Itaalia järved ja mäed – Euroopa eliitpaigad

Itaalia järved ja mäed – Euroopa eliitpaigad

29.08.2021 - 04.09.2021
 Hind al 899
Broneeri
Reis Põhja-Itaalia kauneimatesse piirkondadesse. Imelised järved ja kaunid järverannad, meeleolukad vaated nii vee pealt kui mägedest - lopsakas loodus, unikaalsed villad ja aiad. Kõigele raamiks hurmav Itaalia köök ja Itaalia tuntuimad veinid.
LA BELLA ITALIA VI ASPETTA!

Lugege meie giidide kohta lisaks siit >

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-RIIA JA RIIA-MILANO
Kogunemine Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas , kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Riia  (lennunumber BT314, kohalikud kellaajad) ja lend Riia-Milano (lennugraafik täpsustamisel, lennunumber BT629, kohalikud kellaajad). Palume kontrollida kogunemise ja lennuaega ka vahetult enne reisi!
Alustame sõitu Põhja-Itaalia kuulsate järvede piirkonda. Järgneval kahel ööl majutume Maggiore järve kaldal asuvas hotellis Villa Carlotta*** või sarnases.

2. päev LAGO MAGGIORE
Hommikusöök hotellis. Tänase päeva pühendame Maggiore järvele ja tema kaunitele saartele.
Alustame laevaga teekonda Lago Maggiorel. Kõigepealt suundume Isola Bella saarele. Sealne Borromini valdusesse kuuluv 17. sajandil ehitatud barokne palazzo vääriks oma aedadega rohkematki kui lihtsalt Ilusa Saare nime. Meie ees avanev saar on elegantne, väärikas ja pidulik ning rikas kunstivarade poolest. Pärast palazzo külastamist teeme lõõgastava jalutuskäigu aedades, mille eksootilised taimed pakuvad vaatajaile imelisi värve ja lõhnu. Edasi viib laevasõit meid Isola dei Pescatori ehk Kalurite saarele, kus on võimalik lõunastada mõnes oivalises kalarestoranis. Külastame ka järve suurimat, Isola Madre saart. Paik on kuulus asaleade, kameeliate, rododendronite ja visteeriatega ehitud paviljonide poolest. 200-aastased kašmiiri küpressid, mis siin kasvavad, on ühed võimsaimad omataolised Euroopas. Lisaks ehivad saart sidrunid ja hibiskused. Isola Madrel asuvas palazzos näeme ka 17. sajandi teatriajaloo kollektsiooni. Laevasõidul näeme ka Caterina del Sasso kloostrit, mis on rajatud kõrgele kaljule Lago Maggiore kohal.

3. päev LOCARNO - LUGANO
Hommikusöök hotellis. Edasi suundume Alpide jalamil asuvasse väikelinna Locarnosse. Linna kuulsaim vaatamisväärsus on kaljude kohal kõrguv palverändurite pühamu Madonna del Sasso. Linn on tuntud ka olulise rahvusvahelise filmifestivali toimumispaigana. Külastame veel üht seitsmest järvest, mis paikneb Itaalia ja Šveitsi vahel – Lugano. Imetleme kauneid mägede- ja järvevaateid. Jõuame Como järve äärde. Ööbime järgneval kahel ööl hotellis Fioroni Bellagio*** või sarnases.

4. päev COMO JÄRV
Hommikusöök hotellis. Suundume Como linna ja tutvume selle vanalinna ja ajalooga. Liigume kaunite villade juurde.
Külastame üht Como järve kauneimat villat – Villa Carlottat. See paik on suurepärane näide looduse ja inimese harmoonilisest koostööst. Villa laiub koos muuseumite ning aedadega 70 000 ruutmeetril. Rahuliku arhitektuuriga villa on ümbritsetud aiaga, kus inimkäte loodud skulptuurid, trepid ja purskkaevud moodustavad muinasjutuliselt kauni pargi järve ja mägede vahel, taustaks hiiglaslikud Dolomiidid. Eelmisel sajandil on villa olnud Grand Touri kohustuslikuks peatuspaigaks ja siit on paljud kunstnikud saanud inspiratsiooni oma teoste loomiseks. Villas avaneb meil võimalus tutvuda Canova, Thorvaldseni ja Havezi loominguga.
Villa Balbianello asub Como ranniku kõrgeimas punktis. Lisaks villa ilule ja rikkusele avanevad siit kaunimad vaated järvele. Suundume järve kuulsaimasse piirkonda, mida tänu rohketele parkidele, mis jäävad järve kaldale, nimetatakse ka asaleade rannikuks.  Sõidame laevaga järvel Belaggiosse tagasi.
Õhtu saab veeta Bellagio linnakeses, mida tuntakse kui Como järve pärli. Piirkond oli kuulus juba Vana-Rooma ajal.

