Itaalia - Lõuna-Itaalia pärlid

Itaalia - Lõuna-Itaalia pärlid

17.09.2021 - 24.09.2021
Giid Triinu Borga
 Hind al 855
Müüdud
Sorrento poolsaar on maailmakuulus eelkõige oma võrratult ilusa rannajoone poolest. Puhkus Amalfi rannikul on täis Lõuna-Itaalia säravat temperamenti, põimides endasse pärllinnakesi, Capri peadpööritavaid lõhnu ja loodust. Selle märkamiseks ei pea tegema pikki väljasõite, vaid rikas maailm täis muusikat, maalilist loodust ja kaljunukkidel briljantidena hiilgavaid linnakesi ümbritseb Teid igal sammul. Lisaks õhtused meelelahutused traditsiooniliste tantsuetendustega ja ülipopulaarsete napoli laulukestega. Kõige krooniks on itaalia köök hõrgutavate mereandide ja ehtsa napoli pitsaga. Jääb vaid üle hüüda joovastunult Mamma Mia…! LA BELLA ITALIA VI ASPETTA!

Meie ainulaadne reis otselendudega Napolisse annab Teile võimaluse külastada Lõuna-Itaalia ilusamaid paiku. Kõik seitse ööd veedame hotellis Sorrento piirkonnas. Lisaks põnevale reisiprogrammile on Teil võimalus ka lihtsalt puhata, nautida merd, päikest ja itaalia kööki.
Lugege meie giidide kohta lisaks siit >

ELi riikidest ja Schengeni piirkonnast pärit reisijad saavad Itaaliasse siseneda ilma karantiinikohustuseta, kui:
- reisieelselt on täidetud 
Passenger Locator Form;
- saabumisel on vaja esitada COVID-19 sertifikaat, mis tõendab:
* et reisija on täielikult vaktsineeritud COVID-19 vastu, mis viidi läbi vähemalt 14 päeva enne Itaaliasse saabumist;
* et reisija on taastunud COVID-19'st;
- vaktsineerimata reisijad peavad esitama negatiivse tulemuse tõendi pcr või antigeeni testi kohta, mis viidi läbi 48 tundi enne Itaaliasse sisenemist.

suurepärane vahemereline kliima
kultuuri ja puhkuse hea tasakaal
suveõhtute nautimine meeleolukas Sorrento keskuses
autentne Lõuna-Itaalia atmosfäär ja hõrgutav köök

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-RIIA-NAPOLI
Koguneme kell 04:00 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus kõik reisijad saavad vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Riia kell 05:45-06:35 ja lend Riia-Napoli kell 07:30-09:35 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid BT362 ja BT645). Palume kontrollida kogunemise ja väljalennu aega vahetult enne reisi!
Napoli lennujaamast sõidame Sorrentosse. Sorrentot peetakse Lõuna-Itaalia üheks kauneimaks paigaks. Majutus seitsmel ööl Sorrento piirkonnas hotellis vastavalt valikule (hotellivalik reisikava lõpus).
Tänase pärastlõuna saame veeta juba rannas või hotelli basseini ääres. Soovijad saavad uudistada Sorrento kitsastel tänavatel ja uurida kohalikku elu-olu, nautida mõnda head rooga kohalikus trattorias.

2. päev VABA PÄEV SORRENTOS, AGRITURISMO ÕHTUSÖÖK
Hommikusöök hotellis. Täna on suurepärane võimalus veeta päev Sorrentos, teha sisseoste, käia ujumas, nautida Sorrento suurepäraseid kohvikuid ja restorane.
Soovijatele ühine õhtusöök (lisatasu eest). Sõidame romantilisse maamõisa, et veeta õhtu traditsioonilises Fattoria Terranova agriturismos, kus menüü koosneb kohalikest hooajalistest hõrgutistest ja tooraine pärineb sealtsamast talust.

3. päev  IGAVENE LINN ROOMA
Varane hommikusöök hotellis.
Väljasõit "igavesse linna". Ekskursioon Roomas: Püha Peetruse katedraal ja väljak, Piazza Navona, Veneetsia väljak, Pantheon. Imetleme antiikseid varemeid: Kapitooliumi väljakut, foorumeid, Rooma sümbolit Colosseumi, Constantinuse võidukaart ja Traianuse sammast. Jalutame Hispaania väljakul ja kuulsal trepil ning Trevi purskkaevu ääres.

