• banner

Kontakt

Teenindame Teid telefoni  ja e-maili teel 23.02 kuni kell 14.30. 
24.02 tähistame aastapäeva!
Kohtume taaskord 25.02.

Soovime Teile head Eesti Vabariigi aastapäeva!


Germalo Reiside kontor asub Tallinnas aadressil Poordi 1.

Lugupeetud kliendid!
Germalo Reiside kontor on ajutiselt suletud ja suhtleme Teiega telefoni ja e-maili teel.
Vastame Teile esmaspäevast reedeni 10.00-17.00. 


Tel +372 611 0600 / E-post germalo@germalo.ee
 

Firmajuhid

Marianne Kaldas
marianne@germalo.ee
Aleksandr Prilukov
aleksandr@germalo.ee

Projektijuhid

Piret Mayer
Tel +372 611 0604
Mob +372 53448112
piret@germalo.ee
Kristel Pruul
Tel +372 611 0610
Mob +372 5218004
kristel@germalo.ee

Reisikonsultandid

Kadri Vaino
Reisikonsultant
Tel +372 611 0602
kadri@germalo.ee
Triin Kõbin
Reisikonsultant
Tel +372 6 110 609
triin@germalo.ee
Kristiina Polli
Tel +372 6 110 608
kristiina@germalo.ee
Kersti Kumpas
Reisikonsultant
Tel +372 6 110 611
kersti@germalo.ee
  • banner
  • banner