Dubai kultuuri- ja puhkusereis

Dubai kultuuri- ja puhkusereis

23.02.20 - 01.03.20
Giid Hannes Võrno
 Hind al 1299
Ooteleht

Meie reisidel teenindavad Teid targad ja laia silmaringiga eestikeelsed giidid ning hoolivad reisijuhid. Lisaks on reisil ka kohalik giid, kes jagab praktilist infot ja tegeleb kohapealse korraldusliku poolega. Reisi meeldivaks kulgemiseks oleme välja valinud hea tasemega hotellid. Meie reisijuhid jagavad soovitusi söögikohtade osas ja annavad nõu muude küsimuste korral.
Anname endast kõik, et veedaksite kvaliteetse ja täisväärtusliku puhkuse!


Araabia Ühendemiraatide liitriigi seitse iseseisvat emiraati asuvad küll kõrbes, kuid asustus on siiski koondunud linnadesse.  Dubai pakub kõigile külastajatele uusi ja põnevaid elamusi. See on koht, kus minevik kohtub tulevikuga, kus on võimalik näha nii ajaloolist kui ka ultramodernset. Dubais on ilusad liivarannad, suurepärased võimalused sisseostude sooritamiseks, maailma moodsaim arhitektuur. Dubai on eksootiline ja samas turvaline sihtkoht. Siin asuvad 828 m kõrgune Burj Khalifa, siin on merre ehitatud  tehissaared, siin on maailma üheks kõige luksuslikumaks peetav hotell Burj-Al-Arab, maailma suurim kaubanduskeskus. Abu Dhabi on riigi poliitika- ja tööstuskeskus, olles  üks suurimaid naftatootjaid maailmas. 


Lugege meie giidide kohta siit >

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-ISTANBUL

Koguneme kell 11:00 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.

Lend Tallinn-Istanbul kell 13:00-17:25  (kohalikud kellaajad, lennu number TK1422). Palume kontrollida reisi väljumise kellaaega vahetult enne reisi. Lend Istanbul-Dubai kell 19:35-01:05 (kohalikud kellaajad, lennu number TK760).

2. päev LEND ISTANBUL–DUBAI
ÕHTUNE DHOW LAEVAKRUIIS

Transfeer hotelli, majutus  järgnevatel ööde hotellis Dusit D2**** või sarnases. Puhkus lennust. Infotund, mille jooksul meie kogenud giid juhatab Teile kätte parimad söögikohad ja meelelahutuspaigad, annab infot kohalike olude ja lähiümbruse kohta. Soovijatele lisatasu eest dhow laevakruiis õhtusöögiga.

3. päev DUBAI, BURJ KHALIFAH PILVELÕHKUJA

Hommikusöök. Täna tutvume Dubai vana ja uue linnaosaga. Vanalinna keskuseks on Deira, mis on koondunud ümber turu. Dubai uues linnaosas kõrguvad põneva arhitektuuriga pilvelõhkujad. Omaette vaatamisväärsuseks peetakse maailma suurimat Dubai kaubamaja, kust võib leida lausa 1200 erinevat poodi. Pärastlõunal esmatutvus Dubaiga -  Burj Khalifah pilvelõhkuja on maailma kõrgeim hoone olles Dubai uue linnaosa keskuseks. Ehitis on tekitanud maailmas palju uudishimu ning huvi. Majal on 160 korrust, meie sõidame 124. korrusele, kust avaneb imeline vaade tervele linnale. Tutvume Dubai vanimate hoonetega Bastakiya kvartalis, mis on oma nime saanud Lõuna-Iraanist Bastakist pärit Pärsia kaupmeeste järgi. Külastame 180 aasta vanust Al Fahidi kindlust, kus hetkel tegutseb Dubai ajaloo muuseum. Võtame ette paadisõidu mööda Dubai jõge traditsioonilise Abra paadiga. Külastame Dubai kuulsaid turge – vürtsiturgu, tekstiili- ning kullaturgu. Vaatame maailma luksuslikumat hotelli Burj Al Arabi.

4. päev VABA PÄEV VÕI SAFARI

Hommikusöök. Vaba päev Dubai elu-oluga tutvumiseks, linnapeal uudistamiseks ning mõnusaks supluseks. Tegevust jagub ka lastega peredele. Näiteks võib külastada teemaparki, veeparki, võtta ette helikopterisõit või külastada delfinaariumit. Soovijatele pärastlõunane safari (lisatasu eest) täis põnevust ning idamaist maagiat. Safari jooksul imetleme Dubai kõrbe ning õhtustame.

