ümbritsevatel tänavatel on saginat palju – müüakse nii kohalikke puu- ja köögivilju kui ka keraamikat, korvpunutisi, nahast ja puust tooteid. Külastame Faro linna, kus vaatame vanalinna ja 13. sajandist pärit kloostrit.

Hind: 25 EUR

 

AJALOOLINE ALGARVE

Päevase ekskursiooni käigus tutvustame Teile ranniku huvitavamaid kohti. Esimene peatus on Silveses, mis on kunagine moslemite keskus ja mille kuulsusrikas ajalugu saab alguse Silvese mauride kindlusega. Kindlusest on ilus vaade linna katustele ja kitsastele munakivitänavatele. Astume sisse 13. sajandist pärit gooti stiilis katedraali, mida peetakse Algarve üheks tähtsaimaks religioosseks monumendiks. Suundume Praia da Rochasse, kus võib puhata maalilisel rannal ja lõunatada restoranis. Suundume Sagresesse, mis oli prints Enrique ajal geograafide, ehitajate, meremeeste ja teadlaste keskus. Nautige vaateid Sagresi dramaatilistele kaljudele. Külastame Euroopa edelapoolseimat punkti Cabo di São Vicentet. Imetleme ranniku panoraami kaljult. Cabo di São Vicente endise kloostri asupaigal on nüüd majakas. Seejärel sõidame Lagosesse. Näeme ilusaid kaljumoodustusi. Linna asustus viib tagasi kartaagolaste aega. Portugallased said linna oma valdusesse alles 12. sajandi alguses. Kuigi linn ehitati 18.sajandil suuresti ümber, kohtab seal igal sammul kirju ajaloo märke. Lagose tumedam ajalugu on seotud Praca da Republicaga, mis oli orjaturg.

Hind: 44 EUR

Kestvus u 10 tundi.
* Silvese linnus 1,25 EUR
* Sagrese kindlus 1,50 EUR

PÄEV LISSABONIS

Varane hommikusöök hotellis. Väljasõit hotellist Portugali pealinna (250 km). Näeme hiiglaslikku Kristuse kuju. Külastame Lissaboni Belemi linnaosa, vaatame kuulsat maadeavastajate ausammast, Belemi torni ja Dos Jerónimose kloostrit, kus on ka kuulsa meresõitja Vasco da Gama haud. Ekskursioon bussiga Lissabonis. Soovijatega jalutame Lissaboni katedraali juurde ning laskume läbi ajaloolise Alfama linnaosa taas keskusesse. Teil on võimalus sõita vanaaegse liftiga või omapärase Lissaboni vana trammiga või lihtsalt jalutada mööda keskaegseid kvartaleid.
Õhtul sõidame tagasi lõunarannikule.

Hind: 44 EUR

Kestvus u 12 tundi.
* Lissaboni tramm ~1,00 EUR ja lift 2,60 EUR
 

ALGARVE MÄGIKÜLAD

Peale lõunat külastame Estóis asuvaid vana-rooma villa varemeid, kus on säilinud vanad mosaiigid. Vaatame azulejo plaatidega ja kullarohke altariga väikest Sao Lourenco kirikut Almancilis. Azulejod on neljakandilised, maalitud ja glasuuritud keraamilised plaadid ning nende kõige mõjusamaks värviks peetakse just sinist, sest see peegeldab merd ja Portugali taevast. Järgmine peatus on külas nimega São Brás de Arportel. Külastame kohalikku etnograafia ja korgitamme muuseumi. Peatume maalilistes Saliri ja Alte külades.

Hind: 32 EUR

Kestvus: ekskursioon u 4-5 tundi.
* Estoi vana-rooma villa varemed 1,50 EUR
* Sao Lourenco kirik 1,50 EUR
 

PÄEV SEVILLAS

Lahkume Portugalist ja külastame Hispaania linna Sevillat (230 km).
Legendi kohaselt asustas Sevilla linna Herakles. Sevilla oli ka tähtis mauride keskus. Linn asub rahulikult ning aeglaselt voolava Guadalquiviri jõe kaldal, mis jagab selle linna kaheks. Jõel on linna ajaloos olnud märkimisväärne roll mängida. Linn asub kohas, kus jõel ei ole enam nii hea navigeerida ning see on Sevillale andnud võimaluse tegutseda sadamalinnana, mis jagab kaubandus- ja põllumajandustooteid kaugemale läände. Kaubandus kasvas eriti suureks peale Ameerika avastamist – nimelt monopoliseeris see linn kogu kaubanduse Uue Maailmaga. Romantiline Sevilla ekskursioon: vanalinn valgete majadega, mauri stiilis Alcazari loss; katedraal ja La Giralda – araabia minaretist ümberehitatud kellatorn.
Tagasiteel Albufeirasse põikame sisse Palos de la Frontera väikelinna. Siit alustas Kolumbus oma avastusretke 1492 aastal. Näeme Kolumbuse laevastiku koopiat. Õhtul jõuame tagasi Albufeirasse.

Hind: 44 EUR

Kestvus u 12 tundi.
* Katerdraal ja Giralda torn Sevillas 8,00 EUR, 2 EUR al 65a. ja tudengid kuni 25a.
* Alcazari loss Sevillas 8,50 EUR, 2 EUR al 65a. ja tudengid 17-25a.
* Kolumbuse laevastik Palos de la Fronteras u 5 EUR
 

ALGARVE IDARANNIK

Sõidame Quarteirasse ning vaatame kuidas käib kauplemine hommikusel kalaturul. Külastame Hispaania piiril asuvat Vila Real de Santo Antóniot. Seejärel ootab Teid väike Cacela Velha küla, kust avaneb lai vaade Ria Formosa limaanidele. Suundume Tavirasse. Linn asub Segua ja Gilāo jõgede vahel. Taviras on kitsad tänavad, linna pilti ilmestavad kirikute tornid. Siin on kokku 23 kirikut, kuulsaim nendest on Igreja da Misericordia. Tavira sild pärineb veel Vana-Rooma ajast. Jõuame tagasi hotelli ning päeva teise poole võib veeta rannas.

Hind: 32 EUR

Kestvus u 5 tundi.
 

HÄRJAVÕITLUS

Soovijatel on võimalus külastada härjavõitlust (tasutakse kohapeal).
* Härjavõitlus u 25 EUR (Alfamar hotellist lisandub hinnale transpordikulu Albufeirasse ja tagasi)

Oluline teada:
Tasulised sissepääsud ei sisaldu ekskursiooni hinnas ning makstakse kohapeal.
Muuseumide ja tasuliste sissepääsude hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast.
Prindi lehekülg Küsi lisainfot +372 611 0600

Germalo Reisid on ETFL liige

Pildigalerii