Malaisia ja Singapur - suur ringreis ja rannapuhkus Langkawil

Malaisia ja Singapur - suur ringreis ja rannapuhkus Langkawil

02.12.2024 - 15.12.2024
Giid Ester Laansalu
 Hind al 3199
Broneeri
Meie reisidel teenindavad Teid targad, laia silmaringiga ja hoolivad eestikeelsed giid/reisijuhid. Lisaks on reisil ka kohalik giid, kes jagab praktilist infot ja tegeleb kohapealse korraldusliku poolega. Sellel reisil toitlustus juba hinnas. Reisi meeldivaks kulgemiseks oleme välja valinud hea tasemega hotellid. Meie reisijuhid jagavad soovitusi ja annavad nõu kõigi küsimuste korral. Anname endast kõik, et veedaksite kvaliteetse ja täisväärtusliku puhkuse!

Kutsume Teid eksootilisse Aasiasse. Meie teekond viib nii suurlinlikku Singapuri kui ka põnevasse ning looduslikult kaunisse Malaisiasse. Koloniaalajastu arhitektuur Singapuris, maailma vanim džungel Malaisia sisemaal ning kilomeetrite pikkused liivarannad Langkawi saarel. Malaisia – see on tõeline Aasia!

Lugege Malaisia kohta lähemalt siit >
Lugege meie giidide kohta lisaks siit >

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-ISTANBUL
Koguneme kell 16:30 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Istanbul kell 18:40-23:20 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK1424).  Palume kontrollida lennuki väljumise aega ka vahetult enne reisi!
Söögikorrad: toitlustus TK lennul hinnas
 
2. päev LEND ISTANBUL-KUALA LUMPUR
Jätkulend Istanbul-Kuala Lumpur kell 01:50-17:05 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK60).
Tere tulemast imelisse Malaisiasse. Sõidame lennujaamast kesklinna ning majutume kahel järgneval ööl Kuala Lumpuris.
Söögikorrad: toitlustus TK lennul hinnas
Majutus: deluxe kategooria toas hotellis The Stripes***** või sarnases

3. päev BATU KOOPAD - KUALA LUMPUR 
Hommikusöök hotellis. Päeva esimeses pooles teeme väljasõidu Kuala Lumpurist ja peatume Batu koobaste juures, kus paikneva hindu pühamuni viib 272-astmeline trepp. Paik on kuulus iga-aastaste Thaipusami pidustuste poolest, mil patulunastajad läbistavad oma ihu teravate orade ja konksudega.
Seejärel tutvume Kuala Lumpuriga, „kontrastide metropoliga“. 
Näeme rahvusmonumenti, kuningapaleed, Masijd Negarat – rahvusmošeed oma 75 meetri kõrgusele küündiva minaretiga. Jalutame imekaunites järveaedades. Külastame enam kui 6000 värvikireva asukaga liblikaparki. Peatume Malaisia „vabaduse väljakul“ - Padang Merdekal, kus 1957. aastal kuulutati välja Malaisia iseseisvus ning vaatame linna üht kauneimatest hoonetest, mauri stiilis ehitatud Sultan Abdul Samadi maja.
Kõigele krooniks teeme peatuse ka Kuala Lumpuri ühe sümboli, maailma kõrgeimate hoonete hulka kuuluva Petronas Twin Toweri juures.
Päeva lõpetuseks pakume soovijatele (lisatasu eest) võimalust tutvuda õhtuse valgustatud linnaga ning suunduda ühisele buffet õhtusöögile Kuala Lumpuri teletorni võrratusse restorani Atmosphere360 - Malaisia kõrgeim restoran 282m kõrgusel.
Söögikorrad: hommikusöök
Majutus: deluxe kategooria toas hotellis The Stripes***** või sarnases

4. päev KUALA LUMPURIST TAMAN NEGARASSE
Hommikusöök hotellis. Edasine teekond viib meid Taman Negara rahvusparki – Malaisia rohelisse südamesse. Malaka poolsaare sisemaa peidab endas maailma vanimat ja liigirohkeimat vihmametsa. Kliimamuutustest mõjutamata jäädes on see vihmamets segamatult 130 miljonit aastat arenenud. Istume Kuala Tahanis jõepaati ning jätkame oma retke mööda veeteed keset paradiisi meenutavat loodust. Ühine lõunasöök hotellis.
Majutus ja õhtusöögid kahel järgneval ööl rahvuspargis lodge tüüpi majakestes või sarnases. Õhtul läheme üheskoos väikesele džunglijalutuskäigule.
Söögikorrad: hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök
Majutus: chalet' tüüpi majutus Mutiara Taman Negara*** lodge's või sarnases

