Kliendid meist

R

Raido

Käisin tenerife kultuurireisil ja jäin reisiga väga rahule. Giid Kaie Nurmeste oli ka väga super.
M

Marge ja Leo

Soovime edastada tagasisidet eelmise aasta lõpus toimunud Lapimaa reisile (27.12-30.12.22). Tänu giid Ervinile sujus kõik suurepäraselt. Isegi lapsed olid kui "ümbertehtud" heas mõttes :) Reisijaid sai kergelt kaasa haarata näiteks Ervini poolt õpetatud erinevat näputööd tehes (kuuseehted- Ingel ja lõngaga punutud rist) ja lõputud mängud-laulud lastele. Suur tänu Ervinile ja edu edaspidiseks! Olen kindel, et tulevikus reise ostes on meie esimeseks valikuks giid Ervin Org.
K

Kristina

Soovin teid tänada imelise USA reisi eest, mis oli suurepäraselt organiseeritud. Suur tänu meie giidile Piretile tema professionaalsuse ja inimlikkuse eest, sest ta jagas meiega oma laialdasi teadmisi USA kohta ja naeris koos meiega, mis on ka tähtis. Ta ei jätnud kedagi hätta, oskas inimesi korraldada ning alati veendus, et kõigil on vajalik info käes. Tänan, et pakute niisuguseid suurepäraseid võimalusi. Suur tänu!
R

Reet

Raivo Haab Usbekistani reisil oli lihtsalt suurepärane. Tema teadmised, suurepärane oskus gruppi siduda, olla alati abistamas ja kõikidele küsimustele vastamas on lugupidamisväärt.
M

Maire

Imelised valged majad, kuum päike, soe merevesi, hea toit, Oia päikeseloojang, erinevat värvi rannad, kosutav laevasõit koos vulkaanilise Nea Kameni saare külastamise ja ujumisega väävlirikkas vees jne. Seda nimekirja võib jätkata, kuid oma silm on kuningas. Santorinist räägitakse kui imelisest saarest ja tegelikkuses see nii ongi. Tänusõnad meie giidile Ester Laansalule, kes kõik need päevad andis väga hea ülevaate saare ajaloost ja tänu kellele saime hulgaliselt informatsiooni kogu Santorini elust ja olust. Lisapunktid minu poolt tema pakutud kohalike toiduretseptide eest, mis ärgitavad neid kodustes tingimustes järele proovima.
M

Marju

Tänan Germalot suurepärase reisikorralduse eest Santorinile. Suur tänu sõbralikule ja abivalmile giid Ester Laansalule, kes oma võrratuid teadmisi ja infot saare kohta meile jagas. Mulle meeldis, et kõigil meil oli ise võimalus valida, kuidas saarel oma vaba aega veeta: käia giidiga väljasõitudel (see oli ka minu eelistus), ise matkata, rendiautoga ringi sõita või nautida rannamõnusid. Oia linnakese päikeseloojang, hingematvad vaated sügavsinisele merele ning sini-valgetele hoonekuplitele võlusid hinge. Jah, Santorini kuulub maailma 10 kaunima saare hulka! Suur aitäh Ester, oli väga meeldiv reis!! Kohtumisteni!
R

Raivo

Äsja saabusime kultuurireisilt Santorinilt, mis on kuulus oma imekaunite vaadete, kummaliste valgete majade, pühakodade rohkuse ja päikeseloojanguga Oias. Oia on saare üks kauneimaid külasid, mis näeb välja kui glamuurne linn, kuhu koguneb igal õhtul tuhandeid inimesi, kes igatsevad näha kuulsat Oia päikseloojangut. Reis oli vapustav ning eriline tänu meie giidile/reisijuht Ester Laansalule tema professionaalsuse eest oma giidi tööd tehes, kes ei surunud peale kellegike oma arvamust, olles abivalmis ja oli igal ajahetkel meie jaoks olemas. Suur tänu Germalole, et korraldate nii toredaid reise, suur tänu Ester. Uute kohtumisteni!
P

Piret

Valisime selle aasta reisisihiks Portugali, aga Prantsuse Riviera reis ei jää ka tulevikus tegemata :). Igal juhul suured tänud Germalole ja Mirjamile, kes selle reisi eriti lummavaks muutis oma portugali keeleoskuse, kohalike kontaktide, toredate kohtade tutvustamise ja suurepäraste ajalootundidega pikematel bussisõitudel. Paremat giidi ei oska tahta! Esimest korda elus saime ka ookeani äärde. On mida meenutada!
J

Juhan

Käisime abikaasaga Kreeka kultuurireisil. Hästi organiseeritud reis ja imeline giid Ester Laansalu, kelle teadmised Kreeka kohta olid võrratud. Aitäh!
R

Reet

Tahan tänada Portugali reisijuhti Mirjami. Alati positiivne ja innukas jagama meiega oma teadmisi sellest kaunist maast. Tore reisiseltskond oli ka meil. Kaunist sügist kõikidele ja uute kohtumisteni!
E

Eneli

Augusti lõpus õnnestus registreeruda Portugali ringreisile ja teekond pakkus palju põnevat avastamist just tänu reisijuht Mirjami mitmekülgsetele teadmistele nii Portugali ajaloost, poliitilisest hetkeseisust kui praktilisest igapäevaelust. Reisi tegi sujuvaks täpne korraldus ja olukordadega paindlik kohanemine, mis moodustasid eriliselt toimiva sümbioosi. Mirjam jagas lahkelt oma isiklikke kogemuste varasalve, edastades pikantseid ja rabavaid lugusi delikaatselt ja taktitundeliselt. Reis õnnestus suurepäraselt tänu heale planeerimisele, turvalisusele ja sõbralikkusele. Kõik reisi jooksul tekkinud küsimused Portugali kohta said külluslikult, põhjalikult ja kuhjaga täidetud. Tänudega ja uute lugudeni!
H

Helen

Tavaliselt on enne reisi väike ärevus hinges, aga see kaob kohe, kui lennujaamas oranžis särgis Germalo giidi näen. Viimane reis oli koos Triinu Borgaga Šveitsi Alpidesse. Triinu ikka oma tuntud headuses - abivalmis, südamlik, kiire reaktsiooniga. Saime nii Triinuga kui iseseisvalt mägedes ronida, jalutada, mägijärves ujuda. Suur tänu Triinule ja bussijuht Margusele! Germalole saab alati kindel olla!
M

Malle

Tänan sisutihedate päevadega, eksprompt peatuste ja lugudega, väga hästi kavandatud meeldejääva Gotlandi reisi eest! Tänu Ervinile mahlaka eesti keele kasutamise ja väga professionaalselt reisi juhtimise eest! Tänu ja kiitus bussijuht Arvetile! Meeldiv oli teiega reisida! Jõudu ja jaksu edaspidiseks! Germalo on parim!
K

Kati ja Ahti

Suur tänu imelise Islandi reisi korraldamise eest. Askuri jutustused Islandi kaasaja ja ajaloo teemadel olid põnevad ning andsid külastuspaikadele palju juurde. Triinu organisatoorne pool oli igati põhjalik, kõik sujus kui valatud. Saime nautida imelist Islandi ja selle maa võlusi. Lisaks vaalavaatlus oli omaette elamus. Meile väga meeldis, täname südamest! ☺️
M

Marika

Olen ikka veel Itaalia mõju all, kuigi reis toimus maikuus -parim aeg reisiks, kus ilm on mõnusalt soe ja päikeseline, loodus nii värske... Napoli,Capri,Firenze,Rooma,Veneetsia - nii unustamatud... Giid Ulve Kärpuk - tulen oma kaasaga Sind sinna Itaaliasse päris kindlasti veel kuulama ja Sinuga koos Itaaliat avastama. Tõeliselt tore reis oli!
H

Heli Lepp

Oleme väga tänulikud imetoreda ja sisuka 02.07.-09.07. 2022 Kreeta reisi eest. Erilised tänud meie super giidile Ervin Org,le. Lihtsalt lust on kuulata tema ladusaid jutustusi. Kogu reis on igati kordaläinud ja pakatame nii päikesest kui ka teadmistest. Tänades Heli ja Eliise
Ü

Ülle Kriiva

Aitäh Germalo ja suured tänud giid Helenile ja Mehmetile suurepärase huvitava Istanbuli reisi eest! Tahaks Türki tagasi. Plaan 2023 suur Türgi ringreis ette võtta. Astrid ja Ülle
M

Meeli

3 päeva Lätimaal, Latgales... armas soe kulgemine naabrite radadel... Tänu Tõnule ja muidugi Ervinile... väga loominguliselt, lahkelt ja hoolivalt jagab ta oma kogemust nendega, kes temaga. Germalo, te toimetate südamesoojuse ja suure austusega RÕÕMSAT JÕUDU ja RAHU !
E

Eerika ja Viljar

Täname Tead ja Germalot! Oli suurepärane - meeleolukas, lahe ja igati super Tuneesia kultuurireis ja seda sõna otseses mõttes! Nägime kogu maad ning eredaid elamusi jagus ka kõrbes! Tasus minna, jäime VÄGA rahule!
R

Reisija

Portugali ringreisi tegi võrratuks Mirjam Somelar läbi oma vahetu elukogemuse, teadmiste, keeleoskuse, särtsaka olemise ja huumorimeele ning kindlakäelise juhtimise. Kindlasti reisin temaga tulevikus veelgi! Ja maa ise on ka võrratu!
E

Ene ja Sanija

Lõpuks, peale pikka pausi, saime Tuneesiasse! Reis oli super ja giid aitas sellele palju kaasa. Suur tänu! Mae, oli järjekordselt väga meeldejääv reis koos Sinuga. Loodan,et kohtume veel.
T

Tiina ja Olavi

Tere! Saabunud äsja Madeiralt, tahame tänada Germalot tõelise puhkuse eest paradiisis. Eriline tänu Mirjamile, meie muljetavaldavate teadmiste, hea huumorisoone ja suurepärase jutustamisoskusega giidile. Aitäh ja uute kohtumisteni!
L

Lea Jõesaar

Käisin Madeira reisil, giidiks oli Mirjam. Reis oli vapustav ning eriline tänu Mirjamile! Suur suur tänu Germalole, et korraldate nii toredaid reise.
M

Merle ja Meelis

Täname Piretit ja Germalot vaimustava ning uskumatult põneva Peruu reisi (mai 2022) eest. Pireti hea huumorisoon aitas alati ka kõige raskematel hetkedel, eriti kõrgmäestikus. Eriline reis erilisel maal. Piretiga võiksime minna kasvõi maailma lõppu! Kohtumiseni!
K

Kairi

Jõudsime tagasi Portugali ringreisilt koos Mirjam Somelariga ja tahan oma vaimustust jagada. Nii põhjalik, laia silmaringi ja positiivse ellusuhtumisega rõõmsameelne giid, keda oli väga meeldiv ja hariv kuulata. Muidugi on ka Portugal vapustavalt ilus ja reisikava on väga kenasti paika pandud. Jääb mõnusalt aega ka omaette hulkumiseks. Igaljuhul vaatan mina juba uusi Germalo reisipakette!
M

Maret ja Peeter

Täname Germalot suurepärase reisikorralduse eest Jordaaniasse. Eriline tänu meie reisijuhile Siretile, kes selle reisi väga huvitavaks ja põnevaks muutis. Siret, Sa oled võrratu! Tahame kindlasti koos Sinuga veel reisida.
E

Ene ja Elmo

Suur-suur tänu imelise puhkuse eest, Mirjam! Kevadine Madeira-reis, esimene Germaloga, oli nii-nii mõnus (giidiks Mirjam), et reisides nüüd Gran Canariale oli juba lihtsalt teadsime, et veedame jälle täiusliku puhkuse. Mirjam on nii meeldiv, professionaalne, reisid kulgevad nii sujuvalt, huvitavalt. Juba kiikan järgmisi... Kõike head soovides Mirjamile ja samuti Germalole! Kohtumiseni!
M

Milvi

Äsja saabusin Gran Canaria reisilt, kus reisijuhiks Mirjam Somelar. Peale pikemat reisipausi oli hinges väike kahtlus, kas praegusel hetkel on reisimine ikka õige ja ohutu, kuid kõik laabus paremini kui iganes võinuks oodata! Algusest lõpuni. Peaosa reisi õnnestumises lasus meie giidil Mirjamil, keda oli huvitav kuulata, kes oli äärmiselt sõbralik ja abivalmis, lubades probleemide korral endale kasvõi öösel helistada. Hinge tegi soojaks tema mõnus huumorimeel ja optimism, mis ei jätnud teda maha hetkekski. Suur tänu talle ja peatse kohtumiseni uutel reisidel!
I

Inga ja Külli

Olen Germaloga reisinud mitmeid kordi, vist juba üle kümne. Olen ikka valinud oma reisid võrratu Heigo Sahkiga. Külli oli esimest korda ja ta oli nii vaimustuses, et leppisime juba kokku ka järgmise aasta sügisese reisikoha. 2021 käisime Kefalonia saarel. See reis oli nii imeline ja kulges mõnusas tempos, ei mingit kiirustamist. Aega jäi söömiseks, poodide külastamiseks, kuid enim nautisime võrratuid linnu ja rannikuid. Tänud võimaluse eest ujuda niivõrd võrratus ja erilises kohas, kuhu lõpuks sõitsime väikeste bussidega. Võrratu giid Argo Kasela ületas kõik ootused. Ja muidugi alati nii rahulik ja muhelev Aleksandr. Argo oli nii meeldivalt rahulik, võrratu rääkimisoskusega! Tema rahulikus tempos jutustamine - võimalus oli kuulata ja samas nautida bussi aknast kõrgeid mägesid. Need mäed on mind alati tõmmanud, need kõrgused! Reis oli lihtsalt nii võrratu, et seda on raske kirjeldada. Nautisime seda rahulikku liikumist, ei mingit kiirustamist. Kohtumiseni Germalo Reisidega ja võrratute giididega.
V

Viivi

Suur tänu väga hästi korraldatud Etioopia reisi eest 30.10-09.11.2021. Programm väga hea, tihe. Eriline tänu meie giidile Ervinile, kes oli suurepärane oma hämmastavate teadmistega ja abivalmidusega.
E

Eva ja Ants

Tervitus Lõuna-Eestist! Meie tandem, kes me viibisime 05-16.10.21 Sri Lanka reisil koos giidiga Hr. Raivo Haab, tahab Teie pere väga tänada igati korrektse reisikorralduse ja meie ilusate hetkede eest. Eriline tänu Hr. Raivo Haab`le, kellest meile ka juba meie varasematest reisidest on vaid väga head mälestused jäänud. Tundub, et kui Jumal lubab, saame Teiega ikka käsikäes jätkata. Soovime kõike head, ilusat sügist, tugevat tervist!
H

