India - Kuldne Kolmnurk ja Goa puhkus

India - Kuldne Kolmnurk ja Goa puhkus

12.01.2024 - 25.01.2024
Giid Ervin Org
 Hind al 3499
Broneeri
Kutsume Teid tutvuma Maharadjade muinasjuttudest tuttava Indiaga!

India on meie jaoks eelkõige see müstiline religioosne maa, kust pärinevad hinduism ja budism. Indias toimib kõik teises rütmis - aeg, inimesed ja vahemaad. Reis Indiasse on justkui puhkus kõigest senituntust: see kõik on eksootiline, müstiline, religioosne, räpane, haisev, unustamatu, hullumeelne, vaene, suurepärane, ajalooline, kõike seda korraga ja ühekaupa veelgi enam. India kingib Sulle elamuse igal juhul!
 
Vaatamist on Indias palju - kaugetest aegadest pärit hindude templid, mis meie silmale on voib olla vastuvoetavamad kui kaasaegsed värvikirevad tegutsevad pühamud; suurepärased moslemiehitised, millest koige kuulsamat Taj Mahali peab kindlasti nägema; džunglites asuvad müstiliste muistsete linnade ja templite varemed ja palju muud vapustavat ja meeldejäävat.

Lugege India kohta lähemalt siit >

Reisitingimused seisuga 28.08.2023
Reisil saavad osaleda nii vaktsineeritud kui vaktsineerimata reisijad.
 • Kõik reisijad vajavad viisat

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-ISTANBUL-DELHI
Kogunemine kell 10:30 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis Germalo infoleti juures, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lennud Tallinn-Istanbul kell 12:55-17:20 ja Istanbul-Delhi 20:50-05:15 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid TK1422, TK0716). Palume kontrollida lennuki väljumise aega vahetult enne reisi!
Söögikorrad: toitlustus TK lendudel hinnas
 
2. päev SAABUMINE, DELHI JA TEMPLID 
Saabume Delhisse kell 05:15. Delhi on India Vabariigi pealinn, mis on olnud pidevalt asustatud alates 11. sajandist eKr kuni tänaseni.
Saabudes transfeer hotelli. Seejärel alustame linnaekskursiooniga. Praeguse Delhi vaatamisväärsused pärinevad peamiselt Delhi sultanaadi ja Suurmogulite riigi aegadest. Vaatame Jama Masjidi mošeed ning külastame paika, Raj Ghat, kus 1948. aastal mõrvati ja hiljem tuhastati India iseseisvuse isa Mahatma Gandhi. Näeme briti koloniaalvõimu poolt 19.-20. sajandil loodud Delhi võimukeskust: parlamendihoonet ja presidendilossi ning India Väravat.  Jalutame turul. 
Söögikorrad: hommikusöök, õhtusöök
Majutus:  New Delhis hotellis Jaypee***** või sarnases.
 
3. päev DELHI - RAJASTHANI PEALINN JAIPUR
Jätkame tutvusmist Delhiga. Külastame ühte  omapärasemaimat ehitist Delhi's  Baha'i Lootose templit, mis oma 27 kroonlehega näeb välja nagu lootoseõis.  Seejärel vaatame  ISKCON templit. Käime India vanimas Islami Hiilguse - Quwwat-ul-Islam - mošees, kus asub Delhi sümbol Qutb Minari minarett. Lahkume Delhist ja l jõuame roosast liivakivist ehitatud Rajasthani osariigi pealinna Jaipuri, mis on India rajputivürstide tuntuim kindluslinn. 
Söögikorrad: hommikusöök, õhtusöök
Majutus: Jaipuris hotellis Golden Tulip**** või sarnases.
 
4. päev RAJASTHANI PEALINN JAIPUR
Külastame tähtede vaatlemise vastu huvi tundnud maharadža ehitatud observatooriumi ja 18. sajandi algul rajatud Jaipuri linna paleekompleksi, mida peetakse hinduistliku linnaplaneeringu ja arhitektuuri tipuks.
Söögikorrad: hommikusöök, õhtusöök
Majutus: Jaipuris hotellis Golden Tulip**** või sarnases.

