Itaalia - Lõuna-Itaalia pärlid

Itaalia - Lõuna-Itaalia pärlid

18.09.2021 - 25.09.2021
 Hind al 855
Broneeri
Sorrento poolsaar on maailmakuulus eelkõige oma võrratult ilusa rannajoone poolest. Puhkus Amalfi rannikul on täis Lõuna-Itaalia säravat temperamenti, põimides endasse pärllinnakesi, Capri peadpööritavaid lõhnu ja loodust. Selle märkamiseks ei pea tegema pikki väljasõite, vaid rikas maailm täis muusikat, maalilist loodust ja kaljunukkidel briljantidena hiilgavaid linnakesi ümbritseb Teid igal sammul. Lisaks õhtused meelelahutused traditsiooniliste tantsuetendustega ja ülipopulaarsete napoli laulukestega. Kõige krooniks on itaalia köök hõrgutavate mereandide ja ehtsa napoli pitsaga. Jääb vaid üle hüüda joovastunult Mamma Mia…! LA BELLA ITALIA VI ASPETTA!

Meie ainulaadne reis otselendudega Napolisse annab Teile võimaluse külastada Lõuna-Itaalia ilusamaid paiku. Kõik seitse ööd veedame hotellis Sorrento piirkonnas. Lisaks põnevale reisiprogrammile on Teil võimalus ka lihtsalt puhata, nautida merd, päikest ja itaalia kööki.

Lugege meie giidide kohta lisaks siit >

suurepärane vahemereline kliima
kultuuri ja puhkuse hea tasakaal
suveõhtute nautimine meeleolukas Sorrento keskuses
autentne Lõuna-Itaalia atmosfäär ja hõrgutav köök

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-FRANKFURT-NAPOLI
Kogunemine kell 12:00 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Frankfurt kell 13:50-15:15 ja lend Frankfurt-Napoli kell 16:15-18:10 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid LH881 ja LH322). Palume kontrollida lennu väljumise aega ka vahetult enne reisi!
Napoli lennujaamast sõidame Sorrentosse. Sorrentot peetakse Lõuna-Itaalia üheks kauneimaks paigaks. Majutus seitsmel ööl Sorrento piirkonnas hotellis vastavalt valikule (hotellivalik reisikava lõpus).

2. päev NAPOLI LINNAEKSKURSIOON
Hommikusöök hotellis. Napoli linnaekskursioon: 600 a e.m.a. kreeklaste asutatud ja 320 a e.m.a. roomlaste võimu alla langenud Napoli linn on kõigile külastajatele kindlasti elamus. Sellest linnast on pärit kõigile tuntud pizza, bel canto ning commedia. Napoli laulukesed on saanud maailmakuulsaks ja tihti loetakse neid lausa nn Itaalia rahvalauludeks. Olulisimad vaatamisväärsused on Plebiscito väljak ja sellega piirnev kuningaloss koos kuulsa San Carlo teatriga. Lähedal asub Vittorio Emmanueli uhke galerii ja võimas keskaegne Castel Nuovo. Omaette aega nõuab Arheoloogiamuuseum, kuhu on kogutud Pompei varemetest välja kaevatud originaalesemed ja kitsaste tänavatega Spaccanapoli linnarajoon, mis on täis ehtsat lõunaitaallaslikku saginat.

3. päev  IGAVENE LINN ROOMA
Varane hommikusöök hotellis. Väljasõit "igavesse linna".
Ekskursioon Roomas: Püha Peetruse katedraal ja väljak, Piazza Navona, Veneetsia väljak, Pantheon. Imetleme antiikseid varemeid: Kapitooliumi väljakut, foorumeid, Rooma sümbolit Colosseumi, Constantinuse võidukaart ja Traianuse sammast. Jalutame Hispaania väljakul ja kuulsal trepil ning Trevi purskkaevu ääres.