Heidi

Osalesin 10.-17. septembril Portugali ringreisil. Reisi kava oli väga hästi läbi mõeldud ja planeeritud. Meie giid Mirjam Somelar oli lihtsalt suurepärane. Aitäh Mirjamile ja Germalole. Obrigado!
M

Marina ja Mihhail

Tere! Viibisime Sardiinia-Korsika reisil 28.8-4.9.21. Reis väga meeldis, kōik möödus sujuvalt. Eriti tahame tänada meie giidi Triinu Borgat. Ta oli väga sōbralik, tähelepanelik, tema ekskursioonid oli väga pōnevad. Meil oli komfortne ja tore olla sellel reisil. See oli esimene reis Germalo Reisidega ja jäime väga rahule. Parimad soovid kōikidele Germalo töötajale. Marina ja Mihhail
K

Kristin

Käisime Sardiinia-Korsika reisil. Reis oli tore. Eraldi kiidaksin giid Triinu Borgat. Uskumatu - endiselt hea, lihtsalt parim! Olen temaga mitmeid reise teinud, soovitan teda kōigile.
L

Leo

Reisisin 10.-17 sept Portugali. Meie giidiks oli Mirjam Somelar. Olen oma elu jooksul palju reisinud ja maailma näinud,kuid nii fantastilist giidi pole varem kohanud. Ta tegi giiditööd südamega - kogu reisiprogramm oli täidetud, isegi ületatud. Tema Porugali teadmised olid täiuslikud, sain heas mõttes kutuurišoki. Kogu reis kulges tema tänelepaneliku pilgu all sujuvalt lennujaamadest hotellideni, bussireisid, jalgsimatkad - super! Õhtuti, meie vabal ajal, andis soovitusi, kus on paremad söögikohad või vaatamisväärsused väljaspool reisiprogammi, mõnikord viis meid ka ise kohale kui oli keerulisem minna. Südamlikud tänud toreda reisi eest! Parimate soovidega, Leo
E

Esta

Aitäh Gruusia reisi eest kogu Teie meeskonnale. Kõige suuremad tänud Raivole, kes oli igas olukorras nii tasakaalukas ja kõikide soovidega arvestav. Soovin talle südamest tervist, ilusaid reise ja häid reisijaid. Esta
H

Helle

10.-17.juuli Portugali reis oli super. Selle reisi aga tegi veel imelisemaks imetore giid Mirjam Somelar, kes jagas väsimatult palju huvitavat infot Portugali kohta ja on inimesena äärmiselt sõbralik, vastutulelik ja tõeliselt HOOLIV inimene. Suur tänu, Mirjam ja Germalo Reisid!
K

Kristin

Käisime Sardiinia Korsika reisil.Reis oli tore.Eraldi kiidaksin giid Triinu Borgat.Uskumatu-endiselt hea,lihtsalt parim.!!!Olen temaga mitmeid reise teinud,soovitan teda kōigile.Kristin
V

Veinika ja R

Tere! Viibisime kultuurireisil Fääri saartel 4.-09.8.2021. Jäime väga rahule. Olime veidi kahtlevad, kuna ei teadnud Fääridest eriti midagi, aga otsustasime siiski minna, see tundus põnev. Meie grupi giidiks oli Heigo Sahk, kes on suurepärane, asjalik, sõbralik, huumorimeelne, tähelepanelik. Kogu reis kulges sujuvalt, kõik oli väga hästi korraldatud. Fääri saared üllatasid meid väga ja reis jättis väga head ja sügavad muljed. Soovitame siiralt külastada Fääri saari - üllatusi jätkub terveks reisiks! :) Aitäh, Germalo!
E

Ene ja Li

Tere! Käisime eelmisel nädalal Viinis, giidiks Piret, kes oli äärmiselt asjatundlik ja meeldiv giid. Igal võimalusel aitas, sattus isegi saatuse tahtel mitu korda eksijate teele ja juhatas õigele teeotsale. Palju õpetlikke nõuandeid kohalike kohta - väga kasulik. Teiseks - Germalo reisiseltskonnast leiad alati endale meeldivaid reisikaaslasi, kellega mõnusalt aega veeta. Aitäh!
E

Eliise ja Heli

17.-24.07 Santorini reis. Soovime tänada kogu Germalo reisibürood väga läbimõeldud ja hästi korrektselt läbiviidud reisi eest. Eriline tänu meie giidile Ervin Org'le, kelle teadmised ja jutustamisladusus olid lihtsalt hämmastavad. Saime tükk maad targemaks. Aitäh! Hotell Sunshine Kamari ranna ääres oli puhas ja kena. Bussijuht väga kogenud. Kogu reis oli igati turvaline ja giidi poolt väga hästi korraldatud. Germalo on PARIM! Tänades Eliise ja Heli
J

Jelena ja Nikolai

Käisime 10.-17.7.2021 vahval Portugali ringreisil, mis meile väga-väga meeldis ja aitas meil avastada seda ilusat, päikeselist ja maalilist maad. Reis oli hästi läbimõeldud ning turvaliselt läbiviidud, meie pandeemiaga seotud reisieelne rahutus asendus kohapeal rõõmuga ja erksate muljetega! Tahaksime eriti tänada giidi Mirjam Somelari asjatundlikkuse ja sõbralikkuse eest. Ta oli väga tubli! Soovime toredat suve jätku kenadele reisikaaslastele ning edu Germalo Reisidele!
M

Maire Lahtmets

Portugali 10.-17. juuli reisi korralduses ei olnud ühtegi kitsaskohta. Korralikud olid nii hotellid, bussid, bussijuhid. Hästi oli planeeritud reisi marsruut, mida oludest lähtuvalt ja reisijate huvides veidi kohandas giid Mirjam Somelar. Eriline tänu giidile, kelle isiklik vahetu seos Portugaliga, oma kogemustel tuginev lisainfo ning armastus selle maa vastu andsid unustamatu elamuse. Reisigrupp oli tore, korrektne ja abivalmis, Aitäh!!!
M

Merike Visnapuu

Juulikuu Portugali reis. Oli super reis. Suured tänud giid Mirjamile, kes oma sõbralikkuse ja erudeeritusega tegi selle reisi nii meeldejäävaks. Tahan tänada ka kogu Germalo meeskonda- olete parim meie Eesti reisifirmadest. Edu teile ka järgmisteks aastateks. Merike
M

Meelis

Horvaatia reis oli üle ootuste kena. Jäin väga rahule reisijuht Raivo väga huvitavate selgituste ja ajaloo ülevaatustega. Tema teadmistepagas on sügav ning avab paljud reisil nähtu tagapõhjad. Reisiprogramm oli samuti väga huvitav ja balansseeritud linnade külastamise, rahvusparkides matkamise ja lõpuks ka laevasõiduga.
A

Aivi ja Peeter

Oleme väga tänulikud ja rõõmsad imetoreda ning väga õnnestunud Montenegro reisi üle. Muidugi eriline tänu giid Ervin Org - tema asjatundliku ja kindlakäelise juhtimise ja rikkalikult jagatud ning huvitava informatsiooni eest! Meie kohalik giid Vladimir ja bussijuht olid ka imetoredad ja suured professionaalid. Majutus Palma hotellis oli kõrgetasemeline. Toit oli maitsev ja rikkalik. Teenindus väga meeldiv. Suur, suur tänu ja palju edu uute reiside organiseerimisel! Oleme ikka teiega!
H

Heili, Erena ja Elvina

Aitäh toreda ja sisutiheda Ida-Virumaa reisi eest. Giid Kaie oli super ja erilised tänud bussijuhile! On väga tore, et võtsite sellelel raskel koroona ajal oma programmi ka Eestimaa reisid. Jõudu ja vastupidavust edaspidiseks!
M

Marika ja Maie

Tahan tänada Germalo Reiside meeskonda ilusa Kreeka reisi eest 15.-21.5.2021. Eriline tänu Ervinile! Olen korduvalt Teie vahendusel reisinud, aga parim giid, keda nimetada, on Ervin Org! Erudeeritud, tark, vastutulelik ja südamlik. Sõnadest jääb puudu! Jõudu ja jaksu kogu Germalo Reiside personalile!
E

Eve

Tänan Germalo Reise ilusa Jordaania reisi eest. Erilised tänud meie giidile Ervinile, tema teadmiste ja abivalmiduse eest. Olen korduvalt teie reisidel olnud ja alati väga rahule jäänud. Edu teile reiside koostamisel ja teostamisel, vaatamata keerulisele ajale.
A

Artur

Tahaksin pärast Jordaania reisi 17.04.- 24.04.2021 tänada Germalot väga hästi koostatud kava eest, mis andis läbilõike maa loodusest ja ajaloost. See kava realiseerus hästi ka tänu erudeeritud ja vastutulelikule giidile Ervin Org´ile.
M

Mark

Tänan kõikI Germalo Reiside töötajad. Käisin Egiptuse reisil ja olen väga tänulik selle kogemuse eest. Germalo Reisides töötavad südamlikud, targad ja hoolitsevad inimesed, kes aitavad avada maailma.
K

Kaja

Tahtsin tänada väga huvitava Jordaania reisi eest! Eriline tänu giid Ervin Orgule! Saime palju põnevat kuulda ja ta abistas igati hädasolijaid! Programm oli huvitav ja mitmekesine- eriti huvitavad olid UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv Petra varemed ja Wadi Rumi kõrbe safari. Jõudu ja jaksu uute reisiprogrammide koostamisel ja loodame varsti jälle kohtuda! Aprill 2021.
M

Merle ja Meelis

Suur tänu väga toreda reisi korraldamise eest (Egiptus Niiluse kruiis 20.-27.03.2021)!
K

Kersti ja Urmas

Tere, Germalo Reisid! Täname ootusi ületanud Egiptuse reisi eest! Olge hoitud ja terved!
V

Viivi, Harri ja Tiiu

Täname suurepäraselt korraldatud Egiptuse reisi eest! Meile sobis väga hästi reisi tempo. Grupi suurus oli ka väga hea. Logistika super. Giidid väga head. Suur tänu Raivole. Kohalik giid on vist tõeline egüptoloog, hämmastavad teadmised. Hotellid väga korralikud, laev väga hea, samuti teenindus ja söögid laeval. Loodame veel kohtuda.
A

Aivi ja Viljar

Milline suurepärane reis 2021 aastavahetuseks Tenerifel. Meie giid Heigo Sahk valdas nii ajalugu kui vürtsikat nalja, samas teades kõike läbitud kohtadest. Me pole olnud pakettreiside tellijad aastaid, aga seekord ōigustas see end 200%. Reis ületas igati ootused ja see on ju alati parim.
V

Vaike

See Paldiski-Laulasmaa nädalavahetuse reis väärib rääkimist ülivõrdes: programm, detailideni läbimõeldud reisikorraldus, ajakava ja selle jälgimine, giidi ja reisikorraldaja töö. Reisi lõpust jäi osalejaile palve anda teada ka oma Eesti sisestest avastamata/külastamata kohtadest. Minu jaoks on see nt Sillamäe. Tänulik ja edusoovidega teile Vaike
S

Sirje

Käisime 27.-28.oktoobril Setumaa reisil. Jäime väga rahule. Imestasime jälle kui ilusaid kohti ja lahkeid inimesi meil on ja et elu ning põnevust Eestis on ka Tallinnast väga kaugel mujal. Suur tänu giidile Triinule ja alati lahkele bussijuhile. Soovitame soojalt vahelduseks avastada uuesti ka Eestimaad kogenud giidi juhtimisel.
G

Gerda

Parimad reisikorraldajad, kellega oleme reisinud! Eestikeelne teenindus, korralikud hotellid, läbimõeldud programmid. Aastaid tagasi külastasime Lapimaad ning selle reisi meenutamine annab alati meeldiva nostalgilise tunde. Hommikuti bussi sisenedes oli alati päkapikk kommi toonud.Kui olukord paraneb, siis viin ka oma tütre sellele reisile. Meie teine reis viis meid puhkusele Kreekasse, Tolo linnakesse. Armas väike linnake Vahemere ääres. Ekskursioon giid Erviniga Ateenasse oli väga huvitav ja põnev. Kvaliteetne ja usaldusväärne reisikorraldaja ning mis põhiline - eestikeelne! Julgen soovitada!
M

Mari-Ann ja Marje

Lugupeetud Germalo reisipere! Täname südamest Teid kultuurireiside eest, mis sellel väga keerulisel aastal on olnud võimalik korraldada. Sai käidud augustis Norras ja oktoobris Küprosel. Mõlemad reisid olid ootuspäraselt huvitavad, giidid Triinu ja Ervin oma tuntud kvaliteediga. Soovime kiita ka kõiki kontoritöötajaid, kes on alati olnud mõistvad ja vastutulelikud igasuguste ümbertõstmistega. Loodame väga, et järgmisel aastal maailm natukenegi avaneb, et saame oma silmaringi veelgi laiendada. Seniks soovime Teile kõigile kindlat meelt ja optimistlikku vaadet tulevikku!
H

Hiie ja Koit

Unustamatu reisielamus Sitsiiliast koos viirust trotsiva väikese vapra reisiseltskonnaga. Suurepärane reisikorraldus ja reisiprogramm Germalolt ning muidugi võrratu Mae giidina. Kohtumiseni uutel reisidel! Oktoober 2020.
P

Pilvi

Oleme Teile väga tänulikud kõikide unustamatute reisielamuste eest ja soovime jätkata ka järgmisel aastal. Olen Teie bürooga reisinud alates 2000. aastast ja reisin kuni tervist jätkub. Loodan, et elame üle need rasked ajad ja huvitavad reisid seisavad jälle ees.
Ü

Ülle

Germalo on endiselt nii headel kui ka halbadel aegadel minu reisibüroo NR 1. Küll tuuled pöörduvad ja kriisiajad mööduvad ning Germalo purjetab täismastis edasi! Minu parimad reisielamused on olnud Germaloga, olgu kadunud S. Stadnikoviga Egiptuses, M. Kaldaga Jaapanis või minu viimane reis 2019 Islandil.
M

Maret

Eranditult parimad ja hoolivamad giidid/reisisaatjad on Germalos. Loodan teiega ka edaspidi reisida ja uusi elamusi saada. Pidage vastu!
E

Eero

Soovime tänada imetoreda Iirimaa reisi eest ning eriline tänu giid Heigo Sahk’ ile asjatundliku ning põneva informatsiooni eest reisil. Kogu reis - nii programm, ööbimised hotellides, toitlustamine ja päevade korraldus meeldisid meile väga. Suured tänud!
S

Sirje ja Urmas

Täname Eesti reiside eest! Meie Ida-Virumaa reis oli hästi korraldatud ja giid Raivo väga hea (esimest korda temaga reisil), bussijuht Margus samuti! Hotellituba oli ka meeldivalt suur, lausa kahetoaline! :) Täname!
V

