• banner

Horvaatia - Opatija puhkus

30.08.20 - 05.09.20
 Hind al 569
Broneeri

Horvaatia 

Horvaatial on külastajatele palju pakkuda. See on puhkamiseks suurepärane paik: Euroopa puhtaim taevasinine merevesi, idüllilised rahvuspargid ja vanade linnade vaikelu.  Horvaadid on sõbralikud ning külalislahked ja osakvad külaliste eest hästi hoolitseda.
Paljude rändajate arvates on just siin maapealne paradiis. Pisut enam kui 56 000 ruutkilomeetrise territooriumiga ei kuulu Horvaatia kindlasti Euroopa suurriikide hulka kuid ometi on seda maad õnnistatud lausa eriliselt - ligi 1780 kilomeetrit rannajoont, üle 1000 saare ja saarekese, imekaunis ja vaheldusrikas loodus. 
Dobrodošli u Hrvatsku! 
 

Sihtkohainfo

Opatija on Horvaatia populaarseim ja elitaarseim merekuurort – juba sajand tagasi peeti seda tänu suurepärasele asupaigale ja looduslikele oludele tolleaegse Euroopa parimaks kuurordiks. Populaarsust lisas seegi, et siin armastasid aega veeta Euroopa kroonitud pead, kultuuritegelased, poliitikud ja ärimagnaadid. Täna ühilduvad siin moodsa kaasaegse kuurordi miljöö ja klassikaline atmosfäär. 
Opatija asub Kvarneri lahe ääres, Ucka mäe jalamil. Opatija riviera on ligi 15 km pikk ja ulatub Lovranist Voloskoni. Kogu rannikul kulgeb kaunite vaadetega promenaad Lungomare. Opatija on suvel eriti elav ja pulbitsev, siin on palju meelelahutust (kohvikud, restoranid, klubid, pubid, baarid) ning häid restorane, õhtuti peetakse tihti vabaõhukontserte. Opatija külastajatel on võimalus soolast mereõhku hingates promeneerida kaldapealsetel sumedate õhtute hilistundideni. 
Opatijas on nii mõndagi vaadata ja uudistada – kirikuid, villasid, purskkaevusid, skulptuure ning parke. 
Opatijast on võimalik teha väljasõite looduslikult kaunile ja rikka ajaloopärandiga  Istria poolsaarele, samuti jääb lähedale naaberriik Sloveenia - valikuid on palju! Ideaalne keskkond puhkusereisiks.

Plussid ja miinused

lai valik randasid
kristallselge vesi
palju vaatamisväärsusi ümbruskonnas
aktiivse puhkuse võimalused (matkad, kirev ööelu, erinevad ekskursioonid)
rahvarohke
Opatijas ei ole liivarandu

Kaart:

30.08.20 - 05.09.20
 Hind al 569
Broneeri

Vaata reisist pilte

Soovitame lisaks

Hind al  665
Horvaatia - Biogradi puhkus
26.06.20 - 03.07.20
Vaata lähemalt
Hind al  759
Horvaatia - kultuuri- ja puhkusereis
30.08.20 - 05.09.20
Vaata lähemalt