• banner

Prantsusmaa - Valmorel Grand Domaine

24.02.2024 - 02.03.2024
 Hind al 1049
Broneeri
Le Grand Domaine'i moodustavad Saint François Longchamp (Maurieme oru kohal) ja Valmoreli suusapiirkond. Valmorel asub Prantsusmaal Savoie alpipiirkonnas Vanoise'i looduspargi lähedal. Grand Domaine'i suusapiirkond pakub 165 km suusaradasid, mis ühendab Valmoreli, Saint-François-Longchampi, Doucy ja vähemtuntud Col de la Madeleine'i. 
Grand Domaine pakub tõeliselt vaheldusrikast suusatamist kõikidele võimetele. See on väiksem Prantsuse kuulsaimatest megakeskustest, peresõbralikum, mõneti ehk isegi veisi väljapeetum. Suusakeskus paikneb kõrgustel 1250m - 2403m. Suusapiirkonda teenindab kvaliteetne 31 liftist koosnev süsteem.

Grand Domaine'i külastus annab meile võimaluse suusatada suusaradadel, mis pole kunagi ülerahvastatud, seda tänu suusapiirkonnale, mille areng on püsinud proportsionaalsena suusaküla arenguga. Olenemata vanusest võivad kõik suusatajad leida midagi, mis neile meeldiks. Rajad sobivad igale tasemele suusatajatele, alates laugetest alpiniitudest kuni järsemate kõrgete nõlvadeni. Grand Domaine on paradiis off-piste suusatamise austajatele.
24.02.2024 - 02.03.2024
 Hind al 1049
Broneeri

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

M
Mari-Ann ja Marje
Lugupeetud Germalo reisipere! Täname südamest Teid kultuurireiside eest, mis sellel väga keerulisel aastal on olnud võimalik korraldada. Sai käidud augustis Norras ja oktoobris Küprosel. Mõlemad reisid olid ootuspäraselt huvitavad, giidid Triinu ja Ervin oma tuntud kvaliteediga. Soovime kiita ka kõiki kontoritöötajaid, kes on alati olnud mõistvad ja vastutulelikud igasuguste ümbertõstmistega. Loodame väga, et järgmisel aastal maailm natukenegi avaneb, et saame oma silmaringi veelgi laiendada. Seniks soovime Teile kõigile kindlat meelt ja optimistlikku vaadet tulevikku!
M
Maret
Eranditult parimad ja hoolivamad giidid/reisisaatjad on Germalos. Loodan teiega ka edaspidi reisida ja uusi elamusi saada. Pidage vastu!