Itaalia - Lido di Jesolo puhkus

Itaalia - Lido di Jesolo puhkus

01.06.2024 - 08.06.2024
 Hind al 1099
Ooteleht
Germalo Reiside ekskursioonid toimuvad eesti keeles.
Palume ekskursioonid ette tellida enne reisi! Kohapeal tellides on kõik ekskursioonid 5% kallimad ning ekskursioonile pääs sõltub vabade kohtade olemasolust! Ekskursioonid toimuvad juhul kui on vähemalt 15 soovijat.
Lastele 3-12 a. kehtib ekskursioonide hinnale soodustus -20% broneerides ekskursioonid Germalo Reiside kontoris enne reisi!
Oluline teada
Tasulised sissepääsud ei sisaldu ekskursiooni hinnas ning makstakse kohapeal.
Muuseumide ja tasuliste sissepääsude hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast. Riiklikes muuseumides tasuta piletid alla 18 a. vanustele EL kodanikele.

Brenta kanal – Padova – Vicenza

Hind
49
Mööda Brenta kanaliäärset võtame suuna Padova poole. Kanali ääres näeme ajaloolisi aadlivillasid. Teeme peatuse Villa Pisani suursuguse palee juures.
Padova linn on kuulus Giotto freskode poolest, mida saame imetleda Scrovegni kabelis. (NB! Palume teatada külastuse soovist reisi broneerides, tasumine toimub kohapeal). Külastame Padova ülikooli. Püha Antoniuse basiilika ehk Il Santo on väidetavalt selle pühaku maiste jäänuste hoiupaigaks. Ka kahel linnaväljakul peetavat igapäevast turgu on üsna vahva jälgida.
Vicenza linna lähedal vaatame väljast Villa Rotondat, mille projekteeris üks Itaalia läbi aegade andekamaid arhitekte Andrea Palladio ja mis on ühtlasi Palladio kuulsaim töö. Kerge jalutuskäik linnas ja vaba aeg. Soovijatel on võimalik külastada ka Palladio viimast saavutust Teatro Olimpicot. Mööda Veneto maakonna väiksemaid teid suundume tagasi ranniku suunas.
Info: Scrovegni kabel Padovas 8 € (grupihind, min. 10 inimest) / 6 € 6-17 a, Teatro Olimpico Vicenzas 11 €

Kaunid Dolomiidid - Cortina D’Aampezzo – Castello di Roncade veinid

Hind
59
Sõidame Dolomiitide mäestikku. Dolomiitide maastik on unustamatu: mägede tipud on looduse poolt vormitud kunstiteosed, mis meenutavad kirikute torne ja kupleid. Dolomiitide vaateid peetakse ilusaimaks, mis mägedel pakkuda on. Peatume Cortina d’Ampezzo kuurordis. Soovijatel on võimalik sõita köisraudteega kõrgele mägedesse nautima kauneid vaateid.
Pärastlõunal, kui päike hakkab juba madalamale vajuma, teeme tagasiteel peatuse ühes kaunis ajaloolises villas. Castello di Roncade – villa ajalugu ulatub kaugele minevikku. Degusteerime Veneto maakonna kuulsaid veine ja uudistame veinimõisa aeda.
Info: Cortina d`Ampezzo tõstukipilet Col Druscié-Ra Valles 12 € ja Col Druscié-Cima Tofana Top 25 € (rühmahinnad, hind sõltuvalt kui kõrgele vaateplatvormile tõusta)

Murano ja Burano saar

Hind
39
Sõidame jällegi Veneetsiasse, Murano saarele. Pühendume Veneetsia klassikalise klaasipuhumise saladustesse ning külastame klaasipuhumise töökoda.
Külastame ka kuulsat Veneetsia pitsikudujate saart Buranot. Burano on atraktiivne ka oma eredavärviliselt kirjuks värvitud majade poolest. Miks majad on nii erksavärvilised, selle kohta on mitmeid legende. Erinevate värvide maagia, Burano miniatuursed kanaliäärsed ja majade treppidel pitse heegeldavad vanaprouad on lihtsalt lummavad.
Info: Murano -> Burano -> Veneetsia laev 30 €

Unikaalne Veneetsia – „La Serenissima”

