Venemaa - Sankt Peterburg

Venemaa - Sankt Peterburg

15.07.2022 - 17.07.2022
 Hind al 259
Broneeri
Suursugune keiserlik pealinn, mille aura ei olegi sõnadega edasi antav. Tuleb ise kogeda suurlinna otsekui igikestvat ruttamist. Ootamatult mõistad selles virrvarris, et ka metropol võib olla inimlik. Jalutades luksuslikul Nevski prospektil tajud end korraga kummaliselt mõttelt - sellel ühel tänaval võib olla korraga rohkem inimesi, kui elab tervel Eestimaal. Metropoli mõõde on teistsugune!

Lugege meie giidide kohta lisaks siit >

Reisikava

1. päev TALLINN – SANKT-PETERBURG
Varahommikul kell 06:00 väljasõit Tallinnast Estonia teatri vastas asuvast parklast. Piirületus Narva-Ivangorod ja pärast seda algab sõit läbi Ingerimaa. 
Saabumine Sankt-Peterburgi ja esmatutvus linnaga bussiekskursioonil: Moskva prospekt, Nevski prospekt, Marsi väljak, Vassili saar ja Rostra sambad. Ülikooli kaldapealne ja sfinksid. Sillad, kanalid ja paleed. Eestlaste Jaani kirik ja Jakob Hurda maja. Teatri väljak ja Maria teater.
Peeter-Pauli kindlus. Siin algas Sankt-Peterburgi ajalugu 27. mail 1703. aastal pisikesele jõesaarele kindluse rajamisega. Peeter-Pauli katedraal – Vene keisrite matmispaik. Kurikuulus Trubetskoi bastioni vangla.  Ööbime kahel järgneval ööl St. Peterburgis  hotellis Azimut*** või sarnases.
 
2. päev ERMITAAŽ JA LINNAEKSKURSIOON, TSARSKOJE SELO
Hommikusöök. Kaasani katedraal, 1812. aasta sõja kangelastele pühendatud imposantne sakraalhoone Nevski prospektil. Ermitaaž on maailma suurimaid kunstimuuseume, mis asub kunagistes keiserlikes paleedes. Omavahel galeriidega ühendatud hoonetes paiknevas muuseumis on ühtekokku üle kolme miljoni eksponaadi. On öeldud, et kui seisatada iga eksponaadi ees ühe minuti, kuluks kogu muuseumiga tutvumiseks 70 aastat. Leonardo da Vinci haprad madonnad, maailma üks parimaid Rembrandti kollektsioone, Tizian ja Rubens. Luksuslikud paraadsaalid ja 19. sajandi interjöörid Talvepalees – keiserlikus talveresidentsis. Vaba aeg Peterburi südalinnas ja võimalus külastada muuseume ja vaatamisväärsusi: Senati väljak ja Vaskratsanik, Iisaku katedraal, Paleeväljaku ansambel ja Aleksandri sammas, Moika kaldapealne, Spas na Krovi (Verelunastuse) kirik sadade mosaiikidega. Soovijail võimalik külastada Vene muuseumi. Suurim Vene kunsti kollektsioon maailmas ikoonidest avangardistideni.
Edasi suundume Tsarskoje Selosse, et külastada barokkarhitektuuri šedöövrit Katariina paleed. Toretsevad fassaadid ja kullatud kuplid harmoneeruvad rahuliku inglise stiilis pargi melanhoolse meeleoluga. Katariina lossis saab imetleda suurejoonelisi paraadsaale, muuhulgas ka maailmaimeks nimetud Merevaigutuba. Tagasisõit St.Peterburgi. Soovijaile õhtusöök stiilses restoranis koos folkloorikavaga.
 
3. päev LAEVAEKSKURSIOON - PETERHOF, SÕIT TALLINNASSE
Hommikusöök. Soovijatele meeleolukas laevaekskursioon Neeval ja kanalitel.
Sõidame keiserlikku suveresidentsi Peterhoffi Soome lahe kaldal. Maailma kaunimaid pargi- ja lossiansambleid, kus 18.-19. sajandi arhitektuur, pargikujundus ja skulptuurid – purskkaevud on elegantselt sobitatud maastikuga. Peterhofi suur palee ja luksuslik Merekanali kaskaad kümnete kullatud skulptuuride ja rütmiliste purskkaevudega. Venemaa võitu Põhjasõjas sümboliseeriv Simsoni purskkaev, kus vesi võib tõusta kuni 12 meetri kõrgusele. Mõnusalt intiimne Monplaisiri park ja paleed. Siin võib leida elevust pakkuvaid purskkaeve šutniki, mis võivad ettevaatamatu uudistaja ootamatult märjaks kasta. Pärastlõunal alustame kojusõitu. Saabumine Eestisse hilisõhtul.

Reisi hind

259 €* / 273 €
* Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele.

