• banner

Gruusia - Gudauri

28.02.2023 - 07.03.2023
 Hind al 879
Broneeri
2 vaba kohta

Suusakeskuse üldinfo
Gudauri on Gruusia suurim ja kõige kiiremini arenev suusakeskus. Siin Kaukasuse mäestiku südames asuvas keskuses on ühed suurepärasemad nõlvad Euroopas, kus kõrgeim tõstuk viib teid 3200 m kõrgusele. Kindlasti tõmbab siia sõitma ka Gruusia külalislahkus, maitsev köök ning muu Euroopaga võrreldes taskukohasemad hinnad.

Kokku on suusakeskuses 57 km märgistatud radu igale tasemele ning 7 tõstukit. Eriliseks maiuspalaks on siinsed nõlvad just off-piste sõitjatele: metsapiirist kõrgemale ulatuvad nõlvad on kivideta, siin on sügav puuderlumi ja väga väike laviinioht. Tänu kõrgusele on siin alati lund ning olemas on ka kunstlumemasinad. Siin on FIS heaks kiidetud radu slaalomiks, suur-slaalomiks ja ka kiirlaskumiseks.

Gudauris on ka palju muud põnevat. Näiteks ainuladne heli-ski võimalus kogu hooaja vältel - tavapärase tõstuki asemel saate sõita pehme lumega kaetud puutumatutele nõlvadele helikopteriga. Lisaks liueldakse siinsetelt nõlvadelt alla paraplaaniga - kindlasti ainulaadne kogemus. Samuti on võimalik ette võtta off piste tuure koos kohalike matkajuhtidest spetsialistidega - taaskord, hinna ja kvaliteedi suhe on võrreldes Kesk-Euroopa suusakeskustega märkimisväärselt soodsam.

 

Talvine reis Gruusiasse on ühtlasi suusareis, aga mitte ainult. Gruusiasse saabudes ja enne Gruusiast lahkumist veedame päeva Tbilisis nautises selle väga erilise linna olustikku.

Suusakeskus arvudes:

 • 57 km radu
 • 7 tõstukit
 • Pikim laskumine 7 km
Gudauri mäekaardiga saab tutvuda siin >

Tavapärasest eksootilisem suusasihtkoht
Võimalus külastada Tbilisit
Heli-ski ja off piste võimalused
Grusiinide külalislahkus ja suurepärane köök
Noor ja arenev suusakeskus
Suhteliselt väike tähistatud radade valik

Reisikava

1. päev LEND TALLINN-RIIA-TBILISI, TRANSFEER GUDAURISSE
Koguneme kell 03:30 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Lend Tallinn-Riia kell 05:30-06:20 ja lend Riia-Tbilisi kell 07:15-13:35 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid BT362 ja BT724). Palume kontrollida lennuki väljumise aega vahetult enne reisi!
Transfeer lennujaamast Gudaurisse (ca 120 km). Majutume 6 järgneval ööl Gudauris hotellis vastavalt valikule (hotellivalik reisikava lõpus).

2.-6. päev SUUSAPÄEVAD GUDAURIS
Hommiku- ja õhtusöögid hotellis. Mõnusad suusapäevad, kohaliku olustiku, elu ja melu nautimine.
Soovijatel võimalik harrastada heli-ski'd või minna tuurile koos kohaliku mäejuhiga, et nautida puhast puutumatud lund.

7. päev SÕIT TBILISISSE, MEELEOLUKAS LÕPUÕHTU KOOS TOOSTIMEISTRIGA
Hommikusöök. Hommikul lahkume Gudaurist ning suundume Tbilisisse. Majutus Tbilisis südalinna hotellis Kopala Rikhe***  või sarnases.
Vaba aeg Tbilisis või soovijatele linnaekskursioon (inglise keeles).
1,5 miljoni elanikuga Tbilisi on olnud Gruusia pealinnaks alates 6. sajandist. Mtkhvari (Kura) jõe kõrgetel kallastel asuv linn pakub omamoodi kaootilist segu erinevatest ajastutest ja stiilidest. Väärikate pühakodadega kõrvuti on uued supermoodsad hooned – ikka klaas ja metall, vanalinna kitsukesed tänavad pitsmustriliste balkonitega ja Rusthaveli avenüü luksushotellide ja klantskauplustega. Otsekui vahimees kõrgub linna kohal 4. sajandil araablaste poolt rajatud Narikala kindlus. Suursugune Kolmainu katedraalkirik ja Sioni katedraal, kus asub Gruusia tähtsaim reliikvia – maa ristiusustaja püha Nino viinapuu väätidest põimitud rist. Anchiskhati basiilika on linna vanim sakraalehitis ja pärineb tõenäoliselt 6. sajandist.
Vanalinnas asuvad ka väävliallikad, mida on mainitud juba antiikautorite poolt ja mille kohale on 17.–18. sajandil rajatud mitmed kuppelsaunad. Rohke väävlisisaldusega veed pidavat muutma nooreks ja reipaks ka kõige väsinumad ja rõõmsaks kõige kurvameelsemad!
Soovijatega suundume ühisele õhtusöögile - supral - koos veini, laulu ja toostimeistriga tutvume Gruusia köögi maitsetega (listasu eest, tellimine ja tasumine kohapeal). Olgu roaks lambašašlõkk, klassikalised hinkaalid või hartšo - siinsed kokad on igatahes meistrid! Õhtusöögil pakutakse rikkalikku valikut Gruusia köögi hõrgutistest. Toidud tuuakse lauale ühistel vaagnatel ja kindlaid toidukordi siin pole. Oluline on, et laud ei jääks tühjaks ja toostimeister ei väsiks. Gamardjozh – terviseks!

