Prantsusmaa - Kolm Orgu

Prantsusmaa - Kolm Orgu

23.03.19 - 30.03.19
 Hind al 749
Ooteleht

749
/
839
Apartement Residènce Aconit 

Majutus apartemendis alates
Ooteleht
1 km keskusest
0.2 km tõstukist
Wi-Fi
Toitlustuseta
Majutus 6-le kolmetoalises apartemendis 749 €*/839 €
Majutus 5-le kolmetoalises apartemendis 799 €*/879 €
Majutus 4-le kolmetoalises apartemendis 849 €*/939 €
Majutus 4-le kahetoalises apartemendis 799 €*/879 €
Majutus 3-le kahetoalises apartemendis 849 €*/939 €
Majutus 2-le kahetoalises apartemendis 919 €*/1009 €
Soodushind kehtib korduvreisijatele

Apartementmajutus Résidence Aconit****, Les Menuires / Les Bruyères
Ski-in/ski-out apartementhotell Aconit**** paikneb 1850 m kõrgusel merepinnast Les Menuires’i piirkonnas nimega Les Bruyères. Majutuse asukoht on suurepärane, võimaldades alustada suusapäeva kohe hommikul hotelli eest kiire gondeltõstukiga mägedesse (tõstuk Bruyères1) ning peale suusapäeva laskuda praktiliselt hotelli ukseni. Les Bruyères’ paiknevad mitmed kohvikud, söögikohad, pagariäri, suusarent, veekeskus ja saunad Aqua Club. Lähim toidupood paikneb majutuse vahetus läheduses. Les Menuires’i keskus La Croisette on ~1,5 km kaugusel. Soovi korral on La Croissette’i võimalik suunduda suuskadel üle mägede või suusabussiga. Suusabussipeatus on korterhotelli vahetus läheduses ning bussid sõidavad u 20 min intervalliga 08:00-20:20 ning lisabussid hilisõhtusel ajal 20:30-23:30.
Apartementhotell on kaasaegselt ja hubaselt sisustatud. Hotell on varustatud kahe liftiga, samuti on olemas suusahoiuruum. Korterhotellis on olemas on WIFI (basic). Lisatasu eest on võimalik osta kiirem WIFI ühendus (full access).
Majutus kahetoalises apartemendis 2-5 inimest suurusega ~33m²-~35 m²: elutuba lahtikäiva diivanvoodiga, magamistuba kahe voodiga ja lisaks osades apartementides magamistoas väljatõmmatav voodi (soovitavalt lapsele). 1 tualett ja 1 dušš on eraldi.

Majutus kolmetoalises apartemendis 4-7 inimest suurusega ~50 m²: elutuba lahtikäiva diivanvoodiga ja lisaks väljatõmmatav voodi (soovitavalt lapsele), kaks magamistuba eraldi vooditega ja lisaks üks lahtitõmmatav narivoodi (soovitavalt lapsele). Apartemendis on 2 dušši ja 1 tualett.


Kõikides apartementides on olemas tolmuimeja, kohvimasin, veekeetja, kööginurk, nõudepesumasin, föön, TV. Majutuse hinnas on voodipesu ja rätikud. 
www.pierreetvacances.com

1099
/
1199
Hotell Les Bruyeres 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Ooteleht
1 km keskusest
0.2 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöögid hotellis
245€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Hubane hotell asub 2000 m kõrgusel Les Menuires'i keskuses, mugavalt suusaradade ja tõstukite vahetus läheduses, päikesepaistelisel nõlval. Hotelli terrassilt avanevad imelised vaated mägedele ja orgu. Spordipoed ja restoranid/baarid on hotelli lähedal. Hotellis on eraldi mugav suusahoiuruum. Kogu majas on WIFI levi. Õhtutel saab aega veeta hotelli kaminanurgas ja baaris. Pärast suusapäeva võimalus lõõgastuda ka hotelli saunas. Kõikides tubades on vannituba, WC, vannitoatarbed, föön, TV. Võimalik on tellida õhtusöök hotellis lisatasu eest.
www.bruyeres-hotel-menuires.com