• banner

Kontakt

Germalo Reiside kontor asub Tallinna kesklinnas aadressil Poordi tn 1.

Teenindame Teid telefoni teel esmaspäevast-reedeni kell 10:00-17:00
Ootame Teid kontorisse esmaspäevast-reedeni kell 09:00-17:00


Tel +372 611 0600 / E-post germalo@germalo.ee
 

Firmajuhid

Marianne Kaldas
marianne@germalo.ee
Aleksandr Prilukov
aleksandr@germalo.ee

Projektijuhid

Piret Mayer
Tel +372 611 0604
Mob +372 53448112
piret@germalo.ee
Kristel Pruul
Tel +372 611 0610
Mob +372 5218004
kristel@germalo.ee

Reisikonsultandid

Kersti Kumpas
6110 607
kersti@germalo.ee
Külli Laisaar
6110 605 
kylli@germalo.ee
Triinu Känd
6110 602
Triinu.Kand@germalo.ee 
Kristiina Tiitov
6110 609
Kristiina.Tiitov@germalo.ee 
Triin Urban
6110 601
triin.urban@germalo.ee
   

Büroo juhataja

Triin Tammiksaar
6110 608 
triin.tammiksaar@germalo.ee
   
  • banner
  • banner