• banner
  • banner

Austria - Söll

19.02.2022 - 26.02.2022
 Hind al 959
Broneeri

1099
1199*
/
1262
Hotell Fuchs 

Majutus kaheses toas hommiku- ja õhtusöökidega
Broneeri
0.5 km keskusest
0.9 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Õhtusöök hinnas
Saun
Supersoodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.9
Söll, majutus Wilder Kaiser kategooria kaheses toas hommiku- ja õhtusöökidega
Hotell Fuchs paikneb Sölli päikesepoolses põhjaosas, küla peatänavale viib ca 550 m jalutuskäik. Suusabussipeatus on hotelli vahetus läheduses ning Sölli tõstukini on ca 900 m. Kaasaegne hotell pakub võimalust meeldivaks suusapuhkuseks ja lõõgastuseks pärast suusapäeva. Rõduga Wilder Kaiser kategooria tubades on dušš/WC, föön, kosmeetikapeegel, SAT-TV, raadio, telefon.  Hotellis on wellness keskus sauna ja aurusaunaga. Hotellis on lift ja WIFI. Rikkalikku hommikusööki serveeritakse buffet-lauas. Tirooli stiilis hubases restoranis pakutakse 4- käigulist õhtusööki valikmenüü alusel koos salativalikuga. Ühel õhtul nädala jooksul pakutakse fondüüd.
www.ferienhotel-fuchs.at
 

959
1059*
/
1115
Külalistemaja Mirabell 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.1 km keskusest
0.7 km tõstukist
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Supersoodushind kehtib korduvreisijatele ja kiiretele broneerijatele kuni 15.9
Sölli keskus, majutus kaheses toas hommikusöökidega
Külalistemaja Mirabell paikneb Sölli küla keskuses,  külalistemajaga samas hoones asub ka kondiitriäri ja kohvik.  Lähistel asuvad nii supermarket, spordipoed kui ka restoranid ja pubid. Sölli suusatõstukini on ca 700 m ning suusabussipeatus paikneb hotelli vahetus läheduses.
Külalistemaja on mugav ja kaasaegselt sisustatud. Avarates, heledates  toonides sisustatud tubades on dušš/WC, föön, lameekraanteler. Külalistemajas on võimalik kahene majutus eraldi vooditega (twin) ning ka majutus kolmekohalises toas. Kõikidel tubadel on rõdu. Külalistemajas ja tubades on tasuta WIFI.  Suusapuhkuse hommikutel annab päevale hea stardi meeldiv hommikusöök.
www.mirabell-soell.com

Kliendid meist

S
Sirje ja Urmas
Täname Eesti reiside eest! Meie Ida-Virumaa reis oli hästi korraldatud ja giid Raivo väga hea (esimest korda temaga reisil), bussijuht Margus samuti! Hotellituba oli ka meeldivalt suur, lausa kahetoaline! :) Täname!
R
Ranno
Tere! Suur tänu vastutulelikkuse eest ning kindlasti kaalume Germalot ema reisile kunagi tulevikus, kui olukord on paranenud. Tänud ka proaktiivse suhtluse eest. Väga meeldiv kogemus on olnud Germaloga asju ajada.