Vaike ja Endel

Juba üle nädala on möödunud toredast reisist Ida-Virumaale, kuid vaadates seal tehtud pilte ja videoklippe, tundub nagu kõik oleks alles eile toimunud. Täname väga selle sõidu korraldajaid ja organiseerijaid tehtud tubli töö eest. Edu Germalole sellel (eriti reisikorraldajatele) segasel ajal.
P

Pia ja Ülo

Täname toreda Ahvenamaa reisi eest! Reisijuht-giid Ervin Org on oma teadmiste poolest ja reisi korrapärase sujumise ja hoolitsemise eest super tasemel. Suured tänud temale!
K

Karin

Väga tore, et sellel erilisel ajal ikka mõni reis ka teoks saab. Island-tule ja jää maa, tõesti eriline paik. Suured tänud giididele, eriline pärl on Askur.
K

Kaja

Suur tänu väga huvitava Islandi reisi eest! Suured tänud veel kord Triinu Borgale ja Askur Alasele! Jään ootama jälle uusi reisi pakkumisi! Kõige paremat!
M

Mark

Germalo Reiside töötajad on tublid ja huvitavad inimeesed. Olen nendega avastanud uusi maid ja tahan seda kindlasti teha veel mitmeid kordi.
K

Kristine ja Kristjan

Oleme väga tänulikud Marttile ja Piretile. Kevadine Jaapani reis oli midagi sellist, mida veel praegugi vaimustusega meenutame. Kõik oli lihtsalt vapustav. Polnud küsimust millele Martti vastata ei osanud. Ja muidugi armas Piret, tänu kellele, tundsime ennast väga turvaliselt. Kindlasti kohtume veel. Jaapan 2018
T

Tiia ja Ants

Tere Germalo rahvas! Täname hästi tehtud reisi eest Ahvenamaale 25-28. juuni 2020.
A

Aili ja Ago

Tahame tänada Ervinit ja Mariannet suurepärase reisisi eest Lõuna-Eestis. Programm oli väga hea, lülitas täielikult välja töörütmist ja meie väikesel Eestimaal on alati midagi uut avastada. Loodame ja usume, et olukord nii Eestis kui ka mujal maailmas paraneb. Reisime jälle!
L

Liina

Käisin Germaloga Norras ja Santorinil ning jäin mõlema reisiga väga rahule. Hotellid olid väga hästi valitud ja giidid tasemel. Uskumatu, kui hästi giidid neid riike ja riikide omapärasid ja isegi pisikesi detaile peensusteni teavad. Norra meeldis isegi nii väga, et tahaks selle reisi uuesti läbi teha. Olen teiste bussireisikorraldajate kohta õuduslugusid kuulnud, aga Germalol on kõik alati väga hästi korraldatud.
I

Irene

Tahan meie kõikide nimel Teid tänada ja oleme Germalo suurepärasest tegevusest vaimustatud. Tegime kunagi aastaid tagasi õige valiku, et oleme kasutanud ainult teie reisibürood. Suurepärased giidid ja suurepärane suhtumine. Reisime varsti jälle, sest kui pisik sees ja tingimused suurepärased, see ainult meelitab. Edu teile ja vastupidavust momendil olevas raskes olukorras. Kaunist suve ja kõike head!
M

Merle

Loen teie reisiprogramme alati, kui meel on kurb ja vajadus unistamiseks! Minu esimene reis teiega oli hr. Heigoga ja mäletan teda siiamaani ülivõrdes! Enne kevadet ilmselt ei ole võimalik teiega liituda, võib-olla mõni lühireis, isiklikel põhjustel! Aga lootus on! Elage hästi ja tõusvas joones! Kohtume! Merle
L

Lüüli

Tagasiside on aus ja tuleb südamest, seega võib seda ka kõigile teistele teada anda. Mul jäigi vaevama, et Heigot ei saanud reisi lõpus kohe tänatud. Parimaga Lüüli Junti
K

Kersti

Minu soojad tänusõnad Maele. Sitsiilia reisi tegi minu jaoks erakordseks Palermos lõunatamine väga tagasihoidlikus pere söögikohas. Meile oli pikk laud kaetud tagaruumis ja toidud olid maitsvad ja külmast härmas kannudega toodi valget veini aina juurde ja juurde. Kõrvallauas pidasid siestat kohalikud taadid. Siis aga võtsid nad õllekannu kõrvale laulu üles ja meie lauas hakkas üks proua samuti laulma (tema abikaasa mainis, et proua on laulmist õppinus koos Alla Pugatshovaga). Taadid said hoogu juurde ja samuti meie laua daam. See oli nii erakordne elamus, et ma tunnetan seda siiani. Suured, suured tänud Maele, et viisid meid sinna tagasihoidlikku söögikohta !
Ü

Ülle

Olen Germaloga reisinud alates 2008 aastast ning kõigi reisidega rahule jäänud. Alati on retki, mis sügavamaid elamusi annavad. Esimene reis Islandile on vaieldamatult esikohal. Väga hea emotsiooniga minu jaoks möödus Kreeka Unelma nime kandnud reis. Kuidagi ülev meeleolu saatis kogu reisi. Sellest Vahemereäärsest riigist on ju suur kultuuripärand inimkonnale alguse saanud. Imeliselt tore oli ka Rhodose puhkus. Tuneesia külastus oli esimene kokkupuude Aafrikaga. Veel kord, pole ühtegi ebaõnnestunud reisi. Giidid on professionaalsed, korraldus ladus. Loodan veel teiega reisida.
A

Anne

Mina jäin Rumeenia reisiga väga rahule, nii reisikorralduse kui kontori teenindusega. Raivo giidina oli suurepärane- rahulik, asjalik, muheda huumorimeele ja suurte teadmistega! Oli väga huvitav kuulata. Reisijuhid samuti super. Buss oli mugav, juht tõesti proff. Hotellidest meeldisid väga Privo (mõnus disain!), Hilton Garden Inn Bucharest (asukoht väga hea ja kenad toad), samuti Malibu jättis väga sümpaatse mulje. Neid hotelle julgen kindlasti soovitada. Ana Poina oli väga tagasihoidlik majutuskoht, aga siiski kõik hädavajalik oli olemas ja hommikusöök üllatas positiivselt. Reisiprogramm oli väga huvitav ja hea ja vaheldusrikas! Mulle meeldis, et nägime erinevaid piirkondi. Samuti oli tore, et alguses oli Constantas pool päeva aega rannamõnudeks - rahulik algus enne pikemat ringreisi. Kõige rohkem meeldisid mulle Pelesi lossi, Sighisoara, Sibiu ja Brasovi külastused. Samas oli ka paadiretk Doonau deltal vahva ja kaunid Bucovina kloostrid muljetavaldavad. Väikese pettumuse valmistas folklooriõhtu - muusika/tantsud olid kenad, paraku toit erilist maitseelamust ei pakkunud.  Igal juhul nautisin reisi väga - aitäh suurepärase ja professionaalse korralduse eest! Ja uued pakkumised on igati teretulnud!
M

Mark

Olen juba ammu käinud GERMALO Reisidega reisimas, austan ja armastan nende giide, kellega oleks tore käia kõikides riikides. Kõik on professionaalsed ja targad inimesed. Tahaks ka edaspidi nendega reisima minna ja huvitavaid riike avastada. Ärge kaduge ära ja olge meiega igavesti!
R

Ranno

Tere! Suur tänu vastutulelikkuse eest ning kindlasti kaalume Germalot ema reisile kunagi tulevikus, kui olukord on paranenud. Tänud ka proaktiivse suhtluse eest. Väga meeldiv kogemus on olnud Germaloga asju ajada.
U

Urve

Olen käinud läbi aastate paljudel teie kultuurireisidel ja kõigega rahule jäänud. Positiivseks pean ka seda, et sellistele reisidele tulevad 99% tsiviliseeritud ja kultuursed inimesed, valdavalt püsikliendid. Pole täheldanud reisikaaslaste virisemist ja vingumist, eks reiside hind paneb ka asjad paika. Kuna väga paljud marsruudid on juba läbitud ja väga kaugetele ja kallitele ei ole soovi minna, siis on valikuvõimalused juba kitsaks jäänud. Aga tulevikus leiab ikka midagi!
A

Aime

Hea Germalo, olen teie firmaga teinud mitmeid reise, sealhulgas Maega käinud Sitsiilias ja Tuneesias. Muljed väga head! Soovin teile kõigile kõigepealt terve püsimist ja oma töö edukalt jätkamist!
S

Siiri-Külli

Tahan paar head sõna öelda Prantsusmaa suure ringreisi kohta 19.-26. august. Reis meeldis, tempo pisut kiire, aga see-eest nägime palju. Muljed siiamaani settivad :) Giid Heigo Sahk tuntud headuses: alati läbilöögivõimeline, heatujuline, vürtsika huumoriga. Paneb ennast kuulama, ei taha ühtki sõna kaotsi lasta. Ja mis kõige uskumatum: mees nagu elav entsüklopeedia! Respekt! Reisijuht Ulla Kihva: armas, sõbralik, alati abivalmis ja missugune prantsuse keel, kadedaks tegev. Aitäh Ullale! Bussijuhid võlusid oma tagasihoidlikkuse ja tõelise professionaalsusega, sõita oli väga turvaline. Aitäh! Ja aitäh Germalole, mulle tundub, et me kohtume veel!
K

Kaie

Suured tänud Kreetele, kes tegi kõik ära, endal polnud vaja millegi pärast muretseda. Itaalia on ilus igast kandist. Eriti meeldis Alberobello, Ostuni ja Polignano al mare. Hotellid olid väga head, buss ja bussijuht tasemel. Ulve väga erudeeritud ja väga emotsionaalne. Veel kord tänud kogu Germalo perele. Reisin ka edaspidi teiega. Edu teile!
H

Heli

Tere, tubli Germalo ! Teie pöördumised kogu kriisiaja jooksul olid väga julgustavad ja innustavad.Eriti tore oli Mae Meruski Reisikiri Sitsiiliast. Olete Eesti väärikas pikaajaline reisifirma. Tänulik pikaajaline Germalo reisija
R

Reeli

Käisime Germaloga Kreekas. Kuna küsitlusleht jäi täitmata, kirjutan lühidalt siin. Reis oli väga tore, giid Tea asjatundlik, energiline ja sõbralik, reisisaatja Kersti abivalmis, hoolitsev ja sõbralik. Ka hotelliga (Arion) jäime väga rahule, perenaine Tatjana oli kogu aeg kohal ja lahkesti valmis tegema kõik, et külalisel oleks hea. Kasutage seda hotelli edaspidigi, sest kõik, kes grupist seal peatusid, olid rahul, parim hotell valikus olevatest.
T

Tiit ja Krista

Hea Germalo Reisid rahvas! Käisime koos abikaasaga Sitsiilias 26. septembrist kuni 3. oktoobrini k.a. Nii palju aega on sellestt kaunist reisist möödunud, kuid mälestused on tõeliselt soojad ja head. Päevad olid tihedad ja sisukad - programm oli väga huvitav ja mitmekesine. Oleme õnnelikud, et meie giid oli Mae Merusk. Kuna ta juba päris kaua elab vapralt Itaalias, saime ka meie sealsest elust ja olustikust küllalt ammendava ülevaate. Küsimusi aga jätkus giidile hulgaliselt. Armas Mae oskas meid üllatada oma teadmistega, kuid ta ise oli ka väga täpne, korrektne - seda kõike ta nõudis ka meilt. Grupp oli meil tore ja arusaaja ning mingeid eksesse ei toimunud. Elasime hotellis San Pietro ning jäime väga rahule teeninduse ja söögiga. Teenindajad on head professionaalid, töökad, naeratus alati suul. Bussidega sõitsime palju ning tuleb seda firmat kiita ja bussijuhte. Missugused oskused suure bussiga manööverdada kitsastel tänavatel - seda oskavad tõelised profid ning oma tööd armastavad inimesed.  Sitsiilias meeldis kõik - muljet avaldas Etna, Palermo linn (kuigi sõit sinna ja tagasi oli väsitav). Meie reisi eelis oli ehk see, et septembri lõpus on juba turiste vähem ning sellepärast jätkus kaubanduse, teeninduse, vaatamisväärsustega tutvumise ajal tähelepanu maksimaalselt meile. Suur aitäh kõigile, kes Sitsiilia reisi  korraldamisega tegelesid. Meie olime väga rahul.
K

Krista

Täname väga nii sisuka ja rõõmsa Provence reisi eest, me oleme vaimustuses ja loodame ka edaspidi Germalo`ga reisil käia!
V

Veronika

Kõigele vaatamata häid pühi teile kõigile! Te olete parimad! Suur aitäh nende toredate giidi-teisipäevade eest, mida küll kahjuks õnnestub vaadata siis, kui 11-12 tunnise arvutisistumise (aitäh distatantsõppele, mille tõttu tuleb igale õpilasele individuaalselt vastata) järel on veel jaksu vaadata, mis ilmas toimub või kellelt veel meil on tulnud peale õppurite. Väga-väga loodan, et olukord ikkagi läheb paremuse poole ning õnnestub siiski see juulikuine Pariisi-Londoni reis oma lapselastele võimaldada ja et selleks ajaks teie imetore firma töötab jälle täistuuridel
H

Helgi

Suured tänud kõikide toredate reisilugude ja piltide eest, mida olete mulle saatnud! Tänane virtuaalne kohtumine teie koostööpartneritega eri maadest oli nii tore, et lihtsalt pole sõnu! Kõik me tahaksime, et need praegused keerulised ajad mööduksid kiiresti, aga me ei tea, mis meid ees ootab. Kuni 2+2 jne kehtib, ei saa te meid reisile viia...
L

Liivi

Hea Germalo, olen jälginud teie poolt eriolukorra ajal edastatud giidide tervitusi ja arutelusid ning vaatasin ka viimast välisgiidide videot. Tore on teada, et reisidest tunneme puudust kõik, nii kliendid kui teenuse osutajad- reisibürood. Tänan teid, et olete nii leidlikud selle tühimiku kasvõi väikese osakesega täitma. Loodan samas, et lähiajal ikkagi ka tõelisi reisielamusi nautida saame. Soovin teile kogu südamest vastupidamist ja uue hooga käivitumist!
H

Helgi

Palju-palju Tänu Lugupeetud GERMALO. Hinge liigutav ettevõtmine! Tõesti parimad tunded ja lootused üle pikkade rusuvate nädalate! Sõprade tervitused eksootilistest maadest on tõesti super!. Kõik pole veel kadunud-elame ja REISIME!
K

