Austria - Ischgl

Austria - Ischgl

06.03.2021 - 13.03.2021
 Hind al 799
Broneeri

799
/
841
Garni Elisabeth 

Majutus kaheses stuudios toitluseta
Broneeri
0.1 km keskusest
0.5 km tõstukist
Wi-Fi
Toitlustuseta
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.12.20
See küla, majutus kaheses stuudios toitlustuseta
See küla paikneb Ischglist 17 km kaugusel. Kuigi külastajate magnetiks on siiski Ischgli suusakeskus, on ka See külas olemas oma suusakeskus, milles kehtib sama Silvretta mäepilet. See küla suusakeskuse gondeltõstukite jaam asub u 500m kaugusel, suusabussipeatus on 100m kaugusel. Ischgli suusakeskusega on suusabussi- ja liinibussiühendus päeva kestel.  Hilisõhtul on ühendus Ischgliga vaid taksoteenust kasutades  See külas on puhkajale kõik vajalik olemas: market, spordikauplused, söögikohad, pangakontor.
Kahene stuudio on värskelt renoveeritud ning hubaselt ja mugavalt sisustatud: Wc/dušš, TV, kööginurgas on kõik vajalik toiduvalmistamiseks. Külalistemajas on olemas kuivatusruum suusasaabastele. 

1099
/
1209
Hotell Garni Piz Arina 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.5 km keskusest
0.1 km tõstukist
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.12.20
Ideaalse asukohaga hotell Piz Arina*** paikneb Ischglis uue Pardatschgratbahni vahetus läheduses, mis tagab suurepärase pääsu ilma järjekordadeta otse suusakeskusesse. Peale suusapäeva toob ka lõpulaskumine hotelli vahetusse lähedusse. Siinsamas on ka meeleolukad after-ski lokaalid ning toidupood, Ischgli peatänavale saab otse läbi külatunneli.
Kaasaegsed ja ruumikad toad on sisustatud stiilselt ja väljapeetult. Tubades on dušš/WC, föön, seif, lameekraanteler, telefon, WIFI. Hotelli osad toad paiknevad soklikorrusel ning on nö. ülemise aknaga (vt fotosid). Loomulikult on hotellis eraldi suusaruum koos saapakuivatusrestiga. Hotell Piz Arina*** on suurepärane valik igaühele, sest kõik vajalik meeleolukaks ja mugavaks puhkuseks on käe-jala juures.
www.pizarina-ischgl.at

1139
/
1253
Hotell Garni Panorama 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.4 km keskusest
0.2 km tõstukist
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Saun
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.12.20
Ischgli keskus, majutus kaheses toas hommikusöökidega
Suurepärase asukohaga hotell Garni Panorama*** paikneb Ischgli keskuses rahulikus piirkonnas. Lähima tõstukini, Pardatschgratbahnini, on hotellist 180 m ja peatänavale 400 m. Lähedal on söögikohad, kuumimad après ski paigad ja supermarket. Samuti on hotellist 250 m  kaugusel suusabussipeatus juhuks kui soovite mõnel päeval sõita Galtüri, Kappli või See suusakeskusesse.
Hotell on kaasaegne ja mugav, sisustatud heledates toonides ning modernselt. Tubades on dušš/WC, telefon, seif, rõdu. Hotellis on WIFI nii tubades kui üldkasutatavates ruumides. Hotellis on wellness keskus soome sauna ja bio-saunaga. Hommikusööki pakutakse buffet stiilis, valikus on nii kohalikke produkte kui klassikalisi hommikusöögitoite.
www.panorama-ischgl.at

 

1149
/
1264
Hotell Garni Litzner 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.9 km keskusest
0.35 km tõstukist
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Saun
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.12.20
Hotell Garni Litzner*** paikneb Ischgli küla alguses, rahulikus piirkonnas.  Mugav ja hubane perehotell asub lähimast tõstukist  ca 300 m kaugusel. Kõik rõdudega toad on ruumikad ja valgusküllased, tubades on dušš/WC, föön, televiisor, raadio, telefon, seif, WIFI. Hotellis on kaasaaegne saun ja aurusaun. Hommikuti pakutakse mitmekesist ja maitsvat hommikusööki. Abivalmis pererahvas hoolitseb igati mõnusa suusapuhkuse eest.
www.litzner.at