5. päev JAIPUR – AMBERI KINDLUS – FATHEPUR SIKRI – AGRA 
Külastame Jaipurist 11 km eemal asuvat maalilist, massiivset Amberi kindlusekompleksi (12.-18. sajand), kuhu soovijad saavad siseneda iidsete radžade kombel elevandi seljas. Teel Agrasse külastame India kuulsaima moslemivalitseja Akbar Suure (1556-1605) 16. sajandi lõpul keset poolkõrbe rajatud Fatehpur Sikri linna (mošee ja paleekompleks), mis tänapäeval hüljatud kummituslinnana meenutab muistse valitseja hiilgust. Jõuame Agrasse.
Söögikorrad: hommikusöök, õhtusöök
Majutus: kahel järgneval ööl Agras hotellis Crystal Sarovar Premiere**** või sarnases.

 6. päev AGRA 
Päikesetõusul läheme tutvuma India tuntuima ehitise Taj Mahaliga. Valgest marmorist Taj Mahal on kuulsaim monument armastusele, moslemivürst Shah Jahani poolt oma varalahkunud naisele Mumtaz Mahalile rajatud mausoleum. 
Agras vaatame veel ka 17. sajandist pärit kuulsat Punast kindlust, mis on Suurmogulite ajaloo ja arhitektuuri suurepärane näide. Külastame ka Itmad ud Daulahi nimelist mausoleumi. Küll väiksem ja vanem, kui Taj Mahal, loetakse just Itmad ud Daulahi kuulsa Mughalite marmorarhitektuuri esiemaks.
Söögikorrad: hommikusöök, õhtusöök
Majutus: kahel järgneval ööl Agras hotellis Crystal Sarovar Premiere**** või sarnases.
 
7. päev AGRA – ORCHA - KHAJURAHO
Täna hommikul võtame ette rongisõidu Jihans, kus ootab meid buss, et sõidutada meid 20 km kaugusel asuvasse Orcha linnakesse. Betwa jõe kaldal asuv Orcha on üks omanäolisemaid linnu Indias. 16. sajandil Rajiputide pealinnaks ehitatud Orcha on kui ajas tardunud. Lugematute templite kummituslikud varemed, laiuvad põllud ning iidne kindlus teevad Orchast tõelise pärli. Edasi sõidame Khajurahosse.
Söögikorrad: hommikusöök, õhtusöök
Majutus: hotellis Ramada Plaza**** või sarnases.
 
8. päev KHAJURAHO -VARANASI
Unine Khajuraho külake sai kuulsaks 19. sajandil, kui küla kõrvalt džunglist leiti rohkem kui 85 templi varemed. See UNSECO kaitse all olev templite kompleks on üks huvitavamaid terves Indias. Rikkalike skulptuuridega kaetud ehitised olid sajandeid džunglis peidus. Algsest umbes 85 templist on küll säilinud vaid 20, kuid sellegipoolest on Khajuraho India üks olulisemaid religioosseid keskusi, kuhu tullakse kokku üle terve riigi, et palvetada tantsida ja muusikat teha.  
Lend Varanasisesse. .
Söögikorrad: hommikusöök, õhtusöök
Majutus:  kahel järgneval ööl Varanasis hotellis Rivatas***** või sarnases

9. päev VARANASI
Gangese jõe kaldal asuv Varanasi on palverännakute keskus ning üks seitsmest pühast linnast Indias. Igal koidikul sooritavad siin sajad usklikud ennast vette kastes tuhandeid aastaid vanu religioosseid rituaale. Meie tutvume nende rituaalidega varahommikusel paadisõidul mööda seda müstilist jõge. Peale lõunat külastame Sarnathi. Siin pidas prints Siddhartha, paremini tuntud kui Buddha, oma esimese jutluse juba rohkem kui 2500 aastat tagasi.
Söögikorrad: hommikusöök, õhtusöök
Majutus:  kahel järgneval ööl Varanasis hotellis Rivatas***** või sarnases
 
10. päev VARANASI, LENNUD VARANASI-GOA
Lõunal transfeer lennujaama ja lend Varanasi- Goa  kell (lend vahemaandumisega).
Söögikorrad: hommikusöök, õhtusöök
Majutus: järgnevatel öödel Goas hotellis Kyriad**** või sarnases. 
 