Kristi

Osalesin reisil Moskva ja Kuldne ring 3.- 9. august 2019.a. Olen väga rahul nii reisi korralduse, teeninduse kui bussiteenusega. Hotellid olid väga puhtad ja mugavad, paremal tasemel kui mu varasemate reiside kogemus mitmete firmadega. Giid oli lausa vaimustav, teeb oma tööd väga hingestatult. Sain teada palju uut ja ka asju mida oleksin võinud oma elukogemuse ja varasema Venemaa kogemusega enne teada. Moskvas oleks võinud küll kauem olla, nt. 2 päeva. Reis rongiga on tore nostalgiline kogemus, sobib väga hästi bussireisi sissejuhatuseks. Teie firmat võib küll puhta südamega teistele soovitada. Kõige paremate soovidega!
K

Krista ja Tiit

Meie reis Wales-Cornwall toimus 17.-24. august 2019. Sellest on juba möödunud tublisti aega, kuid reisimuljed ei kustu, vaid lähevad järjest paremaks. Oleme valmis saanud ka reisipildid, mis toovad lähemale toredaid mälestusi, meenutusi, seiku reisist. Programm oli väga huvitav: kuningriigi ajalugu, mis tavainimesel polegi nii lihtne mõista ja aru saada. Kuid hästi selgelt ja huvitavalt rääkis sellest reisihuvilistele Heigo Sahk. Lõpmata kaunid ja pilku köitvad lossid, kindlused, aiad, huvitavad taimed, puud, lilled. Oli ju värviliste hortensiate aeg. Heigo oskas paljude tähelepanu suunata looduse ja taimede mitmekesisusele. Giidi hea huumor, mõnusad naljad olid väga omakohal hommikuti välja sõites ja lõbustasid meid pärastlõunal. Ühel päeval oli bussisõitu palju, kuid Heigo oskas seda mõnusalt sisustada. Väga meeldiv, alati abivalmis, rahulik, rõõmus oli Triin Kõbin - meie reisijuht. Bussijuht oli suurepärane, väga professionaalne oma töös.  See, et käisime nii mere ääres kui mägedes rikastas ja mitmekesistas reisi. Jõudumööda, tundes oma füüsilist jõudu sai ka ronitud mägedes. Imeilusad vaated looduses, kanarbikuväljad mägedes, tohutult lambakarju, veiseid- no pole ime, et paljud kunstnikud impressionistid, kirjanikud ammutasid eluks ja tööks jõudu. Meeldis see, et käisime väikestes maalilistes linnades ja külades ning nautisime suurlinna Bathi, Oxfordi. Ööbisime mitmetes hotellides, kuid kiitma peab kõiki majutusi. Mugavad ja laiad voodid, hea dušš. Paaris hotellis oli ka spaa. Inglise hommikusöök maitses väga. Hotellis Travelodge oli küll kahel hommikul pakid, kuid vahelduseks polnud see sugugi halb. Toad olid mugavad ja pesemine väga hea- no mida turistil veel vaja on. Hommikul reipalt ja rõõmsalt teele. Grupp oli suur (väiksem oleks ilmselt giidile, reisikaaslastele mugavam), kuid inimesed olid toredad - olime küllalt üksmeelsed. Jäime tõesti väga rahule ka käesoleva reisiga (11 aastat kokku oleme Germaloga reisinud). Iga päev oli uus ja huvitav. Silmailu oli tohutult palju. Parajalt oli aega vaatamisväärsustega tutvumiseks, aga oskuslikult oli giid ka vaba aega planeerinud. Suur aitäh ning palju jõudu, tervist kogu meeskonnale huvitavas, kuid raskes töös.
K

Koidu ja Aarne

Saabusime Lõuna-Aafrika ringreisilt, mis jäi 15. novembri ja 1. detsembri 2019 vahele. Giidiks oli meil asjalik ja kompetentne Ervin ning reisijuhiks imeline ja hea haldjas Kristel. Meie seekordne reis suurepärase Germalo-ga oli vähemalt seitsmeteistkümnes ja taas on suur rõõm tõdeda, et kõik oli jälle hästi organiseeritud ja sujus võrratult ning meie jäime taaskord reisiga väga rahule. Meeldis see, et päevaplaan ei olnud liiga tihe ja oli "õhku" ka sisse jäetud ning õhtuks jäi aega muljete „seedimiseks“. Hotellid olid korralikud ja teenindus väga hea. Reisiprogrammiga jäime samuti rahule, ei teadnud enne eriti palju külastatud paikadest, kuid nüüd saime hulganisti infot ja nägime ilusaid ja huvitavaid paiku. Kohalikud reisibussid olid väga korralikud ja mugavad. Eriliselt tahame kiita Germalot kohaliku koostööpartneri (giid Nickolaas Louw ehk Nick) valimise eest. Nick oli lihtsalt suurepärane nii organiseerimise kui suhtlemise poolest ning kindlasti aitas palju kaasa reisi sujumisele. Kõik oli meie jaoks alati varem sihtkohtadega läbi räägitud, jõudsime alati sihtkohtadesse õigeaegselt ja olime sinna oodatud. Giid Ervin väärib üksnes kiidusõnu, ta oli asjalik, hoidis parajat tempot, meie kireva seltskonna "kantseldamisega" tuli Ervin suurepäraselt toime. Kui oli vaja end kehtestada, tegi Ervin seda veenvalt, sõbralikult ja meeldivalt ning andis korraldused ja reeglid  grupile edasi viisil, et kõigile oleks selge, et nii on ja nii jääb.  Reisi tagala kindlustajana oli Kristel ületamatu! Kristeli abistavad nõuanded, teated, naeratused ja kallistused kogu reisi vältel olid reisisellide jaoks innustavad ja tujutõstvad, mis tegi ka raskemad hetked meeldivateks. Kristeli õlapatsutused, rõõmus tuju ja abivalmis olek jätsid märkamatuks tema töömured, mis igal reisil ikka ette tulevad. Kristel sobib hästi inimestega tegelema, kuna ta on inimesena soe ja hea ning vahetu suhtleja.     Täname Kristelit ja Ervinit, et nad tegid meie reisi mõnusaks, vahvaks ja huvitavaks, soovime neile tulevikuks vaid häid reisijaid ning pikka karjääri, kuna nende amet sobib neile väga hästi! Germalo Reisid OÜ-le suur tänu hästi korraldatud reisi eest! Kasutame kindlasti ka edaspidi teie teenuseid ning soovitame julgesti tegema seda ka oma sõpradele ja tuttavatele.
V

Vello

Viibisime abikaasaga 30.10.- 06.11.2019 Iisraeli ringreisil, nüüd on muljed veidi kristalliseerunud ning tahaks kogu firmale avaldada tänu. Kõigepealt- sõit oli (nagu tavaliselt Teie firma poolt) väga hästi ettevalmistatud ja korraldatud. Teiseks tahan tänada giide Helen Haasa ja Aviva Ratchikut (muide teda tunneme veel sellest ajast, kui ta Sauel elas), kuna tänu nende kahe daami oivalisele koostööle õnnestus kõik väga hästi - maakeeles 100%. Suhteliselt lühikese aja jooksul saime teada väga palju huvitavat ja jõudsime käia tõesti väga ajaloolistes kohtades. Kuna see ei olnud meie esimene sõit Germaloga, siis tundub, et hea reisikvaliteet on Teie firma igapäevane norm. Veel kord suured tänud ja eriti giididele. Varasemast ajast palume anda ka tänud Raivo Haabile ja Martti Kaldale, kellega olema ka koos reisinud.
E

Ene

Olin puhkusel Iisraeli ringreisil. Jäin sõiduga väga rahule, eriti Iisraeli giidi Avivaga. Pole enne näinud nii suure pühendumisega oma tööd tegevat giidi. Bussis sõites ta absoluutselt kogu aeg tutvustas meile oma maad, kultuuri, kombeid, usku jne. Ja väga huvitavalt! Ei saanud isegi tukkuma jääda ... võib öelda, et meie Eesti giidile, Helenile, ta ei andnud alati nn. sõna. Aga Helen tabas alati Aviva pause ja hakkas siis kohe oma laialdasi teadmisi kogu piirkonna ja ajaloo kohta meiega jagama. Helen oli ka väga hooliv ja viis Jeruusalemmas, õhtul pimedas, mitu väikest gruppi turule. Käis edasi tagasi. Aitas ka alati ostude tegemisel, kui tekkis keelega raskusi. Pikk pai talle! Aviva püüdis igal hetkel teha nii, et me sellel reisil end hästi tunneksime. Tahan kindlasti rääkida, nendest kaelas rippuvatest"karbikestest" ja kõrvaklappidest. Need on ekskursioonidel imehead asjad. Kuigi olen paljudel reisidel käinud, nägin ja kogesin neid esimest korda. Seistes kauni kiriku ees, on mul võimalus ringi käia, pildistada ja samal ajal kuulda, mida giid räägib. Super! See kuulmine väldib ka mahajäämist ja ärakadumist. Suur tänu selle eest! Mulle meeldis ka see, et sellel reisil olid õhtusöögid samas hotellis. Noored võib olla sooviksid õhtul omal käel minna linnapeale ja süüa-juua, aga vanematel inimestel oli väga mugav pärast väsitavat päeva kohe hotellis süüa kõht täis ja puhata. Täis kõhuga on ka jõudu hotelli ümber jalutada ja ka istet võtta kuskil veini rüübates. Söögid olid imehead ja valik väga rikkalik!!! Loodan väga, et te oskate kohe ka järgmiseks aastaks soovitada reisi, kus on õhtusöögid sees. Tänan veel kord giide Aviva Ratchikut ja Helen Haasa! Loomulikult tervitan Mariannet ja Aleksandrit ja soovin Germalole ikka häid ideid ja edu!
R

Reet

Jaapani reis oli super, üks paremaid. Sujuv, hästi korraldatud ja täiega lahe. Hotellid olid head ja mõnusad. Meie reisigrupp oli ka tore, mõistlik ja sõbralik (seda ei juhtu alati). Reisimise huvi järjest suureneb. Soovin teile mõnusaid reise ja kõike head. Tore oleks veel kohtuda.
R

Riina

Käisin oma esimesel suurel kuumamaa reisil Tais ja tahan Teid tänada suurepärase reisi eest. Mulle meeldis kõik- nii reisikorraldus (transport,majutus jne.) kui ka reisikava. Mõni peatuskoht, näiteks džungli hotell, oli lausa uskumatu. Üks asi on kui ma loen paberilt reisikava, kuid kohale jõudes ja oma silmaga näha on hoopis midagi muud. Vapustav! Ja esimese korra jaoks oli kõike parasjagu- vaba aega isegi liiga palju. Veel sooviks tänada meie giid-reisisaatjat Mirjamit. Väga tore ja julge on reisida inimesega, kes teeb kõik selleks, et tunneksid ennast võõras keskkonnas mugavalt. Mirjam räägib elust ja olust nii, et sa ikka tahaks kuulata, põimides jutu sisse ka oma tähelepanekuid ja kogemusi. Kindlasti räägin reisist ja soovitan oma tuttavatele Teie reisifirmat. See oli juba teine suur reis, mille korraldus oli super. Suured tänud veel kord. Loodetavasti kohtume uuel aastal jälle.
A

Aili

Minul olid tõeliselt positiivsed elamused ja väga lahe puhkus. Positiivset emotsiooni lisas kindlasti ka soe ja sõbralik reisi korraldus. Tänu ja heade soovidega! Jaapan, 2018.
A

Aive ja Liia

Täname toreda ja meeldejääva reisi eest! Jäime väga rahule. Omaan pakub tõesti igale maitsele midagi! Edu, õnnelikke reise ja aega enda puhkuse jaoks ka! Heade soovidega!
M

Mary ja Mart

Reis Hiinasse oli väga tore. Hiina reisiprogramm oli väga hästi koostatud. Selle reisi tegi imeliseks  suurte teadmistega ja meie kõigiga arvestav giid Raivo. Tandemina Siret ja Raivo olid lihtsalt super. Soovitame seda reisi kõigile. Suur-suur aitäh veel kord giididele meie poolt. Sügis, 2019.
H

Hiie ja Koit

Täname Germalo meeskonda sisuka ja meeldejääva reisi eest meie kolmandal reisil Itaaliasse, seekord Toscanasse. Eraldi palume edastada tänusõnad meid saatnud giidile Ulve Kärpukile, kes säras meile need seitse reisipäeva sama eredalt kui Toscana päike ning kelle elukogemus ja teadmised aitavad meil veelgi paremini mõista seda imelist maad ja seal elavaid inimesi. Jääme ootama uusi reisielamusi koos Germaloga.
A

Anu ja Hillar

Tere Germalo pere! Suurimad siirad tänud Ameerika Ühendriikide reisi eest, nii korraldusliku poole pealt kui ka Piretile. Mõtisklesime sellele reisile minekust juba paar aastat, aga tõuke sinna minna, andis ilmselt oma kolleegi ülipositiivne tagasiside samalt reisilt. Reis oli intensiivne, aga kui nii kaugele sõita, siis hing ihkaks näha võimalikult palju. Oleme siiralt tänulikud selle kogemuse eest! Eriline tänu Piretile, kes oli kui kirsiks tordil, väga põhjalike teadmistega ja mõnusa huumori ja ütlemistega. Praegu tundub, et järgmise reisi sihtkoht polegi nii oluline, olulisem tundub see, et koos Piretiga seda teha. Ameerika Ühendriikidesse koos Germaloga reisiks kindlasti veel. Ja praegu tundub, et sama reisi teeks läbi juba ehk ka nii 3 aasta pärast. Oli palju armumisi ja tahaks väga tagasi. Aga uute sihtkohtadega Ameerikas ei kõhkleks hetkegi, kohtuksime kindlasti taas. Palju edu ja rahulolevaid kliente! Piretile kallid Pärnust! 
J

Jaanus

Väga huvitav, silmaringi laiendav ja elamusterohke reis oli. Olen väga rahul Teiepoolse pakutud reisi korraldamisega, väga põhjaliku giidide tööga ja Teie reisisaatja hoolivusega. Kindlasti kohtume uutel rännakutel! Jaapan, 2018.
E

Erkki

Tänud asjatundliku, professionaalse ja hoolitseva reisikorralduse eest! Viibisin sellisel grupireisil esmakordselt ja see jättis mulle väga soodsa mulje, olen sellest jõudnud rääkida ka juba oma sõpradele, kes edaspidi tõsiselt sirvivad Germalo reisikalendrit, mitte ei otsi autojuhti, kes safarile viiks. Kindlasti tahaks tulla teiega reisile ka edaspidi. Tervitused ka Hannesele! Minu poolt 10 punkti 10 st! Tansaania, 2019.

