• banner
  • banner

Andorra

05.03.2022 - 11.03.2022
 Hind al 899
Broneeri

899
999*
/
1051
Hotell L’Isard 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Broneeri
Keskuses
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Ühese majutuse lisatasu
160€
Õhtusöögid hotellis (valikmenüü)
100€
Soodustus kolmandale inimesele toas
90€
Supersoodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 1.10 ja soodushinnale ei rakendu lisasoodustused!
Andorra La Vella keskus, majutus kaheses toas hommikusöökidega
Meie reiside majutus asub Andorra pealinna, Andorra La Vella, keskuses. Hotelli L’Isard*** suurepärane asukoht tagab võimaluse mitmekülgseks ajaveetmiseks ka peale pikka suusapäeva. Hotell on harmooniline sulam Andorra traditsioonilisest ja modernsest arhitektuurist. Igas toas on olemas WC/dušš, TV, minibaar ja telefon. Hinnas sisaldub hommikusöök buffet lauas. Lisatasu eest on võimalik tellida 3 käiguline õhtusöök koos majaveini ja veega.
www.hotelisard.com

Kliendid meist

M
Maire Lahtmets
Portugali 10.-17. juuli reisi korralduses ei olnud ühtegi kitsaskohta. Korralikud olid nii hotellid, bussid, bussijuhid. Hästi oli planeeritud reisi marsruut, mida oludest lähtuvalt ja reisijate huvides veidi kohandas giid Mirjam Somelar. Eriline tänu giidile, kelle isiklik vahetu seos Portugaliga, oma kogemustel tuginev lisainfo ning armastus selle maa vastu andsid unustamatu elamuse. Reisigrupp oli tore, korrektne ja abivalmis, Aitäh!!!
K
Kaja
Suur tänu väga huvitava Islandi reisi eest! Suured tänud veel kord Triinu Borgale ja Askur Alasele! Jään ootama jälle uusi reisi pakkumisi! Kõige paremat!