5. päev TAMAN NEGARA
Hommikusöök hotellis. Tänase päeva veedame keset võrratut ürgloodust ja teeme lähemalt tutvust maailma vanima vihmametsaga. Päeva tipphetkeks kujuneb kindlasti matk Bukit Teresekile, ühele mägedest rahvuspargis. Hea ilma korral avaneb meile vaade eemal kõrguvale Gugung Tahan mäele (2187 m). Soovi korral on võimalik matkata veel iseseisvalt, puhata hotellis või soovijad saavad suunduda paaritunnisele väljasõidule orang asli ehk piirkonna indogeense rahva juurde. Lõunasöök hotellis.
Päeva teisel poolel sõidame paadiretkele Lata Berkoh kose juurde koos ujumispeatusega (sobiva ilma korral) kärestikule moodustunud looduslikus basseinis. Paadisõidul on taas võimalik jälgida rikkalikku floorat ja vana vihmametsa. Ühine õhtusöök hotellis.
Söögikorrad: hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök
Majutus: chalet' tüüpi majutus Mutiara Taman Negara*** lodge's või sarnases

6. päev PUTRAJAYA, LEND LANGKAWILE
Hommikusöök hotellis. Lahkume Taman Negara rahvuspargist ning sõidame tagasi Kuala Tembelingi. Teel Kuala Lumpurisse läbime Putrajaya linna. Selles Malaisia uues administratiivkeskuses näeme peaministri uhket residentsi, ministeeriumihooneid, moodsat linnaarhitektuuri ja lõputult parke (siia on istutatud üle 20 miljoni puu).
Lend Kuala Lumpur-Langkawi kell 17:45-18:55 (lennunumber AK6322).
Majutus kuuel järgneval ööl rannahotellis. Ees on suurepärased päevad troopilisel rannal – meri, päike ja valge rannaliiv!
Söögikorrad: hommikusöök
Majutus: rainforest chalet kategooria toas hotellis Berjaya Langkawi***** või sarnases. Hotelli kirjeldus reisikava lõpus.
 
7. päev LANGKAWI EKSKURSIOON JA PUHKUS
Hommikusöök hotellis. Kõrged mäeahelikud, metsaga kaetud künkad, riisipõllud ning väikesed lahesopid valgete liivarandadega on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad ligi sajast saarest koosnevat Langkawi arhipelaagi. Langkawi võrratud liivarannad on ideaalseks puhkusepaigaks kõikidele päikesekummardajatele. Ka nendele, kes eelistavad pigem aktiivset puhkuseveetmist, pakub saar ohtralt võimalusi. Võib tegeleda paljude veespordialadega, minna snorgeldades uurima veealust maailma jne.
Teeme ühiselt esimese tutvuse selle Malaisia pärliga. Külastame Atma Alami batikakeskust ja Mahsuri mausoleumi, vaatame ringi Kuah linnas ning soovi korral on võimalik sooritada duty free sisseoste.
Söögikorrad: hommikusöök
Majutus: rainforest chalet kategooria toas hotellis Berjaya Langkawi***** või sarnases
 
8. päev PUHKUS LANGKAWIL - SOOVIJATELE LANGKAWI LOODUSTUUR (LISATASU EEST)
Hommikusöök. Tänane päev on mõeldud puhkamiseks ja rannamõnude nautimiseks.
Soovijatega tutvume Langkawi omapärase loodusega, unikaalse looma- ja taimeriigiga. Näeme mangroovidžunglit, huvitavat kalakasvatust, nahkhiirekoopaid. Näeme ka, kuidas söödetakse kotkaid. Ühine piknik lõuna. Sobiva ilma korral peatume inimtühjal rannal, et teha värskendav suplus. 
Söögikorrad: hommikusöök
Majutus: rainforest chalet kategooria toas hotellis Berjaya Langkawi***** või sarnases
 