Kirjuta meile oma tagasiside

Nimi
E-mail
Tagasiside

Kliendid meist

R

Raido

Käisin tenerife kultuurireisil ja jäin reisiga väga rahule. Giid Kaie Nurmeste oli ka väga super.
M

Marge ja Leo

Soovime edastada tagasisidet eelmise aasta lõpus toimunud Lapimaa reisile (27.12-30.12.22). Tänu giid Ervinile sujus kõik suurepäraselt. Isegi lapsed olid kui "ümbertehtud" heas mõttes :) Reisijaid sai kergelt kaasa haarata näiteks Ervini poolt õpetatud erinevat näputööd tehes (kuuseehted- Ingel ja lõngaga punutud rist) ja lõputud mängud-laulud lastele. Suur tänu Ervinile ja edu edaspidiseks! Olen kindel, et tulevikus reise ostes on meie esimeseks valikuks giid Ervin Org.
K

Kristina

Soovin teid tänada imelise USA reisi eest, mis oli suurepäraselt organiseeritud. Suur tänu meie giidile Piretile tema professionaalsuse ja inimlikkuse eest, sest ta jagas meiega oma laialdasi teadmisi USA kohta ja naeris koos meiega, mis on ka tähtis. Ta ei jätnud kedagi hätta, oskas inimesi korraldada ning alati veendus, et kõigil on vajalik info käes. Tänan, et pakute niisuguseid suurepäraseid võimalusi. Suur tänu!
R

Reet

Raivo Haab Usbekistani reisil oli lihtsalt suurepärane. Tema teadmised, suurepärane oskus gruppi siduda, olla alati abistamas ja kõikidele küsimustele vastamas on lugupidamisväärt.
M

Maire

Imelised valged majad, kuum päike, soe merevesi, hea toit, Oia päikeseloojang, erinevat värvi rannad, kosutav laevasõit koos vulkaanilise Nea Kameni saare külastamise ja ujumisega väävlirikkas vees jne. Seda nimekirja võib jätkata, kuid oma silm on kuningas. Santorinist räägitakse kui imelisest saarest ja tegelikkuses see nii ongi. Tänusõnad meie giidile Ester Laansalule, kes kõik need päevad andis väga hea ülevaate saare ajaloost ja tänu kellele saime hulgaliselt informatsiooni kogu Santorini elust ja olust. Lisapunktid minu poolt tema pakutud kohalike toiduretseptide eest, mis ärgitavad neid kodustes tingimustes järele proovima.
M

Marju

Tänan Germalot suurepärase reisikorralduse eest Santorinile. Suur tänu sõbralikule ja abivalmile giid Ester Laansalule, kes oma võrratuid teadmisi ja infot saare kohta meile jagas. Mulle meeldis, et kõigil meil oli ise võimalus valida, kuidas saarel oma vaba aega veeta: käia giidiga väljasõitudel (see oli ka minu eelistus), ise matkata, rendiautoga ringi sõita või nautida rannamõnusid. Oia linnakese päikeseloojang, hingematvad vaated sügavsinisele merele ning sini-valgetele hoonekuplitele võlusid hinge. Jah, Santorini kuulub maailma 10 kaunima saare hulka! Suur aitäh Ester, oli väga meeldiv reis!! Kohtumisteni!
R

Raivo

Äsja saabusime kultuurireisilt Santorinilt, mis on kuulus oma imekaunite vaadete, kummaliste valgete majade, pühakodade rohkuse ja päikeseloojanguga Oias. Oia on saare üks kauneimaid külasid, mis näeb välja kui glamuurne linn, kuhu koguneb igal õhtul tuhandeid inimesi, kes igatsevad näha kuulsat Oia päikseloojangut. Reis oli vapustav ning eriline tänu meie giidile/reisijuht Ester Laansalule tema professionaalsuse eest oma giidi tööd tehes, kes ei surunud peale kellegike oma arvamust, olles abivalmis ja oli igal ajahetkel meie jaoks olemas. Suur tänu Germalole, et korraldate nii toredaid reise, suur tänu Ester. Uute kohtumisteni!
P

Piret

Valisime selle aasta reisisihiks Portugali, aga Prantsuse Riviera reis ei jää ka tulevikus tegemata :). Igal juhul suured tänud Germalole ja Mirjamile, kes selle reisi eriti lummavaks muutis oma portugali keeleoskuse, kohalike kontaktide, toredate kohtade tutvustamise ja suurepäraste ajalootundidega pikematel bussisõitudel. Paremat giidi ei oska tahta! Esimest korda elus saime ka ookeani äärde. On mida meenutada!
J

Juhan

Käisime abikaasaga Kreeka kultuurireisil. Hästi organiseeritud reis ja imeline giid Ester Laansalu, kelle teadmised Kreeka kohta olid võrratud. Aitäh!
R

Reet

Tahan tänada Portugali reisijuhti Mirjami. Alati positiivne ja innukas jagama meiega oma teadmisi sellest kaunist maast. Tore reisiseltskond oli ka meil. Kaunist sügist kõikidele ja uute kohtumisteni!
E

Eneli

Augusti lõpus õnnestus registreeruda Portugali ringreisile ja teekond pakkus palju põnevat avastamist just tänu reisijuht Mirjami mitmekülgsetele teadmistele nii Portugali ajaloost, poliitilisest hetkeseisust kui praktilisest igapäevaelust. Reisi tegi sujuvaks täpne korraldus ja olukordadega paindlik kohanemine, mis moodustasid eriliselt toimiva sümbioosi. Mirjam jagas lahkelt oma isiklikke kogemuste varasalve, edastades pikantseid ja rabavaid lugusi delikaatselt ja taktitundeliselt. Reis õnnestus suurepäraselt tänu heale planeerimisele, turvalisusele ja sõbralikkusele. Kõik reisi jooksul tekkinud küsimused Portugali kohta said külluslikult, põhjalikult ja kuhjaga täidetud. Tänudega ja uute lugudeni!
H

Helen

Tavaliselt on enne reisi väike ärevus hinges, aga see kaob kohe, kui lennujaamas oranžis särgis Germalo giidi näen. Viimane reis oli koos Triinu Borgaga Šveitsi Alpidesse. Triinu ikka oma tuntud headuses - abivalmis, südamlik, kiire reaktsiooniga. Saime nii Triinuga kui iseseisvalt mägedes ronida, jalutada, mägijärves ujuda. Suur tänu Triinule ja bussijuht Margusele! Germalole saab alati kindel olla!
M

Malle

Tänan sisutihedate päevadega, eksprompt peatuste ja lugudega, väga hästi kavandatud meeldejääva Gotlandi reisi eest! Tänu Ervinile mahlaka eesti keele kasutamise ja väga professionaalselt reisi juhtimise eest! Tänu ja kiitus bussijuht Arvetile! Meeldiv oli teiega reisida! Jõudu ja jaksu edaspidiseks! Germalo on parim!
K

Kati ja Ahti

Suur tänu imelise Islandi reisi korraldamise eest. Askuri jutustused Islandi kaasaja ja ajaloo teemadel olid põnevad ning andsid külastuspaikadele palju juurde. Triinu organisatoorne pool oli igati põhjalik, kõik sujus kui valatud. Saime nautida imelist Islandi ja selle maa võlusi. Lisaks vaalavaatlus oli omaette elamus. Meile väga meeldis, täname südamest! ☺️
M

Marika

Olen ikka veel Itaalia mõju all, kuigi reis toimus maikuus -parim aeg reisiks, kus ilm on mõnusalt soe ja päikeseline, loodus nii värske... Napoli,Capri,Firenze,Rooma,Veneetsia - nii unustamatud... Giid Ulve Kärpuk - tulen oma kaasaga Sind sinna Itaaliasse päris kindlasti veel kuulama ja Sinuga koos Itaaliat avastama. Tõeliselt tore reis oli!
H

Heli Lepp

Oleme väga tänulikud imetoreda ja sisuka 02.07.-09.07. 2022 Kreeta reisi eest. Erilised tänud meie super giidile Ervin Org,le. Lihtsalt lust on kuulata tema ladusaid jutustusi. Kogu reis on igati kordaläinud ja pakatame nii päikesest kui ka teadmistest. Tänades Heli ja Eliise
Ü

Ülle Kriiva

Aitäh Germalo ja suured tänud giid Helenile ja Mehmetile suurepärase huvitava Istanbuli reisi eest! Tahaks Türki tagasi. Plaan 2023 suur Türgi ringreis ette võtta. Astrid ja Ülle
M

Meeli

3 päeva Lätimaal, Latgales... armas soe kulgemine naabrite radadel... Tänu Tõnule ja muidugi Ervinile... väga loominguliselt, lahkelt ja hoolivalt jagab ta oma kogemust nendega, kes temaga. Germalo, te toimetate südamesoojuse ja suure austusega RÕÕMSAT JÕUDU ja RAHU !
E

Eerika ja Viljar

Täname Tead ja Germalot! Oli suurepärane - meeleolukas, lahe ja igati super Tuneesia kultuurireis ja seda sõna otseses mõttes! Nägime kogu maad ning eredaid elamusi jagus ka kõrbes! Tasus minna, jäime VÄGA rahule!
R

Reisija

Portugali ringreisi tegi võrratuks Mirjam Somelar läbi oma vahetu elukogemuse, teadmiste, keeleoskuse, särtsaka olemise ja huumorimeele ning kindlakäelise juhtimise. Kindlasti reisin temaga tulevikus veelgi! Ja maa ise on ka võrratu!
E

Ene ja Sanija

Lõpuks, peale pikka pausi, saime Tuneesiasse! Reis oli super ja giid aitas sellele palju kaasa. Suur tänu! Mae, oli järjekordselt väga meeldejääv reis koos Sinuga. Loodan,et kohtume veel.
T

Tiina ja Olavi

Tere! Saabunud äsja Madeiralt, tahame tänada Germalot tõelise puhkuse eest paradiisis. Eriline tänu Mirjamile, meie muljetavaldavate teadmiste, hea huumorisoone ja suurepärase jutustamisoskusega giidile. Aitäh ja uute kohtumisteni!
L

Lea Jõesaar

Käisin Madeira reisil, giidiks oli Mirjam. Reis oli vapustav ning eriline tänu Mirjamile! Suur suur tänu Germalole, et korraldate nii toredaid reise.
M

Merle ja Meelis

Täname Piretit ja Germalot vaimustava ning uskumatult põneva Peruu reisi (mai 2022) eest. Pireti hea huumorisoon aitas alati ka kõige raskematel hetkedel, eriti kõrgmäestikus. Eriline reis erilisel maal. Piretiga võiksime minna kasvõi maailma lõppu! Kohtumiseni!
K

Kairi

Jõudsime tagasi Portugali ringreisilt koos Mirjam Somelariga ja tahan oma vaimustust jagada. Nii põhjalik, laia silmaringi ja positiivse ellusuhtumisega rõõmsameelne giid, keda oli väga meeldiv ja hariv kuulata. Muidugi on ka Portugal vapustavalt ilus ja reisikava on väga kenasti paika pandud. Jääb mõnusalt aega ka omaette hulkumiseks. Igaljuhul vaatan mina juba uusi Germalo reisipakette!
M

Maret ja Peeter

Täname Germalot suurepärase reisikorralduse eest Jordaaniasse. Eriline tänu meie reisijuhile Siretile, kes selle reisi väga huvitavaks ja põnevaks muutis. Siret, Sa oled võrratu! Tahame kindlasti koos Sinuga veel reisida.
E

Ene ja Elmo

Suur-suur tänu imelise puhkuse eest, Mirjam! Kevadine Madeira-reis, esimene Germaloga, oli nii-nii mõnus (giidiks Mirjam), et reisides nüüd Gran Canariale oli juba lihtsalt teadsime, et veedame jälle täiusliku puhkuse. Mirjam on nii meeldiv, professionaalne, reisid kulgevad nii sujuvalt, huvitavalt. Juba kiikan järgmisi... Kõike head soovides Mirjamile ja samuti Germalole! Kohtumiseni!
M

Milvi

Äsja saabusin Gran Canaria reisilt, kus reisijuhiks Mirjam Somelar. Peale pikemat reisipausi oli hinges väike kahtlus, kas praegusel hetkel on reisimine ikka õige ja ohutu, kuid kõik laabus paremini kui iganes võinuks oodata! Algusest lõpuni. Peaosa reisi õnnestumises lasus meie giidil Mirjamil, keda oli huvitav kuulata, kes oli äärmiselt sõbralik ja abivalmis, lubades probleemide korral endale kasvõi öösel helistada. Hinge tegi soojaks tema mõnus huumorimeel ja optimism, mis ei jätnud teda maha hetkekski. Suur tänu talle ja peatse kohtumiseni uutel reisidel!
I

Inga ja Külli

Olen Germaloga reisinud mitmeid kordi, vist juba üle kümne. Olen ikka valinud oma reisid võrratu Heigo Sahkiga. Külli oli esimest korda ja ta oli nii vaimustuses, et leppisime juba kokku ka järgmise aasta sügisese reisikoha. 2021 käisime Kefalonia saarel. See reis oli nii imeline ja kulges mõnusas tempos, ei mingit kiirustamist. Aega jäi söömiseks, poodide külastamiseks, kuid enim nautisime võrratuid linnu ja rannikuid. Tänud võimaluse eest ujuda niivõrd võrratus ja erilises kohas, kuhu lõpuks sõitsime väikeste bussidega. Võrratu giid Argo Kasela ületas kõik ootused. Ja muidugi alati nii rahulik ja muhelev Aleksandr. Argo oli nii meeldivalt rahulik, võrratu rääkimisoskusega! Tema rahulikus tempos jutustamine - võimalus oli kuulata ja samas nautida bussi aknast kõrgeid mägesid. Need mäed on mind alati tõmmanud, need kõrgused! Reis oli lihtsalt nii võrratu, et seda on raske kirjeldada. Nautisime seda rahulikku liikumist, ei mingit kiirustamist. Kohtumiseni Germalo Reisidega ja võrratute giididega.
V

Viivi

Suur tänu väga hästi korraldatud Etioopia reisi eest 30.10-09.11.2021. Programm väga hea, tihe. Eriline tänu meie giidile Ervinile, kes oli suurepärane oma hämmastavate teadmistega ja abivalmidusega.
E

Eva ja Ants

Tervitus Lõuna-Eestist! Meie tandem, kes me viibisime 05-16.10.21 Sri Lanka reisil koos giidiga Hr. Raivo Haab, tahab Teie pere väga tänada igati korrektse reisikorralduse ja meie ilusate hetkede eest. Eriline tänu Hr. Raivo Haab`le, kellest meile ka juba meie varasematest reisidest on vaid väga head mälestused jäänud. Tundub, et kui Jumal lubab, saame Teiega ikka käsikäes jätkata. Soovime kõike head, ilusat sügist, tugevat tervist!
H

