Lõuna-Hispaania - puhkus Costa del Soli päikeserannikul

Lõuna-Hispaania - puhkus Costa del Soli päikeserannikul

01.10.2022 - 08.10.2022
 Hind al 799
Broneeri
Al Andaluz ehk Andaluusia – see on päike, lõpmatud õlipuuväljad, sini-sinine meri ja sulam erinevatest kultuuridest.
Marbella ja tema lähiümbrus pakub võrratut olustikku nädalaseks päikeseliseks puhkuseks. Piirkonna valged külad, lilledega täidetud sisehoovid ja linnakeste käänulised tänavad, mõnusad liivarannad ning mereäärne promenaad Marbella ja luksusliku Puerto Banuse jahisadama vahel loovad ainulaadse puhkusemiljöö. Ja just Marbella on Andaluusia ranniku 'suur klassika' tänu oma kliimale, looduslikule keskkonnale, rannikule ja ennekõike ka rahva sõbralikkusele. Kitsad, õitsevate buganviliatega kaunistatud, tänavakesed võluvad südalinnas jalutajaid. Mereäärne rannapromenaad kutsub aga tervislikule jalutuskäigule hommikul ja sulnile lonkimisele pärast päikeseloojangut.
Marbella on Malaga järel suuruselt ja tähtsuseslt teine Costa del Soli (Päikeseranniku) keskus. 27 km pikkusel rannajoonel on laiali laotatud 24 randa, kuurorti südameks on hämmastavalt hästi alles hoitud vanalinn, mida ühendab merega kaunis park ning promenaad kümne Salvador Dali  skulptuuriga.

Hispaaniasse reisimiseks on vaja reisijatel esitada üks allolevatest tõenditest:
* EL vaktsineerimistõend, mis kehtib alates 14 päeva möödumisest täieliku vaktsineerimiskuuri viimase doosi manustamise kuupäevast (kehtib 270 päeva), vaktsineerimistõendi pikendamiseks pärast 270 päeva möödumist vaktsineerimisest, peab olema tehtud tõhustusdoos, mille järgselt kehtib tõend tõhustusdoosi tegemise päevast ja mille kehtivusel ei ole ajalist piirangut;
* EL digitõend, mis kinnitab koroonaviiruse läbipõdemist (kehtib 180 päeva).
Esmase vaktsiinikuuri lõpetanud alla 18. aastaste vakstineerimistõendil ei ole kehtivusaega.

Esmase vaktsiinikuuri lõpetanud alla 18. aastaste vakstineerimistõendil ei ole kehtivusaega.


Juhul kui reisijal ei ole lõplikku vaktsineerimiskuuri, covidi läbipõdemist või vaktsineerimisest/läbipõdemisest on rohkem aega möödas, siis:
* Hispaaniasse saabuvad reisijad (sh lapsed al 12 a) peavad esitama negatiivse antigeeni meetodil läbi viidud koroonatesti tulemuse (hispaania või inglise keeles), mis ei tohi olla vanem kui 24 tundi enne väljalendu. Testiga reisijad peaksid tegema antigeeni testi 21. mai hommikul. Testimisele tuleb kaasa võtta sama isikut tõendav dokument, mida kasutatakse riiki sisenemiseks.

Hetkel ei pea Hispaaniasse sisenemiseks enam täitma reisieelset ankeeti.
01.10.2022 - 08.10.2022
 Hind al 799
Broneeri

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

H
Helle
10.-17.juuli Portugali reis oli super. Selle reisi aga tegi veel imelisemaks imetore giid Mirjam Somelar, kes jagas väsimatult palju huvitavat infot Portugali kohta ja on inimesena äärmiselt sõbralik, vastutulelik ja tõeliselt HOOLIV inimene. Suur tänu, Mirjam ja Germalo Reisid!
K
Kaja
Suur tänu väga huvitava Islandi reisi eest! Suured tänud veel kord Triinu Borgale ja Askur Alasele! Jään ootama jälle uusi reisi pakkumisi! Kõige paremat!