4. päev VABA PÄEV SORRENTOS VÕI KAUNIS CAPRI SAAR
Hommikusöök hotellis. Tänase päeva võib veeta Sorrento linnas meeleolukat väikelinna atmosfääri nautides, sisseoste tehes ja rannamõnusid nautides.
Soovijatega külastame Capri saart (lisatasu eest).
Laevasõit Caprile. Capri linna peaväljakule sõidame sadamast kohaliku bussiga. Lisaks õitele ja lõhnadele on Capri märksõnadeks Augustuse aiad ja Faraglionid. Esimeste külastamiseks jalutame peatänavat mööda saare teisele küljele, teiste puhul kasutame paati tehes uhke sõidu ümber poole saare. Edasi sõidame jällegi kohaliku bussiga Anacapri linna, mille üheks olulisemaks vaatamisväärsuseks on San Michele villa. Selle rajas kuulus Rootsi doktor ja teadlane Axel Munthe. Peaväljakult on võimalik tõusta funikulööriga Capri kõrgeima mäe, Monte Solaro tippu, kust avaneb tõeliselt ülev vaade kogu saarele. Võimalus supelda rannas.

5. päev PAESTUM, AGRITURISMO ÕHTUSÖÖK
Hommikusöök. Teeme väljasõidu Vana-Kreeka Paestumi templite kompleksi - suurepärane näide Antiik-Kreeka arhitektuurist Itaalias.
Tutvume mozzarella juustu tootmisega, sest just sellest piirkonnast, Campania maakonnast, on pärit see kõige õigem ja hõrgum üle maailma tuntuks saanud mozzarella di bufala.
Soovijatele ühine õhtusöök (lisatasu eest, vt. lisainfot reisikava lõpus).
Sõidame romantilisse maamõisa, et veeta õhtu traditsioonilises Fattoria Terranova agriturismos, kus menüü koosneb kohalikest hooajalistest hõrgutistest ja tooraine pärineb sealtsamast talust.

6. päev POMPEI – VESUUV, FOLKLOORIETENDUS
Hommikusöök hotellis. Külastame Pompei linna varemeid. Nende külastamine on ainulaadne võimalus tutvuda maailmakuulsa antiiklinnaga. Linn, mis 79. aastal mattus 6-7 meetrise tuhakihi alla, on tänaseks saanud ainsaks tunnistajaks vanade roomlaste elust. Jalutuskäik minevikku toob üllatavalt hästi välja 22. sajandi taguse maailma: elamud, saunad, teatrid, ärid, hotellid, tänavavalgustid, liiklusmärgid… Pompeist leitud originaalsed mosaiigid, kujud ja tarbeesemed on eksponeeritud Napoli Arheoloogiamuuseumis. Saame tõdeda, kui kõrgel tasemel elasid antiik-roomlased ja kui palju me 79. aasta katastroofi tulemusena kaotasime.
Sõidame Vesuuvi jalamile, kus igaühel on võimalus imetleda vaadet Napoli lahele ja soovijatel on võimalik kiigata kraatri sügavusse. Vesuuv on Euroopa kuulsaim vulkaan, mida külastab aastas ligi miljon turisti. Tema kõrgus, 1277 m, on pooletunnise mäkketõusu järel kättesaadav kõigile. Mäe jalamil kasvab kuulus viinamarjasort, mille marjadest pressitakse kohalikku veini Lacrime Cristo (Kristuse pisarad). Kraatrile tõustes tunnetate looduse jõudu.
Õhtul pakume soovijatele võimalust vaadata suurt populaarsust võitnud etendust rahvuslike Napoli tantsude ja lauludega (lisatasu eest).

7. päev VABA PÄEV SORRENTOS VÕI IMELINE AMALFI RANNIK – POSITANO JA AMALFI
Hommikusöök hotellis. Soovijatele laevakruiis Amalfi rannikul (lisatasu eest).
Ekskursiooni jooksul näeme lisaks smaragdrohelise vee ja kaljuranniku kooslusele imekauneid väikelinnu. Positanos ja Amalfis peegeldavad kaunid liivarannad oma vetes rohelusse uppuvat kaljumassiivi. Positano on kuulsuste meelispaik ja seetõttu on seal ka hinnaklass võrreldes teiste rannikulinnadega tunduvalt kõrgem. Maitseka, romantilise ja värviküllasena võlub Positano eelkõige oma kaugeltki mitte pealetükkiva luksusliku miljööga. Jalutame linnas ja puhkame rannas. Teise peatuse teeme Amalfis, mis on kunagine Apenniini poolsaare suurim ja võimsaim merevabariik ning mille suurimaks vaatamisväärsuseks on võimas St. Andrea katedraal.