9. päev PUHKUS LANGKAWIL - SOOVIJATELE VÄLJASÕIT PAYARI SAARELE (LISATASU EEST)
Hommikusöök. Tänane päev on mõeldud puhkamiseks ja rannamõnude nautimiseks.
Soovijatele pakume päevast väljasõitu Payari saarele koos snorgeldamisega. Payari saar on suurim neljast asustamata saarest, mis kuulub Pulau Payari merepargi alla. Saared on kuulsad oma rikka mereelu ja korallrahude poolest, mida snorgeldades avastada saab. Lisaks saab saarel toita haibeebisid, ujuda, nautida ilma ja imelist loodust. Saarel sööme ka ühiselt lõunat. 
Söögikorrad: hommikusöök
Majutus: rainforest chalet kategooria toas hotellis Berjaya Langkawi***** või sarnases

10. päev PUHKUS LANGKAWIL - LANGKAWI FUNIKULÖÖR (LISATASU EEST)
Hommikusöök. Tänane päev on mõeldud puhkamiseks ja rannamõnude nautimiseks.
Soovijatega võtame ette ühise jalutuskäigu Langkawi funikulööri juurde. Sõit köisraudteel pakub imelisi vaateid vihmametsale ning 550 aasta vanustele kivimitele. Sõit viib meid 660 meetri kõrgusele Cunung Machinchangi tipuni, kus asub ka kuulus jalakäijatele mõeldud sild Langkawi Sky Bridge.
Söögikorrad: hommikusöök
Majutus: rainforest chalet kategooria toas hotellis Berjaya Langkawi***** või sarnases

11. päev PUHKUS LANGKAWIL - SEITSE KOSKE - SOOVIJATELE PÄIKESELOOJANGU KRUIIS KATAMARAANIL (LISATASU EEST)
Hommikusöök. Tänane päev on mõeldud puhkamiseks ja rannamõnude nautimiseks.
Soovijatega võtame ette ühise jalutuskäigu Jalan Telgaja Tuluhi ehk Seitsme Joa juurde. 91 meetri pikkune juga voolab alla Mount Mat Cingangi, Langkawi suuruselt teise mäe otsast. Legendi kohaselt on tegemist maagilise paigaga, kus elavad haldjad ning voolab raviomadustega võluvesi. Siin olles tekib ka endal tunne, justkui viibiksime muinasjutus.
Soovijatega lähme õhtupoolikul katamaraani peale päikeseloojangu saatel õhtustama. Päikeseloojangu kruiisil saame nautida imeilusaid vaateid Langkawile ning katamaraani kõrval ujuvatele delfiinidele. Maitsev õhtusöök merel päikeseloojangu ja mõnusate kaaslaste seltsis on parim viis päeva lõpetamiseks. Saame merel loksudes jälgida, kuidas päike vajub silmapiiri taha ning hele taevas asendub öötaevaga ja imeliste tähtedega.
Söögikorrad: hommikusöök
Majutus: rainforest chalet kategooria toas hotellis Berjaya Langkawi***** või sarnases

12. päev LEND LANGKAWI-SINGAPUR, SINGAPURI LINNAAEKSKURSIOON - MARINA BAY VALGUSSHOW
Hommikusöök hotellis. Aeg lahkuda Langkawi saarelt ning lendame edasi Singapuri. Lend Langkawi-Singapur kell 08:45-10:20 (lennunumber AK732).
Singapur asub Malaka poolsaare lõunatipus ning tegemist on väikese saareriigiga, mida peetakse ka üheks 20. sajandi majandusimeks. Olles olnud kaubavahetuse sõlmpunktiks juba 19. sajandi alguses, tuksleb Singapuri kaubandus aina kiiremas rütmis. Singapuri sümbol Merlion, pool kala ja pool lõvi, tervitab meid Merlion Parkis. Oma teekonnal möödume kuulsast Singapuri kriketiklubist, näeme parlamendihoonet, uhket ülemkohut ja linnavalitsuse hoonet ja Fullertoni hotelli. Suundume Marina Bay piirkonda ja külastame kuulsat Marina Bay hotelli vaateplatvormi. Jalutame Gardens by the Bay aedades, võimalus tutvuda sealsete lillepaviljonidega.
Majutume järgneval ööl Singapuris suurepärase keskse asukohaga hotellis.
Soovijatega jalutame vaatama meeleolukat ja uhket Marina Bay valgusshowd.
Söögikorrad: hommikusöök
Majutus: grand deluxe kategooria toas hotellis Grand Copthorne Waterfront***** või sarnases

