• banner

Prantsusmaa - Valmorel Grand Domaine

24.02.2024 - 02.03.2024
 Hind al 1049
Müüdud
Le Grand Domaine'i moodustavad Saint François Longchamp (Maurieme oru kohal) ja Valmoreli suusapiirkond. Valmorel asub Prantsusmaal Savoie alpipiirkonnas Vanoise'i looduspargi lähedal. Grand Domaine'i suusapiirkond pakub 165 km suusaradasid, mis ühendab Valmoreli, Saint-François-Longchampi, Doucy ja vähemtuntud Col de la Madeleine'i. 
Grand Domaine pakub tõeliselt vaheldusrikast suusatamist kõikidele võimetele. See on väiksem Prantsuse kuulsaimatest megakeskustest, peresõbralikum, mõneti ehk isegi veisi väljapeetum. Suusakeskus paikneb kõrgustel 1250m - 2403m. Suusapiirkonda teenindab kvaliteetne 31 liftist koosnev süsteem.

Grand Domaine'i külastus annab meile võimaluse suusatada suusaradadel, mis pole kunagi ülerahvastatud, seda tänu suusapiirkonnale, mille areng on püsinud proportsionaalsena suusaküla arenguga. Olenemata vanusest võivad kõik suusatajad leida midagi, mis neile meeldiks. Rajad sobivad igale tasemele suusatajatele, alates laugetest alpiniitudest kuni järsemate kõrgete nõlvadeni. Grand Domaine on paradiis off-piste suusatamise austajatele.
24.02.2024 - 02.03.2024
 Hind al 1049
Müüdud

Vaata reisist pilte

Kliendid meist

S
Sirje
Olime Marokos 16.-25.04.23. Võrratu reis oli. Suurim tänu giid Tea Reinvaldile ja Laurale. Hästi organiseeritud ja huvitav marsruut, saime väga palju infot selle maa kohta.. Tõeline kultuurireis , paremat on raske tahta. Imelised kohtumised selle maa inimestega. Tänan giidi ja Laurat südamest hoolitsuse eest, mida sellel reisil tundsime, Kõik oli väga hästi(liigagi hoolitsetud), ole vaid kohal ja võta vastu. Olen väga-väga tänulik. Soovin Teale tugevat tervist , häid reisigruppe ja kordaminekuid. Laurale head algust reisikorralduse töös,
M
Mary ja Mart
Reis Hiinasse oli väga tore. Hiina reisiprogramm oli väga hästi koostatud. Selle reisi tegi imeliseks  suurte teadmistega ja meie kõigiga arvestav giid Raivo. Tandemina Siret ja Raivo olid lihtsalt super. Soovitame seda reisi kõigile. Suur-suur aitäh veel kord giididele meie poolt. Sügis, 2019.