Küprose puhkus Paphoses

Küprose puhkus Paphoses

20.09.2020 - 27.09.2020
 Hind al 699
Broneeri

699
/
736
Hotell Kissos 

Majutus basseinivaatega toas hommikusöökidega
Broneeri
0.3 km merest
1.5 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Ühese toa lisatasu
125€
Superior toa lisatasu/inimese kohta
85€
Soodustus kolmandale inimesele toas lisavoodil
50€
Soodustus 2-12 a. lapsele lisavoodil kahe täiskasvanutega ühes toas
150€
Õhtusöögid hotellis/täiskasvanu (6 õhtut)
75€
Õhtusöögid hotellis/2-12 a laps (6 õhtut)
35€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Kato Paphos, majutus kaheses toas hommikusöökidega
Hotell asub Kato Paphoses, ca 600 m kaugusel rannast (rannatoolid tasulised). Hotellis on kokku 144 tuba. Hotell koosneb erinevatest hoonetest. Hotellik on baar ja restoran, bassein. WiFi üldkasutatavates ruumides. Hotelli lähedale jääb poode, söögokohti, meelelahutust. Paphose keskusesse on hotellis 1,6 km ning Paphose sadamaäärsele rannapromenaadile 1,9 km mööda tänavaid ning vähem (u 20 min) mööda mereäärset jalutusrada. Lähim rand - Faros beach - on hotellist u 800 m kaugusel. Paphose piirkonna ühte kauneimasse Coral Bay randa saab hotelli vahetust lähedusest hõlpsasti ühistranspordiga u 15 minutilise intervalliga.
Standard klassi toad (u 15m2) on rõduga, tubades on dušš/WC, föön, TV, külmik/seif (külmik ja seif on lisatasu eest, ~5 €/päev), telefon, konditsioneer.
Soovi korral on võimalik tellida basseinivaatega standard klassi tuba (lisatasu eest).
Samuti on soovijatel võimalik tellida lisatasu eest rõdu või terrassiga superior klassi tuba. Superior toad on ruumikamad (u 25m2) ning paiknevad eraldi basseiniäärses hoones.
Hotellis pakutakse buffet stiilis hommikusööki ning soovi korral on võimalik tellida õhtusöögid hotellis (lisatasu eest).
www.kissoshotel.com

749
/
789
Hotell Roman 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.4 km merest
0.1 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Ühese toa lisatasu
139€
Basseinivaatega toa lisatasu/inimene
35€
Õhtusöögid hotellis (6 õhtut)
85€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Paphos, majutus kaheses toas hommikusöökidega.
Hotell asub Paphoses. Farose rand on 400m kaugusel. Hotellis on 87 tuba. Hotelli omapärane interjöör on sisustatud Antiik-Kreeka stiilis. Tubades dušš, wc, rõdu, föön, TV, konditsioneer.
Hotellis on restoran, kohvik ja baar, päevitusalaga bassein. Pakutakse mitmeid spa teenuseid (lisatasu eest). Hotellis on tasuta WiFi.
www.romanhotel.com.cy
 

Kliendid meist

E
Erkki
Tänud asjatundliku, professionaalse ja hoolitseva reisikorralduse eest! Viibisin sellisel grupireisil esmakordselt ja see jättis mulle väga soodsa mulje, olen sellest jõudnud rääkida ka juba oma sõpradele, kes edaspidi tõsiselt sirvivad Germalo reisikalendrit, mitte ei otsi autojuhti, kes safarile viiks. Kindlasti tahaks tulla teiega reisile ka edaspidi. Tervitused ka Hannesele! Minu poolt 10 punkti 10 st! Tansaania, 2019.
T
Tiia ja Ants
Tere Germalo rahvas! Täname hästi tehtud reisi eest Ahvenamaale 25-28. juuni 2020.