13. päev SINGAPUR, LEND SINGAPUR-ISTANBUL
Hommikusöök hotellis.
Võimalusel (sõltub hetke ilmastikutingimustest, lisatasu eest) on soovijatel võimalik suunduda Singapore Flyer vaaterattale, mis on maailma kõrgeim, ulatudes oma 165 meetriga 42 korruselise hoone kõrgusele. Vaaterattal on 28 klaasist kapslit, millest avanevad pooletunnise tiiru jooksul suurepärased vaated nii Singapuri saareriigi kõrghoonetele kui sobiva ilma korral ka Malaisiale ning Indoneesialegi.
Keskpäeval, peale hotellist väljaregistreerimist, suundume tutvuma elust kihava Hiinalinna ja Singapuri India kogukonna vaimse ning kaubandusliku keskuse Little Indiaga. Näeme nii traditsioonilisi India poekesi kui ka uhkete ornamentidega kaunistatud templeid.
Külastame UNESCO maailmapärandisse kantud 164 aasta vanust Singapuri troopilist botaanikaaeda, mis hõlmab endas erinevatele taimeliikidele pühendatud aedu, lillidega täidetud maailma suurimat klaasist kasvuhoonet ning 35 meetri kõrgust koske.
Õhtul jääb enne lennujaama suundumist veel veidi vaba aega Clarke Quay piirkonnas.
Lend Singapur-Istanbul kell 23:25-06:10 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK55).
Söögikorrad: hommikusöök, toitlustus TK lennul hinnas

14. päev LEND ISTANBUL-TALLINN
Jätkulend Istanbul-Tallinn kell 08:45-11:25(kohalikud kellaajad, lennunumber TK1421).
Söögikorrad: toitlustus TK lennul hinnas

Majutus

Berjaya Langkawi Resort 

Majutus kahestes tubades koos hommikusöökidega
Broneeri
0.1 km merest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöögid hotellis, 6 õhtut
168€
Berjaya Langkawi Resort***** asub imelises ja looduskaunis kohas troopilise vihmametsa ääres, vaid mõne sammu kaugusel helesinise veega rannast. Suurepärase asukohaga hotell jääb jalutuskäigu kaugusele paljudest Langkawi vaatamisväärsustest (Langkawi SkyBridge Cable Car, Seven Wells Waterfall).
Ööbime erilistes Malaisia puidust vaiadele ehitatud 32m2 suurustes Rainforest chalet kategooria majakestes. Majad asuvad keset lopsakat rohelist loodust, on avarad ja modernselt sisutatud. Majakestes on olemas satelliittelevisioon, privaatne vannituba, konditsioneer, seif, külmkapp ja vahendid kohvi ning tee tegemiseks. Privaatsel terrassil saab igal ajal päikesesoojust ja imelist loodust nautida. 
Hotellis on 4 restorani, 3 baari ja mõnus bassein päikese nautimiseks ja vees lõõgastumiseks. 
https://www.berjayahotel.com/langkawi

Viisa ja dokumendid

Malaisia on Eesti passi omanikule viisavaba (halli passiga vajalik viisa). Palume kontrollida passi kehtivusaega (minimaalne kehtivusaeg 6 kuud pärast reisi lõppu).
Palume meile enne reisi teada anda passi number ja kehtivuse aeg hiljemalt kuu enne reisi!