4. päev POMPEI – VESUUV
Hommikusöök hotellis.
Külastame Pompei linna varemeid. Nende külastamine on ainulaadne võimalus tutvuda maailmakuulsa antiiklinnaga. Linn, mis 79. aastal mattus 6-7 meetrise tuhakihi alla, on tänaseks saanud ainsaks tunnistajaks vanade roomlaste elust. Jalutuskäik minevikku toob üllatavalt hästi välja 22. sajandi taguse maailma: elamud, saunad, teatrid, ärid, hotellid, tänavavalgustid, liiklusmärgid… Pompeist leitud originaalsed mosaiigid, kujud ja tarbeesemed on eksponeeritud Napoli Arheoloogiamuuseumis. Saame tõdeda, kui kõrgel tasemel elasid antiik-roomlased ja kui palju me 79. aasta katastroofi tulemusena kaotasime.
Sõidame Vesuuvi jalamile, kus igaühel on võimalus imetleda vaadet Napoli lahele ja soovijatel on võimalik kiigata kraatri sügavusse. Vesuuv on Euroopa kuulsaim vulkaan, mida külastab aastas ligi miljon turisti. Tema kõrgus, 1277 m, on pooletunnise mäkketõusu järel kättesaadav kõigile. Mäe jalamil kasvab kuulus viinamarjasort, mille marjadest pressitakse kohalikku veini Lacrime Cristo (Kristuse pisarad). Kraatrile tõustes tunnetate looduse jõudu.

5. päev VABA PÄEV SORRENTOS VÕI KAUNIS CAPRI SAAR
Hommikusöök hotellis. Tänase päeva võib veeta Sorrento linnas meeleolukat väikelinna atmosfääri nautides, sisseoste tehes ja rannamõnusid nautides. Soovijatega külastame Capri saart (lisatasu eest).
Laevasõit Caprile. Capri linna peaväljakule sõidame sadamast kohaliku bussiga. Lisaks õitele ja lõhnadele on Capri märksõnadeks Augustuse aiad ja Faraglionid. Esimeste külastamiseks jalutame peatänavat mööda saare teisele küljele, teiste puhul kasutame paati tehes uhke sõidu ümber poole saare. Edasi sõidame jällegi kohaliku bussiga Anacapri linna, mille üheks olulisemaks vaatamisväärsuseks on San Michele villa. Selle rajas kuulus Rootsi doktor ja teadlane Axel Munthe. Peaväljakult on võimalik tõusta funikulööriga Capri kõrgeima mäe, Monte Solaro tippu, kust avaneb tõeliselt ülev vaade kogu saarele. Võimalus supelda rannas.

6. päev NAPOLI LINNAEKSKURSIOON
Hommikusöök hotellis.
Napoli linnaekskursioon: 600 a e.m.a. kreeklaste asutatud ja 320 a e.m.a. roomlaste võimu alla langenud Napoli linn on kõigile külastajatele kindlasti elamus. Sellest linnast on pärit kõigile tuntud pizza, bel canto ning commedia. Napoli laulukesed on saanud maailmakuulsaks ja tihti loetakse neid lausa nn Itaalia rahvalauludeks. Olulisimad vaatamisväärsused on Plebiscito väljak ja sellega piirnev kuningaloss koos kuulsa San Carlo teatriga. Lähedal asub Vittorio Emmanueli uhke galerii ja võimas keskaegne Castel Nuovo. Omaette aega nõuab Arheoloogiamuuseum, kuhu on kogutud Pompei varemetest välja kaevatud originaalesemed ja kitsaste tänavatega Spaccanapoli linnarajoon, mis on täis ehtsat lõunaitaallaslikku saginat.

7. päev VABA PÄEV SORRENTOS VÕI IMELINE AMALFI RANNIK – POSITANO JA AMALFI
Hommikusöök hotellis. Soovijatele laevakruiis Amalfi rannikul (lisatasu eest).
Ekskursiooni jooksul näeme lisaks smaragdrohelise vee ja kaljuranniku kooslusele imekauneid väikelinnu. Positanos ja Amalfis peegeldavad kaunid liivarannad oma vetes rohelusse uppuvat kaljumassiivi. Positano on kuulsuste meelispaik ja seetõttu on seal ka hinnaklass võrreldes teiste rannikulinnadega tunduvalt kõrgem. Maitseka, romantilise ja värviküllasena võlub Positano eelkõige oma kaugeltki mitte pealetükkiva luksusliku miljööga. Jalutame linnas ja puhkame rannas. Teise peatuse teeme Amalfis, mis on kunagine Apenniini poolsaare suurim ja võimsaim merevabariik ning mille suurimaks vaatamisväärsuseks on võimas St. Andrea katedraal.