Heidi

Osalesin 10.-17. septembril Portugali ringreisil. Reisi kava oli väga hästi läbi mõeldud ja planeeritud. Meie giid Mirjam Somelar oli lihtsalt suurepärane. Aitäh Mirjamile ja Germalole. Obrigado!
M

Marina ja Mihhail

Tere! Viibisime Sardiinia-Korsika reisil 28.8-4.9.21. Reis väga meeldis, kōik möödus sujuvalt. Eriti tahame tänada meie giidi Triinu Borgat. Ta oli väga sōbralik, tähelepanelik, tema ekskursioonid oli väga pōnevad. Meil oli komfortne ja tore olla sellel reisil. See oli esimene reis Germalo Reisidega ja jäime väga rahule. Parimad soovid kōikidele Germalo töötajale. Marina ja Mihhail
K

Kristin

Käisime Sardiinia-Korsika reisil. Reis oli tore. Eraldi kiidaksin giid Triinu Borgat. Uskumatu - endiselt hea, lihtsalt parim! Olen temaga mitmeid reise teinud, soovitan teda kōigile.
L

Leo

Reisisin 10.-17 sept Portugali. Meie giidiks oli Mirjam Somelar. Olen oma elu jooksul palju reisinud ja maailma näinud,kuid nii fantastilist giidi pole varem kohanud. Ta tegi giiditööd südamega - kogu reisiprogramm oli täidetud, isegi ületatud. Tema Porugali teadmised olid täiuslikud, sain heas mõttes kutuurišoki. Kogu reis kulges tema tänelepaneliku pilgu all sujuvalt lennujaamadest hotellideni, bussireisid, jalgsimatkad - super! Õhtuti, meie vabal ajal, andis soovitusi, kus on paremad söögikohad või vaatamisväärsused väljaspool reisiprogammi, mõnikord viis meid ka ise kohale kui oli keerulisem minna. Südamlikud tänud toreda reisi eest! Parimate soovidega, Leo
E

Esta

Aitäh Gruusia reisi eest kogu Teie meeskonnale. Kõige suuremad tänud Raivole, kes oli igas olukorras nii tasakaalukas ja kõikide soovidega arvestav. Soovin talle südamest tervist, ilusaid reise ja häid reisijaid. Esta
H

Helle

10.-17.juuli Portugali reis oli super. Selle reisi aga tegi veel imelisemaks imetore giid Mirjam Somelar, kes jagas väsimatult palju huvitavat infot Portugali kohta ja on inimesena äärmiselt sõbralik, vastutulelik ja tõeliselt HOOLIV inimene. Suur tänu, Mirjam ja Germalo Reisid!
K

Kristin

Käisime Sardiinia Korsika reisil.Reis oli tore.Eraldi kiidaksin giid Triinu Borgat.Uskumatu-endiselt hea,lihtsalt parim.!!!Olen temaga mitmeid reise teinud,soovitan teda kōigile.Kristin
V

Veinika ja R

Tere! Viibisime kultuurireisil Fääri saartel 4.-09.8.2021. Jäime väga rahule. Olime veidi kahtlevad, kuna ei teadnud Fääridest eriti midagi, aga otsustasime siiski minna, see tundus põnev. Meie grupi giidiks oli Heigo Sahk, kes on suurepärane, asjalik, sõbralik, huumorimeelne, tähelepanelik. Kogu reis kulges sujuvalt, kõik oli väga hästi korraldatud. Fääri saared üllatasid meid väga ja reis jättis väga head ja sügavad muljed. Soovitame siiralt külastada Fääri saari - üllatusi jätkub terveks reisiks! :) Aitäh, Germalo!
E

Ene ja Li

Tere! Käisime eelmisel nädalal Viinis, giidiks Piret, kes oli äärmiselt asjatundlik ja meeldiv giid. Igal võimalusel aitas, sattus isegi saatuse tahtel mitu korda eksijate teele ja juhatas õigele teeotsale. Palju õpetlikke nõuandeid kohalike kohta - väga kasulik. Teiseks - Germalo reisiseltskonnast leiad alati endale meeldivaid reisikaaslasi, kellega mõnusalt aega veeta. Aitäh!
E

Eliise ja Heli

17.-24.07 Santorini reis. Soovime tänada kogu Germalo reisibürood väga läbimõeldud ja hästi korrektselt läbiviidud reisi eest. Eriline tänu meie giidile Ervin Org'le, kelle teadmised ja jutustamisladusus olid lihtsalt hämmastavad. Saime tükk maad targemaks. Aitäh! Hotell Sunshine Kamari ranna ääres oli puhas ja kena. Bussijuht väga kogenud. Kogu reis oli igati turvaline ja giidi poolt väga hästi korraldatud. Germalo on PARIM! Tänades Eliise ja Heli
J

Jelena ja Nikolai

Käisime 10.-17.7.2021 vahval Portugali ringreisil, mis meile väga-väga meeldis ja aitas meil avastada seda ilusat, päikeselist ja maalilist maad. Reis oli hästi läbimõeldud ning turvaliselt läbiviidud, meie pandeemiaga seotud reisieelne rahutus asendus kohapeal rõõmuga ja erksate muljetega! Tahaksime eriti tänada giidi Mirjam Somelari asjatundlikkuse ja sõbralikkuse eest. Ta oli väga tubli! Soovime toredat suve jätku kenadele reisikaaslastele ning edu Germalo Reisidele!
M

Maire Lahtmets

Portugali 10.-17. juuli reisi korralduses ei olnud ühtegi kitsaskohta. Korralikud olid nii hotellid, bussid, bussijuhid. Hästi oli planeeritud reisi marsruut, mida oludest lähtuvalt ja reisijate huvides veidi kohandas giid Mirjam Somelar. Eriline tänu giidile, kelle isiklik vahetu seos Portugaliga, oma kogemustel tuginev lisainfo ning armastus selle maa vastu andsid unustamatu elamuse. Reisigrupp oli tore, korrektne ja abivalmis, Aitäh!!!
M

Merike Visnapuu

Juulikuu Portugali reis. Oli super reis. Suured tänud giid Mirjamile, kes oma sõbralikkuse ja erudeeritusega tegi selle reisi nii meeldejäävaks. Tahan tänada ka kogu Germalo meeskonda- olete parim meie Eesti reisifirmadest. Edu teile ka järgmisteks aastateks. Merike
M

Meelis

Horvaatia reis oli üle ootuste kena. Jäin väga rahule reisijuht Raivo väga huvitavate selgituste ja ajaloo ülevaatustega. Tema teadmistepagas on sügav ning avab paljud reisil nähtu tagapõhjad. Reisiprogramm oli samuti väga huvitav ja balansseeritud linnade külastamise, rahvusparkides matkamise ja lõpuks ka laevasõiduga.
A

Aivi ja Peeter

Oleme väga tänulikud ja rõõmsad imetoreda ning väga õnnestunud Montenegro reisi üle. Muidugi eriline tänu giid Ervin Org - tema asjatundliku ja kindlakäelise juhtimise ja rikkalikult jagatud ning huvitava informatsiooni eest! Meie kohalik giid Vladimir ja bussijuht olid ka imetoredad ja suured professionaalid. Majutus Palma hotellis oli kõrgetasemeline. Toit oli maitsev ja rikkalik. Teenindus väga meeldiv. Suur, suur tänu ja palju edu uute reiside organiseerimisel! Oleme ikka teiega!
H

Heili, Erena ja Elvina

Aitäh toreda ja sisutiheda Ida-Virumaa reisi eest. Giid Kaie oli super ja erilised tänud bussijuhile! On väga tore, et võtsite sellelel raskel koroona ajal oma programmi ka Eestimaa reisid. Jõudu ja vastupidavust edaspidiseks!
M

Marika ja Maie

Tahan tänada Germalo Reiside meeskonda ilusa Kreeka reisi eest 15.-21.5.2021. Eriline tänu Ervinile! Olen korduvalt Teie vahendusel reisinud, aga parim giid, keda nimetada, on Ervin Org! Erudeeritud, tark, vastutulelik ja südamlik. Sõnadest jääb puudu! Jõudu ja jaksu kogu Germalo Reiside personalile!
E

Eve

Tänan Germalo Reise ilusa Jordaania reisi eest. Erilised tänud meie giidile Ervinile, tema teadmiste ja abivalmiduse eest. Olen korduvalt teie reisidel olnud ja alati väga rahule jäänud. Edu teile reiside koostamisel ja teostamisel, vaatamata keerulisele ajale.
A

Artur

Tahaksin pärast Jordaania reisi 17.04.- 24.04.2021 tänada Germalot väga hästi koostatud kava eest, mis andis läbilõike maa loodusest ja ajaloost. See kava realiseerus hästi ka tänu erudeeritud ja vastutulelikule giidile Ervin Org´ile.
M

Mark

Tänan kõikI Germalo Reiside töötajad. Käisin Egiptuse reisil ja olen väga tänulik selle kogemuse eest. Germalo Reisides töötavad südamlikud, targad ja hoolitsevad inimesed, kes aitavad avada maailma.
K

Kaja

Tahtsin tänada väga huvitava Jordaania reisi eest! Eriline tänu giid Ervin Orgule! Saime palju põnevat kuulda ja ta abistas igati hädasolijaid! Programm oli huvitav ja mitmekesine- eriti huvitavad olid UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv Petra varemed ja Wadi Rumi kõrbe safari. Jõudu ja jaksu uute reisiprogrammide koostamisel ja loodame varsti jälle kohtuda! Aprill 2021.
M

Merle ja Meelis

Suur tänu väga toreda reisi korraldamise eest (Egiptus Niiluse kruiis 20.-27.03.2021)!
K

Kersti ja Urmas

Tere, Germalo Reisid! Täname ootusi ületanud Egiptuse reisi eest! Olge hoitud ja terved!
V

Viivi, Harri ja Tiiu

Täname suurepäraselt korraldatud Egiptuse reisi eest! Meile sobis väga hästi reisi tempo. Grupi suurus oli ka väga hea. Logistika super. Giidid väga head. Suur tänu Raivole. Kohalik giid on vist tõeline egüptoloog, hämmastavad teadmised. Hotellid väga korralikud, laev väga hea, samuti teenindus ja söögid laeval. Loodame veel kohtuda.
A

Aivi ja Viljar

Milline suurepärane reis 2021 aastavahetuseks Tenerifel. Meie giid Heigo Sahk valdas nii ajalugu kui vürtsikat nalja, samas teades kõike läbitud kohtadest. Me pole olnud pakettreiside tellijad aastaid, aga seekord ōigustas see end 200%. Reis ületas igati ootused ja see on ju alati parim.
V

Vaike

See Paldiski-Laulasmaa nädalavahetuse reis väärib rääkimist ülivõrdes: programm, detailideni läbimõeldud reisikorraldus, ajakava ja selle jälgimine, giidi ja reisikorraldaja töö. Reisi lõpust jäi osalejaile palve anda teada ka oma Eesti sisestest avastamata/külastamata kohtadest. Minu jaoks on see nt Sillamäe. Tänulik ja edusoovidega teile Vaike
S

Sirje

Käisime 27.-28.oktoobril Setumaa reisil. Jäime väga rahule. Imestasime jälle kui ilusaid kohti ja lahkeid inimesi meil on ja et elu ning põnevust Eestis on ka Tallinnast väga kaugel mujal. Suur tänu giidile Triinule ja alati lahkele bussijuhile. Soovitame soojalt vahelduseks avastada uuesti ka Eestimaad kogenud giidi juhtimisel.
G

Gerda

Parimad reisikorraldajad, kellega oleme reisinud! Eestikeelne teenindus, korralikud hotellid, läbimõeldud programmid. Aastaid tagasi külastasime Lapimaad ning selle reisi meenutamine annab alati meeldiva nostalgilise tunde. Hommikuti bussi sisenedes oli alati päkapikk kommi toonud.Kui olukord paraneb, siis viin ka oma tütre sellele reisile. Meie teine reis viis meid puhkusele Kreekasse, Tolo linnakesse. Armas väike linnake Vahemere ääres. Ekskursioon giid Erviniga Ateenasse oli väga huvitav ja põnev. Kvaliteetne ja usaldusväärne reisikorraldaja ning mis põhiline - eestikeelne! Julgen soovitada!
M

Mari-Ann ja Marje

Lugupeetud Germalo reisipere! Täname südamest Teid kultuurireiside eest, mis sellel väga keerulisel aastal on olnud võimalik korraldada. Sai käidud augustis Norras ja oktoobris Küprosel. Mõlemad reisid olid ootuspäraselt huvitavad, giidid Triinu ja Ervin oma tuntud kvaliteediga. Soovime kiita ka kõiki kontoritöötajaid, kes on alati olnud mõistvad ja vastutulelikud igasuguste ümbertõstmistega. Loodame väga, et järgmisel aastal maailm natukenegi avaneb, et saame oma silmaringi veelgi laiendada. Seniks soovime Teile kõigile kindlat meelt ja optimistlikku vaadet tulevikku!
H

Hiie ja Koit

Unustamatu reisielamus Sitsiiliast koos viirust trotsiva väikese vapra reisiseltskonnaga. Suurepärane reisikorraldus ja reisiprogramm Germalolt ning muidugi võrratu Mae giidina. Kohtumiseni uutel reisidel! Oktoober 2020.
P

Pilvi

Oleme Teile väga tänulikud kõikide unustamatute reisielamuste eest ja soovime jätkata ka järgmisel aastal. Olen Teie bürooga reisinud alates 2000. aastast ja reisin kuni tervist jätkub. Loodan, et elame üle need rasked ajad ja huvitavad reisid seisavad jälle ees.
Ü

Ülle

Germalo on endiselt nii headel kui ka halbadel aegadel minu reisibüroo NR 1. Küll tuuled pöörduvad ja kriisiajad mööduvad ning Germalo purjetab täismastis edasi! Minu parimad reisielamused on olnud Germaloga, olgu kadunud S. Stadnikoviga Egiptuses, M. Kaldaga Jaapanis või minu viimane reis 2019 Islandil.
M

Maret

Eranditult parimad ja hoolivamad giidid/reisisaatjad on Germalos. Loodan teiega ka edaspidi reisida ja uusi elamusi saada. Pidage vastu!
E

Eero

Soovime tänada imetoreda Iirimaa reisi eest ning eriline tänu giid Heigo Sahk’ ile asjatundliku ning põneva informatsiooni eest reisil. Kogu reis - nii programm, ööbimised hotellides, toitlustamine ja päevade korraldus meeldisid meile väga. Suured tänud!
S

