Hispaania - Costa Blanca puhkus

Hispaania - Costa Blanca puhkus

13.09.2024 - 20.09.2024
 Hind al 1199
Broneeri
Costa Blanca ehk Valge rannik on üks Hispaania populaarsemaid turismisihtkohti. 200 kilomeetri pikkune Costa Blanca piirkond ulatub Gandiast Torreviejani ja sobib oma mitmekülgsete valikutega igaühele. Siinsed lõputud liivarannad, soe päike ja mõnus meretuul on puhkamiseks loodud. Lisaks leiab siit suurepäraseid restorane ja baare, kus mõnusalt õhtut veeta.
Kauni liivarannaga Benidormi kuurort oli kuni 1960ndateni lihtne kaluriküla. Tänaseks on sellest saanud täielik turismimagnet, kuna siin on väga head võimalused nii perfektseks rannapuhkuseks kui ka ringi seiklemiseks.
Linnas on ohtralt ostuvõimalusi, õhtuti elav suurlinnamelu, mereäärne promenaad ning mitmekesine valik häid restorane.
13.09.2024 - 20.09.2024
 Hind al 1199
Broneeri

Kliendid meist

S
Sirje ja Urmas
Täname Eesti reiside eest! Meie Ida-Virumaa reis oli hästi korraldatud ja giid Raivo väga hea (esimest korda temaga reisil), bussijuht Margus samuti! Hotellituba oli ka meeldivalt suur, lausa kahetoaline! :) Täname!
H
Hiie ja Koit
Täname Germalo meeskonda sisuka ja meeldejääva reisi eest meie kolmandal reisil Itaaliasse, seekord Toscanasse. Eraldi palume edastada tänusõnad meid saatnud giidile Ulve Kärpukile, kes säras meile need seitse reisipäeva sama eredalt kui Toscana päike ning kelle elukogemus ja teadmised aitavad meil veelgi paremini mõista seda imelist maad ja seal elavaid inimesi. Jääme ootama uusi reisielamusi koos Germaloga.