Liitu uudiskirjaga siit >
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  Prindi

Sri Lanka

 

Sri Lanka kevadine grupp täitumas!


Kui Te veel mõtlete, kas tulla Sri Lankale või mitte, siis tasub otsustamisega kiirustada - huvi on selle reisi vastu tuntud päris palju ja mitte ilma põhjuseta!  Sri Lanka on üks eksootilisemaid ja turistidesõbralikemaid kohti terves maailmas!

Kui kirjanik Sir Arthur Clarke asus elama Sri Lankal 1956. aastal, nimetas ta saare India ookeani juveeliks, mis on maailma parim koht, kust jälgida universumi.

Saart ümbritsevad kuldse kroonina kuldkollaste liivadega rannad, mis praeguseks peale 2004a tsunamit on kenasti taastatud. Sri Lankalt leiame mitmeid UNESCO kaitse all olevaid vaatamisväärsusi - hiiglaslikud veebasseinid (kunstlikud reservuaarid), mida ehitasid esimesed singali valitsejad vanade Anuradhapura ja Pollanaruwa linnade juurde ning nende linnade varemed.


Mägismaal võib vaadet piirata kaunis puuvillane pilvekiht peegeldades hommikusi uduseid, romantilisi vaateid, mida rändurid kogevad tihti selles koskede ja teeistanduste rohkes rohelises looduses.

Loode Sri Lanka on justkui pea aegu Indiaga õhkõrna sillaga ühendatud, see sild ei ole olnud ainult geograafiline, see on olnud kultuuriline side ka India osariigi Tamil Naduga sajandeid.

Hoolimata oma kultuurilisest taustast, tervitavad Teid ühesuguse sõbralikkusega singalid, tamilid ja muslimid. Nad on uhked oma maitsva köögi üle, nad on uhked oma rahvusparkide, sealse looduse ja loomade üle ning eriti on nad uhked oma rahvusliku kriketi meeskonna üle.

Sri Lankale võib sõita aastaringselt. Alati on kuskil paras temperatuur ja vihmavaba. Siin on troopiline kliima, siin on 2 vihmahooaja perioodi, millal vihma sajab aga peamiselt öösiti. Maist augustini on Sri Lankal Yala vihmaperiood, mis toob vihma saare edela osasse ning oktoobrist jaanuarini on saare põhja osas Maha vihmaperiood.

Meie teeme Sri Lankale 2011 aastal kaks reisi - ühe kevadel ja teise sügisel.
Kevadine reis toimub
16.03 - 25.03.2011 ning huvi selle vastu on meie rõõmuks olnud suur ning reisikohad kenasti täitumas.
Teine reis on soovijatele välja pakkuda 21.10-30.10.2011


Seega kiirustage!

Märts on ideaalne aeg sõita soojale maale ennast laadima ja Sri Lanka on selleks ideaalne koht. Eksootiline ja soe, uus ja huvitav, soe ja puhas ja sõbralik. Kindlasti jääte rahule. Samuti on Sri Lanka meie eksootiliste reiside seas üks soodsamaid - meie 10.päevase reisipaketi soodushind on vaid 22 990 krooni.
Samuti on elu Sri Lankas endas suhteliselt odav.

Meie Sri Lanka reisiprogrammi leiat meie kodulehelt:

http://www.germalo.ee/index.php/kultuurireisid/srilanka/uldinfo


Kohtumiseni Sri Lanka päikese all !

 


Prindi lehekülg Küsi lisainfot +372 611 0600

Germalo Reisid on ETFL liige