11. päev PUHKUS GOAS
Vaba päev, et nautida puhkust Goas.
Söögikorrad: hommikusöök, õhtusöök
Majutus: järgnevatel öödel Goas hotellis Kyriad**** või sarnases. 

12. päev PUHKUS GOAS
Vaba päev, et nautida puhkust Goas.
Söögikorrad: hommikusöök, õhtusöök
Majutus: järgnevatel öödel Goas hotellis Kyriad**** või sarnases. 

13. päev  LEND GOA-MUMBAI - MUMBAI
Varahommikul transfeer lennujaama ja lend Goa-Mumbai kell.   Mumbai on India rahvarohkeim linn ning ühtlasi ka  tähtsaim finantskeskus , siin asub India filmikeskus Bollywood. Tutvume Mumbaiga. UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluvad Chhatrapati Shivaji (Victoria) raudteejaam ning Elephanta koobaslinn.
Söögikorrad: hommikukohv, õhtusöök
Majutus: Mumbais hotellis Fariyaz**** või sarnases. 

14. LEND MUMBAI-ISTANBUL, LEND ISTANBUL-TALLINN
Varahommikul transfeer lennujaama. Kell 06:50-11:30 lend Mumbai-Istanbul (kohalikud kellaajad, lennunumber TK0721). Lend Istanbul-Tallinn kell 15:30-18:05 (lennunumber TK1423).
Söögikorrad: toitlustus TK lendudel hinnas

Reisi hind

3499 €* / 3683 €
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.

Hind sisaldab
 • Lennupiletid  liinilendudele Tallinn–Istanbul–Delhi ja Mumbai–Istanbul–Tallinn, toitlustamine lennukis (Turkish Airlines  liinilennud)
 • Lennujaamamaksud. NB! Maksude suurus võib muutuda olenemata reisikorraldajast tulenevalt kütusehinnast maailmaturul ja ametivõimude otsustes.
 • Käibemaks
 • Majutus hotellides****/***** vastavalt programmile (2-in toad), hommiku- ja õhtusöögid vastavalt programmile
 • Rongipilet Agra–Jhansi
 • Lennupiletid siselendudele  vastavalt progammile  (lennugraafik täpsustamisel) 
 • Mugavustega konditsioneeriga minibussi kasutamine
 • Gangese  paadisõit Varanasis
 • Elephanta koobastesse paadisõit Mumbais
 • Ekskursioonid eesti keeles vastavalt programmile
 
Lisakulud
 • India viisa vormistamine 80 €. Viisa hind võib muutuda olenemata reisikorraldajast. Hind sisaldab viisa maksumust ning vormistamise tasu. Vormistatakse ühekordne viisa. Pass, foto ja vajalikud andmed palume tuua Germalo kontorisse 1 kuu enne reisi.
 • Tervisekindlustus € (tervisekindlustus), maksumus sõltuvalt vanusest (kuni 69a, 70-79a kallim tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Viisa saamiseks on reisikindlustuse vormistamine kohustuslik. Kellel ei ole kindlustus vormistatud Germalo kaudu, palume tuua koopia kindlustusest Germalo kontorisse hiljemalt kuu aega enne reisi. Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse.
 • Ühene majutus 585 €
 • Muuseumide ja teiste tasuliste objektide hinnad  140 eur 
Hinnas ei sisaldu sissepääsupiletid tasulistele objektidele!
Muuseumide ja teiste tasuliste objektide hinnad (tasutakse kohapeal sularahas kogusummana, eurodes). Sissepääsud võib tasuda ka ette arve alusel. 
Kogusumma: 140 eur  (ei sisalda filmimispiletid)
DELHI Humaun’s tomb, Qutab Miner
JAIPUR Amber, observatoorium, palee Abhaneri 
AGRA Fatehpur Sikri, Taj Mahal, Agra, Sikandra 
ORCHA Orchh kindlus
KHAJURAHO templid 
VARANASI Sarnath 
MUMBAI koopad

Hinnad võivad muutuda sõltumata reisikorraldajast!