Hind sisaldab:
 • Sõit kõigi mugavustega bussis Tallinn-St.Peterburg-Tallinn 
 • 2 ööd hotellis (2-in. toad), 2 hommikusööki
 • Eestikeelsed ekskursioonid vastavalt programmile, giidi/reisisaatja teenused 

Hinnale lisanduvad e- viisa ja kohustuslik kindlustus, hind 15€ 

 
Lisatasu eest võimalik:
 • Ühene majutus hotellis 100 €
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Muuseumide ja teiste tasuliste objektide piletite hinnad (täiskasvanud/lapsed, tudengid):
Koos kogu grupiga külastame:
 • Peeter-Pauli kindlus 750 RUB (komplekspilet kirik ja vangikong)
 • Laevasõit Neeval 550 RUB
 • Ermitaaž 1000 RUB / õpilane 700 RUB (sissepääs ja külastus, koos kohaliku   giidi tasuga)
 • Spas na Krovi mosaiigimuuseum 350 RUB/200 RUB üliõpilane (ISIC kaardi alusel)/100 RUB õpilane
 • Tsarskoje Selo ja Merevaigutuba 35 € / õpilased kuni 15. a 20 € (ainult ettetellimisel,  hiljemalt kuu enne reisi, tasumisel kohapeal)
 • Õhtusöök koos folkloorikavaga 25 € (ettetellimisel, tasumisel kohapeal)
 • Jaani kirik Peterburis (annetus u 100 RUB)
 • Peterhofi park 900 RUB / õpilased kuni 15. a TASUTA  NB! VAJALIK VANUST KINNITAV DOKUMENT JA ÕPILASPILET! Soodustust õpilasele alates 16. a ei ole!
 Vabal ajal omal käel on võimalik külastada:
 • Suveaed, pilet 250 RUB
 • Vene muuseum al 500 RUB / 250 RUB (hind sõltub hetke ekspositsioonist)
 • Õhtusöögi hinnad al 600 RUB
 • Iisaku kirik 350 RUB/200 RUB üliõpilane (ISIC kaardi alusel)/100 RUB õpilane
 • Iisaku katedraali kolonnaad 150 RUB
Muuseumipiletite hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast! Soodushinnaga pileti ostmiseks vajalik kehtiv soodustust tõendav dokument! Üliõpilase soodustus kehtib vaid koos rahvusvahelise ISIC kaardiga.

Viisa ja dokumendid

Alates 1. oktoobrist 2019. a saab Peterburi reisida tasuta elektroonilise viisaga! 
 
E-viisa taotlus tuleb esitada Venemaa välisministeeriumi veebilehel mitte varem kui 20 päeva ning mitte hiljem kui neli päeva enne reisi algust.
Viisa kehtib kuni 30 kalendripäeva, kuid Venemaal tohib selle alusel viibida kuni kaheksa päeva. Kui Teil on juba kehtiv Venemaa viisa, siis ei ole e-viisa juurde vormistamine vajalik. 
Reisija ees-ja perekonnanimi kirjutatakse ankeeti täpselt samal kujul nagu reisipassi masinloetaval ribal.

E-viisa vormistamiseks vajalikud dokumendid on :
 
1. Korrektselt täidetud e-viisa ankeet
2. Pass, mis kehtib 6 kuud alates e-viisa avalduse esitamise kuupäevast. Passis peavad olema tühjad leheküljed piiriületustemplite jaoks.
3. Digifoto, mis esitatakse koos e-viisa avaldusega.
4. Kohustuslik tervisekindlustus kogu riigis viibimise ajaks (välja prinditud, paberkandjal).
Germalo Reisid vormistab oma klientidele e-viisa ja teenustasuga 15€/reisija. Hind sisaldab e-viisa vormistamist ja kohustusliku tervisekindlustust. 

 

E- viisa vormistamiseks palume meile saata järgmised andmed: 

1.Passikoopia
2.Digifoto ( 3,4x4,5 valge taustal )
3.Dokument Venemaal kehtiva ravikindluse kohta
4.Mitu korda olete eelnevalt külastanud Venemaad?
5.Teie viimase Venemaa külastuse aeg? ( kp/k/a, alates - kuni )
6.Nimemuutuse korral eelnevad ees- ja/või perekonnanimed ning millal muutus on tehtud (nt.abielu)
7. Teie alalise elukoha aadress, telefon, e-posti aadres
8. Sünnikoht ( vald, linn, alev, küla )
9. Töökoht või õppeasutus, ametinimetus ( nimetus, aadress, telefon, e-posti aadress)
 
Palume saata oma reisipassi koopia Germalo Reiside kontorisse koos reisi lõppmaksega 1 kuu enne reisi.
Juhul kui Te ei soovi, et Germalo Reisid Teie e-viisa ja/või tervisekindlustuse vormistaks ning otsustate seda ise teha, palume sellest meid samuti e-maili teel teavitada. Juhul kui reisija vormistab e-viisa ja/või tervisekindlustuse ise, siis vastutab reisija ise ka vormistatud e-viisa õigsuse eest (korrektne nimi, õigekiri, kuupäevad, viisa tüüp jne). 
 

 

Kui reisija on alla 18 eluaasta ja lapsevanemad kaasa ei sõida, siis on tarvis sünnitunnistuse ja ühe lapsevanema passikoopiat koos viisa andmetega.
 

Lisainfo

Soovitame vahetada vähemalt 5500 RUB.
NB! 1 euro ~ 70 rubla. Rubla kurss on väga kõikuv.

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!
15.07.2022 - 17.07.2022
 Hind al 259
Broneeri

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

E
Ene ja Li
Tere! Käisime eelmisel nädalal Viinis, giidiks Piret, kes oli äärmiselt asjatundlik ja meeldiv giid. Igal võimalusel aitas, sattus isegi saatuse tahtel mitu korda eksijate teele ja juhatas õigele teeotsale. Palju õpetlikke nõuandeid kohalike kohta - väga kasulik. Teiseks - Germalo reisiseltskonnast leiad alati endale meeldivaid reisikaaslasi, kellega mõnusalt aega veeta. Aitäh!
R
Ranno
Tere! Suur tänu vastutulelikkuse eest ning kindlasti kaalume Germalot ema reisile kunagi tulevikus, kui olukord on paranenud. Tänud ka proaktiivse suhtluse eest. Väga meeldiv kogemus on olnud Germaloga asju ajada.