Hind
49
Juba esimesed tunnid imelises linnas annavad aimduse vaiadele ehitatud salapärasest laguunilinnast. Veneetsia iseloomustamiseks jääb puudu omadussõnadest. Sada saart, umbes sama palju kanaleid, nelisada silda ja üks piazza - Veneetsia on ühtaegu  ebareaalne ja samas äärmiselt reaalne. Linn mere ja taeva vahel. Ning ka Veneetsia elanikud ja elustiil erinevad suuresti harjumuspärasest ettekujutusest Itaaliast. Soovijatega sõidame veetaksoga mööda Veneetsia üht sümbolit - Canal Grandet. Imetleme võrratuid vaateid Suurele Kanalile ja seda ääristavatele palazzodele. Rialot turg.
10.-16. sajandini oli just Rialto turg ja selle ümbrus Euroopa majanduselu tähtsaimaks keskuseks.
Jalutuskäik varjulistel tänavatel viib meid linna kauneimate kirikute juurde: Santa Maria dei Miracoli, Basilica dei Santi Giovanni e Paolo. Seejärel jõuame avarale, otse mõõtmatuna tunduvale Markuse väljakule, mille laeks on taevas ja põrandaks mustriteks laotud Istria poolsaarelt toodud kivi. Püha Markuse katedraal, mille unikaalne arhitektuur ergutas heliloojaid mitmehäälset koorimuusikat looma. Siin tegutsesid heliloojad Andrea ja Giovanni Gabrieli ning Claudio Monteverdi. Soovijad saavad külastada doodžide paleed, Veneetsia hiilguse tunnistajat. Vapustavad interjöörid, mille loomisel töötasid kuulsaimad meistrid. Ohete sild ühendab paleed kunagise vanglaga, mille atmosfäär on kontrastiks palee täiuslikule ilule. Soovijatel on võimalik sõita uhke gondliga kanalitel.
*Laevasõit Veneetsiasse koos veetakso sõiduga Suurel Kanalil ehk Canal Grandel 22 € (laev/veetakso/laev)
* Gondlisõit Veneetsias al u. 15 EUR/in
Info: Veneetsia muuseumide pääse 36 €, Lastele vanuses 6-14 a., õpilastele ja tudengitele vanuses 15-29 a. soodushind 21,90€. Pilet kehtib Markuse väljaku 4 tähtsamas muuseumis, sh Doodžide palees.

Veneetsia: San Polo - Dorsoduro - muuseumid - kontsert

Hind
49
San Polo ja Santa Croce linnaosa on olnud Veneetsia majanduslikuks vundamendiks. Suure Kanali kaldapealsed.
Santa Maria Gloriosa dei Frari pühakoda, mis on Veneetsia suurte poegade panteoniks: siin puhkavad Antonio Canova, Claudio Monteverdi ja ületamatu meister Tizian. Scuola Grande di San Rocco kirikus saab imetleda Tintoretto meistriteoseid. Idülliline Dorsoduro linnaosa kitsukeste tänavate ja mõnusate tänavakohvikutega. San Trovaso kiriku lähistel  valmistatakse gondleid. Soovitame külastada Accademia galeriid, kus asub üks maailma rikkamaid kunstikollektsioone või Guggenheimi moodsa kunsti keskust. Santa Maria della Salute kuppelkirik ja palju muud.
Õhtune Veneetsia on hoopiski muu kui turistide vallutatud päevane. Soovijatega läheme kuulama kontserti. Hilisõhtul sõidame laevaga tagasi mandrile.
Tasulised sissepääsud:
* Santa Maria Gloriosa dei Frari kirik 3 €
* Basilica dei Santi Giovanni e Paolo 2,50 €, õpilased/üliõpilased 1,25 €
Info: Laevasõit Veneetsiasse 25€ koos veetaksosõiduga Suurel Kanalil ; Gallerie dell’Accademia kunstigalerii 12 € / 2 € 18-25 a. / kuni 18 a.tasuta; Kontserdipilet Veneetsias u. 25 €; Scuola Grande di San Rocco 10 €, 8 € 65+ a.

Verona ja Garda järv – ajalugu, müüdid ja tänapäev

Hind
49
Päevane väljasõit Veronasse ja Garda järve äärde.
Verona on meile eelkõige tuntud Romeo ja Julia linnana. Läheme vaatama Julia kuulsat rõdu. Aga lisaks sellele on Verona linn, mille tänavaid sillutab roosa marmor, siin on suur amfiteater, kus korraldatakse iga-aastaseid kuulsaid ooperifestivale. Verona südameks on linna keskväljak – Piazza Erbe, mis nime saanud keskaegse ürdituru järgi. Täna ääristavad piazzat ohtrad kohvikud, kunstigaleriid ja butiigid.
Sõidame Garda järve äärde. Peatume Sirmiones, mis paikneb maaliliselt väikesel maakitsusel.

Kliendid meist

K
Külli
Täname fantastilise Argentiina-Brasiilia reisi eest 2023. aasta detsembris. Muljed on ülivõrdes. Erilised tänud ka meie toredale giidile Triinu Borga`le, kes selle reisi meile oma nõu, jõu ja toetusega mugavaks ja meeldejäävaks tegi. Tervitused Triinule ja Germalo meeskonnale. Varsti kohtume jälle!
R
Riina Raaga
Tänan Germalot ja Raivot! Lõuna - Korea ja Taiwani ringreis ( 2023) oli täiuslik. Reisijuht Raivo põhjalik, asjatundlik ja kannatlik. Suurepärane reis, kes soovib ka põhjalikumaid teadmisi koguda, soovitan minna. Raivo ei jäta ühtegi küsimust vastamata.