8. päev LEND NAPOLI-RIIA-TALLINN
Aeg öelda arrivederci Italia!  Lend Napoli-Riia kell 10:25-14:20 ja lend Riia-Tallinn kell 19:00-19:50 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid BT646 ja BT317).

Majutus

855
/
899
Hotell Dania 

Majutus kaheses toas, hommikusöökidega
Müüdud
1 km merest
2 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Ühese toa lisatasu
99€
Rõdu ja merevaatega toa lisatasu/inimese kohta
59€
Üksinda kaheses toas lisatasu
159€
Soodushind kehtib korduvreisijatele.
Capo di Sorrento, majutus kaheses toas hommikusöökidega
Hotell Dania*** on sümpaatne ja väga hästi hoolitsetud perehotell veidi Sorrento keskusest eemal sidrunisalude ja oliiviistanduste vahel. Hotell on rahulikus piirkonnas eemal südalinna kärast, samas on regulaarselt kulgeva liinibussiga suurepärane ühendus Sorrento ajaloolise keskusega (2 km). Bussipeatus on hotelli lähedal. Hotelli juurest viib väike tee lähedalasuvasse (u. 1 km) Marina di Puolo randa.
Hotelli toad on lihtsalt, ent kõigi mugavustega, sisustatud. Kõikides tubades on dušš/WC, Sat-TV, telefon, konditsioneer. Lisatasu eest on võimalik tellida merevaatega või merevaate ja rõduga tuba. Hotellis on bassein ja lamamistoolidega päevitusala, terrassilt avanevad imelised vaated Napoli lahele. Hotellil on oma restoran, kus pakutakse kontinentaalset hommikusööki. Soovi korral on võimalik hotelli restoranis ka õhtustada (menüü järgi, lisatasu eest).
www.hoteldania.com
 

999
/
1052
Grand Hotel Parco del Sole 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Müüdud
0.5 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Soodushind kehtib korduvreisijatele.
Hotell asub Sant'Agnello kesklinnas, 1 km kaugusel Sorrento keskusest. Ideaalne koht neile, kes soovivad ühendada lõõgastava puhkuse huvitavate kultuurireisidega Pompeisse, Caprisse, Napolisse ja Amalfi rannikule. Hotell pakub ka fantastilist basseini koos suure päevitusala ja mullivanniga. Toad on mugavalt sisustatud, tubades on lameekraan teler, dušš, WC, rõdu või terrass, konditsioneer. Tubades on tasuta Wifi.
www.gigliohotels.it

999
/
1052
Hotell Florida 

Majutus kaheses toas, hommikusöökidega
Müüdud
0.3 km merest
1.2 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Ühekohalise toa lisatasu
129€
Lisatasu majutuse korral üksinda kaheses toas
350€
Soodushind kehtib korduvreisijatele.
Läbi põlvkondade majandatud lhtell Florida on väike kuurorthotell, mis paikneb Sorrento mõnusas ja rahulikus elamurajoonis ning on ümbritsetud Sorrento tüüpilisest apelsini- ja sidrunisalude rohelusest. Hotell Florida on vähem kui 1,5 km kaugusel Sorrento ajaloolisest keskusest. Hotellis on oma basseiniala koos lamamistoolide ja päikesevarjudega, baari ja restoraniga. Hotellist u. 300 meetri kaugusel asub tüüpiline Sorrento poolsaare rand “La Marinella” ja suurepärane terrass vaatega merele. Siin on võimalik imetleda Sorrento lahte, tervet Napoli lahte ja Vesuuvi. Sorrento ja Sant’Agnello ostukeskused ja poekesed ning söögikohad on vaid kümne minuti jalutuskäigu kaugusel.
Tubades on dušš/WC, telefon, konditsioneer, lameekraanteler, seif, minikülmik. Hommikuti pakutakse laiendatud kontinentaalset hommikusööki.
www.hotelfloridasorrento.com

