Hispaania - puhkus Costa del Soli päikeserannikul

Hispaania - puhkus Costa del Soli päikeserannikul

18.04.2026 - 25.04.2026
 Hind al 799
Ooteleht
Al Andaluz ehk Andaluusia – see on päike, lõpmatud õlipuuväljad, sini-sinine meri ja sulam erinevatest kultuuridest.
Marbella ja tema lähiümbrus pakub võrratut olustikku nädalaseks päikeseliseks puhkuseks. Piirkonna valged külad, lilledega täidetud sisehoovid ja linnakeste käänulised tänavad, mõnusad liivarannad ning mereäärne promenaad Marbella ja luksusliku Puerto Banuse jahisadama vahel loovad ainulaadse puhkusemiljöö. Ja just Marbella on Andaluusia ranniku 'suur klassika' tänu oma kliimale, looduslikule keskkonnale, rannikule ja ennekõike ka rahva sõbralikkusele. Kitsad, õitsevate buganviliatega kaunistatud, tänavakesed võluvad südalinnas jalutajaid. Mereäärne rannapromenaad kutsub aga tervislikule jalutuskäigule hommikul ja sulnile lonkimisele pärast päikeseloojangut.
Marbella on Malaga järel suuruselt ja tähtsuseslt teine Costa del Soli (Päikeseranniku) keskus. 27 km pikkusel rannajoonel on laiali laotatud 24 randa, kuurorti südameks on hämmastavalt hästi alles hoitud vanalinn, mida ühendab merega kaunis park ning promenaad kümne Salvador Dali  skulptuuriga.

 
18.04.2026 - 25.04.2026
 Hind al 799
Ooteleht

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

M
Mary ja Mart
Olime imetoredal Tai reisil 08.11- 20.11. Täname giid Mirjam Somelari vahvate seikluste ja suurepäraste teadmiste eest sellest imelisest maast. Soovime Mirjamile ja Germalo reisibüroole kõike head. Mary ja Mart
U
Urve ja Holger
Oleme Germaloga juba palju aastaid reisinud ja mitte kordagi pole pidanud pettuma. Imetlusväärsed targad ja sõbralikud giidid ning alati super põnevad ja huvitavad reisikavad. Jätkame Germaloga reisimist!