Malta - puhkus päikesesaarel

Malta - puhkus päikesesaarel

24.10.2021 - 31.10.2021
 Hind al 715
Broneeri
Germalo Reiside ekskursioonid toimuvad eesti keeles.
Palume ekskursioonid ette tellida enne reisi! Kohapeal tellides on kõik ekskursioonid 5% kallimad ning ekskursioonile pääs sõltub vabade kohtade olemasolust! Ekskursioonid toimuvad juhul kui on vähemalt 15 soovijat.
Lastele 3-12 a. kehtib ekskursioonide hinnale soodustus -20% broneerides ekskursioonid Germalo Reiside kontoris enne reisi!
 
Oluline info
Ekskursiooni hinnad ei sisalda sissepääsupileteid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele.
Sissepääsupiletid tasutakse ekskursiooni ajal. Hinnad võivad muutuda olenemata reisikorraldajast.

Gozo saar

Hind
59
Täna on soovijatel võimalus sõita Gozo saarele, mis asub vaid pooletunnise meresõidu kaugusel. Vaatame võimsa tsitadelliga Victoria linna. Siit avaneb ka suurepärane vaade saarele. Külastame megaliitlikke konstruktsioone, mis on vanemad kui Egiptuse püramiidid. Vaatame Odüsseuse legendist tuntud Calypso koobast ja huvitavaid lubjakivist kaljumoodustisi pankrannikul. 


 
Info: Tasulised sissepääsud: templid 9 € (sen 7 €) / paadisõit Gozoö sobiva ilma korral al 4 €

Marsaxlokki kaluriküla – Sinine koobas

Hind
39
Külastame Marsaxloki kaluriküla. See on parim koht saarel, kus näha kuulsaid just Maltale tüüpilisi paate luzzusid, mis on eriti kirevad ning maagiliste silmadega dekoreeritud. Sobiva ilma korral sõidame paadiga Sinise koopa juurde, mis on Capri kuulsa koopaga väga sarnane. Vaatame Stonehenge’ist vanemaid templeid Hagar Qimi. Sõidame piki pankrannikut, vaatame Dingli merekaljusid, vaatame künkal asuvat Maria kabelit ja salapärast ürgset rööbastikku ehk cartrutse.


 
Info: asulised sissepääsud: templid 10 € (sen 7.50 €) / Sinine koobas (sobiva ilma korral) 8 €

Mosta linn – „Vaikiv linn” Mdina - Rabat

Hind
39
Päeva alustame Mosta linna külastamisega, kus asub üks maailma suurimaid kuppelkirikuid. Väljasõit vaikivasse linna Mdinase. Vaatame katedraali, Rabati linnas laskume IV sajandist pärinevatesse katakombidesse ja näeme Püha Pauluse kirikut. Vaatame Vana-Rooma aegset villat ning suurepäraseid mosaiike. Päeva teise poole võib veeta rannas.  
Info: Tasulised sissepääsud: Rooma Villa, Rabat 6 € (sen 4,50 €) / Püha Pauluse katakombid, Rabat 5 € (sen 3,50 €) / Mosta kirik 2 €

Palazzo Parisio – Ta`Qali küla – Kuldne laht

Hind
39
Külastame Palazzo Parisiot, näeme tema ilusat aeda, barokkfassaadi ja üllatavat interjööri. Paleed nimetatakse ka mini-Versaille’ks. Peatume Ta‘Qali meistrite külas. Jalutame Ordumeistrite rajatud San Antoni aedades. Siin on lai valik erinevaid taimi jacarandast kuni roosideni igast maailma nurgast. Teeme peatuse, et ujuda Kuldses Lahes. 
Info: Tasulised sissepääsud: Palazzo Parisio 12 €

Pealinn La Valletta

Hind
39
Ekskursioon saare pealinnas La Vallettas, mida on mõnikord nimetatud ka rüütlite linnaks. Teid üllatab lõpmata suure kunstikoguga Püha Ristija Johannese katedraal ja näeme Ordumeistrite paleed. Jalutame Barracca aedades ja naudime sealt avanevat vaadet suurele sadamale. 
Soovijatele pakume kruiisilaevaga meresõitu mööda kahte looduslike sadamate ala (lisatasu eest). Näeme ajaloolisi kindlusi, sadamaid. Merelt avanevad kõige paremad vaated linnale. 
Info: Tasulised sissepääsud: Ristija Johannese katedraal, Valletta 10 € (sen 7.50€) / Laevakruiis 14 €

Kliendid meist

A
Aime
Hea Germalo, olen teie firmaga teinud mitmeid reise, sealhulgas Maega käinud Sitsiilias ja Tuneesias. Muljed väga head! Soovin teile kõigile kõigepealt terve püsimist ja oma töö edukalt jätkamist!
H
Helgi
Suured tänud kõikide toredate reisilugude ja piltide eest, mida olete mulle saatnud! Tänane virtuaalne kohtumine teie koostööpartneritega eri maadest oli nii tore, et lihtsalt pole sõnu! Kõik me tahaksime, et need praegused keerulised ajad mööduksid kiiresti, aga me ei tea, mis meid ees ootab. Kuni 2+2 jne kehtib, ei saa te meid reisile viia...