Reisi hind

Hind sisaldab:
 • lennupilet lendudele Tallinn-Riia-Napoli ja Napoli-Riia-Tallinn (Air Baltic liinilennud);
 • lennujaamamaksud, käibemaks;
 • sõit kõigi mugavustega bussis;
 • 7 ööd Sorrento piirkonnas valitud hotellis***/**** (2-in. toad), 6 hommikusööki;
 • eestikeelse giidi teenused kogu reisi vältel.
Lisakulud
Lisatasu eest on võimalik:
 • Tervisekindlustus al. 9,44 €, maksumus sõltuvalt vanusest (kuni 65 a., vanematele kõrgem tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
 • Ekskursioon - Capri saar 69 € (Ettetellimisel ja tasumisel kontoris kuni 1 kuu enne reisi. Sisaldab edasi-tagasi laevasõitu Capri saarele, ekskursiooni bussiga ja jalgsi, paadisõitu Capri saare rannikul).
 • Ekskursioon - laevakruiis Amalfi rannikul u 80 €; ettetellimisel kontoris, tasumine kohapeal.
 • Õhtusöök Fattoria Terranova agriturismo u 45 € (sisaldab transfeere hotellist agriturismosse ja neljakäigulist õhtusööki, hinnas vein ja vesi), ettetellimisel enne reisi Germalo kontoris, tasumine kohapeal.
 • Toitlustamine lennukis pardamenüü alusel lisatasu eest.
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Muuseumipiletite ja teiste tasuliste objektide hinnad:
 • Pompeij arheoloogia-ala külastus giidiga - pilet 16 €, kuni 18 a tasuta, noortele 18-25 a 2 €. Hinnale lisandub kohaliku giidi tasu 4 € (kõigile).
 • Minibuss Vesuuvi jalamile 10 € + Vesuuvi kraatrisse vaatamine 12 €
 • Napoli Arheoloogiamuuseum täiskasvanud 15 €, kuni 18a tasuta, ISIC tudengid 18-25a 6 €
 • Ühine lõunasöök Capri saarel 16 €
 • Villa San Michele Capril 10 €
 • San Michele kirik 3 €
 • Monte Solaro funikulöör 12 €
 • Paestum 12€, 18-25 a. 2€
 • Mozzarella farm
Sissepääsude hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!

Viisa ja dokumendid

Itaaliasse reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Siseneda võib nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel.

Lisainfo

 • Itaalias pakutakse kontinentaalset hommikusööki, st kohv/tee, mahl, saiake, moos jne.
 • Vastavalt rahvusvahelistele hotellireeglitele vabastatakse hotelli toad ärasõidupäeval kell 10:00. Toa kasutamise pikendamine sõltub hotelli võimalustest ning see tasutakse kliendi poolt kohapeal. 
Lennuinfo Lufthansa liinilendudel 
Äraantav pagas:  reisijal on õigus kaasa võtta üks äraantav pagas kaaluga kuni 23 kg ja mille kolm mõõdet (laius + kõrgus + sügavus) ei tohi ületada 158 cm (nt 30x50x78 cm). 
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku kaaluga kuni 8 kg, mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Lisaks võib võtta ühe väikese isikliku eseme (käekott, arvutikott, fotoaparaat, vihmavari). 
Toitlustus lennul: Hinnas sisaldub väike külm suupiste ja joogid. 

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
17.09.2021 - 24.09.2021
Giid Triinu Borga
 Hind al 855
Müüdud
Giid
Triinu Borga
Triinu Borga laiahaardelisus on aeg-ajalt hämmastav, sest lisaks Euroopa põhjapoolseimale saareriigile Islandile võib teda kohata näiteks ka Itaalias ja Maltal, samuti Kataloonias Hispaanias ning Alpide kaunitel maastikel...
Loe veel giidi kohta

Vaata reisimarsruuti

 • Itaalia - Lõuna-Itaalia pärlid

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

H
Heli
Tere, tubli Germalo ! Teie pöördumised kogu kriisiaja jooksul olid väga julgustavad ja innustavad.Eriti tore oli Mae Meruski Reisikiri Sitsiiliast. Olete Eesti väärikas pikaajaline reisifirma. Tänulik pikaajaline Germalo reisija
K
Kaie
Suured tänud Kreetele, kes tegi kõik ära, endal polnud vaja millegi pärast muretseda. Itaalia on ilus igast kandist. Eriti meeldis Alberobello, Ostuni ja Polignano al mare. Hotellid olid väga head, buss ja bussijuht tasemel. Ulve väga erudeeritud ja väga emotsionaalne. Veel kord tänud kogu Germalo perele. Reisin ka edaspidi teiega. Edu teile!