• banner

Andorra

24.02.2025 - 04.03.2025
 
Eelbroneering

Hotell L’Isard 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Eelbroneering
Keskuses
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Soodushind kehtib korduvreisijatele.
Andorra La Vella keskus, majutus kaheses toas hommikusöökidega
Meie reiside majutus asub Andorra pealinna, Andorra La Vella, keskuses. Hotelli L’Isard*** suurepärane asukoht tagab võimaluse mitmekülgseks ajaveetmiseks ka peale pikka suusapäeva. Hotell on harmooniline sulam Andorra traditsioonilisest ja modernsest arhitektuurist. Igas toas on olemas WC/dušš, TV, minibaar ja telefon. Hinnas sisaldub hommikusöök buffet lauas. Lisatasu eest on võimalik tellida 3 käiguline õhtusöök (joogid lisatasu eest).
www.hotelisard.com

Kliendid meist

S
Saima & Tiina
Suur tänu Mirjam Somelar! Reis Portugali 21.-28.04.23 ületas kõik ootused. Näha ja kuulda saime palju, palju uut ja huvitavat. Ilusad üllatused, mida kogesime, teevad ikka ja jälle südame soojaks. Mirjami juhatusel tahaks kindlasti veel reisida.
K
Kati ja Ahti
Suur tänu imelise Islandi reisi korraldamise eest. Askuri jutustused Islandi kaasaja ja ajaloo teemadel olid põnevad ning andsid külastuspaikadele palju juurde. Triinu organisatoorne pool oli igati põhjalik, kõik sujus kui valatud. Saime nautida imelist Islandi ja selle maa võlusi. Lisaks vaalavaatlus oli omaette elamus. Meile väga meeldis, täname südamest! ☺️