Venemaa - Sankt Peterburg

Venemaa - Sankt Peterburg

22.08.20 - 24.08.20
 Hind al 299
Broneeri
Suursugune keiserlik pealinn, mille aura ei olegi sõnadega edasi antav. Tuleb ise kogeda suurlinna otsekui igikestvat ruttamist. Ootamatult mõistad selles virrvarris, et ka metropol võib olla inimlik. Jalutades luksuslikul Nevski prospektil tajud end korraga kummaliselt mõttelt - sellel ühel tänaval võib olla korraga rohkem inimesi, kui elab tervel Eestimaal. Metropoli mõõde on teistsugune!

Lugege meie giidide kohta lisaks siit >

Reisikava

1. päev TALLINN – SANKT-PETERBURG
Varahommikul kell 06:00 väljasõit Tallinnast Estonia teatri vastas asuvast parklast. Piirületus Narva-Ivangorod ja pärast seda algab sõit läbi Ingerimaa. 
Saabumine Sankt-Peterburgi ja esmatutvus linnaga bussiekskursioonil: Moskva prospekt, Nevski prospekt, Marsi väljak, Vassili saar ja Rostra sambad. Ülikooli kaldapealne ja sfinksid. Sillad, kanalid ja paleed. Eestlaste Jaani kirik ja Jakob Hurda maja. Teatri väljak ja Maria teater.
Peeter-Pauli kindlus. Siin algas Sankt-Peterburgi ajalugu 27. mail 1703. aastal pisikesele jõesaarele kindluse rajamisega. Peeter-Pauli katedraal – Vene keisrite matmispaik. Kurikuulus Trubetskoi bastioni vangla.  Ööbime kahel järgneval ööl St. Peterburgis hotellis Azimut*** või sarnane.
 
2. päev ERMITAAŽ JA LINNAEKSKURSIOON, TSARSKOJE SELO
Hommikusöök. Kaasani katedraal, 1812. aasta sõja kangelastele pühendatud imposantne sakraalhoone Nevski prospektil. Ermitaaž on maailma suurimaid kunstimuuseume, mis asub kunagistes keiserlikes paleedes. Omavahel galeriidega ühendatud hoonetes paiknevas muuseumis on ühtekokku üle kolme miljoni eksponaadi. On öeldud, et kui seisatada iga eksponaadi ees ühe minuti, kuluks kogu muuseumiga tutvumiseks 70 aastat. Leonardo da Vinci haprad madonnad, maailma üks parimaid Rembrandti kollektsioone, Tizian ja Rubens. Luksuslikud paraadsaalid ja 19. sajandi interjöörid Talvepalees – keiserlikus talveresidentsis. Vaba aeg Peterburi südalinnas ja võimalus külastada muuseume ja vaatamisväärsusi: Senati väljak ja Vaskratsanik, Iisaku katedraal, Paleeväljaku ansambel ja Aleksandri sammas, Moika kaldapealne, Spas na Krovi (Verelunastuse) kirik sadade mosaiikidega. Soovijail võimalik külastada Vene muuseumi. Suurim Vene kunsti kollektsioon maailmas ikoonidest avangardistideni.
Edasi suundume Tsarskoje Selosse, et külastada barokkarhitektuuri šedöövrit Katariina paleed. Toretsevad fassaadid ja kullatud kuplid harmoneeruvad rahuliku inglise stiilis pargi melanhoolse meeleoluga. Katariina lossis saab imetleda suurejoonelisi paraadsaale, muuhulgas ka maailmaimeks nimetud Merevaigutuba. Tagasisõit St.Peterburgi. Soovijaile õhtusöök stiilses restoranis koos folkloorikavaga.
 
3. päev LAEVAEKSKURSIOON - PETERHOF, SÕIT TALLINNASSE
Hommikusöök. Soovijatele meeleolukas laevaekskursioon Neeval ja kanalitel.
Sõidame keiserlikku suveresidentsi Peterhoffi Soome lahe kaldal. Maailma kaunimaid pargi- ja lossiansambleid, kus 18.-19. sajandi arhitektuur, pargikujundus ja skulptuurid – purskkaevud on elegantselt sobitatud maastikuga. Peterhofi’s uur palee ja luksuslik Merekanali kaskaad kümnete kullatud skulptuuride ja rütmiliste purskkaevudega. Venemaa võitu Põhjasõjas sümboliseeriv Simsoni purskkaev, kus vesi võib tõusta kuni 12 meetri kõrgusele. Mõnusalt intiimne Monplaisiri park ja paleed. Siin võib leida elevust pakkuvaid purskkaeve šutniki, mis võivad ettevaatamatu uudistaja ootamatult märjaks kasta. Pärastlõunal alustame kojusõitu. Saabumine Eestisse hilisõhtul.