Sirje ja Urmas

Täname Eesti reiside eest! Meie Ida-Virumaa reis oli hästi korraldatud ja giid Raivo väga hea (esimest korda temaga reisil), bussijuht Margus samuti! Hotellituba oli ka meeldivalt suur, lausa kahetoaline! :) Täname!
V

Vaike ja Endel

Juba üle nädala on möödunud toredast reisist Ida-Virumaale, kuid vaadates seal tehtud pilte ja videoklippe, tundub nagu kõik oleks alles eile toimunud. Täname väga selle sõidu korraldajaid ja organiseerijaid tehtud tubli töö eest. Edu Germalole sellel (eriti reisikorraldajatele) segasel ajal.
P

Pia ja Ülo

Täname toreda Ahvenamaa reisi eest! Reisijuht-giid Ervin Org on oma teadmiste poolest ja reisi korrapärase sujumise ja hoolitsemise eest super tasemel. Suured tänud temale!
K

Karin

Väga tore, et sellel erilisel ajal ikka mõni reis ka teoks saab. Island-tule ja jää maa, tõesti eriline paik. Suured tänud giididele, eriline pärl on Askur.
K

Kaja

Suur tänu väga huvitava Islandi reisi eest! Suured tänud veel kord Triinu Borgale ja Askur Alasele! Jään ootama jälle uusi reisi pakkumisi! Kõige paremat!
M

Mark

Germalo Reiside töötajad on tublid ja huvitavad inimeesed. Olen nendega avastanud uusi maid ja tahan seda kindlasti teha veel mitmeid kordi.
K

Kristine ja Kristjan

Oleme väga tänulikud Marttile ja Piretile. Kevadine Jaapani reis oli midagi sellist, mida veel praegugi vaimustusega meenutame. Kõik oli lihtsalt vapustav. Polnud küsimust millele Martti vastata ei osanud. Ja muidugi armas Piret, tänu kellele, tundsime ennast väga turvaliselt. Kindlasti kohtume veel. Jaapan 2018
T

Tiia ja Ants

Tere Germalo rahvas! Täname hästi tehtud reisi eest Ahvenamaale 25-28. juuni 2020.
A

Aili ja Ago

Tahame tänada Ervinit ja Mariannet suurepärase reisisi eest Lõuna-Eestis. Programm oli väga hea, lülitas täielikult välja töörütmist ja meie väikesel Eestimaal on alati midagi uut avastada. Loodame ja usume, et olukord nii Eestis kui ka mujal maailmas paraneb. Reisime jälle!
L

Liina

Käisin Germaloga Norras ja Santorinil ning jäin mõlema reisiga väga rahule. Hotellid olid väga hästi valitud ja giidid tasemel. Uskumatu, kui hästi giidid neid riike ja riikide omapärasid ja isegi pisikesi detaile peensusteni teavad. Norra meeldis isegi nii väga, et tahaks selle reisi uuesti läbi teha. Olen teiste bussireisikorraldajate kohta õuduslugusid kuulnud, aga Germalol on kõik alati väga hästi korraldatud.
I

Irene

Tahan meie kõikide nimel Teid tänada ja oleme Germalo suurepärasest tegevusest vaimustatud. Tegime kunagi aastaid tagasi õige valiku, et oleme kasutanud ainult teie reisibürood. Suurepärased giidid ja suurepärane suhtumine. Reisime varsti jälle, sest kui pisik sees ja tingimused suurepärased, see ainult meelitab. Edu teile ja vastupidavust momendil olevas raskes olukorras. Kaunist suve ja kõike head!
M

Merle

Loen teie reisiprogramme alati, kui meel on kurb ja vajadus unistamiseks! Minu esimene reis teiega oli hr. Heigoga ja mäletan teda siiamaani ülivõrdes! Enne kevadet ilmselt ei ole võimalik teiega liituda, võib-olla mõni lühireis, isiklikel põhjustel! Aga lootus on! Elage hästi ja tõusvas joones! Kohtume! Merle
L

Lüüli

Tagasiside on aus ja tuleb südamest, seega võib seda ka kõigile teistele teada anda. Mul jäigi vaevama, et Heigot ei saanud reisi lõpus kohe tänatud. Parimaga Lüüli Junti
K

Kersti

Minu soojad tänusõnad Maele. Sitsiilia reisi tegi minu jaoks erakordseks Palermos lõunatamine väga tagasihoidlikus pere söögikohas. Meile oli pikk laud kaetud tagaruumis ja toidud olid maitsvad ja külmast härmas kannudega toodi valget veini aina juurde ja juurde. Kõrvallauas pidasid siestat kohalikud taadid. Siis aga võtsid nad õllekannu kõrvale laulu üles ja meie lauas hakkas üks proua samuti laulma (tema abikaasa mainis, et proua on laulmist õppinus koos Alla Pugatshovaga). Taadid said hoogu juurde ja samuti meie laua daam. See oli nii erakordne elamus, et ma tunnetan seda siiani. Suured, suured tänud Maele, et viisid meid sinna tagasihoidlikku söögikohta !
Ü

Ülle

Olen Germaloga reisinud alates 2008 aastast ning kõigi reisidega rahule jäänud. Alati on retki, mis sügavamaid elamusi annavad. Esimene reis Islandile on vaieldamatult esikohal. Väga hea emotsiooniga minu jaoks möödus Kreeka Unelma nime kandnud reis. Kuidagi ülev meeleolu saatis kogu reisi. Sellest Vahemereäärsest riigist on ju suur kultuuripärand inimkonnale alguse saanud. Imeliselt tore oli ka Rhodose puhkus. Tuneesia külastus oli esimene kokkupuude Aafrikaga. Veel kord, pole ühtegi ebaõnnestunud reisi. Giidid on professionaalsed, korraldus ladus. Loodan veel teiega reisida.
A

Anne

Mina jäin Rumeenia reisiga väga rahule, nii reisikorralduse kui kontori teenindusega. Raivo giidina oli suurepärane- rahulik, asjalik, muheda huumorimeele ja suurte teadmistega! Oli väga huvitav kuulata. Reisijuhid samuti super. Buss oli mugav, juht tõesti proff. Hotellidest meeldisid väga Privo (mõnus disain!), Hilton Garden Inn Bucharest (asukoht väga hea ja kenad toad), samuti Malibu jättis väga sümpaatse mulje. Neid hotelle julgen kindlasti soovitada. Ana Poina oli väga tagasihoidlik majutuskoht, aga siiski kõik hädavajalik oli olemas ja hommikusöök üllatas positiivselt. Reisiprogramm oli väga huvitav ja hea ja vaheldusrikas! Mulle meeldis, et nägime erinevaid piirkondi. Samuti oli tore, et alguses oli Constantas pool päeva aega rannamõnudeks - rahulik algus enne pikemat ringreisi. Kõige rohkem meeldisid mulle Pelesi lossi, Sighisoara, Sibiu ja Brasovi külastused. Samas oli ka paadiretk Doonau deltal vahva ja kaunid Bucovina kloostrid muljetavaldavad. Väikese pettumuse valmistas folklooriõhtu - muusika/tantsud olid kenad, paraku toit erilist maitseelamust ei pakkunud.  Igal juhul nautisin reisi väga - aitäh suurepärase ja professionaalse korralduse eest! Ja uued pakkumised on igati teretulnud!
M

Mark

Olen juba ammu käinud GERMALO Reisidega reisimas, austan ja armastan nende giide, kellega oleks tore käia kõikides riikides. Kõik on professionaalsed ja targad inimesed. Tahaks ka edaspidi nendega reisima minna ja huvitavaid riike avastada. Ärge kaduge ära ja olge meiega igavesti!
R

Ranno

Tere! Suur tänu vastutulelikkuse eest ning kindlasti kaalume Germalot ema reisile kunagi tulevikus, kui olukord on paranenud. Tänud ka proaktiivse suhtluse eest. Väga meeldiv kogemus on olnud Germaloga asju ajada.
U

Urve

Olen käinud läbi aastate paljudel teie kultuurireisidel ja kõigega rahule jäänud. Positiivseks pean ka seda, et sellistele reisidele tulevad 99% tsiviliseeritud ja kultuursed inimesed, valdavalt püsikliendid. Pole täheldanud reisikaaslaste virisemist ja vingumist, eks reiside hind paneb ka asjad paika. Kuna väga paljud marsruudid on juba läbitud ja väga kaugetele ja kallitele ei ole soovi minna, siis on valikuvõimalused juba kitsaks jäänud. Aga tulevikus leiab ikka midagi!
A

Aime

Hea Germalo, olen teie firmaga teinud mitmeid reise, sealhulgas Maega käinud Sitsiilias ja Tuneesias. Muljed väga head! Soovin teile kõigile kõigepealt terve püsimist ja oma töö edukalt jätkamist!
S

Siiri-Külli

Tahan paar head sõna öelda Prantsusmaa suure ringreisi kohta 19.-26. august. Reis meeldis, tempo pisut kiire, aga see-eest nägime palju. Muljed siiamaani settivad :) Giid Heigo Sahk tuntud headuses: alati läbilöögivõimeline, heatujuline, vürtsika huumoriga. Paneb ennast kuulama, ei taha ühtki sõna kaotsi lasta. Ja mis kõige uskumatum: mees nagu elav entsüklopeedia! Respekt! Reisijuht Ulla Kihva: armas, sõbralik, alati abivalmis ja missugune prantsuse keel, kadedaks tegev. Aitäh Ullale! Bussijuhid võlusid oma tagasihoidlikkuse ja tõelise professionaalsusega, sõita oli väga turvaline. Aitäh! Ja aitäh Germalole, mulle tundub, et me kohtume veel!
K

Kaie

Suured tänud Kreetele, kes tegi kõik ära, endal polnud vaja millegi pärast muretseda. Itaalia on ilus igast kandist. Eriti meeldis Alberobello, Ostuni ja Polignano al mare. Hotellid olid väga head, buss ja bussijuht tasemel. Ulve väga erudeeritud ja väga emotsionaalne. Veel kord tänud kogu Germalo perele. Reisin ka edaspidi teiega. Edu teile!
H

Heli

Tere, tubli Germalo ! Teie pöördumised kogu kriisiaja jooksul olid väga julgustavad ja innustavad.Eriti tore oli Mae Meruski Reisikiri Sitsiiliast. Olete Eesti väärikas pikaajaline reisifirma. Tänulik pikaajaline Germalo reisija
R

Reeli

Käisime Germaloga Kreekas. Kuna küsitlusleht jäi täitmata, kirjutan lühidalt siin. Reis oli väga tore, giid Tea asjatundlik, energiline ja sõbralik, reisisaatja Kersti abivalmis, hoolitsev ja sõbralik. Ka hotelliga (Arion) jäime väga rahule, perenaine Tatjana oli kogu aeg kohal ja lahkesti valmis tegema kõik, et külalisel oleks hea. Kasutage seda hotelli edaspidigi, sest kõik, kes grupist seal peatusid, olid rahul, parim hotell valikus olevatest.
T

Tiit ja Krista

Hea Germalo Reisid rahvas! Käisime koos abikaasaga Sitsiilias 26. septembrist kuni 3. oktoobrini k.a. Nii palju aega on sellestt kaunist reisist möödunud, kuid mälestused on tõeliselt soojad ja head. Päevad olid tihedad ja sisukad - programm oli väga huvitav ja mitmekesine. Oleme õnnelikud, et meie giid oli Mae Merusk. Kuna ta juba päris kaua elab vapralt Itaalias, saime ka meie sealsest elust ja olustikust küllalt ammendava ülevaate. Küsimusi aga jätkus giidile hulgaliselt. Armas Mae oskas meid üllatada oma teadmistega, kuid ta ise oli ka väga täpne, korrektne - seda kõike ta nõudis ka meilt. Grupp oli meil tore ja arusaaja ning mingeid eksesse ei toimunud. Elasime hotellis San Pietro ning jäime väga rahule teeninduse ja söögiga. Teenindajad on head professionaalid, töökad, naeratus alati suul. Bussidega sõitsime palju ning tuleb seda firmat kiita ja bussijuhte. Missugused oskused suure bussiga manööverdada kitsastel tänavatel - seda oskavad tõelised profid ning oma tööd armastavad inimesed.  Sitsiilias meeldis kõik - muljet avaldas Etna, Palermo linn (kuigi sõit sinna ja tagasi oli väsitav). Meie reisi eelis oli ehk see, et septembri lõpus on juba turiste vähem ning sellepärast jätkus kaubanduse, teeninduse, vaatamisväärsustega tutvumise ajal tähelepanu maksimaalselt meile. Suur aitäh kõigile, kes Sitsiilia reisi  korraldamisega tegelesid. Meie olime väga rahul.
K

Krista

Täname väga nii sisuka ja rõõmsa Provence reisi eest, me oleme vaimustuses ja loodame ka edaspidi Germalo`ga reisil käia!
V

Veronika

Kõigele vaatamata häid pühi teile kõigile! Te olete parimad! Suur aitäh nende toredate giidi-teisipäevade eest, mida küll kahjuks õnnestub vaadata siis, kui 11-12 tunnise arvutisistumise (aitäh distatantsõppele, mille tõttu tuleb igale õpilasele individuaalselt vastata) järel on veel jaksu vaadata, mis ilmas toimub või kellelt veel meil on tulnud peale õppurite. Väga-väga loodan, et olukord ikkagi läheb paremuse poole ning õnnestub siiski see juulikuine Pariisi-Londoni reis oma lapselastele võimaldada ja et selleks ajaks teie imetore firma töötab jälle täistuuridel
H

Helgi

Suured tänud kõikide toredate reisilugude ja piltide eest, mida olete mulle saatnud! Tänane virtuaalne kohtumine teie koostööpartneritega eri maadest oli nii tore, et lihtsalt pole sõnu! Kõik me tahaksime, et need praegused keerulised ajad mööduksid kiiresti, aga me ei tea, mis meid ees ootab. Kuni 2+2 jne kehtib, ei saa te meid reisile viia...
L

Liivi

Hea Germalo, olen jälginud teie poolt eriolukorra ajal edastatud giidide tervitusi ja arutelusid ning vaatasin ka viimast välisgiidide videot. Tore on teada, et reisidest tunneme puudust kõik, nii kliendid kui teenuse osutajad- reisibürood. Tänan teid, et olete nii leidlikud selle tühimiku kasvõi väikese osakesega täitma. Loodan samas, et lähiajal ikkagi ka tõelisi reisielamusi nautida saame. Soovin teile kogu südamest vastupidamist ja uue hooga käivitumist!
H

Helgi

Palju-palju Tänu Lugupeetud GERMALO. Hinge liigutav ettevõtmine! Tõesti parimad tunded ja lootused üle pikkade rusuvate nädalate! Sõprade tervitused eksootilistest maadest on tõesti super!. Kõik pole veel kadunud-elame ja REISIME!
K