Viisa ja reisidokumendid

Viisa ja reisidokumendid
Eesti vabariigi kodanikele on Indiasse reisimiseks vajalik viisa. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud pärast Indiasse saabumise kuupäeva ja passis peab olema vähemalt kaks kõrvuti vaba lehekülge viisa vormistamiseks.
Elektroonilise viisa jaoks palume koopia tegemiseks tuua pass ja 1 foto (värviline, passifoto mõõtudes 5 x 5 cm, heledal taustal) büroosse 1 kuu enne reisi või saata skaneeritud passi koopia (värviline, PDF formaat, 10KB-300KB) ja skaneeritud foto (värviline, JPEG formaat, 10KB-1MB) e-postiga.
Ankeedi täitmiseks palume anda meile teada järgmised andmed: kodune aadress ja indeks, sünnilinn, haridus, ametikoht, töökoha aadress ja asutuse nimi, isa nimi, ema nimi, nende sünnikoht/linn ja kodakondsus, juhul kui nimi on muutunud - eelmine nimi, perekonnaseis (kas abielus või vallaline), abikaasa nimi, sünnikoht ja kodakondsus, kas olete varem Indiasse reisinud, eelmise viisa number, välja andmise aeg ja koht. Kas olete viimase kolme aasta jooksul reisinud järgmistesse riikidesse: Bangladesh, Bhutan, India, Maldiivid, Nepal, Pakistan ja Sri Lanka. Kui jah, siis millal ja mitu korda.

Antud nõuded kehtivad ainult Eesti Vabariigi passile (Eesti kodakondsus). Kõigi teiste passidega seoses palume eraldi täpsustada reisitingimusi Germalo Reiside kontorist.

Lisainfo

Lisainfo
Indias on kombeks jätta kohalikele giididele ja bussijuhtidele jootraha, kokku võiks arvestada 50 eur.
Soovitame raha vahetada vähemalt 250 EUR.
India ruupia kurss on 1 EUR on u 88 ruupiat, kurss on muutuv.
Mošeedesse ei tohi siseneda jalanõudega – need jäetakse väljapoole ning pärast on sobilik valvurile jätta jootraha u 10 INR-30 INR.
Soovitame ka konsulteerida reisimeditsiini kabineti arstidega, lisainfo siit.

Lennuinfo Turkish Airlines  liinilendudel
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kogukaalus kuni 23 kg.  NB! Siselendudel on lubatud äraantav pagas 15 kg/inimese kohta.
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 8 kg ja maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml. NB! Siselendudel käsipagas kuni 7 kg.
Toitlustus Turkishi lennul: Hinnas sisaldub soe toit ja joogid

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.

PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

MEELDEJÄÄVAT REISI!
12.01.2024 - 25.01.2024
Giid Ervin Org
 Hind al 3499
Broneeri
Giid
Ervin Org
Ervin Org on Võrumaalt pärit, hingelt tartlane ning õppinud filoloogiat. Ervinile meeldib olla ümbritsetud uudishimulikest inimestest ja ta ütleb, et ongi jutustaja - omamoodi justkui interpreet, kes on maailma kirkust ja värve juba 19 aastat oma reisikaaslastele avaramaks jutustanud...
Loe veel giidi kohta

Vaata reisimarsruuti

 • India - Kuldne Kolmnurk ja Goa puhkus

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

H
Helle
10.-17.juuli Portugali reis oli super. Selle reisi aga tegi veel imelisemaks imetore giid Mirjam Somelar, kes jagas väsimatult palju huvitavat infot Portugali kohta ja on inimesena äärmiselt sõbralik, vastutulelik ja tõeliselt HOOLIV inimene. Suur tänu, Mirjam ja Germalo Reisid!
V
Veinika ja R
Tere! Viibisime kultuurireisil Fääri saartel 4.-09.8.2021. Jäime väga rahule. Olime veidi kahtlevad, kuna ei teadnud Fääridest eriti midagi, aga otsustasime siiski minna, see tundus põnev. Meie grupi giidiks oli Heigo Sahk, kes on suurepärane, asjalik, sõbralik, huumorimeelne, tähelepanelik. Kogu reis kulges sujuvalt, kõik oli väga hästi korraldatud. Fääri saared üllatasid meid väga ja reis jättis väga head ja sügavad muljed. Soovitame siiralt külastada Fääri saari - üllatusi jätkub terveks reisiks! :) Aitäh, Germalo!