Portugal - Madeira puhkus

Portugal - Madeira puhkus

09.11.2026 - 16.11.2026
 
Eelbroneering
„Igavese kevade“ saar Madeira asub keset Atlandi ookeani Aafrika läänerannikust umbes 550 km kaugusel. Nagu paljud saared, nii pakub ka Madeira võrreldes näiteks Mandri-Portugaliga eelkõige saartele omapärast eluviisi ja eksootikat. Madeirale omast eluviisi leidub ohtralt vanades kalurikülades, mis on peidetud dramaatiliste kaljude vahele. Madeiral on aastaringselt ideaalne kliima, mis soodustab taimede lopsakat kasvu ja taimeliikide rohkust. Siin on ideaalne kasvulava taimedele, mis on kokku toodud kõikvõimalikest maailma eripaikadest. Lisaks pakub reis Madeirale võimaluse jalutamiseks piki saarele iseloomulikke levadasid ehk veekanaleid ning päikese nautimiseks kaunis keskkonnas.

Lugege Madeira kohta lähemalt siit Madeira >

imeline pehme kliima
lopsakas loodus ja fantastilised vaated, suur osa saarest on looduskaitse all
kohalikud loorberimetsad on UNESCO maailmapärandi nimekirjas
sobilik sihtkoht aktiivsele puhkajale (võimalus matkata ja käia vaala- ning delfiinivaatlusel)
hingematvad vaated
kivirannad või tasulised, spetsiaalsed rajatud päevitamis- ja ujumisalad (liivarannad asuvad Funchali kuurordist kümmekond kilomeetrit eemal)
rahulik ööelu
mägedes on teed järsud ning käänulised
09.11.2026 - 16.11.2026
 
Eelbroneering

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

K
Krista
Täname väga nii sisuka ja rõõmsa Provence reisi eest, me oleme vaimustuses ja loodame ka edaspidi Germalo`ga reisil käia!
I
Inna
Tõeliselt maailma avastada aitas giid Heigo Sahk ja oleme selle eest väga tänulikud. Reisisime küll ainult Portugalis, kuid saime elava ettekujutuse suurest maailmapildist, mis läbi aegade on olnud seotud või mõjutatud Portugalist. Tänu rikkalikele ajaloo- ja kultuurialastele teadmistele oskas Heigo Sahk esitada teemasid põnevalt, kaasakiskuvalt ja vaimukalt. Oluline oli tema oskus teemasid eelevalt parajal määral sisse juhatada ja luua arusaamine ajaloolisest kontekstist, et hiljem kohapeal olles faktid täpsustada. Kindlasti oleme nüüd haritumad!