Küprose puhkus Paphoses

Küprose puhkus Paphoses

20.09.2020 - 27.09.2020
 Hind al 699
Müüdud

699
/
736
Hotell Anemi Hotel&Suites 

Majutus kahekohalises superior studio toas
Müüdud
0.3 km merest
0.1 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Õhtusöögid hotellis / täiskasvanu
112€
Õhtusöögid hotellis / laps
56€
Lisatasu eest superior ühe magamistoaga apartemendis / inimene
79€
Lisatasu deluxe ühe magamistoaga apartemendis / inimene
95€
Lisatasu majutuse eest üksinda kahekohalises toas
220€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Anemi Hotel&Suites on kaasaegne kuurorthotell, mis paikneb ideaalse asukohaga Kato Paphose keskuses ehk reaalselt otse vana Paphose südames. Lähima sinilipurannani on hotellist 300m, lähistel on vana sadam, rannapromenaad, poed ja butiigid, söögikohad ja kohvikud. Hotell sisaldab kõiki stiilse butiikhotelli elemente ning pakub ainulaadset ja külalislahket õhkkonda. Šikk ja maitsekas disain ning minimalistliku sisustuse ja rahustavate toonidega sisekujundus tagavad olustiku, millest õhkab elegantsi. Hotellis on hubane restoran väliterrassiga, kus pakutakse vahemere roogasid ning imeline katuseterrass päikeseloojangute nautimiseks ja baar. Hotellis on välibassein koos päikesevarjude ja lamamistoolidega.
Kõik superiot studio toad on väga mugavalt ja stiilselt sisustatud, tubades on konditsioneer, avarad vannitoad tualetitarvete, hommikumantlite ja fööniga, suured lameekraaniga telerid rohkete kanalitega, elektroonilised seifid, elektroonilised võtmekaardilukud, telefonid, WiFi. Toad on sisustatud ka väikese kööginurgaga. Soovi korral on lisatasu eest võimalik broneerida ka superior ühe magamistoaga apartement või deluxe ühe magamistoaga apartement majutust.
www.anemihotel.com

699
/
736
Hotell Kissos 

Majutus basseinivaatega toas hommikusöökidega
0.3 km merest
1.5 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Ühese toa lisatasu
125€
Superior toa lisatasu/inimese kohta
85€
Soodustus kolmandale inimesele toas lisavoodil
50€
Soodustus 2-12 a. lapsele lisavoodil kahe täiskasvanutega ühes toas
150€
Õhtusöögid hotellis/täiskasvanu (6 õhtut)
75€
Õhtusöögid hotellis/2-12 a laps (6 õhtut)
35€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Kato Paphos, majutus kaheses toas hommikusöökidega
Hotell asub Kato Paphoses, ca 600 m kaugusel rannast (rannatoolid tasulised). Hotellis on kokku 144 tuba. Hotell koosneb erinevatest hoonetest. Hotellik on baar ja restoran, bassein. WiFi üldkasutatavates ruumides. Hotelli lähedale jääb poode, söögokohti, meelelahutust. Paphose keskusesse on hotellis 1,6 km ning Paphose sadamaäärsele rannapromenaadile 1,9 km mööda tänavaid ning vähem (u 20 min) mööda mereäärset jalutusrada. Lähim rand - Faros beach - on hotellist u 800 m kaugusel. Paphose piirkonna ühte kauneimasse Coral Bay randa saab hotelli vahetust lähedusest hõlpsasti ühistranspordiga u 15 minutilise intervalliga.
Standard klassi toad (u 15m2) on rõduga, tubades on dušš/WC, föön, TV, külmik/seif (külmik ja seif on lisatasu eest, ~5 €/päev), telefon, konditsioneer.
Soovi korral on võimalik tellida basseinivaatega standard klassi tuba (lisatasu eest).
Samuti on soovijatel võimalik tellida lisatasu eest rõdu või terrassiga superior klassi tuba. Superior toad on ruumikamad (u 25m2) ning paiknevad eraldi basseiniäärses hoones.
Hotellis pakutakse buffet stiilis hommikusööki ning soovi korral on võimalik tellida õhtusöögid hotellis (lisatasu eest).
www.kissoshotel.com

749
/
789
Hotell Roman 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
0.4 km merest
0.1 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Ühese toa lisatasu
139€
Basseinivaatega toa lisatasu/inimene
35€
Õhtusöögid hotellis (6 õhtut)
85€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Paphos, majutus kaheses toas hommikusöökidega.
Hotell asub Paphoses. Farose rand on 400m kaugusel. Hotellis on 87 tuba. Hotelli omapärane interjöör on sisustatud Antiik-Kreeka stiilis. Tubades dušš, wc, rõdu, föön, TV, konditsioneer.
Hotellis on restoran, kohvik ja baar, päevitusalaga bassein. Pakutakse mitmeid spa teenuseid (lisatasu eest). Hotellis on tasuta WiFi.
www.romanhotel.com.cy
 

Kliendid meist

H
Hiie ja Koit
Täname Germalo meeskonda sisuka ja meeldejääva reisi eest meie kolmandal reisil Itaaliasse, seekord Toscanasse. Eraldi palume edastada tänusõnad meid saatnud giidile Ulve Kärpukile, kes säras meile need seitse reisipäeva sama eredalt kui Toscana päike ning kelle elukogemus ja teadmised aitavad meil veelgi paremini mõista seda imelist maad ja seal elavaid inimesi. Jääme ootama uusi reisielamusi koos Germaloga.
L
Liivi
Hea Germalo, olen jälginud teie poolt eriolukorra ajal edastatud giidide tervitusi ja arutelusid ning vaatasin ka viimast välisgiidide videot. Tore on teada, et reisidest tunneme puudust kõik, nii kliendid kui teenuse osutajad- reisibürood. Tänan teid, et olete nii leidlikud selle tühimiku kasvõi väikese osakesega täitma. Loodan samas, et lähiajal ikkagi ka tõelisi reisielamusi nautida saame. Soovin teile kogu südamest vastupidamist ja uue hooga käivitumist!