Reisikindlustus

Soovitame kindlasti enne reisi valida endale sobivaim reisikindlustuse pakkuja. Juhime reisijate tähelepanu sellele, et erinevatel kindlustusfirmadel on erinevad tingimused ning need võivad ajas ka muutuda.
Germalo Reiside kindlustuspartner on Salva Kindlustus. Salva tervisekindlustus katab haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud kulud ravimite maksumusest kuni koju tagasipöördumisega seotud väljaminekuteni. Lisaks on võimalik valida kindlustuskaitse ka sääraste ebameeldivuste vastu nagu reisi ärajäämine, lennule hilinemine, pagasi kadumine/ kahjustumine või looduskatastroofi/ terroriakti/ rahvarahutuste tõttu tekkinud reisitõrge.
Germalo Reiside kindlustuspartner Salva Kindlustus hüvitab tervisekindlustuse alusel COVID-19 haigestumise tõttu tekkinud ravikulud (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile). Samuti katab Salva lisakulutused majutusele karantiini sattumise korral ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumuse kuni 1500€ eeldusel, et kindlustatul on meditsiiniliselt kinnitatud COVID-19 haigestumine. Kindlustuskaitse laieneb juba ka kehtivatele lepingutele.
Reisitõrkekindlustus hüvitab kasutamata reisipaketi maksumuse juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Kindlustuskaitse laieneb juba ka kehtivatele lepingutele. Reisitõrkekindlustus tuleb vormistada 7p jooksul reisi esimese osamakse tasumisest. Varem tehtud broneeringutele on võimalik lisada tervisekindlustus, aga mitte enam reisitõrkekindlustust juhul kui reisini on vähem kui kolm kuud.