Hispaania - Costa Blanca puhkus

Hispaania - Costa Blanca puhkus

13.09.2024 - 20.09.2024
 Hind al 1199
Broneeri
Costa Blanca ehk Valge rannik on üks Hispaania populaarsemaid turismisihtkohti. 200 kilomeetri pikkune Costa Blanca piirkond ulatub Gandiast Torreviejani ja sobib oma mitmekülgsete valikutega igaühele. Siinsed lõputud liivarannad, soe päike ja mõnus meretuul on puhkamiseks loodud. Lisaks leiab siit suurepäraseid restorane ja baare, kus mõnusalt õhtut veeta.
Kauni liivarannaga Benidormi kuurort oli kuni 1960ndateni lihtne kaluriküla. Tänaseks on sellest saanud täielik turismimagnet, kuna siin on väga head võimalused nii perfektseks rannapuhkuseks kui ka ringi seiklemiseks.
Linnas on ohtralt ostuvõimalusi, õhtuti elav suurlinnamelu, mereäärne promenaad ning mitmekesine valik häid restorane.
13.09.2024 - 20.09.2024
 Hind al 1199
Broneeri

Kliendid meist

M
Malle
Tänan sisutihedate päevadega, eksprompt peatuste ja lugudega, väga hästi kavandatud meeldejääva Gotlandi reisi eest! Tänu Ervinile mahlaka eesti keele kasutamise ja väga professionaalselt reisi juhtimise eest! Tänu ja kiitus bussijuht Arvetile! Meeldiv oli teiega reisida! Jõudu ja jaksu edaspidiseks! Germalo on parim!
S
Sirje
Käisime 27.-28.oktoobril Setumaa reisil. Jäime väga rahule. Imestasime jälle kui ilusaid kohti ja lahkeid inimesi meil on ja et elu ning põnevust Eestis on ka Tallinnast väga kaugel mujal. Suur tänu giidile Triinule ja alati lahkele bussijuhile. Soovitame soojalt vahelduseks avastada uuesti ka Eestimaad kogenud giidi juhtimisel.