Prantsusmaa - Nizza puhkus

Prantsusmaa - Nizza puhkus

28.08.2020 - 04.09.2020
 Hind al 777
Broneeri

777
/
817
Hotell L´Annexe 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
1.6 km merest
0.5 km keskusest
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Ühese toa lisamaks
240€
Soodustus kolmandale lisavoodil 56
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Hotell L´Annexe*** asub Nizza linnas. Hotellis on 42 konditsioneeriga tuba. Toad on funkstsionaalselt sisustatud, kus on olemas kõik vajalik mõnusaks linnapuhkuseks. Tubades on dush/wc, TV, kirjutuslaud. Rand on 1,6 km kaugusel, raudteejaam on hotelli vahetus läheduses ning restoranid ja poed jalutuskäigu kaugusel.  
www.hotel-annexe-nice.com/

899
/
946
Hotell Ibis Styles Nice Port 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.9 km merest
0.1 km keskusest
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Ühese toa lisamaks
350€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Suurepärase asukohaga hotell Nizza vanas sadamas. Inglaste promenaad, vanalinn, rand, poed ja mõnusad restoranid asuvad jalutuskäigu kaugusel. Hotellis on 114 kaasaegset, renoveeritud, konditsioneeriga tuba. Hotellis on baar, WIFI ühendus. Majutus koos hommikusöögiga.
https://www.accorhotels.com/gb/hotel-6991-ibis-styles-nice-vieux-port/index.shtml#section-location
 

1239
/
1304
Hotell Massena 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega, toa kategooria privilige
Broneeri
0.5 km merest
Keskuses
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Konditsioneer
Ühese toa lisamaks
680€
Soodustus kolmandale lisavoodil
130€
Soodushind kehtib korduvreisijatele
Hotell Massena asub Nizza kesklinnas, vanalinna piiril. Hotelli läheduses asub kõik puhkajale vajalik – ostukeskused, jalakäijate piirkond, vanalinn, restoranid ja kasiino. 400 meetri kaugusele jääb meri ja Inglaste Promenaad. Privilege-klassi toad on ca 20 m² suurused, tubades WC, vanniga vannituba, konditsioneer, telefon, seif, TV, minibaar ning tee- ja kohvi valmistamise võimalus. Kogu hotellis tasuta WIFI levi. Hommikusöögiks pakutakse värskeid puuvilju, jogurtit, croissanti, juustu, sinki, munaputru, mahla, kohvi ja teed.
www.hotel-massena-nice.com

Kliendid meist

I
Irene
Tahan meie kõikide nimel Teid tänada ja oleme Germalo suurepärasest tegevusest vaimustatud. Tegime kunagi aastaid tagasi õige valiku, et oleme kasutanud ainult teie reisibürood. Suurepärased giidid ja suurepärane suhtumine. Reisime varsti jälle, sest kui pisik sees ja tingimused suurepärased, see ainult meelitab. Edu teile ja vastupidavust momendil olevas raskes olukorras. Kaunist suve ja kõike head!
R
Reet
Jaapani reis oli super, üks paremaid. Sujuv, hästi korraldatud ja täiega lahe. Hotellid olid head ja mõnusad. Meie reisigrupp oli ka tore, mõistlik ja sõbralik (seda ei juhtu alati). Reisimise huvi järjest suureneb. Soovin teile mõnusaid reise ja kõike head. Tore oleks veel kohtuda.