Itaalia ja Šveits - Livigno-Bormio-St.Moritz

Itaalia ja Šveits - Livigno-Bormio-St.Moritz

02.03.19 - 09.03.19
 Hind al 699
Ooteleht

699
Apartement Residence Intermonti 

Majutus apartemendis alates
Ooteleht
2 km keskusest
0.1 km tõstukist
Wi-Fi
Majutus 2-in stuudio-apartemendis 799 €*/879 €
Majutus 4-in ühe magamistoaga apartemendis 699 €*/789 €
Majutus 3-in ühe magamistoaga apartemendis 789 €*/831€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Livigno, majutus apartemendis ilma söökideta
Residence Intermonti apartemendid paiknevad Livignos mäenõlval hotell Intermonti**** kompleksis. Teola-Pianoni Bassi suusatõstuk on vaid ca 100 m kaugusel. Carossello 3000 tõstuk on ca 1 km ja Mottolino peatõstuk ca 1,4 km kaugusel. Livigno keskusesse on ca 2 km. Päeval saab väga mugavalt liigelda suusabussiga, mille peatus on hotelli ees. Õhtusel ajal on soovi korral keskusesse ja tagasi liikumiseks vajalik takso. Lähedal on mõned söögikohad.

Majutus stuudio apartemendis kuni neljale inimesele
Alpi stiilis sisustatud 25m² suuruses apartemendis on köök elutuba ühe kaheinimesevoodiga ning lahtikäiva diivanvoodiga.
Majutus ühe magamistoaga apartemendis kuni neljale inimesele
Alpi stiilis sisustatud 30 m² suuruses apartemendis on 1 magamistuba kaheinimesevoodiga ja 1 köök-elutuba lahtikäiva diivanvoodiga.

Kõikidel apartementides on kööginurk: külmkapp, söögivalmistamise tarvikud, pliit. Samuti dušš/WC, föön, telefon, istumisnišš, lameekraanteler, rätikud, voodipesu. Tasuta WIFI. Lisatasu eest on võimalik külastada hotelli sauna ja basseini (17x7m).
 

899
/
999
Hotell Adele 

Hommikusöökidega
Ooteleht
0.5 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Livigno, majutus kahese toas hommikusöökidega
Hotell Adele*** asub Livigno rahulikus piirkonnas. Lähima suusatõstukini on ca 500 m, samuti on Livigno peatänavale vaid lühike jalutuskäik. Hotelli lähedal asub suusabussi peatus. Valgusküllased ja mugavad toad on sisustatud alpi stiilis. Tubades on dušš/WC, föön, SAT-TV, telefon. Kõikjal hotellis on WIFI levi. Hommikul pakutakse mitmekesist hommikusööki. Hotellis paikneb ka hubane pizzeria. Soovi korral on võimalik lisaks tellida õhtusöögid partnerhotellis Lanz***.

899
/
999
Hotell Alaska 

Hommikusöökidega
Müüdud
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöögid hotellis
140€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Livigno keskus, majutus kaheses toas hommikusöökidega
Hotell Alaska*** paikneb suurepärase asukohaga Livigno keskuses. Läheduses on poed ja peod, peatänava kõige elavam piirkond koos moebutiikide, tax-free äride, restoranide, baaride ja after-ski'ga. Suusatõstukile on vaid lühike jalutuskäik või üks peatus suusabussiga. Hotellis on tasuta WIFI.
Toad on pastelsetes toonides ja hubaselt sisustatud. Tubades on dušš/WC, föön, lameekraanteler, telefon. Paljudel tubadel on rõdu. Hotellis pakutakse head hommikusööki ning soovi korral on võimalik lisatasu eest tellida õhtusöögid hotelli restoranis.
www.hotelalaskalivigno.it