Reisi hind

299 €* / 315 €
*Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.oktoober.

Hind sisaldab:
  • Sõit kõigi mugavustega bussis Tallinn-St.Peterburg-Tallinn 
  • 2 ööd hotellis (2-in. toad), 2 hommikusööki
  • Eestikeelsed ekskursioonid vastavalt programmile, giidi/reisisaatja teenused 
Hinnale lisanduvad viisa ja kindlustus.
Viisa maksumus koos kohustusliku tervisekindlustusega 65 €. 
Hilisetele reisile registreerujatele on vajalik vormistada kiirviisa, mille maksumus on 99 €.
Viisa vormistamise hind võib muutuda olenemata reisikorraldajast.
Lisatasu eest võimalik:
  • Ühene majutus hotellis 100 €
Hind ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Koos kogu grupiga külastame:
•           Peeter-Pauli kindlus 750 RUB / õpilane 400 RUB (komplekspilet kirik ja vangikong)
•           Laevasõit Neeval 550 RUB
•           Ermitaaž 1000 RUB / õpilane 700 RUB (sissepääs ja külastus, koos kohaliku giidid tasuga)
•           Spas na Krovi mosaiigimuuseum 350 RUB/200 RUB üliõpilane/100 RUB õpilane
•           Tsarskoje Selo ja Merevaigutuba 35 € / õpilased kuni 15. a 20 € (ainult ettetellimisel,  hiljemalt kuu enne reisi, tasumisel kohapeal)
•           Õhtusöök koos folkloorikavaga 25 € (ettetellimisel, tasumisel kohapeal)
•           Jaani kirik Peterburis 100 RUB
•           Peterhofi park 900 RUB / õpilased kuni 15. a TASUTA  NB! VAJALIK VANUST KINNITAV DOKUMENT JA ÕPILASPILET! Soodustust õpilasele alates 16. a ei ole!
 
Vabal ajal omal käel on võimalik külastada:

•           Suveaed, avatud tasuta
•           Vene muuseum 450 RUB / 200 RUB
•           Õhtusöögi hinnad al 600 RUB
•           Iisaku kirik 350 RUB/200 RUB üliõpilane/100 RUB õpilane
•           Iisaku katedraali kolonnaad 150 RUB

Muuseumide ja teiste tasuliste objektide piletite hinnad (täiskasvanud/lapsed, tudengid): Muuseumipiletite hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast!
Soodushinnaga pileti ostmiseks vajalik kehtiv soodustust tõendav dokument!

Viisa ja dokumendid

Pass peab olema kehtiv vähemalt 6 kuud pärast reisi lõppu.
Viisa vormistamiseks vajalik 1 värviline dokumendifoto (3,5*4,5). Foto ja pass palume tuua büroosse kuu aega enne reisi algust. Passis peab olema vähemalt 3 vaba lehte viisa kleepimise jaoks. Foto peab olema valgel foonil, inimene peab olema kujutatud õlgadeni ja foto mitte vanem kui 6 kuud. Viisa vormistamiseks palume meile teada anda: sünnikoht, neiupõlve nimi, kodune aadress ja telefon, töökoht, töökoha aadress ja telefoninumber, amet või tegevusala. Samuti küsitakse, kas on sugulasi Venemaal ning nende nimesid (ees-, isa- ja perekonnanimi, sünniaeg ja elukoha aadress). Kui reisija on alla 18 eluaasta ja lapsevanemad kaasa ei sõida, siis on tarvis sünnitunnistuse ja ühe lapsevanema passikoopiat koos viisa andmetega.
 

Lisainfo

Soovitame vahetada vähemalt 5500 RUB.
NB! 1 euro ~ 70 rubla. Rubla kurss on väga kõikuv.

Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Kaart:

22.08.20 - 24.08.20
 Hind al 299
Broneeri

Vaata reisimarsruuti

  • Venemaa - Sankt Peterburg

Vaata reisist pilte