5. päev MILANO - GARDA JÄRV
Hommikusöök hotellis. Sõidame Milanosse.
Sõidame suursugusesse Milanosse, kus meie pilku püüavad Duomo, La Scala ning Vittorio-Emmanueli galeriid. Soovijatel on võimalik tõusta Milano toomkiriku katuseterrassile ja nautida selle võimsa ehituse suursugusust ning hunnituid vaateid. Võimalusel külastame ekskursiooni käigus ka kuulsat La Scala ooperiteatrit. 
Jõuame Garda järve äärde ning edasi sõidame mööda maalilist teed Garda järve ääres. 
Ööbime Riva del Garda linnakeses Garda põhjakaldal hotellis La Perla*** või sarnases.

6. päev GARDA JÄRV - MONTE BALDO - SIRMIONE
Hommikusöök hotellis. Täna avastame Garda järve ja tema kauneimaid paiku.
Garda järve piirkond on tuntud ka oliiviistanduste ja sidrunipuude poolest. Garda läänekaldal näemegi sajanditevanuseid kasvuhooneid, sidrunite kasvatamiseks loodud limonaiasid, millest on Goethe oma reisikirjades ka jutustanud. Külastame ka ise üht kohalikku limonaiat.  
Seejärel tõuseme Monte Baldo mäele, et imetleda taas kauneid vaateid.
Edasi jõuame maalilisse Sirmionesse. See luksuslik keskus kitsal Garda järve poolsaarekesel on eelkõige tuntud promeneerimise ja ostlemise paigana. Ajaloos oli see paik tähtis nii vanadele roomlastele kui ka Verona valitsejatele.
Sõidame Veneto maakonda ja peatume väikeseks jalutuskäiguks Palmanova linnas, mis on ideaalselt sümmeetriline ja tähekujuline. Selliseid kindluslinnasid hakati ehitama renessansi ajal. Ööbime hotellis***.

7. päev LEND TRIESTE–TALLINN
Sõidame Trieste lennujaama ja meid ootab lend tagasi koju. Lend Trieste-Tallinn  (lennugraafik täpsustamisel, lennunumber BT7702, kohalikud kellaajad).

Reisi hind

899 €* / 946 €
* Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.

Reisi hind sisaldab:
 • Lennupilet liinilendudele Tallinn-Riia-Milano ja  Trieste-Tallinn (Air Baltic);
 • lennujaamamaksud, käibemaks;
 • sõit mugavusega bussis;
 • majutus vastavalt programmile 6 ööd hotellides***/**** (2-in toad), 6 hommikusööki;
 • ekskursioonid eesti keeles vastavalt programmile, giidi/reisisaatja teenus.
Lisakulud
Lisatasu eest on võimalik:
 • Ühene majutus hotellis täpsustamisel
 • Tervisekindlustus al. 9,44 €, maksumus sõltuvalt vanusest (kuni 65 a., vanematele kõrgem tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
 • Toitlustamine lennukis lisatasu eest pardamenüü alusel!
Reisi hinnas ei sisaldu sissepääsud muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
 • Monte Baldo tõstuk 20 €
 • Limonaia külastus ja degusteerimine al. 5 €
 • Villa Balbianello 21 € (rühmapilet koos kohaliku giidiga)
 • Villa Carlotta 9 € (rühmahind)
 • Laevapilet Villa Carlotta-Villa Balbianello-Bellagio 12 €
 • Madonna del Sasso funikulöör Locarnos 7,20 CHF
 • Maggiore järve laev 20 €
 • Maggiore järve Isola Bella ja Isola Madre saarte paleed 21 € (rühmapilet)
 • La Scala teater 9 €
 • Duomo di Milano 3 €; koos terrasside külastusega 13 €
Sissepääsude hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!
Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.

Lisainfo

Lennuinfo
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kaaluga kuni 20 kg ja mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 32x84x56 cm. Kui kaks või enam reisijat reisivad ühe grupina (perekond) või kui nad registreerisid lennule koos, siis summeeritakse kontrollitud pagasi kaalupiirang, ent pagasi ühe ühiku kaal ei tohi siiski ületada 32 kg.
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ainult ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg ja käsipagasi maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 56x45x25 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul:
Lennud Tallinn-Riia-Milano (liinilend), toitlustus lennul lisatasu eest pardamenüü alusel.
Otselend Trieste-Tallinn (tellimuslend), hinnas sisaldub kerge eine lennukis (võileib, vesi, kohv või tee).

PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
MEELDEJÄÄVAT REISI!
 

Viisa ja dokumendid

Itaaliasse reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Siseneda võib nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel. 
29.08.2021 - 04.09.2021
 Hind al 899
Broneeri

Vaata reisimarsruuti

 • Itaalia järved ja mäed – Euroopa eliitpaigad

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

A
Aime
Hea Germalo, olen teie firmaga teinud mitmeid reise, sealhulgas Maega käinud Sitsiilias ja Tuneesias. Muljed väga head! Soovin teile kõigile kõigepealt terve püsimist ja oma töö edukalt jätkamist!
S
Sirje ja Urmas
Täname Eesti reiside eest! Meie Ida-Virumaa reis oli hästi korraldatud ja giid Raivo väga hea (esimest korda temaga reisil), bussijuht Margus samuti! Hotellituba oli ka meeldivalt suur, lausa kahetoaline! :) Täname!