8. päev LEND NAPOLI-FRANKFURT-TALLINN
Transfeer lennujaama. Aeg öelda arrivederci Italia!  Lend Napoli-Frankfurt kell 06:45-08:50 ja lend Frankfurt-Tallinn kell 09:50-13:05 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid LH337 ja LH880).

Majutus

855
/
899
Hotell Dania 

Majutus kaheses toas, hommikusöökidega
Broneeri
1 km merest
2 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Ühese toa lisatasu
99€
Rõdu ja merevaatega toa lisatasu/inimese kohta
59€
Üksinda kaheses toas lisatasu
159€
SSoodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.
Capo di Sorrento, majutus kaheses toas hommikusöökidega
Hotell Dania*** on sümpaatne ja väga hästi hoolitsetud perehotell veidi Sorrento keskusest eemal sidrunisalude ja oliiviistanduste vahel. Hotell on rahulikus piirkonnas eemal südalinna kärast, samas on regulaarselt kulgeva liinibussiga suurepärane ühendus Sorrento ajaloolise keskusega (2 km). Bussipeatus on hotelli lähedal. Hotelli juurest viib väike tee lähedalasuvasse (u. 1 km) Marina di Puolo randa.
Hotelli toad on lihtsalt, ent kõigi mugavustega, sisustatud. Kõikides tubades on dušš/WC, Sat-TV, telefon, konditsioneer. Lisatasu eest on võimalik tellida merevaatega või merevaate ja rõduga tuba. Hotellis on bassein ja lamamistoolidega päevitusala, terrassilt avanevad imelised vaated Napoli lahele. Hotellil on oma restoran, kus pakutakse kontinentaalset hommikusööki. Soovi korral on võimalik hotelli restoranis ka õhtustada (menüü järgi, lisatasu eest).
www.hoteldania.com
 

899
/
946
Hotell Cosmomare 

Majutus aiavaate ja rõduga toas, hommikusöökidega
Broneeri
0.3 km merest
1 km keskusest
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Merevaate ja rõduga toa lisatasu
45€
Majutus üksinda kahese toas lisatasu
149€
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.
Imeliste Napoli lahe vaadetega hotell Cosmomare*** paikneb Piano Di Sorrentos, mis on Sorrento poolsaare üks väikestest linnakestest. Sorrento keskuseni on siit vaid u 3,5km. Hotell on justkui "riputatud" Sorrento ranniku tüüpilisele kaljule ja oma asukohalt on hotell Piano di Sorrento linna ning seda ümbritsevate roheliste mägede ja sinise mere vahel. Sorrento linnasüdamesse pääseb kõige paremini rongiga või kohaliku liinibussiga, rongijaam asub majutusest 1 km kaugusel. Hotelli vahetus läheduses on mõned restoranid ja baarid, poekesed ja supermarket, suurem valik söögikohti on Piano di Sorrento keskuses, mis jääb samuti u 1 km kaugusele. Hotelli vahetust lähedusest pääseb liftiga alla mere äärde, kus on nii sadam, tasulised rannad kõikide vajalike teenustega (stabilimento) ning ka lihtsalt ujumisvõimalus.
Hotellis Cosmomare on 20 tuba, mis on varustatud kõigi mugavustega: kliimaseade, seif, WIFI, telefon, WC/dušš, föön, satelliit-TV. Võimalik on valida merevaatega ja aiavaatega tubade vahel.
Hotelli merevaatega hommikusöögirestoranis pakutakse kontinentaalset hommikusööki.
www.cosmomare.it

