Liitu uudiskirjaga siit >
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  • Reisigurmaanidele
  Prindi

Jordaania

 

Meie Jordaania reis on läbinud uuenduskuuri!


Programm on muutunud põnevamaks ja võimalusi aja sisustamiseks ja puhkuseks on tulnud juurde. Esmakordselt pakume võimalust erkordseks kogemuseks - ööbida kõrbetelgis ning samuti esmakordselt on meie Jordaania reisikavasse lisandunud ööbimine Surnumere ääres.

Ööbimine kõrbes toimub ühendatult Wadi Rumi kõrbesafariga, mida pakume nüüd reisi teisel päeval ning sellele järgnevalt samal õhtul on võimalus ööbida kõrbetelkides, nautida öist tähistaevast ning hommikul päikesetõusu. Kõrbetelgid on äärmiselt lihtsad, kuid mugavad – telkides olemas on dušš / wc ja elekter, linad ja käterätid ning soojad tekid, juhuks kui öösel peaks olema jahe. Kõrbelaagri lähedal muud asustust ei ole, seega oleme ainult meie ise ja kõrbeavarus.
Kui Te ei soovi seda võimalust kasutada, siis sõidetakse peale safarit tagasi ning majutus on samas hotellis Aqabas. Korraldame soovijaile mõlemad võimalused. Ööbimine kõrbes ei ole lisatasu eest, selle hind läheb reisipaketi sisse.
Julgeme seda võimalust soojalt soovitada - see on kogemus, mida Te ei unusta.Öö kõrbes on hoopis midagi muud kui päeval.

Esmakordselt Jordaania reisil pakume me majutust Surnumere ääres hotellis. Kolmanda päeva pärastlõunast alates puhkamegi Surnumere ääres puhates. Seega on selles programmis veelgi enam kui varem ühendatud mõnus puhkus koos selle piirkonna lugematute kultuuriväärtustega, sest neljas reisipäev viib meid kõrbekindlusi külastama. Pärastlõunaks jõuame Ammanisse. Ammani tsitadelli külastus toimub viienda päeva hommikul, millele järgneb Jerashi / Gerasa ning uudisena siin programmis Ajluni kindlus, mida samuti pole varasemates programmides sees olnud.  Loomulikult on programmis sees terve päev maailmaime Petra külastamiseks ning ainuüksi juba Petra ise on väärt Jordaaniasse tulemist. Meie programmis on Petrale pühendatud terve päev, mille veedame tolle ainulaadse kalju tutvudes.

Terve programmi leiate meie kodulehelt:

http://www.germalo.ee/index.php/kultuurireisid/jordaania2011_1/uldinfo


Loodame, et Teile meie uus programm meeldib ning ootame Teid selle reisiga tutvuma!


Prindi lehekülg Küsi lisainfot +372 611 0600

Germalo Reisid on ETFL liige