Kristi

Osalesin reisil Moskva ja Kuldne ring 3.- 9. august 2019.a. Olen väga rahul nii reisi korralduse, teeninduse kui bussiteenusega. Hotellid olid väga puhtad ja mugavad, paremal tasemel kui mu varasemate reiside kogemus mitmete firmadega. Giid oli lausa vaimustav, teeb oma tööd väga hingestatult. Sain teada palju uut ja ka asju mida oleksin võinud oma elukogemuse ja varasema Venemaa kogemusega enne teada. Moskvas oleks võinud küll kauem olla, nt. 2 päeva. Reis rongiga on tore nostalgiline kogemus, sobib väga hästi bussireisi sissejuhatuseks. Teie firmat võib küll puhta südamega teistele soovitada. Kõige paremate soovidega!
K

Krista ja Tiit

Meie reis Wales-Cornwall toimus 17.-24. august 2019. Sellest on juba möödunud tublisti aega, kuid reisimuljed ei kustu, vaid lähevad järjest paremaks. Oleme valmis saanud ka reisipildid, mis toovad lähemale toredaid mälestusi, meenutusi, seiku reisist. Programm oli väga huvitav: kuningriigi ajalugu, mis tavainimesel polegi nii lihtne mõista ja aru saada. Kuid hästi selgelt ja huvitavalt rääkis sellest reisihuvilistele Heigo Sahk. Lõpmata kaunid ja pilku köitvad lossid, kindlused, aiad, huvitavad taimed, puud, lilled. Oli ju värviliste hortensiate aeg. Heigo oskas paljude tähelepanu suunata looduse ja taimede mitmekesisusele. Giidi hea huumor, mõnusad naljad olid väga omakohal hommikuti välja sõites ja lõbustasid meid pärastlõunal. Ühel päeval oli bussisõitu palju, kuid Heigo oskas seda mõnusalt sisustada. Väga meeldiv, alati abivalmis, rahulik, rõõmus oli Triin Kõbin - meie reisijuht. Bussijuht oli suurepärane, väga professionaalne oma töös.  See, et käisime nii mere ääres kui mägedes rikastas ja mitmekesistas reisi. Jõudumööda, tundes oma füüsilist jõudu sai ka ronitud mägedes. Imeilusad vaated looduses, kanarbikuväljad mägedes, tohutult lambakarju, veiseid- no pole ime, et paljud kunstnikud impressionistid, kirjanikud ammutasid eluks ja tööks jõudu. Meeldis see, et käisime väikestes maalilistes linnades ja külades ning nautisime suurlinna Bathi, Oxfordi. Ööbisime mitmetes hotellides, kuid kiitma peab kõiki majutusi. Mugavad ja laiad voodid, hea dušš. Paaris hotellis oli ka spaa. Inglise hommikusöök maitses väga. Hotellis Travelodge oli küll kahel hommikul pakid, kuid vahelduseks polnud see sugugi halb. Toad olid mugavad ja pesemine väga hea- no mida turistil veel vaja on. Hommikul reipalt ja rõõmsalt teele. Grupp oli suur (väiksem oleks ilmselt giidile, reisikaaslastele mugavam), kuid inimesed olid toredad - olime küllalt üksmeelsed. Jäime tõesti väga rahule ka käesoleva reisiga (11 aastat kokku oleme Germaloga reisinud). Iga päev oli uus ja huvitav. Silmailu oli tohutult palju. Parajalt oli aega vaatamisväärsustega tutvumiseks, aga oskuslikult oli giid ka vaba aega planeerinud. Suur aitäh ning palju jõudu, tervist kogu meeskonnale huvitavas, kuid raskes töös.
K

Koidu ja Aarne

Saabusime Lõuna-Aafrika ringreisilt, mis jäi 15. novembri ja 1. detsembri 2019 vahele. Giidiks oli meil asjalik ja kompetentne Ervin ning reisijuhiks imeline ja hea haldjas Kristel. Meie seekordne reis suurepärase Germalo-ga oli vähemalt seitsmeteistkümnes ja taas on suur rõõm tõdeda, et kõik oli jälle hästi organiseeritud ja sujus võrratult ning meie jäime taaskord reisiga väga rahule. Meeldis see, et päevaplaan ei olnud liiga tihe ja oli "õhku" ka sisse jäetud ning õhtuks jäi aega muljete „seedimiseks“. Hotellid olid korralikud ja teenindus väga hea. Reisiprogrammiga jäime samuti rahule, ei teadnud enne eriti palju külastatud paikadest, kuid nüüd saime hulganisti infot ja nägime ilusaid ja huvitavaid paiku. Kohalikud reisibussid olid väga korralikud ja mugavad. Eriliselt tahame kiita Germalot kohaliku koostööpartneri (giid Nickolaas Louw ehk Nick) valimise eest. Nick oli lihtsalt suurepärane nii organiseerimise kui suhtlemise poolest ning kindlasti aitas palju kaasa reisi sujumisele. Kõik oli meie jaoks alati varem sihtkohtadega läbi räägitud, jõudsime alati sihtkohtadesse õigeaegselt ja olime sinna oodatud. Giid Ervin väärib üksnes kiidusõnu, ta oli asjalik, hoidis parajat tempot, meie kireva seltskonna "kantseldamisega" tuli Ervin suurepäraselt toime. Kui oli vaja end kehtestada, tegi Ervin seda veenvalt, sõbralikult ja meeldivalt ning andis korraldused ja reeglid  grupile edasi viisil, et kõigile oleks selge, et nii on ja nii jääb.  Reisi tagala kindlustajana oli Kristel ületamatu! Kristeli abistavad nõuanded, teated, naeratused ja kallistused kogu reisi vältel olid reisisellide jaoks innustavad ja tujutõstvad, mis tegi ka raskemad hetked meeldivateks. Kristeli õlapatsutused, rõõmus tuju ja abivalmis olek jätsid märkamatuks tema töömured, mis igal reisil ikka ette tulevad. Kristel sobib hästi inimestega tegelema, kuna ta on inimesena soe ja hea ning vahetu suhtleja.     Täname Kristelit ja Ervinit, et nad tegid meie reisi mõnusaks, vahvaks ja huvitavaks, soovime neile tulevikuks vaid häid reisijaid ning pikka karjääri, kuna nende amet sobib neile väga hästi! Germalo Reisid OÜ-le suur tänu hästi korraldatud reisi eest! Kasutame kindlasti ka edaspidi teie teenuseid ning soovitame julgesti tegema seda ka oma sõpradele ja tuttavatele.
V

Vello

Viibisime abikaasaga 30.10.- 06.11.2019 Iisraeli ringreisil, nüüd on muljed veidi kristalliseerunud ning tahaks kogu firmale avaldada tänu. Kõigepealt- sõit oli (nagu tavaliselt Teie firma poolt) väga hästi ettevalmistatud ja korraldatud. Teiseks tahan tänada giide Helen Haasa ja Aviva Ratchikut (muide teda tunneme veel sellest ajast, kui ta Sauel elas), kuna tänu nende kahe daami oivalisele koostööle õnnestus kõik väga hästi - maakeeles 100%. Suhteliselt lühikese aja jooksul saime teada väga palju huvitavat ja jõudsime käia tõesti väga ajaloolistes kohtades. Kuna see ei olnud meie esimene sõit Germaloga, siis tundub, et hea reisikvaliteet on Teie firma igapäevane norm. Veel kord suured tänud ja eriti giididele. Varasemast ajast palume anda ka tänud Raivo Haabile ja Martti Kaldale, kellega olema ka koos reisinud.
E

Ene

Olin puhkusel Iisraeli ringreisil. Jäin sõiduga väga rahule, eriti Iisraeli giidi Avivaga. Pole enne näinud nii suure pühendumisega oma tööd tegevat giidi. Bussis sõites ta absoluutselt kogu aeg tutvustas meile oma maad, kultuuri, kombeid, usku jne. Ja väga huvitavalt! Ei saanud isegi tukkuma jääda ... võib öelda, et meie Eesti giidile, Helenile, ta ei andnud alati nn. sõna. Aga Helen tabas alati Aviva pause ja hakkas siis kohe oma laialdasi teadmisi kogu piirkonna ja ajaloo kohta meiega jagama. Helen oli ka väga hooliv ja viis Jeruusalemmas, õhtul pimedas, mitu väikest gruppi turule. Käis edasi tagasi. Aitas ka alati ostude tegemisel, kui tekkis keelega raskusi. Pikk pai talle! Aviva püüdis igal hetkel teha nii, et me sellel reisil end hästi tunneksime. Tahan kindlasti rääkida, nendest kaelas rippuvatest"karbikestest" ja kõrvaklappidest. Need on ekskursioonidel imehead asjad. Kuigi olen paljudel reisidel käinud, nägin ja kogesin neid esimest korda. Seistes kauni kiriku ees, on mul võimalus ringi käia, pildistada ja samal ajal kuulda, mida giid räägib. Super! See kuulmine väldib ka mahajäämist ja ärakadumist. Suur tänu selle eest! Mulle meeldis ka see, et sellel reisil olid õhtusöögid samas hotellis. Noored võib olla sooviksid õhtul omal käel minna linnapeale ja süüa-juua, aga vanematel inimestel oli väga mugav pärast väsitavat päeva kohe hotellis süüa kõht täis ja puhata. Täis kõhuga on ka jõudu hotelli ümber jalutada ja ka istet võtta kuskil veini rüübates. Söögid olid imehead ja valik väga rikkalik!!! Loodan väga, et te oskate kohe ka järgmiseks aastaks soovitada reisi, kus on õhtusöögid sees. Tänan veel kord giide Aviva Ratchikut ja Helen Haasa! Loomulikult tervitan Mariannet ja Aleksandrit ja soovin Germalole ikka häid ideid ja edu!
R

Reet

Jaapani reis oli super, üks paremaid. Sujuv, hästi korraldatud ja täiega lahe. Hotellid olid head ja mõnusad. Meie reisigrupp oli ka tore, mõistlik ja sõbralik (seda ei juhtu alati). Reisimise huvi järjest suureneb. Soovin teile mõnusaid reise ja kõike head. Tore oleks veel kohtuda.
R

Riina

Käisin oma esimesel suurel kuumamaa reisil Tais ja tahan Teid tänada suurepärase reisi eest. Mulle meeldis kõik- nii reisikorraldus (transport,majutus jne.) kui ka reisikava. Mõni peatuskoht, näiteks džungli hotell, oli lausa uskumatu. Üks asi on kui ma loen paberilt reisikava, kuid kohale jõudes ja oma silmaga näha on hoopis midagi muud. Vapustav! Ja esimese korra jaoks oli kõike parasjagu- vaba aega isegi liiga palju. Veel sooviks tänada meie giid-reisisaatjat Mirjamit. Väga tore ja julge on reisida inimesega, kes teeb kõik selleks, et tunneksid ennast võõras keskkonnas mugavalt. Mirjam räägib elust ja olust nii, et sa ikka tahaks kuulata, põimides jutu sisse ka oma tähelepanekuid ja kogemusi. Kindlasti räägin reisist ja soovitan oma tuttavatele Teie reisifirmat. See oli juba teine suur reis, mille korraldus oli super. Suured tänud veel kord. Loodetavasti kohtume uuel aastal jälle.
A

Aili

Minul olid tõeliselt positiivsed elamused ja väga lahe puhkus. Positiivset emotsiooni lisas kindlasti ka soe ja sõbralik reisi korraldus. Tänu ja heade soovidega! Jaapan, 2018.
A

Aive ja Liia

Täname toreda ja meeldejääva reisi eest! Jäime väga rahule. Omaan pakub tõesti igale maitsele midagi! Edu, õnnelikke reise ja aega enda puhkuse jaoks ka! Heade soovidega!
M

Mary ja Mart

Reis Hiinasse oli väga tore. Hiina reisiprogramm oli väga hästi koostatud. Selle reisi tegi imeliseks  suurte teadmistega ja meie kõigiga arvestav giid Raivo. Tandemina Siret ja Raivo olid lihtsalt super. Soovitame seda reisi kõigile. Suur-suur aitäh veel kord giididele meie poolt. Sügis, 2019.
H

Hiie ja Koit

Täname Germalo meeskonda sisuka ja meeldejääva reisi eest meie kolmandal reisil Itaaliasse, seekord Toscanasse. Eraldi palume edastada tänusõnad meid saatnud giidile Ulve Kärpukile, kes säras meile need seitse reisipäeva sama eredalt kui Toscana päike ning kelle elukogemus ja teadmised aitavad meil veelgi paremini mõista seda imelist maad ja seal elavaid inimesi. Jääme ootama uusi reisielamusi koos Germaloga.
A

Anu ja Hillar

Tere Germalo pere! Suurimad siirad tänud Ameerika Ühendriikide reisi eest, nii korraldusliku poole pealt kui ka Piretile. Mõtisklesime sellele reisile minekust juba paar aastat, aga tõuke sinna minna, andis ilmselt oma kolleegi ülipositiivne tagasiside samalt reisilt. Reis oli intensiivne, aga kui nii kaugele sõita, siis hing ihkaks näha võimalikult palju. Oleme siiralt tänulikud selle kogemuse eest! Eriline tänu Piretile, kes oli kui kirsiks tordil, väga põhjalike teadmistega ja mõnusa huumori ja ütlemistega. Praegu tundub, et järgmise reisi sihtkoht polegi nii oluline, olulisem tundub see, et koos Piretiga seda teha. Ameerika Ühendriikidesse koos Germaloga reisiks kindlasti veel. Ja praegu tundub, et sama reisi teeks läbi juba ehk ka nii 3 aasta pärast. Oli palju armumisi ja tahaks väga tagasi. Aga uute sihtkohtadega Ameerikas ei kõhkleks hetkegi, kohtuksime kindlasti taas. Palju edu ja rahulolevaid kliente! Piretile kallid Pärnust! 
J

Jaanus

Väga huvitav, silmaringi laiendav ja elamusterohke reis oli. Olen väga rahul Teiepoolse pakutud reisi korraldamisega, väga põhjaliku giidide tööga ja Teie reisisaatja hoolivusega. Kindlasti kohtume uutel rännakutel! Jaapan, 2018.
E

Erkki

Tänud asjatundliku, professionaalse ja hoolitseva reisikorralduse eest! Viibisin sellisel grupireisil esmakordselt ja see jättis mulle väga soodsa mulje, olen sellest jõudnud rääkida ka juba oma sõpradele, kes edaspidi tõsiselt sirvivad Germalo reisikalendrit, mitte ei otsi autojuhti, kes safarile viiks. Kindlasti tahaks tulla teiega reisile ka edaspidi. Tervitused ka Hannesele! Minu poolt 10 punkti 10 st! Tansaania, 2019.