929
/
978
Secret Garden Relais 

Majutus standard kaheses toas, hommikusöökidega
Broneeri
1 km merest
0.1 km keskusest
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Soodustus inimese kohta majutusel 3-kohalises toas
44€
Soodustus inimese kohta majutusel 4-kohalises toas
90€
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.
Secret Garden Relais majutus asub suurejoonelise 18. sajandi hoones Piano di Sorrento keskuses. Hoonet ümbritsevad tsitruselised ja iidsed magnooliapuud. Piano di Sorrento on Sorrento poolsaare üks väikestest linnakestest olles tänaseks põhimõtteliselt suurema Sorrento keskusega kokku kasvanud. Sorrento linnasüdamesse pääseb kõige paremini rongiga, rongijaam asub majutusest vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Majutuse vahetus läheduses on restoranid, baarid, poekesed ja supermarket. Lähimad rannad, Meta Lido rand ja Marina di Alimuri rand, jäävad u 1 km kaugusele. 
Pastellvärvides ja elegantse mööbliga sisustatud heledad ja avarad puitpõrandatega toad muudavad kogu Secret Garden Relais'i hubaseks ja külalislahkeks. Standard klassi, u 15m2 suurustes, väikese terrassiga tubades on kaheinimesevoodi, dušš/WC koos vannikosmeetikaga, WC, föön, konditsioneer, väike külmik, kohvi ja tee valmistamise võimalus, seif, lameekraanteler, telefon.
Majutuses ei ole lifti ning toad paiknevad teisel korrusel. Kontinentaalset hommikusööki pakutakse iga päev ning sobiva ilma korral on võimalik hommikusööki nautida väliterrassil. WiFi-ühendus on tasuta.
www.secretgardenrelais.com

999
/
1052
Hotell Florida 

Majutus kaheses toas, hommikusöökidega
Broneeri
0.3 km merest
1.2 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.
Läbi põlvkondade majandatud lhtell Florida on väike kuurorthotell, mis paikneb Sorrento mõnusas ja rahulikus elamurajoonis ning on ümbritsetud Sorrento tüüpilisest apelsini- ja sidrunisalude rohelusest. Hotell Florida on vähem kui 1,5 km kaugusel Sorrento ajaloolisest keskusest. Hotellis on oma basseiniala koos lamamistoolide ja päikesevarjudega, baari ja restoraniga. Hotellist u. 300 meetri kaugusel asub tüüpiline Sorrento poolsaare rand “La Marinella” ja suurepärane terrass vaatega merele. Siin on võimalik imetleda Sorrento lahte, tervet Napoli lahte ja Vesuuvi. Sorrento ja Sant’Agnello ostukeskused ja poekesed ning söögikohad on vaid kümne minuti jalutuskäigu kaugusel.
Tubades on dušš/WC, telefon, konditsioneer, lameekraanteler, seif, minikülmik. Hommikuti pakutakse laiendatud kontinentaalset hommikusööki.
www.hotelfloridasorrento.com

1099
/
1157
Hotell Del Corso 

Majutus kaheses toas, hommikusöökidega
Broneeri
Keskuses
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.
Hotell Del Corso paikneb Sorrento südalinnas, keskuse peatänaval ning on üks Sorrento vanimaid kolmetärni butiikhotelle. See hotell sobib ideaalselt külastajatele, kes hindavad keskset asukohta, meeleolukaid lõunamaa õhtuid, laia valikut erinevaid söögikohti ja sumedat itaaliapärast siginat-saginat.
Pererahvas on ühtlasi hoidnud perekonnatraditsioone, samas käinud ajaga kaasas. Hotellipersonal on lahke, nende tervitus on soe ja avatud. Hotell paikneb 18. sajandi aadlihoones ning hotelli teisel korrusel on terrass, kust saab rahulikult linnavaadet nautida.
Toad on avarad ja puhtad. Kõikides tubades on vannituba dušši/WCga, föön, kliimaseade, lameekraanteler, telefon, seif. Hommikuti pakutakse buffet-stiilis laiendatud kontinentaalset hommikusööki. Ekskursioonidel osalemisel tuleb jala tulla kogunemiskohta (u 500m). Hotellis on võimalik osaleda perenaise poolt korraldatavatel kokakursustel (lisatasu eest).
www.hoteldelcorsosorrento.com