8. päev LEND TBILISI-RIIA-TALLINN
Hommikusöök hotellis.
Aeg suunduda taas Tbilisi lennujaama. Lend Tbilisi-Riia kell 14:20-17:05 ja lend Riia-Tallinn kell 19:50-20:40 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid BT725 ja BT317).

Majutus

949
1049*
/
1104
Hotell Carpe Diem 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Broneeri
0.2 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Saun
Õhtusöögid hotellis Carpe Diem (6 õhtusööki)
90€
Ühese toa lisamaks
179€
Supersoodushind kehtib uutele broneeringutele kuni 25.01.2023. Hinnale ei rakendu lisasoodustused
Gudauri keskus, majutus standard kaheses toas hommikusöökidega
Modernne ja elegantne hotell Carpe Diem pakub võimalust samaaegselt luksuslikuks ja rustikaalseks puhkuseks. Hotell paikneb 2150 m kõrgusel merepinnast Lift 1 Pirveli ülemise jaama ja Lift Soliko alumise jaama läheduses. Suusalaskumine läheb praktiliselt hotelli juurest mööda. Standard kahene tuba on ca 22 m2, tubades on dušš/WC, föön, minibaar, lameekraanteler, telefon, hommikumantel ja sussid.  Hotellis ja tubades on tasuta WIFI. Hotelli wellness keskus pakub lõõgastust peale suurepärast suusapäeva. Hotelli terrass on heaks peatuspaigaks ka päevaseks kiireks lõunasöögiks ning hotelli ööbaaris kestab pidu hea muusika saatel hommikuni. Hotelli restoranis pakutakse rikkalikku ja tervislikku hommikusööki. Soovi korral on võimalik tellida õhtusöögid lisatasu eest,  buffet lauas pakutakse nii Gruusia köögi hõrgutisi kui ka rahvusvahelist kööki.
www.carpediem.ge

879
979*
/
1030
Külalistemaja Deka 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Müüdud
0.3 km tõstukist
Wi-Fi
Restoran
Hommikusöök hinnas
Saun
Ühese toa lisamaks
129€
Supersoodushind kehtib uutele broneeringutele kuni 25.01.2023. Hinnale ei rakendu lisasoodustused
Gudauri keskus, majutus kaheses toas hommiku- ja õhtusöökidega
Külalistemaja Deka paikneb Gudauri alumises keskuses 1950 m kõrgusel merepinnast. Lähim suusatõstuk Lift 1 Pirveli on külalistemajast ca 300 m kaugusel. Jalutuskäigu kaugusel on mitmed söögikohad, supermarket, baarid ja kohvikud. Külalistemaja võlub eelkõige oma kodususe, lihtsuse ja külalislahkuse poolest. Külalistemaja on uus ja kaasaegne. Tubades on dušš/WC, föön, teler. Võimalik ka kolmene majutus. Rõdudelt avanevad kaunid vaated ümbritsevale mägimaastikule. Külalistemajas on lounge ja väike baar. Samuti on olemas eraldi suusaruum. Soovijatel on võimalik õhtuti lisatasu sauna kasutada, sauna tunni hind kuni 6-le inimesele on ca 30 €. Külalistemajas on tasuta WIFI. Hommikuti pakutakse head hommikusööki ning õhtuti saab nautida tõeliselt häid Gruusia köögi spetsialiteete. Õhtusöögid lisatasu eest.
www.facebook.com/Hotel.Deka
 

Reisi hind

Hind sisaldab:
 • lennupiletid airBaltic'u liinilendudega Tallinn-Riia-Tbilisi ja Tbilisi-Riia-Tallinn;
 • lennujaamamaksud, käibemaks;
 • majutus 6 ööd Gudauris valitud hotellis, 6 hommikusööki;
 • majutus 1 öö Tbilisis hotellis, 1 hommikusöök;
 • transfeer Tbilisi lennujaamast Gudaurisse, trasfeer Gudaurist Tbilisi hotelli ja transfeer Tbilisi hotellist lennujaama;
 • bussi kasutus vastavalt reisikavale;
 • reisijuhi teenus.
Lisakulud
Lisatasu eest võimalik:
 • tervisekindlustus (soovitame!) kaheksaks päevaks al. 18,87 € (täiskasvanud 19-64 a. ja lapsed 0-18 a.). Soovitame ka vormistada reisitõrkekindlustuse - küsige lisainfot büroost!; Juhime Teie tähelepanu asjaolule, et kindlustus ei korva off-piste ja heliski käigus saadud õnnetusjuhtumite kulutusi;
 • suusapagas on võimalik lennule tellida lisatasu eest, hind 60 €. Suusakott (st üle 100 cm pikk kott) võib kaaluda kuni 20 kg ja on mõeldud 1 komplekti spordivarustuse vedamiseks (suusad või laud, saapad, kepid, kiiver). Suusapagasite arv lennul limiteeritud, seega palume suusapagas kindlasti ette tellida. Lennujaamas tasudes on suusakoti hind 60€ suund ehk kokku 120€;
 • supra õhtusöök koos toostimeistriga Tbilisis u 35 €, tellimine ja tasumine kohapeal.

