• banner

Kontakt

Germalo Reiside kontor asub Tallinnas aadressil Poordi 1.

Lugupeetud kliendid!
Germalo Reiside kontor on ajutiselt suletud ja suhtleme Teiega telefoni ja e-maili teel.
Vastame Teile esmaspäevast reedeni 10.00-17.00. 


Tel +372 611 0600 / E-post germalo@germalo.ee
 

Firmajuhid

Marianne Kaldas
marianne@germalo.ee
Aleksandr Prilukov
aleksandr@germalo.ee

Projektijuhid

Piret Mayer
Tel +372 611 0604
Mob +372 53448112
piret@germalo.ee
Kristel Pruul
Tel +372 611 0610
Mob +372 5218004
kristel@germalo.ee

Reisikonsultandid

Kersti Kumpas
Reisikonsultant
Tel +372 6 110 611
kersti@germalo.ee
Rahel Päivil
(lapsehoolduspuhkusel)
Tel +372 611 0602
rahel@germalo.ee
Kadri Vaino
Reisikonsultant
Tel +372 611 0602
kadri@germalo.ee
Triin Kõbin
Reisikonsultant
Tel +372 6 110 609
triin@germalo.ee
Kristiina Polli
Tel +372 6 110 608
kristiina@germalo.ee
   
       
       
  • banner
  • banner