Reisi hind

Hind sisaldab:
 • lennupilet lendudele Tallinn-Frankfurt-Napoli ja Napoli-Frankfurt-Tallinn (Lufthansa liinilennud);
 • lennujaamamaksud, käibemaks;
 • sõit kõigi mugavustega bussis;
 • 7 ööd Sorrento piirkonnas valitud hotellis*** (2-in. toad), 6 hommikusööki;
 • eestikeelse giidi teenused kogu reisi vältel.
Lisakulud
Lisatasu eest on võimalik:
 • Tervisekindlustus al. 9,44 €, maksumus sõltuvalt vanusest (kuni 65 a., vanematele kõrgem tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
 • Ekskursioon - Capri saar 69 € (Ettetellimisel ja tasumisel kontoris kuni 1 kuu enne reisi. Sisaldab edasi-tagasi laevasõitu Capri saarele, ekskursiooni bussiga ja jalgsi, paadisõitu Capri saare rannikul).
 • Ekskursioon - laevakruiis Amalfi rannikul u 70 €; ettetellimisel kontoris, tasumine kohapeal.
 • Õhtusöök Fattoria Terranova agriturismo u 40 € (sisaldab transfeere hotellist agriturismosse ja neljakäigulist õhtusööki, hinnas vein ja vesi), ettetellimisel enne reisi Germalo kontoris, tasumine kohapeal.
 • Toitlustamine lennukis pardamenüü alusel lisatasu eest.
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Muuseumipiletite ja teiste tasuliste objektide hinnad:
 • Pompei arheoloogia-ala külastus giidiga - pilet 15 €, kuni 18 a tasuta, noortele 18-25 a 9 €. Hinnale lisandub kohaliku giidi tasu 4 € (kõigile).
 • Minibussid Vesuuvile 6 €
 • Vesuuvi kraatrisse vaatamine 10 €
 • Napoli Arheoloogiamuuseum täiskasvanud 12 €, kuni 18a tasuta, ISIC tudengid 18-25a 6 €
 • Grotta dello Smeraldo 5 €
 • Paestumi arheoloogia-ala ja muuseum 10 €
 • Pühvlifarmi külastus ja mozzarella degusteerimine 5 €
 • Folkloorietendus 25 € + 5 € transfeer
 • Ühine lõunasöök Capri saarel u. 16 €
 • Villa San Michele Capril 8 €
 • San Michele kirik 3 €
 • Monte Solaro funikulöör 11 €
Sissepääsude hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!

Viisa ja dokumendid

Itaaliasse reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Siseneda võib nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel.

Lisainfo

 • Itaalias pakutakse kontinentaalset hommikusööki, st kohv/tee, mahl, saiake, moos jne.
 • Vastavalt rahvusvahelistele hotellireeglitele vabastatakse hotelli toad ärasõidupäeval kell 10:00. Toa kasutamise pikendamine sõltub hotelli võimalustest ning see tasutakse kliendi poolt kohapeal. 
Lennuinfo Lufthansa liinilendudel 
Äraantav pagas:  reisijal on õigus kaasa võtta üks äraantav pagas kaaluga kuni 23 kg ja mille kolm mõõdet (laius + kõrgus + sügavus) ei tohi ületada 158 cm (nt 30x50x78 cm). 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku kaaluga kuni 8 kg, mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Lisaks võib võtta ühe väikese isikliku eseme (käekott, arvutikott, fotoaparaat, vihmavari). 
Toitlustus lennul: Hinnas sisaldub väike külm suupiste ja joogid. 

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
18.09.2021 - 25.09.2021
 Hind al 855
Broneeri

Vaata reisimarsruuti

 • Itaalia - Lõuna-Itaalia pärlid

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

R
Reet
Jaapani reis oli super, üks paremaid. Sujuv, hästi korraldatud ja täiega lahe. Hotellid olid head ja mõnusad. Meie reisigrupp oli ka tore, mõistlik ja sõbralik (seda ei juhtu alati). Reisimise huvi järjest suureneb. Soovin teile mõnusaid reise ja kõike head. Tore oleks veel kohtuda.
K
Kaie ja Toivo
Oleme üle 10 aasta reisinud Germalo firmaga. Alati on kõik lubatu toiminud ja väiksemadgi lisasoovid täidetakse. Giidid on tasemel ja suudavad koos reisisaatjaga säilitada rahu ka veidi segasemates olukordades ( nt lend ei toimu, hotellituba ei meeldi, keegi on seltskonnast kaduma läinud, reisijal jääb soovitud ostu tegemiseks raha puudu ine). Kõik on tublid. Enim on meelde jäänud Mirjam Somelar ja Triinu Borga. Jõudu edasiseks!!!