• banner
  • banner

Prantsusmaa - Kolm Orgu

05.03.2022 - 12.03.2022
 Hind al 749
Broneeri

Apartement Residènce Aconit 

Majutus apartemendis ilma söökideta alates
Broneeri
1 km keskusest
0.2 km tõstukist
Wi-Fi
Toitlustuseta
Majutus 5-le kahetoalises apartemendis supersoodushind 749€** Tavahind 849€* / 894€
Majutus 4-le kahetoalises apartemendis supersoodushind 799€** Tavahind 899€* / 946€
Majutus 3-le kahetoalises apartemendis supersoodushind 869€** Tavahind 969€* / 1020€
Majutus 2-le kahetoalises apartemendis supersoodushind 999€** Tavahind 1099€* / 1156€
Supersoodushinnad kehtivad broneerides reisi kuni 15.9!

Apartementmajutus Résidence Aconit****, Les Menuires / Les Bruyères
Ski-in/ski-out apartementhotell Aconit**** paikneb 1850 m kõrgusel merepinnast Les Menuires’i piirkonnas nimega Les Bruyères. Majutuse asukoht on suurepärane, võimaldades alustada suusapäeva kohe hommikul hotelli eest kiire gondeltõstukiga mägedesse (tõstuk Bruyères1) ning peale suusapäeva laskuda praktiliselt hotelli ukseni. Les Bruyères’ paiknevad mitmed kohvikud, söögikohad, pagariäri, suusarent, veekeskus ja saunad Aqua Club. Lähim toidupood paikneb majutuse vahetus läheduses. Les Menuires’i keskus La Croisette on ~1,5 km kaugusel. Soovi korral on La Croissette’i võimalik suunduda suuskadel üle mägede või suusabussiga. Suusabussipeatus on korterhotelli vahetus läheduses ning bussid sõidavad u 20 min intervalliga 08:00-20:20 ning lisabussid hilisõhtusel ajal 20:30-23:30.
Apartementhotell on kaasaegselt ja hubaselt sisustatud. Hotell on varustatud kahe liftiga, samuti on olemas suusahoiuruum. Korterhotellis on olemas on WIFI (basic). Lisatasu eest on võimalik osta kiirem WIFI ühendus (full access).
Majutus kahetoalises apartemendis 2-5 inimest suurusega ~33m²-~35 m²: elutuba lahtikäiva diivanvoodiga, magamistuba kahe voodiga ja lisaks osades apartementides magamistoas väljatõmmatav voodi (soovitavalt lapsele). 1 tualett ja 1 dušš on eraldi.

Majutus kolmetoalises apartemendis 4-7 inimest suurusega ~50 m²: elutuba lahtikäiva diivanvoodiga ja lisaks väljatõmmatav voodi (soovitavalt lapsele), kaks magamistuba eraldi vooditega ja lisaks üks lahtitõmmatav narivoodi (soovitavalt lapsele). Apartemendis on 2 dušši ja 1 tualett.


Kõikides apartementides on olemas tolmuimeja, kohvimasin, veekeetja, kööginurk, nõudepesumasin, föön, TV. Majutuse hinnas on voodipesu ja rätikud. 
www.pierreetvacances.com

Kliendid meist

H
Hiie ja Koit
Unustamatu reisielamus Sitsiiliast koos viirust trotsiva väikese vapra reisiseltskonnaga. Suurepärane reisikorraldus ja reisiprogramm Germalolt ning muidugi võrratu Mae giidina. Kohtumiseni uutel reisidel! Oktoober 2020.
E
Ene ja Li
Tere! Käisime eelmisel nädalal Viinis, giidiks Piret, kes oli äärmiselt asjatundlik ja meeldiv giid. Igal võimalusel aitas, sattus isegi saatuse tahtel mitu korda eksijate teele ja juhatas õigele teeotsale. Palju õpetlikke nõuandeid kohalike kohta - väga kasulik. Teiseks - Germalo reisiseltskonnast leiad alati endale meeldivaid reisikaaslasi, kellega mõnusalt aega veeta. Aitäh!