Itaalia - Lido di Jesolo puhkus

Itaalia - Lido di Jesolo puhkus

28.08.19 - 04.09.19
 Hind al 599
Ooteleht

599
Loteriimajutus 

Loteriimajutus hotellis 3* hommikusöökidega
Ooteleht

699
/
735
Hotell Venezia-La Villetta 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Ooteleht
0.2 km merest
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Ühese majutuse lisatasu
99€
Soodushinnad kehtivad korduvreisijatele
Lido di Jesolo, majutus kaheses toas hommikusöökidega
Paiknedes keskse asukohaga Lido di Jesolo peatänava ääres, on hotell Venezia-La Villetta siiski ümbritsetud rohelusest. Rand on vaid jalutuskäigu kaugusel ning hotellil on oma väike aed. Hotell on pikkade traditsioonidega ning pakub külastajatele perekondlikku atmosfääri ja head teenindust. Hotelli toad on mugavalt sisustatud, tubades on dušš/Wc, föön, seif, konditsioneer, rõdu/terrass, telefon. Hotellil on oma rannaosa rannatoolide ja päikesevarjudega. Samuti on hotelli restoranil oma terrass jalakäijatetänava ääres, Hommikul pakutakse laiendatud kontinentaalset hommikusööki (sh sink ja juust).
www.hotelveneziajesolo.it

799
/
841
Hotell Svezia&Scandinavia 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Ooteleht
0.1 km merest
0.3 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Ühese majutuse lisatasu
79€
Ühene majutus kaheses toas
169€
Õhtusöögid hotellis (ettetellimisel ja tasumisel)
99€
Soodushinnad kehtivad korduvreisijatele
Hotell Svezia & Scandinavia**** asub liivaranna vahetus läheduses Lido di Jesolo keskuse idapoolses osas. Piazza Milano ja jalakäijate tänav on hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel. Hotell on kaasaegne ja maitsekalt sisustatud. Hotellil on rannaosa lamamistoolide ja päikesevarjudega (hinnas kaks lamamistooli ja üks päevavari toa kohta). Samuti on hotellil rannaäärne mugav suur bassein, lastebassein, jacuzzi ning väiksemad hüdromassaaživannid. Eraldi on basseiniäärses aias ka päikesevarjudega lamamistoolid (lisatasu eest, vaja broneerida hotelli vastuvõtus).
Hotelli rõdude ja külgmise merevaatega toad on valgusküllased ja funktsionaalselt sisustatud. Tubades on dušš/WC, föön, SAT-TV, seif, telefon, konditsioneer, minikülmik. Hotellis on WIFI levi. Hotellis pakutakse rikkalikku buffet stiilis hommikusööki ning soovi korral on võimalik juurde tellida rikkalik buffet-stiilis õhtusöök hotellis (vesi, vein ja karastusjoogid hinnas).
www.svezia-scandinavia.com

939
/
989
Hotell Eden 

Majutus kaheses toas hommiku- ja õhtusöökidega
Ooteleht
0.2 km merest
0.1 km keskusest
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Konditsioneer
Soodushinnad kehtivad korduvreisijatele
Lido di Jesolo keskus, majutus comfort kaheses toas hommikusöökidega
Hotell Eden**** asub Lido di Jesolo keskuses peatänaval meeleoluka Piazza Mazzini ääres. Lido di Jesolo liivarand jääb hotellist 5 min jalutuskäigu kaugusele. Meelelahutus, kohvikud, restoranid, poed on hotelli vahetus läheduses - õhtuti on Lido di Jesolo peatänav kirev jalakäijate tsoon. Hotell on kaasaegselt renoveeritud ja sisustatud. Tubades on konditsioneer, dušš/WC, föön, seif, väike külmik, lameekraanteler SAT-TV’ga. Comfort tubadel ei ole rõdu ega merevaadet, vaated avanevad hotelli siseõue. Hotellis on WIFI levi. Hotelli katusel on bassein lamamistoolidega. Hotellil on oma rannaosa lamamistoolide ja päikesevarjudega. Hotellis pakutakse head kontinentaalset hommikusööki. Lisaks on hotellis buffet-restoran ja terrassiga baar.