Kontakt

Germalo Reiside kontor asub Tallinna kesklinnas aadressil Poordi tn 1.

Teenindame Teid telefoni teel esmaspäevast-reedeni kell 10:00-17:00
Ootame Teid kontorisse esmaspäevast-reedeni kell 09:00-17:00

Kontaktid: 

Tel +372 611 0600 / E-post germalo@germalo.ee
 

Firmajuhid

Marianne Kaldas
marianne@germalo.ee
Aleksandr Prilukov
aleksandr@germalo.ee

Projektijuhid

Piret Mayer
Tel +372 611 0604
Mob +372 53448112
piret@germalo.ee
Kristel Pruul
Tel +372 611 0610
Mob +372 5218004
kristel@germalo.ee

Reisikonsultant

     
Kersti Kumpas
Reisikonsultant
kersti@germalo.ee
  Külli Laisaar
Reisikonsultant
kylli@germalo.ee
  Rahel Päivil
reisikonsultant
rahel@germalo.ee