1219
/
1283
Hotell Weisses Lamm 

Majutus kaheses Landhaus kategooria toas hommiku- ja õhtusöögiga
Broneeri
Bassein
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Saun
Alpine kategooria tuba/lisatasu inimese kohta
30€
Soodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.12.20
See küla, majutus Alpine kategooria kaheses toas hommiku- ja õhtusöökidega
See küla paikneb Ischglist 17 km kaugusel. Kuigi külastajate magnetiks on siiski Ischgli suusakeskus, on ka See külas olemas oma suusakeskus, milles kehtib sama Silvretta mäepilet. Ischgli suusakeskusega on suusabussi- ja liinibussiühendus päeva kestel.  Soovi korral võib lisatasu eest hoiustada oma suusavarustust Ischglis, mis tagab mugava teekonna suusamäele ja tagasi. Aga ka koos mäevarustusega Ischglisse sõit on tavapärane. Hotelli eest sõidab suusabuss See küla tõstukite juurde, kust edasi saab liikuda Paznauni orus liikleva suusabussiga. All orus liikleva bussiga on võimalik ka otse Ischgli poole ja tagasi suunduda, selleks tuleb hotellist jala ca 240 m mäenõlvalt alla suunduda.  Hilisõhtul on ühendus Ischgliga vaid taksoteenust kasutades. Hotell Weisses Lamm**** sobib eelkõige nendele, kes soovivad õhtuti nautida hotelli pakutavaid väga kvaliteetseid teenuseid.
Alpine balance hotell Weisses Lamm**** on Alpi stiilis kaasaegselt ja luksuslikult sisustatud.
Majutus Landhaus või Alpine kategooria toas.
Landhaus kategooria toad suurusega ca 25 m2 on sisustatud Tirooli stiilis. 
Alpine kategooria toad suurusega ca 25 m2 on elegantselt ja maitsekalt pöörates tähelepanu kohalikule stiilile.
Kõigis tubades on eraldi dušš ja WC, föön, hommikumantlid, kosmeetikatarbed, seif, kirjutuslaud, rõdu. Hotelli kõrgelt hinnatud suurepärases restoranis pakutakse 5-käigulist õhtusööki valikmenüü alusel, nädala jooksul korraldatakse ka erinevaid teemaõhtuid (fondüü, Austria õhtu jne). Ühel õhtul nädalas korraldatakse ka pidulikum gala-õhtusöök. Hommikusöök on tervislik, vaheldusrikas ja rikkalik. Hotelli wellness keskuses on soome saun, bio-ürdisaun, aroomisaun, aurusaun, puhkeruumid lamamistoolidega. Hotellis on ka luksuslik sisebassein, mille ääres on samuti lamamistoolid. Hotellis on WIFI.
http://www.hotellamm.at
 

Kliendid meist

K
Kaie ja Toivo
Oleme üle 10 aasta reisinud Germalo firmaga. Alati on kõik lubatu toiminud ja väiksemadgi lisasoovid täidetakse. Giidid on tasemel ja suudavad koos reisisaatjaga säilitada rahu ka veidi segasemates olukordades ( nt lend ei toimu, hotellituba ei meeldi, keegi on seltskonnast kaduma läinud, reisijal jääb soovitud ostu tegemiseks raha puudu ine). Kõik on tublid. Enim on meelde jäänud Mirjam Somelar ja Triinu Borga. Jõudu edasiseks!!!
A
Aili
Minul olid tõeliselt positiivsed elamused ja väga lahe puhkus. Positiivset emotsiooni lisas kindlasti ka soe ja sõbralik reisi korraldus. Tänu ja heade soovidega! Jaapan, 2018.