Eesti - Arvo Pärdi Keskuse külastus koos kontserdiga Rahmaninov ja Pärt

Eesti - Arvo Pärdi Keskuse külastus koos kontserdiga Rahmaninov ja Pärt

09.01.2021
 Hind al 49
Broneeri
Suundume ühisele muusikalisele rännakule.
Meie teekonna kõrghetkeks on Arvo Pärdi Keskuse külastus koos meeleoluka kontserdiga: Eesti Filharmoonia Kammerkoor / Rahmaninov ja Pärt.

Reisikava

Koguneme kell 14:00 Estonia teatri vastas asuvas parklas, kust alustame oma kontsertsõitu Germalo Reiside mugava reisibussiga.
 
Tänavu 85 aastaseks saanud Arvo Pärdi nimi on kindlasti tuttav kõigile eestlastele. Olles enimmängitud kaasaegne helilooja maailmas, on ta Eesti nime teinud tuntuks paljudes maades ja tema loodud uus tintinnabuli muusikakeel on inspireerinud ka paljusid teisi. Arvo Pärdi mitmekesine looming hõlmab orkestrimuusikat, sealhulgas nelja sümfooniat, teoseid koorile ja orkestrile, solistidele ja orkestrile, a cappella koorimuusikat, kammermuusikat ja oreliteoseid. Peale sunnitud emigratsiooni ja pikka eemalviibimist elab ta aastast 2010 taas Eestis. Samal aastal asutas ta koos perega Laulasmaale Arvo Pärdi Keskuse, mis on helilooja Arvo Pärdi isikuarhiiv ning info- ja muusikakeskus. See on avatud kohtumispaik muusikutele, teadlastele ja muusikahuvilistele – kõigile neile, kes tunnevad huvi tema loomingu või mõttemaailma vastu. Siin asub arhiiv, mis sisaldab helilooja loominguga seotud infot ja dokumente nii füüsilisel kui ka digitaalsel kujul. Kõige väärtuslikum vara arhiivis on Arvo Pärdi käsikirjaline noodimaterjal, teoste visandid ning skeemid. Mitmekesise arhiivimaterjali hulka kuuluvad veel tuhanded fotod, salvestused erinevatel helikandjatel, kirjavahetus teoste tellijate, kirjastajate ja muusikutega, filmid ning teised helilooja elu, loomingut ja selle retseptsiooni puudutavad materjalid. Keskuses toimuvad ka kontserdid ja vestlusõhtud.

Tänasel reisil on meil võimalus kuulata kontserti: 
Rahmaninov ja Pärt
Eesti Filharmoonia Kammerkoor / Dirigent Kaspars Putniņš

Uue aasta esimesel, südatalvisel kontserdil saab alguse teekond pimedusest valguse suunas. Eesti Filharmoonia Kammerkoor, kelle iga-aastane ülesastumine Arvo Pärdi Keskuses on kujunemas kauniks traditsiooniks, toob kuulajateni Sergei Rahmaninovi „Püha Johannes Kuldsuu liturgia”, kõrvuti vene klassikuga kõlab Arvo Pärdi looming.
20. sajandil loodud teoseid lahutab üle seitsme aastakümne, kuid nende kokkupuutepunkt saab teoks läbi sõna – muusika aluseks olevad pühad tekstid pärinevad iidsest allikast, puudutades oma ajatu sõnumiga iga kuulajat eri viisil.

Reisi hind

Soodushind 59 € 
* Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15. novembrini broneerides reisi otse Germalo Reisidest. Hindadele ei rakendu võimalikud lisasoodustused. Sellele reisile on väga limiteeritud kohtade arv.

Hind sisaldab:​
* sõit kõigi mugavustega Germalo Reiside reisibussiga;
* giidi teenused sõidul Laulasmaale ja tagasi;
* tutvumine Arvo Pärdi Keskusega;
* pilet kontserdile Rahmaninov ja Pärt (25€).

Lisatasu eest võimalik:
* kerge eine Arvo Pärdi Keskuse kohvikus.

Lisainfo

Kuidas reisime
  • Reisijate ja reisikorraldajate ohutus ja tervis on meile kõige olulisem. Lähireisidel reisime Germalo Reiside oma mugava reisibussiga. 
  • Tagamaks klientide heaolu, lähtume oma ekskursioonide käigus kõigist turvalisuse tagamiseks antud suunistest. Reisibuss on varustatud desovahendiga ning buss desinfitseeritakse peale ja enne igat väljasõitu.
  • Germalo Reiside kliendid on läbi aegade olnud väga intelligentsed, viisakad ja mõistlikud, pöörates tähelepanu nii endi kui kaasreisijate turvalisusele. Eeldame ja arvestame sellega, et reisiseltskonnaga liituvad ilma igasuguste haigusnähtudeta inimesed.
  • Teeme kõik selleks, et iga reisija tunneks ennast hästi ja turvaliselt.
Reisitingimused
  • Lähireiside puhul rakenduvad tavapärased Germalo Reiside reisitingimused, v.a reisi eest tasumise ja reisi annulleerimise tingimused:
  • palume tasuda ettemaks 50% reisi maksumusest 2 päeva jooksul reisi broneerimisest;
  • 27 päeva enne reisi peab olema tasutud kogu reisimaksumus;
  • ​kuni 27 päeva enne reisi peetakse reisist loobumisel kinni büroo teenustasu 9 €;
  • tühistades reisi 26-15 päeva enne reisi on tühistamistasu 50% reisi hinnast;
  • tühistades reisi 14 või vähem päeva enne reisi on tühistamistasu 100% reisi hinnast.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
MEELDEJÄÄVAT REISI!
09.01.2021
 Hind al 49
Broneeri

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

S
Sirje
Käisime 27.-28.oktoobril Setumaa reisil. Jäime väga rahule. Imestasime jälle kui ilusaid kohti ja lahkeid inimesi meil on ja et elu ning põnevust Eestis on ka Tallinnast väga kaugel mujal. Suur tänu giidile Triinule ja alati lahkele bussijuhile. Soovitame soojalt vahelduseks avastada uuesti ka Eestimaad kogenud giidi juhtimisel.
H
Helgi
Suured tänud kõikide toredate reisilugude ja piltide eest, mida olete mulle saatnud! Tänane virtuaalne kohtumine teie koostööpartneritega eri maadest oli nii tore, et lihtsalt pole sõnu! Kõik me tahaksime, et need praegused keerulised ajad mööduksid kiiresti, aga me ei tea, mis meid ees ootab. Kuni 2+2 jne kehtib, ei saa te meid reisile viia...