Austria - Saalbach

SOOVIJATEL ON VÕIMALIK KÜLASTADA SALZBURGER SUPERSKICARD MÄEPILETIGA KA ZELL AM SEE/KAPRUNI JA HOCHKÖNIGI SUUSAKESKUSI! SÕIDUD GERMALO REISIDE MUGAVA REISIBUSSIGA! 
LISAKS ON SELLEL REISIL VÕIMALUS KÜLASTADA TALVISELT KAUNIST SALZBURGI!


SUPERPAKKUMINE - SUUSAPAGAS LENNUKIS JUBA REISI HINNAS!

Suusakeskuse üldinfo:
Siin suusakeskuses ootab teid kaasaegseim tõstukipark Alpides. Kiirelt arenev ja väga hea tõstukitesüsteem ühendab omavahel nelja suusakeskuse - Saalbachi, Hinterglemmi, Leogangi ja Fieberbrunni nõlvad.  Koos eelmisel aastal ühendatud Fieberbrunni suusakeskusega on Saalbach saanud suurimaks ühendatud liftisüsteemiga suusakeskuseks Austrias (270 km radu, 70 suusalifti).
Päikesele avatud nõlvad ja mitte väga suured kõrgused määravad selle, et parim aeg Saalbachi külastada on just jaanuar ja veebruar. Kui satub ka olema tuuline päev, on siin suur valik metsavahelisi radu, mis tuulevarju pakuvad. Üle keskmise rohkem leiab siin nõlvadel õdusaid mäerestorane.
Uus soojendusega gondeltõstuk töötab kuni 21.30 ja sõiduks on avatud valgustatud rada ning lumelauapark. Nädalase tõstukipileti omanikule on ka õhtune sõit tasuta.
Saalbach ja Hinterglemm on kaks eraldiseisvat küla vahemaaga 4 km. Liftisüsteem ühendab need, ja mis peamine, ning Austria kohta eriline, on see, et peatõstukid asuvad külas täiesti keskuses. Mõlemas külas on jalakäijate tsoon, mis võimaldab mõnusa kulgemise erinevate restoranide ja poodide vahel.

Plussid ja miinused

Väga kaasaegne tõstukipark
Keskus sobib suurepäraselt erineva tasemega suusatajatele, sh lastega peredele
Ilusad Alpi stiilis külad
Suur jalakäijate tsoon
Tõstukid küla keskusest
Väga elav after-ski ja ööelu
Palju õdusaid mäerestorane
Suhteliselt vähe võimalusi off-piste sõitjaile

Kaart:

10.02.18 - 17.02.18
 Hind al 599
Broneeri
5 vaba kohta

Vaata reisist pilte

Soovitame lisaks

Supersoodus
Hind al  599
Austria - Schladming
17.02.18 - 24.02.18
5 vaba kohta
Vaata lähemalt