5. päev VABA PÄEV VÕI EKSKURSIOON MUSANDAMI POOLSAARELE

Hommikusöök. Vaba päev Dubais puhkamiseks, rannamõnude nautimiseks või sisseostude sooritamiseks. Soovijatega sõidame  Musandami poolsaarele Omaanis (lisatasu eest), mis tõlkes tähendab fjordide maa. Dibba Al Byahi kalurikülast alustame kruiisi, mille jooksul näeme mägede vahele surutud kohalikke kalurikülasid ning imelist loodust.  Soovijatel võimalus snorgeldamiseks. Kruiisi hinnas sisaldub lõunasöök. 

6. päev VABA PÄEV
Hommikusöök. 

7. päev ABU DHABI, LEND DUBAI-ISTANBUL 

Hommikusöök. Suundume Araabia Ühendemiraatide pealinna Abu Dhabisse, mille nimi pärineb legendist, eesti keelde tõlgituna tähendab see gaselli isa. Tõeliselt kaunist, roheliste aedade linna, kutsutakse sageli ka Lähis-Ida Manhattaniks. Kuid moodsate pilvelõhkujate kõrval kõrguvad minaretid. Abu Dhabi on suur emiraat, laiudes lausa 86% terve riigi ulatusest. Ekskursiooni käigus näeme ligi saja kupliga ehitud emiraadi paleed, mida kasutatakse hotellina. Näeme kuulsat Uniooni väljakut, mis on dekoreeritud Ühendemiraatide kommetest lähtuvalt. Võimalusel külastame Sheikh Zayedi nimelist mošeed, mis on maailmas suuruselt kolmas, mahutades 40000 inimest. Ehitusega realiseerus idee maailma ühtsusest, mis väljendub juba materjalide valikus,  kasutusel on marmor, kuld, poolvääriskivid, kristallid ja keraamika (külastusel palume tähelepanu pöörata riietumise nõuetele). Võimalus külastada Louvre muuseumi. Sõidame mööda rannikut ning imetleme kauneid vaateid merele. Külastame traditsioonilist külakest, mis loodi, et kohalikud noored ei unustaks oma päritolu. Ühtlasi avaneb võimalus külastada luksuslikku kaubamaja Abu Dhabi Marina.  Aeg suunduda lennujaama. Lend Dubai-Istanbul kell 02:40-06:45 (kohalikud kellaajad, lennu number TK0761).

8. päev SAABUMINE TALLINNASSE

Lend Istanbul–Tallinn kell 09:40-12:05 (kohalikud kellaajad, lennu number TK1421). Tere tulemast koju!

Majutus

1299
/
1368
Hotell Courtyard al Barsha 

Hommikusöökidega
Ooteleht
5.5 km merest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Al Barsha, majutus hommikusöökidega.
Hotell asub heas ning hinnatud Barsha  piirkonnas. Modernses hotellis on kõigi mugavustega toad.  Vannituba on varustatud tualetitarvete ja fööniga. Tubades on TV, telefon, minibaar ja WIFI ühendus.  Hotellis on bassein, baar, restoran.  Metroopeatus ja kuulus kaubanduskeskus Mall of Emirates asuvad hotelli vahetus läheduses. Hotellil on tasuta shuttle teenus ühte Dubai randadest(Kite). 
Tutvu hotelliga lähemalt siin

1299
/
1368
Hotell Dusit D2 

Hommikusöökidega
Ooteleht
Keskuses
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Ühese toa lisamaks
325€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Barsha Heights, majutus hommikusöökidega.
Hotell Dusit D2 asub heas ning hinnatud Barsha Heights piirkonnas. Modernses hotellis on 237 tuba. Tubades TV, telefon, seif, minibaar ja WIFI ühendus. Vannituba on varustatud tualetitarvete ja fööniga. Hotellis on katusebassein, jõusaal, mitu restorani.  Lisatasu eest pakutakse spa-teenuseid.
Majutus standardklassi tubades (mahutab maksimaalselt 2 inimest). Kolmene või neljane majutus on võimalik deluxe tubades lisamaksuga 350€ täiskasvanu kohta. Soodustus lapsele 150 € (majutudes koos kahe vanemaga deluxe toas).

