Austria - Tirooli suusasafari Ischgl-St Anton-Serfaus

21.03.20 - 28.03.20
 Hind al 899
Broneeri
Tirooli suusasafari!
Vaid vähestes kohtades on võimalik külastada ühe nädala jooksul mitmeid erinevaid maailmatasemel suusakeskusi. Ja hoolimata oma geograafilisest lähedusest on igal keskusel oma lugu, oma atmosfäär, oma maailmatasemel laskumised.
Majutusega piirkonna administratiivses keskuses, õdusa olustikuga Landecki linnas, on kõik kolm suusakeskust oma Germalo mugava reisibussiga vaid umbes pooletunnise sõidu kaugusel.
Iga päev ootab meid ees uus seiklus ning radade valik on pea hoomamatult suur. Võta parimad laskumised igast keskusest ning kindlusta endale parim suusanädal.
 
St. Anton-St.Christoph-Lech - transfeer u. 27 km ja kokku 262 km laskumisi
Ischgl - transfeer u. 30 km ja kokku 200 km laskumisi
Serfaus-Fiss-Ladis - transfeer u. 25 km ja 160 km laskumisi

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-SALZBURG
Koguneme kell 12:00 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid. Lend Tallinn-Salzburg kell 14:00-15:35 (kohalikud kellaajad, lend BT439 . Palume kontrollida lennuki väljumise aega vahetult enne reisi!
Transfeer Landecki ja majutus hotellis*** seitsmel järgneval ööl.


2.-3. päev SUUSAPÄEVAD ISCHGLIS
Hommikusöögid hotellis. Transfeer hotellist Ischglisse (ca 30 km). Võrratud mäepäevad ja ühised laskumised. Suundume ka mõnusale after-ski'le legendaarsetesse Ischgli hüttidesse. Soovijatele ühine õhtusöök Landeckis.

4.-5. päev SUUSAPÄEVAD SERFAUSIS
Hommikusöögid hotellis. Transfeer hotellist Serfausi (ca 25 km). Mõnusad suusapäevad Serfausis, kohaliku olustiku, elu ja melu nautimine. Soovijatele ühine õhtusöök Landeckis.

6.-7. päev SUUSAPÄEVAD ST ANTONIS
Hommikusöögid hotellis. Transfeer hotellist St Antonisse (ca 27 km). Mõnusad suusapäevad Serfausis, kohaliku olustiku, elu ja melu nautimine. Soovijatele ühine õhtusöök Landeckis.

8. päev LEND SALZBURG-TALLINN
Hommikusöök hotellis. Seejärel suundume taas Salzburgi lennujaama. Lend Salzburg-Tallinn kell 16:25-19:50 (kohalikud kellaajad, lennunumber BT440).

Majutus

899
/
989
Hotell Der Schwarzer Adler 

Majutus kaheses toas hommikusöökidega
Broneeri
0.2 km keskusest
Wi-Fi
Restoran
Soodushinnad kehtivad korduvreisijatele ja gruppidele al 6 inimest
Hotell Der Schwarzer Adler*** paikneb Tirooli maakonnas piirkonna peamise administratiivse keskuse, Landecki, südalinnas. Hotell on traditsiooniline ja hindab kohalikke tavasid ja kombeid. Sama paiga peal paiknenud võõrastemaja on suisa esmamainitud 1749 aastal.
Hotelli suurepärane asukoht on heaks lähtepaigaks nii päevastele suusatuuridele lähedalasuvatesse suusakeskustesse kui ka õhtusteks šopinguteks ja restoranikäikudeks. Hotelli toad on lihtsalt sisustatud, tubades on dušš/WC, föön, seif, telefon, lameekraanteler, WIFI.
www.schwarzeradler.at
 

Hind sisaldab

  • lennupiletid lendudele Tallinn-Salzburg, Salzburg-Tallinn (Air Baltic otselennud);
  • lennujaamamaksud, käibemaks;
  • majutus vastavalt tellimusele;
  • transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi (transfeer Salzburg-Landeck 250 km);
  • edasi-tagasi transfeerid 2p Ischglisse, 2p St Antonisse, 2p Sefrausi vastavalt programmile;
  • reisijuhi teenus.
Lisakulud
Lisatasu eest võimalik:
  • tervisekindlustus (soovitame!) kaheksaks päevaks al. 18,87 € (täiskasvanud 19-64 a. ja lapsed 0-18 a.). Soovitame ka vormistada reisitõrkekindlustuse - küsige lisainfot büroost;
  • suusapagas on võimalik lennule tellida lisatasu eest, hind 60 €. Suusakott (st üle 100 cm pikk kott) võib kaaluda kuni 20 kg ja on mõeldud 1 komplekti spordivarustuse vedamiseks (suusad või laud, saapad, kepid, kiiver). Suusapagasite arv lennul limiteeritud, seega palume suusapagas kindlasti ette tellida.
Hotellitoad suusakuurortides tuleb ärasõidupäeval vabastada kell 10:00. Toapikendus ärasõiduni sõltub hotelli võimalustest. See tellitakse ja makstakse kohapeal.

PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Lennuinfo

Lend Kuupäev Lennufirma Lend nr. Väljalend Saabumine
Tallinn-Salzburg 21.03.2020 BT439 14:20 15:55
Salzburg-Tallinn 28.03.2020 BT440 16:55 20:25

Lennujaamas palume olla 2 tundi enne lennuki väljumist!
Kogunemine Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Palume kontrollida lennuki väljumise aega ka vahetult enne reisi!
 
Lennuinfo:
Reis toimub Air Baltic otselendudega Tallinn-Salzburg-Tallinn.

Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kaaluga kuni 20 kg ja mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega max 100*50*80 cm.
Käsipagas: lennuki salongi võib kaasa võtta käsipagasi, mis vastab järgmistele tingimustele: 1 ühik käsipagasit max 55*23*40 cm + 1 isiklik ese 40*10*30 cm kokku 8 kg.  Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Eripagas: suusa- ja lumelauakotid on võimalik lisattasu eest ette tellida Germalo Reisidest hiljemalt 1 kuu enne reisi algust. Suusakott (st üle 100 cm pikk kott) võib kaaluda kuni 20 kg ja on mõeldud 1 komplekti spordivarustuse vedamiseks (suusad või laud, saapad, kepid, kiiver). Eripagasi hind 60 €.
Toitlustus lennul ei sisaldu reisipaketi hinnas.

Mäepiletid

2019/2020 mäepiletite hinnad täpsustamisel!

Kaart:

21.03.20 - 28.03.20
 Hind al 899
Broneeri