Reisi hind


3199 €* / 3369 €

*Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele

Hind sisaldab:
 • lennupiletid Turkish Airlines liinilendudele Tallinn-Istanbul–Kuala Lumpur ja Singapur–Istanbul–Tallinn, toitlustamine lennukis;
 • lennupilet lendudele Kuala Lumpur-Langkawi ja Langkawi-Singapur;
 • lennujaamamaksud aprill '23 seisuga, käibemaks. NB! Maksude suurus võib muutuda olenemata reisikorraldajast tulenevalt kütusehinnast maailmaturul ja ametivõimude otsustest;
 • 11 ööd hotellides koos hommikusöökidega vastavalt programmile (2-in. toad);
 • 2 lõuna- ja 2 õhtusööki;
 • ekskursioonid eesti keeles, eestikeelse giidi/reisijuhi teenused, lisaks kohalik Malaisia inglisekeelne giid;
 • sissepääsupiletid, mis programmis märgitud: Kuala Lumpuri liblikapark, paaditransfeer Kuala Tembelingist Mutiara Taman Negarasse, Langkawil Mahsuri kompleks, Singapuri botaanikaaed, Gardens by the Bay.
Lisakulud:
Lisaekskursioonid (hinnad arvestatud rühmahindadena eeldusel, et osalejaid on vähemalt 10 inimest):​
 • Õhtune päikeseloojangu kruiis Langkawil koos õhtusöögiga ca 350 MYR või 80 USD - ettetellimisel, kohapeal tasumisel
 • Payari saare külastus koos snorgeldamise ja lõunasöögiga 155 USD - ettetellimisel, ettetasumisel
 • Langkawi funikulöör ca 50 MYR (hind täpsustamisel) - ettetellimisel, tasumine kohapeal
 • Langkawi loodustuur 80 € - ettetellimisel, ettetasumisel
 • Singapur Flyer (võimalusel, sõltub ilmast) 49 USD - kohapeal tellimisel, kohapeal tasumisel
 • Õhtusöögid Langkawi hotellis, 6 õhtut 195 € - ettetellimisel, ettetasumisel
Lisaekskursioonid tasutakse kohapeal kohalikus vääringus.
Hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast eelneva etteteatamiseta.
 • Reisi hinnas ei sisaldu jootrahad kohalikele saatjatele ja bussijuhtidele. Palume arvestada u. 30 € jootrahadeks (kohalikud giidid ja bussijuhid). Jootraha andmise komme on laialt levinud. See moodustab osa teenindaja palgast ja seetõttu ootavad jootraha kõik teenindajad. Restoranides sisaldub jootraha tavaliselt juba arves, kuid meeldiva teeninduse eest oodatakse lauale ikka lisaks 5-10% arvest. Palume arvestada jootrahadeks 1-2 USD/EUR päeva kohta bussijuhile ja 2-3 USD/EUR päeva kohta kohalikule giidile. Jootrahasid korjatakse ja tasutakse reisi ajal vastavalt iga reisietapi lõpus. Jootrahad on kohaliku teeninduskultuuri traditsiooniline osa ning selle eest ollakse väga tänulikud. Siiski ei ole jootrahade maksmine reisijale kohustuslik, vaid näitab rahulolu ja tänulikkust saadud reisikogemuse ning teeninduse suhtes.
Lisatasu eest võimalik:
 • Ühene majutus hotellides 730 €
 • Tervisekindlustus, maksumus sõltuvalt vanusest (kuni 69 a., vanematele kõrgem tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse!

Lisainfo

 • Raha soovitame kaasa vahetada vähemalt 400 € ulatuses (soovitavalt vähemalt 250 SGD ja 1000 MYR). 1 € = 1,73 SGD = 4,5 MYR
 • Taman Negara rahvuspargis kehtib tasu pildistamise ja filmimise eest 5 MYR aparaadi kohta.
 • Kaasa võtta päikesekreem, vihmakindlad riided ja jalanõud Taman Negara rahvuspargi külastamiseks, taskulamp.
 • Reisile eelnevalt palume konsulteerida reisimeditsiini kabineti arstiga, lisainfo siit.
Lennuinfo Turkish Airlines liinilendudel:
Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kogukaalus kuni 23 kg. 
NB! Lubatav äraantav pagas siselendudel on 1 ühik max 20 kg / reisija.
Käsipagas: reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 8 kg ja maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Toitlustus lennul: hinnas sisaldub soe toit ja joogid.
 
Jätame endale õiguse teha reisiprogrammis muudatusi.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
02.12.2024 - 15.12.2024
Giid Ester Laansalu
 Hind al 3199
Broneeri
Giid
Ester Laansalu
Ester on tegelenud giiditööga üle 23 aasta, mille jooksul on maailmale tiir peale tehtud alates Norrast lõpetades Kuuba, Peruu, Mehhiko, Vietnami või Uus-Meremaaga...
Loe veel giidi kohta

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

M
Marge
Suured tänud Siretile suurepäraste elamuste eest Tais!
A
Aive ja Liia
Täname toreda ja meeldejääva reisi eest! Jäime väga rahule. Omaan pakub tõesti igale maitsele midagi! Edu, õnnelikke reise ja aega enda puhkuse jaoks ka! Heade soovidega!