• banner

Kreeka - Tolo puhkus

13.06.20 - 19.06.20
 Hind al 549
Broneeri
4 vaba kohta
Kreeka
Kreeka on täiuslik puhkuse veetmise paik neile, kes ihkavad päikese silitust, sest kaks kolmandikku aastast asub see maa selge päikeselise taeva all. Merevesi on kaua soe, ujuda saab aprilli lõpust novembrini. Huvitav on, et ka öösel veetemperatuur ei lange, olles hommikul sama mõnus kui õhtupoolikulgi. Päikeseloojang, sumedad suveõhtud ja suvine tähistaevas mererannal on omaette vaatamisväärsused. Rannamõnudele lisaks olete oodatud osa võtma meie rikkalikust ekskursiooniprogrammist.
 

Tolo - kõige kreekalikum puhkus!

Peloponnesose poolsaarel asuv sümpaatne linnake Tolo pakub puhkajale ehedat kreekalikku stressivaba puhkust. Kõik on siinsamas ja lähedal: hellitavalt soe meri ja kena liivarand,  väike sadam, kust saab võtta ette rännaku lahesopis asuvatele saarekestele. Traditsioonilised külad Assini, Vivari  ja Drepano on ainult mõne kilomeetri kaugusel – paras jalutuskäik tutvumaks kreeklaste igapäevaeluga. Või hoopis võtta ette matk Profitis Iliase mäele ja nautida lummavaid vaateid tsitrusepõldudele, rannikule ja merele. 
Tolo sobib ideaalselt perepuhkuseks. Siin on liivane rand, meri ei lähe kiiresti sügavaks, rannas on võimalik rentida vesijalgrattaid või võtta ette banaanisõit, linnas on mitmeid laste mänguväljakuid. Lisaks on Tolos mõistlik hinnatase. Tolos on hästi korraldatud ühistransport ja autorendi võimalused.
Puhkus Kreekas ei ole mõeldav ilma maitseelamusteta - Teid ootavad otse rannal kümned tavernid ja restoranid, puhtad maitsed ja värsked mereannid, hõrgud liharoad ja värsked puuviljad. 
Kuid eelkõige on Tolo tõeline kultuurihuviliste maiuspala! Tolo, mille ajalugu ulatub Mükeene hiilgeaega on ka parim paik avastamaks antiikmaailma kõige kuulsamaid mälestisi – Epidauros, Mükeene, Tiryns, Assini, Nemea. Kreeka esimene pealinn Naphlion ja legendaarne Palamidese kindlus asuvad ainult pooletunnise sõidu kaugusel. 
 
Tolo tervitab sõbralikult ja lahkelt iga saabujat!

Lisainfot Kreeka kohta leiate siit >Kreeka

 

Plussid ja miinused

turvaline ja stressivaba
lastesõbralik
puhtad liivarannad ja puhas meri
palju võimalusi aktiivseks puhkuseks
lähedal paljud kuulsad kultuurimälestised
rikkalik ekskursiooniprogramm
tagasihoidlik ööelu
kõrghooajal ja nädalavahetustel võib rand olla ülerahvastatud

Kaart:

13.06.20 - 19.06.20
 Hind al 549
Broneeri
4 vaba kohta

Vaata reisist pilte

Soovitame lisaks

Hind al  699
Kreeka kultuuri- ja puhkusereis Tolos
13.06.20 - 19.06.20
Giid Ervin Org
6 vaba kohta
Vaata lähemalt
Hind al  549
Kreeka - Tolo puhkus
12.09.20 - 18.09.20
Vaata lähemalt