Hispaania - Costa Brava puhkus

Hispaania - Costa Brava puhkus

24.09.2023 - 01.10.2023
 Hind al 799
Ooteleht

799
/
841
Hotell Top Royal Beach 

Majutus kaheses toas hommiku- ja õhtusöökidega
Ooteleht
0.1 km merest
1 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Konditsioneer
Ühese toa lisamaks
180€
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele
Hotell Top Royal beach asub Costa Brava rannikuk Lloret de Mar'i kuurordis. Hotellile lähim ning ühtlasi Lloret de Mar'i populaarseim liivarand, Platja de Fenals, asub hotellist vaid 100 m kaugusel. Siinsed rannad on pälvinud Sinilipu märgistuse. Lloret de Mar'i ajalooline keskus paikneb hotellis u. 1 km kaugusel, ent hotelli piirkonnas on mitmeid restorane, poode, meelelahutust. 
Hotell on kaasaegne ja mugavalt sisustatud. Hotellis on restoran, baar, 2 basseini, katusel päikeseterrass mullivannidega, WIFI. Rõdudega toad on heledates pastelsetes toonides. Tubades on dušš/WC, föön, konditsioneer, SAT-TV, WIFI, telefon, seif.
www.htophotels.com

Kliendid meist

P
Piret
Valisime selle aasta reisisihiks Portugali, aga Prantsuse Riviera reis ei jää ka tulevikus tegemata :). Igal juhul suured tänud Germalole ja Mirjamile, kes selle reisi eriti lummavaks muutis oma portugali keeleoskuse, kohalike kontaktide, toredate kohtade tutvustamise ja suurepäraste ajalootundidega pikematel bussisõitudel. Paremat giidi ei oska tahta! Esimest korda elus saime ka ookeani äärde. On mida meenutada!
R
Reet
Raivo Haab Usbekistani reisil oli lihtsalt suurepärane. Tema teadmised, suurepärane oskus gruppi siduda, olla alati abistamas ja kõikidele küsimustele vastamas on lugupidamisväärt.