Hispaania - Costa Brava puhkus

Hispaania - Costa Brava puhkus

13.09.2025 - 20.09.2025
 Hind al 969
Ooteleht
220 km pikkune Costa Brava rannik, tõlkes „metsik rannik”, ulatub Prantusmaa piirist kuni Blanesi jõe suudmeni, kus saab alguse Barcelona provints ja Costa Maresme. Oma nime on rannik pälvinud kaljuse maastiku tõttu, mis ulatub Püreneedest kohati kuni Vahemereni välja. Otse merre langevate kaljude vahele jäävad rahulikud lahedsopid oma liivaste randadega.
Tänaseks on turism vallutanud suure osa Costa Brava rannikust. Rahulike kalurikülade juurde on kerkinud kuurortid, kus nii aktiivset tegevust kui ka mõnusat rannapuhkust leidub igale maitsele.

Kauni liivarannaga Calella de Mar’i kuurort paikneb Kataloonia pealinnast Barcelonast u 50 km ja regiooni keskusest Geronast u 45 km kaugusel. Calella de Mar'is on väga head võimalused nii perfektseks rannapuhkuseks kui ka võimaluseks peatuda rannaäärses hotellis tehes siit päevaseid väljasõite nii Kataloonia pealinna Barcelonasse kui ka kogu Costa Brava ranniku meeleolukatesse küladesse.
Calella de Mar’is on peenikese valge liivaga rand, mitmed meelelahutuskeskused turistidele suunatud esinemisprogrammidega, ohtralt ostuvõimalusi, õhtuti metropoliitselt elav jalakäijatetänav ja mereäärne promenaad ning mitmekesine valik häid restorane. Tänu ka õhtuti väga heale rongiühendusele Barcelonaga võib ühtlasi meeldivalt ühendada ka päevase rannapuhkuse ning õhtuse kultuuripuhkuse Barcelonas. Peredele sobib Calella de Mar’i kuurort eelkõige aga mugavate ja ruumikate tubadega hotellide ning suurepärase ranna, samuti enamasti rahulike rannavete poolest. Lisaks asuvad Costa Brava rannikul mitmed veepargid (Aqua Brava - Roses; Aquadiver - Platja d’Aro; Water World - Lloret de Mar) ja loodus- ning seikluspargid (Marineland).

 

Suurepärane, u. 3 km pikk ja pea 60 m lai liivarand, ei teki ülerahvastatuse tunnet
Väga lai valik erinevaid vabaajaveetmise võimalusi
Barcelona lähedus ja väga head transpordiühendused
Hotellid paiknevad rannale lähedal
Suurepärane võimalus külastaga ka Andorra Vürstiriiki
Lisaks katalaani ja hispaania keelele, saab suurepäraselt hakkama ka inglise ja saksa keelega
Õhtuti võib olla piirkonniti kärarikas
Kohati "liiga palju" briti ja saksa turiste
13.09.2025 - 20.09.2025
 Hind al 969
Ooteleht

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

G
Gerli
Viibisime 21-28.aprill. 2024.a. ("koolivaheajal") Gran Canarial puhkusereisiga ja võtsime mõned ekskursioonid. Miks valisime selle võimaluse, aga sellepärast, et lapsed saaksid vaikselt harjuda ekskursioonidel käimisega. Suur tänu selle võimaluse eest. Suur tänu meie giidile Kaiele. Kes meile nii huvitavaid fakte ja infot jagas ja samas hoidis sellist eriliselt mõnusat tasakaalu puhkuse - ja kultuurireisi vahel. Lastele (8 ja 12) väga meeldis. Olime väga tänulikud, et saime ööbida peretoas kõik koos. Selliseid hotell, kus on peretoad võiksid alati olla valikus. Siis ehk kasvab käesolevatest lastest taas põlvkond, kes oskavad hinnata ajalugu, kultuuri kui nad juba maast madalast seda kuulevad / näevad. Suur tänu veel kord.
M
Marina ja Mihhail
Tere! Viibisime Sardiinia-Korsika reisil 28.8-4.9.21. Reis väga meeldis, kōik möödus sujuvalt. Eriti tahame tänada meie giidi Triinu Borgat. Ta oli väga sōbralik, tähelepanelik, tema ekskursioonid oli väga pōnevad. Meil oli komfortne ja tore olla sellel reisil. See oli esimene reis Germalo Reisidega ja jäime väga rahule. Parimad soovid kōikidele Germalo töötajale. Marina ja Mihhail