• banner

Prantsusmaa - Chamonix

15.02.2025 - 22.02.2025
 
Eelbroneering

Apartement ​Résidence Pierre&Vacances La Rivière 

Eelbroneering
0.6 km keskusest
0.3 km tõstukist
Wi-Fi
Toitlustuseta
Apartement-majutus 5-minutilise jalutustee kaugusel Chamonix keskusest.
Stuudiokorteris on tasuta Wi-Fi (basic), lisatasu 29 € eest Wi-Fi (full access), TV, söögilaud, kööginurk kõige vajalikuga söögitegemiseks – külmik, pliit, mikrolaineahi, nõudepesumasin, sööginõud. Kokku on max 4 magamiskohta – lahtikäiv diivanvoodi ja toa magamisniššis asuv nari. Privaatne vannituba dušši või vanniga. Toa suurus on 25 m2. Suusaruumis on iga apartemendi jaoks kapp, kuhu saab panna suusad/lauad. Saapakuivatus puudub. Lisatasu eest on võimalik tellida retseptsioonist hommusöögiks värskeid saiu ja küpsetisi.
Hotelli kõrval on suusabussi peatus, Brévent’i tõstuk asub 950 m ja Aiguille du Midi tõstuk 300 m kaugusel.
https://www.pierreetvacances.com/fr-fr/fp_16L_location-residence-la-riviere

Hotell Le Faucigny - Hotel de Charme 

Majutus kahekohalises toas hommikusöökidega
Eelbroneering
0.2 km keskusest
0.5 km tõstukist
Wi-Fi
Hommikusöök hinnas
Saun
Soodushinnad kehtivad korduvreisijatele.
Armas hotell asub küla südames, ajaloolises keskuses, ümbruses palju restorane, baare ja poode. Hotellis on SPA, kus on saun ja jacuzzi. Massaažid ja iluteenused lisatasu eest. Modernsetes tubades on TV, tasuta Wi-Fi, dušš/WC, vannitoas on vajalikud tualett-tarbed ja föön. Toa suurus on 13 m2, hotellis ei ole lifti. Väike saapakuivatusega suusaruum.
Hotellist 100 m kaugusel on suusabussi peatus, Brévent’i tõstuk asub 500 m kaugusel.
https://www.hameaufaucigny-chamonix.com/fr/hotel-le-faucigny/

Résidence Pierre & Vacances La Rivière Aiglon 

Majutus neljases apartemendis
Eelbroneering
0.3 km keskusest
0.3 km tõstukist
Wi-Fi
Toitlustuseta
Soodushinnad kehtivad korduvreisijatele.
Apartementhotell asub 5- minuti kaugusel Chamonix keskusest. Restoranid ja baarid asuvad jalutuskäigu kaugusel.  Suusaruumis on iga apartemendi jaoks kapp, kuhu saab panna suusad/lauad. Saapakuivatus puudub. Lisatasu eest on võimalik tellida retseptsioonist hommusöögiks värskeid saiu ja küpsetisi. Lähim tõstuk Aguille Midi asub 300m kaugusel, ülejäänud liftid jäävad 700-1,3 km kaugusele.
Kahe magamistoaga apartement (ca 55m suurune) on mõeldud perele.  Eraldi on magamistuba laia voodiga ja lastele sobilik narivoodiga tuba. Apartemendis on dušš/wc, sohva, istumisnurk, TV, külmik, kööginurk koos kõige vajalikuga toidu valmistamiseks. Majutuses on olemas voodipesu ja käterätid. Lõpukoristus tuleb klientidel endal teha. 
https://www.pierreetvacances.com/fr-fr/fp_16L_location-residence-la-riviere
 

Kliendid meist

K
Kairi
Jõudsime tagasi Portugali ringreisilt koos Mirjam Somelariga ja tahan oma vaimustust jagada. Nii põhjalik, laia silmaringi ja positiivse ellusuhtumisega rõõmsameelne giid, keda oli väga meeldiv ja hariv kuulata. Muidugi on ka Portugal vapustavalt ilus ja reisikava on väga kenasti paika pandud. Jääb mõnusalt aega ka omaette hulkumiseks. Igaljuhul vaatan mina juba uusi Germalo reisipakette!
M
Mark
Tänan kõikI Germalo Reiside töötajad. Käisin Egiptuse reisil ja olen väga tänulik selle kogemuse eest. Germalo Reisides töötavad südamlikud, targad ja hoolitsevad inimesed, kes aitavad avada maailma.