Liitu uudiskirjaga siit >
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele
 • Reisigurmaanidele

Kreeka - Loutraki

Kõrghetked: Kaunis Korinthose laht, Delfi pühamu ja Meteora kaljukloostrid, Ateena, Hydra, Mandri-Kreeka kauneim linn Nafplio, Epidaurose teater ja Olümpia, puhkus mere ääres.
Transport: lennuk, buss, lennuk
 
Aeg: 08.09.11-15.09.11
Kestvus: 8 päeva
Hind: al 499.00 €
Prindi

Üldinfo

Mõni reis lihtsalt hõlmab kõike – tuhandeaastast ajalugu, antiikmonumente, kauneid kabeleid ja stressivaba eluviisi. Kreeka on tuntud kui legendide, traditsioonide ja arhitektuuri-imede maa, kuid mitte ainult – Kreeka pakub ka imelist loodust: kauneid saari nagu Hydra ning loodusimesid nagu Meteoora hallid kivirahnud. Kreeka on täiuslik puhkuse veetmise paik neile, kes ihkavad päikese silitust, sest kaks kolmandikku aastast asub see maa selge päikeselise taeva all. Merevesi on kaua soe, ujuda saab aprilli lõpust novembrini. Huvitav on, et ka öösel vee temperatuur ei lange, olles hommikul sama mõnus kui õhtupoolikulgi. Päikeseloojang, sumedad suveõhtud ja suvine tähistaevas mererannal on omaette vaatamisväärsused. Rannamõnudele lisaks olete oodatud osa võtma meie rikkalikust ekskursiooniprogrammist.
Tule meiega argipäeva eest pakku!
AHVATLEVAD PAKKUMISED - JUMALIKE VÕIMALUSTE MAA
* Soodushinnad kehtivad kõikidele uutele broneeringutele!

Lisainfot Kreeka kohta leiate siit > Kreeka


Loutraki

Päikesest hellitatud linn sügavsinise Vahemere ääres on üks vähestest Kreeka kuurortidest, kust tänu on kesksele asukohale on kättesaadavad peaaegu kõik tähtsamad vaatamisväärsused.
Loutrakit peetakse Hellase vanimaks kuurordiks, mida antiikajal tunti Thermai nime all (Thermia Artemida oli ravivate mineraalvete kaitsejumalanna). Seda peeti Hellase turismikeskuseks ja terapeutiliseks paigaks tänu ravivatele mineraalvee allikatele, mille vett joodi ja kus juba antiikajal kümmeldi. Sellest annavad tunnistust iidsete majade varemed allikate läheduses ja kuulsate ajalookroonikute üleskirjutused.
Õdusa Loutraki kuurordi asukoht võimsa Korintose linna läheduses Isthmose maakitsuse kõrval ning tänapäevalgi tähtsate teede sõlmpunktis, teeb sellest põneva ja toimeka linna. Ateena on pooleteise, Korintos poole, Mükeene ja Naphlion tunnise sõidu kaugusel. Märkimist väärivad ka Loutraki lähistel mägedes asuvad väikesed õigeusu kloostrid, maalilised merevaated, ümberringi paiknevad mäed ja läheduses asuv helesinise veega Vougliameni e. Sinine järv.


Kreeka:

Pindala: 131,940 km²
Rahvaarv: 10,665,989 elanikku
Pealinn: Ateena – 3,194,000 elanikku
Keel: kreeka
Usk: Kreeka-õigeusu
Ajavahe: Kreeka on Eestiga samas ajas.
Ilm: Vahemereline, kuuma suve ja pehme talvega kliima.
Raha: Kehtiv raha on euro. 1 euro on u. 15.65 krooni.
Krediitkaadid ja ATMid Hotellides, suuremates restoranides ja ostukeskustes saab maksta ka krediitkaardiga. Bensiinijaamades krediitkaardiga maksta ei saa. Raha väljavõtmise korral sularahaautomaadist läheb maha teenustasu 2,5% summa pealt + 30 krooni.

Tutvu ka Kreeka klasssikalise ringreisiga!
Prindi lehekülg Küsi lisainfot
6 110 600, 6 110 601, 6 110 602, 6 110 604, 6 110 605, 6 110 607, 6 110 608

Germalo Reisid on ETFL liige

Pildigalerii