Reisi hind

Hind sisaldab:
 • Lennupiletid  Tallinn-Istanbul-Dubai-Istanbul-Tallinn (liinilennud)
 • Lennujaamamaksud, käibemaks. Lennujaamamaksud võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!
 • Toitlustus lennukis
 • Mugavustega reisibussi kasutamine vastavalt programmile
 • Giidi/reisisaatja teenused, eestikeelsed ekskursioonid ja reisiteenindus kogu reisi vältel
 • Majutus hotellis**** vastavalt programmile (2-in toad), hommikusöögid
 • Turismimaks Dubais
Lisakulud:
 • Ühene majutus hotellis 325 €
 • Tervisekindlustus al 8,65 € (kuni 65 a, vanematele kõrgem tariif). Lisainfo reisikindlustuse kohta Germalo Reiside kontorist. Soovitame kindlasti vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
 • Safari 65 € (ettetellimisel ja tasumisel), sisaldab sööki, orienteeruv väljasõidu kestus u kell 15:30-21:30
 • Ekskursioon Musandami poolsaar 135 €  (ettetellimisel ja tasumisel), sisaldab lõunasööki, kestab terve päev. Palume meile teatada koos tellimusega passi number!
 • Dhow laevakruiis õhtusöögiga 60 € (ettetellimisel ja tasumisel), kestus u 2h
 • Burj Khalifah pilet 40 € (ettetellimisel ja tasumisel) 
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
 • Privaatne Abra takso ja Dubai muuseum ning Monoreil 10 € (kogutakse kogusummana)
 • Abu Dhabi Louvre 63 AED
 • Helikopterisõit hind alates 325  (ei sisalda transfeere)
 • Veepark hind alates 65  (individuaalne külastus)
 • Delfinaarium hind alates 25  (individuaalne külastus)

Viisa ja dokumendid

Ainuke kehtiv reisidokument on pass. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale kavandatava reisi lõppemist.

Passis ei tohi olla Iisraeli viisa või Iisraeli sissesõidu- või väljasõidutemplid! Halli passiga viisat saada ei ole võimalik.

Lisainfo

 • Dubais kehtib Araabia ÜE dirham.
 • Dubais on kombeks teenindajatele anda jootraha, palume jootrahadeks arvestada 30 € (kogutakse kogusummana). 
 • Dubais on kasutusel Suurbritannia 3-haruline lapikkontaktidega pistik.
 • Kaasa võtta mugavad rõivad looduses viibimiseks ja džiibisõitudeks, samuti ujumisriided (naistel lubatud trikoo ja meestel rannapüksid). Soovitame riietuda tagasihoidlikult, õlad ja põlved peaksid olema kaetud. Abu Dhabi mošee külastamiseks peab olema pea kaetud (juuksed ja kael) ning käed kuni randmeteni kaetud ja samuti peab naistel olema riietuse pikkus kuni pahkluudeni (nõutud on läbipaistmatud ja laiad rõivad, mošee valvurid on äärmiselt nõudlikud ja ranged).
 • Samuti palume konsulteerida reisimeditsiini kabineti arstiga, lisainfo.


Lennuinfo Turkish Airlinesi liinilendudel

Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kogukaalus kuni 30 kg. Maksimaalne lubatud pagasi kaal ühele ühikule registreeritavale pagasile on 32 kg. 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 8 kg ja maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: hinnas sisaldub soe toit ja joogid.

 

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
 PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Kaart:

23.02.20 - 01.03.20
Giid Hannes Võrno
 Hind al 1299
Ooteleht
Giid
Hannes Võrno
Hannes Võrno elu esimesel reisil Aafrika mandrile, leidis aset üks tore lugu. Ta oli veetnud üle nädala, seigeldes Namibias omal käel, kahekesi kaaslasega...
Loe veel giidi kohta

Vaata reisimarsruuti

 • Dubai kultuuri- ja puhkusereis

Vaata reisist pilte

Soovitame lisaks

Hind al  1999
Omaan
20.04.20 - 27.04.20
Giid Hannes Võrno
1 vaba koht
Vaata lähemalt
Hind al  1999
Omaan
22.11.20 - 29.11.20
Giid Raivo Haab
Vaata lähemalt
Hind al  1045
Iisrael - suur ringreis
01.04.20 - 08.04.20
Giid Ervin Org
Vaata lähemalt
Hind al  1329
Iisrael - Jordaania
06.11.20 - 13.11.20
Giid Helen Haas
Vaata lähemalt