Liitu uudiskirjaga siit >
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  Prindi

Meie filosoofia

Germalo Reisid on asutatud 1992. aastal ning põhineb 100% Eesti kapitalil.
 
Germalo Reiside ettevõtlikul seltskonnal on taaskord rõõm Teid kutsuda kaasa erakordsetele rännakutele!
 
Uus aasta ja uus hooaeg pakub alati suurepärase võimaluse järjekordseteks avastusteks ning elamusteks. Reisimine ja reiside korraldamine on põnev ning uusi rännakuid meeldiva seltskonnaga soovib kogeda ka meie oma meeskond - seega on meil ka sel aastal Teile varuks mitmedki üllatused. Päris uute sihtkohtadena pakume Teile reisi Ameerika Ühendriikidesse Florida osariiki ning Bahama saartele, Indoneesiasse ja Bali paradiisisaarele, Dubaisse ja Omaani. Avastamisrõõmu pakub ka põhjalik linnareis võrratusse Istanbuli - linna Euroopa ja Aasia piiril, samuti suundume rännakutele Preisimaale ja paljudesse teistesse põnevatesse paikadesse. Otseloomulikult külastame ka juba vanu tuttavaid radu, kuid kindlasti lisame nendele teekondadele veelgi särtsu, et tekitada põnevust ka kõige kogenumas reisijas. Teid ootavad Islandi kaunis maastik, Prantsusmaa gurmee, Horvaatia avarused, Inglismaa lustakus, Itaalia pikk ajalugu – isuäratav reisinimekiri on külluslik, olgu siis tegu kultuuri- või puhkusereisiga. Endiselt pakume Eestis kõige suuremat valikut kultuurireise üle maailma. 
 
Meie jaoks on maailm avastamist väärt ning soovime seda meelsasti teha koos Teiega. Hindame kõrgelt Teie usaldust ja seetõttu anname ikka ja alati endast parima, et iga Teie reis oleks ainulaadne ning meeldejääv.

Germalo Reisid on ainuke reisikorraldaja Eestis, kes 100% müüb ainult oma tooteid ja ei vahenda ühtegi teist firmat – ise koostame oma reisiprogrammid, ise viime reisid läbi, ise vastutame – algusest lõpuni. Kahtlemata arvestame selle puhul ka Teie ettepanekute ja soovidega. Reisidele annab lisaväärtust ja mugavust see, et lisaks liinilendudele kasutame palju ka tellimuslende, jõudes niimoodi mugavamalt lähemale huvitavatele paikadele. 

Koos proffide giidide ja rõõmsameelsete klientidega oleme reisinud maailma juba päris väikeseks, kättesaamatu ei ole pea ükski paik. Kindel on see, et silmapiir on alles rännaku algus! Tere tulemast!
 
Teie Germalo Reisid


 
Prindi lehekülg Küsi lisainfot +372 611 0600

Germalo Reisid on ETFL liige

Reisibüroo
Germalo Reiside kontor asub uuel aadressil: Poordi 1, Tallinn

E-R 9:00-17:30, L 10:00-15:00

Tel: 6110600  Faks: 6110603
e-mail: germalo@germalo.ee