Äraantav pagas ja käsipagas lendudel:
airBalticu lendudel on lubatud igal reisijal kaasa võtta äraantavat pagasit üks ühik kuni 20 kg mõõtudega max 100*50*80 cm.
Lennuki salongi võib kaasa võtta käsipagasi, mis vastab järgmistele tingimustele:
1 ühik käsipagasit max 55*23*40 cm + 1 isiklik ese 40*10*30 cm kokku 8 kg. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid.
Eripagasit (suusa- ja lumelauakotid) on võimalik ette tellida Germalo Reisidest hiljemalt 1 kuu enne reisi algust.

Hotellitoad suusakuurortides tuleb ärasõidupäeval vabastada kell 10:00. Toapikendus ärasõiduni sõltub hotelli võimalustest. See tellitakse ja makstakse kohapeal.

PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Lennuinfo

Lend Kuupäev Lennufirma Lend nr. Väljalend Saabumine
Talllinn-Riia 28.02.2023 BT362 05:30 06:20
Riia-Tbilisi 28.02.2023 BT724 07:15 13:35
Tbilisi-Riia 07.03.2023 BT725 14:20 17:05
Riia-Tallinn 07.03.2023 BT317 19:50 20:40
Lennujaamas palume olla 2 tundi enne lennuki väljumist!
Kogunemine Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoleti kõrval, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Palume kontrollida lennuki väljumise aega ka vahetult enne reisi!

Viisa ja dokumendid
Gruusiasse reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Eesti kodanikud võivad riiki siseneda ainult kehtiva passi alusel. Dokument peab olema kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi.
 

Äraantav pagas ja käsipagas lendudel:

Reis toimub airBaltic liini lendudega. 
 

Äraantav pagas: reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kaaluga kuni 20 kg ja mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega max 100*50*80 cm.
Käsipagas: lennuki salongi võib kaasa võtta käsipagasi, mis vastab järgmistele tingimustele: 1 ühik käsipagasit max 55*23*40 cm + 1 isiklik ese 40*10*30 cm kokku 8 kg.  Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.
Eripagas: suusa- ja lumelauakotid on võimalik lisattasu eest ette tellida Germalo Reisidest hiljemalt 1 kuu enne reisi algust. Suusakott (st üle 100 cm pikk kott) võib kaaluda kuni 20 kg ja on mõeldud 1 komplekti spordivarustuse vedamiseks (suusad või laud, saapad, kepid, kiiver). Eripagasi hind ettetellides on 60 €. Lennujaamas tasudes on hind 120 € (60 €/suund).
Pakkides ühte kotti kokku mitu komplekti suusavarustust, tuleb tasuda vastava arvu komplektide eest. Lisainfo https://www.airbaltic.com/et/spordivarustus
Toitlustus lennul ei sisaldu reisipaketi hinnas.


PALUME TUTVUDA GERMALO REISIDE REISITINGIMUSTEGA!

Mäepiletid

täiskasvanu: 4 päeva pilet 260 GEL (ca 91,55 eur); 5 päeva pilet 300 GEL (ca 105,63 eur)
lastele rakenduvad soodustused dokumendi alusel, täpsem info siit

NB! Hinnad eurodes võivad muutuda, sest sõltuvad vahetuskursist.

Gudauri mäekaardi leiate siit>
28.02.2023 - 07.03.2023
 Hind al 879
Broneeri
2 vaba kohta

Kliendid meist

L
Lea Jõesaar
Käisin Madeira reisil, giidiks oli Mirjam. Reis oli vapustav ning eriline tänu Mirjamile! Suur suur tänu Germalole, et korraldate nii toredaid reise.
L
Liina
Käisin Germaloga Norras ja Santorinil ning jäin mõlema reisiga väga rahule. Hotellid olid väga hästi valitud ja giidid tasemel. Uskumatu, kui hästi giidid neid riike ja riikide omapärasid ja isegi pisikesi detaile peensusteni teavad. Norra meeldis isegi nii väga, et tahaks selle reisi uuesti läbi teha. Olen teiste bussireisikorraldajate kohta õuduslugusid kuulnud, aga Germalol on kõik alati väga hästi korraldatud.