Liitu uudiskirjaga siit >
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
  Prindi

Hispaania - Costa Brava - Ekskursioonid

EKSKURSIOONID
Ekskursioonid toimuvad eesti keeles. Palume ekskursioonid ette tellida.

Kohapeal tellides on kõik ekskursioonid 5% kallimad ning ekskursioonile pääs sõltub vabade kohtade olemasolust! Ekskursioonid toimuvad juhul kui on vähemalt 15 soovijat.
 

ÕHTUNE BARCELONA

Peale lõunat sõidame Barcelona kesklinna, kus teeme jalutuskäigu Las Ramblas`el, mis on tõenäoliselt üks vahemeremaade elavamaid promenaade. Suurelt osalt jalakäijatele mõeldud avenüü sirgub Kataloonia väljakult sadama suunas. Siin kohtab palju tänavakunstnikke, miime, lille- ja linnumüüjaid, kioske – elu keeb Las Ramblas`el ühtviisi nii päeval kui öösel. Teeme ekskursiooni Barcelona gooti linnosas – katedraal, Placa Reial. Õhtul läheme vaatama kuulsat muusika- ja valgusshowd Barcelona purskkaevude juures.

Hind: 18,53 EUR / 290 EEK


VÄLJASÕIT BARCELONA LÄHISTELE
MONTSERRAT` KLOOSTER JA VILAFRANCA DEl PENEDÈS

Täna teeme soovijatega väljasõidu Barcelona lähistele Montserrat’ kloostrisse. Külastame ka Vilafranca del Penedési. Vilafranca del Penedés on kuulus Hispaania veini ja vahuveini piirkond. Külastame mõnda huvitavat bodegat ja degusteerime seda vahutavat jooki.

Ekskursiooni hind: 37,71 EUR / 590 EEK

* Montserrat klooster tasuta
* Montserrat funikulöör 7,45 EUR, seeniorid 6,70 EUR, 4,10 EUR lapsed
* Vilafranca dei Penedèsi veinidegusteerimine 6 EUR
 

FIGUERES – CADAQUES – PÙBOL

Costa Brava üheks tuntumaks persooniks on kahtlemata Salvador Dali. Dalile oli see „metsik rannik” nii koduks kui ka ammendamatuks inspiratsiooniallikaks. Sõidame Figueresesse, külastame kuulsat Dali teatermuusemi. Edasi viib meie teekond meid Cadaquesi linnakesse – valged majad, kaluripaadid, väikesed tänavad ja tänavakohvikud – massiturism pole siia tunginud. Pùbol on täis keskaegset hõngu. Vaatame uhket 14 sajandist pärit Sant Pere kirikut ja kindlust, mille 1968 a ostis Dali oma abikaasale Galale kingituseks ning kuhu Gala 1982 a ka maeti.

Ekskursiooni hind: 37,71 EUR /  590 EEK

* Salvador Dali teatermuuseum 7 EUR (rühmahind)
* Rongisõit Cadaquesis 7,50 EUR
* Puboli kindlus 5 EUR (rühmahind)
 

ANDORRA VÜRSTIRIIK

Päevane väljasõit Andorrasse. Andorra on Püreneede jalamil asetsev väike vürstiriik u 70000 elanikuga. Külastame kõrgete mägede vahele surutud pealinna Andorra La Vellat, teeme väikese jalutuskäigu. Andorra on tuntud ka oma maksuvaba kaubanduse poolest. Siin on ohtralt kaubanduskeskusi, tehnika-, juveeli- ja parfüümipoode, spordipoode jne. Teilegi jääb aega, et soovi korral sisseoste teha.

Ekskursiooin hind: 37,71 EUR / 590 EEK


GERONA

Teeme väljasõidu toredasse keskaegsesse Geronasse. Olles tänapäeval elav tudengilinn, on Gerona täis erilist hõngu – kitsad tänavad ja trepid, kirikute ja paleede uhked fassaadid. Külastame Gerona katedraali, mis on Hispaania gooti arhitektuuri suurepäraseks näiteks. Soovijad võivad nautida vaateid hästi säilinud keskaegsel linnamüüril jalutades.

Ekskursiooni hind: 24,93 EUR / 390 EEK

* Girona katedraal 5 EUR, 3 EUR al 65a.
 

BARCELONA JA FLAMENCO

Barcelona on kuulus ka oma nii kaasaegse kui ka vanema arhitektuuri poolest. Ning paljud kaasaja arhitektid on inspiratsiooni saanud Barcelona „kõige kuulsama poja”, modernistist arhitekti Antoni Gaudi töödest. Tema unikaalne stiil torkab silma paljudes paikades siin linnas, alates pooleliolevast Sagrada Familia kirikust lõpetades lambipostidega Placa Reial väljakul südalinnas. Külastamegi Sagrada Familia kirikut, samuti Güelli parki. Barcelona kuulus Casa Mila on Gaudi poolt oma kliendile disainitud korterite kompleks. Üks korteritest on vaatamiseks avatud ka külalistele. Soovijatel on võimalik seda külastada. Lõuna ajal soaovitame einestada mõnes toredas söögikohas proovides näiteks paellat või külastada kuulsat Barcelona turgu La Boqueriat. Soovijatega külastame õhtul tüüpilist Barcelona tapase baari. Soovijatel on võimalus vaadata tõeliselt kütkestavat flamenco etendust.

Ekskursiooni hind: 37,71 EUR / 590 EEK

* Sagrada Familia 10,50 EUR (rühmahind)
* Flamenco etendus u 30 EUR
* Casa Milà 14 EUR täispilet, 10 EUR tudengid
* Casa Battlò 18,15 EUR, 14,55 EUR tudengid ja seeniorid
 

ÕHTUNE RÜÜTLITURNIIR

Soovijatel võimalik külastada keskaegse rüütliturniiri etendust.

Hind: -

Rüütliturniiri pilet koos õhtusöögiga u 35 EUR

Oluline teada:
Barcelona ekskursioonide päevadel ei jõuta hotelli tagasi õhtusöögi ajaks (flamenco, maagilised purskkaevud). Võimalusel saab hotellist kaasa lõunasöögi pakid (lunch-box).
Tasulised sissepääsud ei sisaldu ekskursiooni hinnas ning makstakse kohapeal.
Muuseumide ja tasuliste sissepääsude hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast.
Prindi lehekülg Küsi lisainfot +372 611 0600

Germalo Reisid on ETFL liige

Pildigalerii