Austria - Söll

13.02.2027 - 20.02.2027
 Hind al 1249
Broneeri

Suusakeskuse üldinfo
Söll asub SkiWelt Wilder Kaiser - Brixentali suusapiirkonnas, mis on üks moodsamaid suusakeskusi nii Austrias kui ka maailmas. Suusapiirkond ühendab 9 küla ja siin on 284 km suusaradu ning suusanõlvu ühendab tihe tõstukite võrk. 80% radadest on kaetud kunstlume tootmiseks vajalike seadmetega, et kevadine päike lõunapoolsetele nõlvadele liiga ei teeks. Siinsed parimad vaated avanevad ainulaadselt 360-kraadiselt Hohe Salve tipu vaateplatvormilt, kust on näha 70 üle 3000 m kõrguvat mäetippu.
Söllis on radu nii algajatele kui ka edasijõudnutele - ideaalse raja leiab iga suusataja. Kogenud suusatajad naudivad kindlasti just Hohe Salve tipust laskuvaid radu. Põhjanõlvalt alla suunduv „Black Eagle“ rada on järsk ja head suusaoskust nõudev. Lõunanõlvalt suundub alla samuti järsk, kuid päikeselisel poolel kergemini laskutav rada. Off-piste armastajad vaimustuvad „Black Pipe“ rajast Hochsölli - üle 80% kallakut, suurepärased  nõlvad, adrenaliin on garanteeritud. Söll on ka Austria suurim öise suusatamise sihtkoht. Pimedas mööda 11 km valgustatud radu sõita on kindlasti ainulaadne kogemus.

Söll on piirkonna suurim küla, armsa vanalinna ja barokk stiilis kirikuga. Siit leiab ka restorane, baare ja ka ööklubi, et nautida suusatamise kõrval ka muud melu. Siin toimub iga päev erinevaid üritusi ja elava muusikaga õhtuid.

SkiWelt keskuse mäekaarti on võimalik vaadata siit >

Suusakeskus arvudes:

  • SKIWELT SÖLL. Kokku 284 km radu, millest siniseid 122 km, punaseid 129 km ja musti 10 km. Tõstukid: 90 tõstukit.
13.02.2027 - 20.02.2027
 Hind al 1249
Broneeri

Kliendid meist

K
Külli, Ernst, Joonas ja Sten.
Tere. Jõudsime just tagasi suurelt Prantsusmaa ringreisilt. Nägime üle ootuste palju ja muljed on vägevad. Eriline tänu kuulub meie fantastilisele giidile, kelleks oli Heigo Sahk. Oma laialdaste teadmiste, abivalmiduse ja mõnusa huumorisoonega giid tegi sellest reisist veel omakorda eriliselt nauditava nädala. Täname südamest ja loodame varsti jälle Germaloga kusagile lennata.
K
Kristine ja Kristjan
Oleme väga tänulikud Marttile ja Piretile. Kevadine Jaapani reis oli midagi sellist, mida veel praegugi vaimustusega meenutame. Kõik oli lihtsalt vapustav. Polnud küsimust millele Martti vastata ei osanud. Ja muidugi armas Piret, tänu kellele, tundsime ennast väga turvaliselt. Kindlasti kohtume veel. Jaapan 2018